Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2006907 defa)

0 Üye ve 108 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #10425 : 17 Temmuz 2021, 22:12:06 »
Sportif maçşara gitmek izlemek takip etmek skorlardan bağımsız çok güzel bir olay skorlardan ssonuçlardan bağımsız.

Çevrimdışı smith jr

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • gfburakkk
« Yanıtla #10426 : 17 Temmuz 2021, 22:17:13 »
Senin o örnek verdiğin özel sektörlerde benim 20 yılım geçti.

Mobbing diye bir şey var... Adama ne yaşadı bilmiyoruz. Şubenin bu adamın işini zorlaştırdığına dair şeyler söyleniyor diyoruz... Hala iş ahlakı diyorsun. Tersinden oku bu yazdığını... İlk mesajında da siktirsin gitsin dedin.

Mobbingi yersen bulduğun ilk fırsatta gidersin... Daha iyi bulduğun bir oluşuma katılırsın... Orada da olmadı kendi işini kurarsın... Afedersin ama kendini garantiye almadan da salak gibi hadi bana eyvallah demezsin.

İş hayatı böyledir. Haberin olsun...

Diğer taraftan; Transferleri yapan adamın zaten devam etmeye niyeti vardır. Hele de senin dediğin gibi arada maaş farkı yoksa kimse bulunduğu yeri boş yere bırakıp gitmez. Gidiyorsa (ki zaten itiraz noktam; bu adam gitmek istiyorum demiyor. NBA herkese teklif yapar sen sonuca bak) bir sebep vardır. Ve o sebep devam edeneyeceğin noktaya getirmiştir olayı... Ki sebep olabileceğine dair argümanlar da ortada geziyor...

Bu şube yönetimi ve başkan bu süreci iyi yönetemedi (Neyi iyi yönetti ki). Yazıldı işte burada konunun neden uzadığının, bu hale geldiğinin nedenleri. Adamın nelerden rahatsız olabileceği. Ortada hiç bir şey yokken gitse söylen et, ahlakının zayıf olduğuna getir de daha hiç bir şey ortada yokken ve işin iç yüzünü tam anlamadan, mevcut koça atıp tutma.

Ya da at tut ne yaparsan yap :) Tom Hanks, Meo Sacchetti diyordu. Getirebilirseniz onu getirin. Ya da Ufuk Sarıca’nın fanboyları var bizim taraftarın arasında. Onu getirsinler... Bir senemiz daha boşa gitsin.

EL borsasında da Obradovic’i elinden kaçıran takım olduktan sonra bir de Kokoşkov’u da kaçıran takım oluruz. İtibarımız artar (!)

Daha fazla yazamayacağım bu konuda. Sıkıldım.
Benim yirmi yılım geçmedi ama verdiğin örneği anlayacak kadar uzun süredir 8 ayrı yerde çalıştım. İspanya'da çalıştığım yerde mobbing nedir kralını gördüm. Yani ne olduğunu çok iyi biliyorum abi bundan şüphen olmasın.
Ben koça siktirsin gitsin demedim. Parantez içini okumayı unuttunuz sanırım. Şu an Koç bizim için değil biz Koç için şanssız anlayabilirse eğer. Yapılanları şu am bilemem. Sürüyor mu farklı şeyler yapıyorlar mı bilmiyorum ama gel karakter üzerinden gidelim. Obradovic ya da Messina mesela aynı şeyler onlara yapılsa ay dur takım bulursam bırakırım mı der? Gidecek olan adam gibi kalkar gider. Hayatındaki adam kadına şiddet uyguluyor mesela 1 yıldır ama bırakmıyor yeni birinin ilgisi olana kadar. Bu kişinin kendisine saygısı yoktur ki başkasına olsun.
Ben sertaça da Aliye de lanet olsun diyorum bundan emin olun. Tek hareketlerini tek hamlelerini desteklemiyorum. Sertaçın suratında hal hareket tavırlarında meymenet yok. Bana iş görüşmesine gelse işe almam. Ama bunlar en popüler en başarılı şubeyi teslim ediyorlar yazık.
AMA Koç gider ve çıkıp gitmesi için haklı sebeplerini açıklamazsa eğer şerefsizdir

CanCan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #10427 : 17 Temmuz 2021, 22:22:15 »
Kokoş şayet gitmişse, Ali Koç'un Sertaç'ın o yamuk kellesini alması gerekir. Çocuk oyuncağı değil bu işler, herkes yediği bokun hesabını verecek...

Çevrimdışı Ero1907

• Üye
« Yanıtla #10428 : 17 Temmuz 2021, 22:25:40 »
Burda kokoskovun sadakatsiz ve ruhsuz bir adam olduğunu bize kanıtlamış olur s.ktırsın gitsin gram üzülmem.

Ama sertaçda durumu buralara getiren adamsa oda sktırıp gıtsın en azından 2 tane ruhsuz adamdan kurtulmuş oluruz ben şahsen bu duruma sevınırım

Çevrimdışı Jason Bourne

• Üye
  • Yer: istanbul
    • okanc14
« Yanıtla #10429 : 17 Temmuz 2021, 22:38:05 »
Ya Erdem Can diyen arkadaşlar görüyorum. Pana deplasmanı ve Cska serisinden bazı anlarda inanılmaz hatalar yaptı. Bu koçluk işi öyle kolay işler değil.
Djordeviç diyorlar da adam bugüne kadar kime ne oynatmış.
Ufuk Darıca veya Oktay Mahmut olacak bu gidişle ama yazık oldu şubeye hem de çok yazık. Nereden nereye. S. Komluoğlu kim ya kim amk. Pazar günü çalışıyoruz diye twit atacak kadar küçük dünyası var.

Çevrimdışı bothersome man

• Üye
« Yanıtla #10430 : 17 Temmuz 2021, 22:40:15 »
Ya Erdem Can diyen arkadaşlar görüyorum. Pana deplasmanı ve Cska serisinden bazı anlarda inanılmaz hatalar yaptı. Bu koçluk işi öyle kolay işler değil.
Djordeviç diyorlar da adam bugüne kadar kime ne oynatmış.
Ufuk Darıca veya Oktay Mahmut olacak bu gidişle ama yazık oldu şubeye hem de çok yazık. Nereden nereye. S. Komluoğlu kim ya kim amk. Pazar günü çalışıyoruz diye twit atacak kadar küçük dünyası var.

Mahmuti falan yok artık renktaş. Ertuğrul Erdoğan gelsin bari :)

Ben Ufuğu getireceklerini tahmin ediyorum, Gergin'le rekabet yaratma açısından da. Komsuoğlu da pek bi severmiş kendisini. Teklif yapıldığı takdirde direkt kabul eder zaten.
İyi olan değil, TAKIM olan kazanır.

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #10431 : 17 Temmuz 2021, 22:43:53 »
3 gündür ortalık kaynıyor 1 açıklama yok anca kendi kişisel hesabından toplantı şovunu yapsın sokayım böyle yöneticiye yeter ya

Çevrimdışı Sapere

• Üye
  • Yer: Bostancı
« Yanıtla #10432 : 17 Temmuz 2021, 22:45:49 »
Obradovic ya da Messina mesela aynı şeyler onlara yapılsa ay dur takım bulursam bırakırım mı der? Gidecek olan adam gibi kalkar gider.
Oraları tam bilmiyoruz. Belki de köprüler atıldıktan sonra Dallas ile görüştü Igor. O yüzden “işin iç yüzü” dedim. Ayrıca herkes Obradovic değil ne yazık ki.

Her neyse güzel kardeşim, olan oldu zaten. Bu şubeyi bu hale getirenlere hiddetleniyorum ben. Kırıcı bir şey yazdıysam hakkını helal et.

Çevrimdışı Jason Bourne

• Üye
  • Yer: istanbul
    • okanc14
« Yanıtla #10433 : 17 Temmuz 2021, 22:50:00 »
İşin acı tarafı Gher de giderse bunların arasında basketbolu bilen de yok, Şube sirkeci garına döner.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #10434 : 17 Temmuz 2021, 22:58:29 »
Küfür etmeden yazalım düşüncelerimizi.Bu güzel platforma yakışmıyor.

Çevrimdışı Sapere

• Üye
  • Yer: Bostancı
« Yanıtla #10435 : 17 Temmuz 2021, 23:07:27 »
Bir klüpte herşeymi ters gider.Sezon başlamadan bitsede,izin çıkar kombine satışı olursa alır giderim.
Sence neden ters gidiyor? Büyü mü var yoksa :) Biraz tepki ver ya. Hep oluruna gidiyorsun işlerin :) Kokoşkov gitsin demen de yanlıştı. Sen sporun özünü seven/idrak etmiş adamsın. Takım kaosa gidiyor. Seneye de Vesely gider bak, söylemişti dersin. Takımın intizamını bozdular/bozmaya devam ediyorlar...

...Gidişat kötü...

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #10436 : 17 Temmuz 2021, 23:09:20 »
Kokoskov gitti ... ve bence de haklıydı kendi açısından...

Bize gelince;
transfer gorusmelerini kendi yapan, teknik heyeti uzmanmis gibi kendi kurmaya kalkan... yeri geldiginde ben patronum diyen yonetici ciksin yonetsin bir zahmet.
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #10437 : 17 Temmuz 2021, 23:15:19 »
Bunu da bir kenara yazın... bu kafayla birak tekrar F4 gormeyi, top8 hayaliyle dolasir dururuz .....
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #10438 : 17 Temmuz 2021, 23:30:56 »
Oraları tam bilmiyoruz. Belki de köprüler atıldıktan sonra Dallas ile görüştü Igor. O yüzden “işin iç yüzü” dedim. Ayrıca herkes Obradovic değil ne yazık ki.

Her neyse güzel kardeşim, olan oldu zaten. Bu şubeyi bu hale getirenlere hiddetleniyorum ben. Kırıcı bir şey yazdıysam hakkını helal et.
Yok be olur mı öyle şey hepimizin derdi gayesi aynı burada art niyetli insan yok ki senelerdir bunu öğrendim

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #10439 : 17 Temmuz 2021, 23:36:11 »
Zaten taraftarda desteğini çekmişti koçtan.Tepki koysak ne olacak ki .?

Taraftarı takan mı var.?