Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2007521 defa)

0 Üye ve 102 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı cansipor17

• Üye
  • Yer: Çanakkale
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #10455 : 18 Temmuz 2021, 12:48:03 »
Büyük mucize olmazsa bu senemizi de kaybettik gibi. Makina düzeninde işleyen şubeyi eski kaos günlerine döndürmeye başladık. Yazıklar olsun

Çevrimdışı Ugur_aus

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #10456 : 18 Temmuz 2021, 13:28:43 »
Neyseki ali koc ve ekibi bu seneyi bitiremezler cunku onlarin basarisi futbol endeksli ve basta o varken biz sampiyon olamayiz, bu senede gitti, yapacak birsey yok beklicez aziz baskanin donmesini, benim tek korkum boyle giderse GMbde kalmaz

Çevrimdışı Av.Asım

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #10457 : 18 Temmuz 2021, 13:29:51 »
Galatasaray basket şubesini Sertaç gibiler yedi bitirdi. Bulunduğumuz konum itibariyle bizim sonumuz aynı olmaz demeyin, bal gibi de olur. Futbolda olmaz dediğimiz kötünün de kötüsünü görmedik mi? Farklı olarak biz daha da yüksekten düşeceğimiz için tuz buz oluruz.

Fenerbahçe ve basket severlerin buluştuğu en büyük platform parkedefener ailesinin her ferdi şuan aynı kaygıları paylaştığına göre bir şeyler yapmamız gerekmez mi? En azından olup bitene tepkimiz net bir şekilde bilinmeli diye düşünüyorum.

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Yer: İstanbul
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
« Yanıtla #10458 : 18 Temmuz 2021, 13:37:09 »
Sertaç adlı şovmeni göndermediğimiz her dakika,bu şubenin sonunu daha hızlı hazırlamış oluruz.

Ali Koç bir şubenin daha içine etmiş durumda.Her alanda başarısız olan ilk Başkan olacak gibi duruyor..

Oktay Mahmuti’ye kaldıysak işimiz yaş.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı bothersome man

• Üye
« Yanıtla #10459 : 18 Temmuz 2021, 13:59:50 »
Sertaç adlı şovmeni göndermediğimiz her dakika,bu şubenin sonunu daha hızlı hazırlamış oluruz.

Ali Koç bir şubenin daha içine etmiş durumda.Her alanda başarısız olan ilk Başkan olacak gibi duruyor..

Oktay Mahmuti’ye kaldıysak işimiz yaş.

Oktay Mahmuti falan nedir abi hakikaten. Ne gibi bir kariyeri/başarıları var da Euroleague'de F4 hedefi olan Fenerbahçe koçluğuna yakıştırılabiliniyor? Bir de gs'li değil mi bu adam yanlış bilmiyorsam? Gs'yi çalıştırmışlığı da var geçmişte.

Ufuk Sarıca'ya karşı da antipati var haklı olarak farkındayım ama Mahmuti'den daha iyidir diye düşünüyorum. İlle Ufuk gelsin kafasındakilerden değilim ama yerli olarak sadece Ufuk olabilir bana göre, gerisi traş oğlu traş.
İyi olan değil, TAKIM olan kazanır.

Çevrimdışı Jason Bourne

• Üye
  • Yer: istanbul
    • okanc14
« Yanıtla #10460 : 18 Temmuz 2021, 14:02:07 »
S.Komşuoğlu'nun adını bile görünce sinirim zıplıyor.
Adamı az buçuk tanımış biri olarak hem anlamadığı işi yapıyor hem de şovmen.
Konu başarısızlık değil, babasının oyalansın diye iş verdiği olaya döndü.
S.Komşuoğu kim de koca şubeyi yönetecek.İçinden gelmediğin zaman, en anladığın, en öğrendiğin zaman da bile anlayamazsın öğrenemezsin basketbolu.

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #10461 : 18 Temmuz 2021, 14:10:30 »
Oktay Mahmuti falan nedir abi hakikaten. Ne gibi bir kariyeri/başarıları var da Euroleague'de F4 hedefi olan Fenerbahçe koçluğuna yakıştırılabiliniyor? Bir de gs'li değil mi bu adam yanlış bilmiyorsam? Gs'yi çalıştırmışlığı da var geçmişte.

Ufuk Sarıca'ya karşı da antipati var haklı olarak farkındayım ama Mahmuti'den daha iyidir diye düşünüyorum. İlle Ufuk gelsin kafasındakilerden değilim ama yerli olarak sadece Ufuk olabilir bana göre, gerisi traş oğlu traş.

Oktay Mahmuti orada çalıştı ama GS'li değil. Oktay Mahmuti gibi dominant bir karakterin de Sertaç'la arıza yaşamama ihtimali yok, gerçi Sertaç'la sorun yaşamama ihtimali olan koç sayısı bir elin parmaklarını geçmez. Vur ensesine al lokmasını tarzı bir koçla çalışabilir anca.

Çevrimdışı Jason Bourne

• Üye
  • Yer: istanbul
    • okanc14
« Yanıtla #10462 : 18 Temmuz 2021, 14:12:16 »
Oktay Mahmuti orada çalıştı ama GS'li değil. Oktay Mahmuti gibi dominant bir karakterin de Sertaç'la arıza yaşamama ihtimali yok, gerçi Sertaç'la sorun yaşamama ihtimali olan koç sayısı bir elin parmaklarını geçmez. Vur ensesine al lokmasını tarzı bir koçla çalışabilir anca.
Görüşmüşler mi, bir duyum var mı?
Zaigiris' in hocasına mı salça olsak?

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #10463 : 18 Temmuz 2021, 14:15:16 »
Mahmuti için yıllardır Fenerli denir ama önemi yok. 1-1.5 ay önce Igor kaldı ama bu iş sezon ortasında bizi yıpratır diye düşünüyordum sezon başlamadan patlak verdi S.K denen şahıs Fbtv'yi salonun ortasına çağırır bir program çeker şovunu yapar en kötü overtime programında yapar

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #10464 : 18 Temmuz 2021, 14:16:55 »
Orhun Ene yada Erdem Can bu tarz diyebilir miyiz ?

• Yönetici
  • Üye
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #10465 : 18 Temmuz 2021, 14:17:58 »
Görüşmüşler mi, bir duyum var mı?
Zaigiris' in hocasına mı salça olsak?

Martin Schiller ya da Andrea Trinchieri şu an için bana göre çok uç istekler. İkisinin de bu dönemde takımlarını bırakacaklarını hiç sanmıyorum. Euroleague'de şu etapta bu tarz geçişler çok olağan değil zaten.

• Yönetici
  • Üye
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #10466 : 18 Temmuz 2021, 14:22:04 »
Orhun Ene yada Erdem Can bu tarz diyebilir miyiz ?

Orhun Ene de çok dik kafalı adamdır aslında, iş inada binince geri adım atmaz, sonrasını da hiç düşünmez. Mesela vakti zamanında Yiğit Arslan'ı daha fazla oynatması için gelen talep üzerine 3-5 maç neredeyse hiç süre vermemişti, hatta sanırım oyuna sokmadığı dönemlerde olmuştu. Orhun Hoca'yla denge kurmak biraz zor, eğer kurarsan sorun olmaz tabii :D

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #10467 : 18 Temmuz 2021, 14:23:13 »
Martin Schiller ya da Andrea Trinchieri şu an için bana göre çok uç istekler. İkisinin de bu dönemde takımlarını bırakacaklarını hiç sanmıyorum. Euroleague'de şu etapta bu tarz geçişler çok olağan değil zaten.

Kemal bir de .... ortam boyle iken kim gelir?

Ya bu Adamlar futbolda neyi duzelteceklerini soyleseler, ayni konulari baskette bozdular....
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

• Yönetici
  • Üye
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #10468 : 18 Temmuz 2021, 14:24:04 »
Bu arada Tom abi yazmadan ben yazayım, Serkan Erdoğan çok iyi Fenerbahçelidir, genç ve başarıya aç :D

Çevrimdışı Aykutpmkc

• Üye
  • Yer: Kars-Karabük
    • aykutpmkc
« Yanıtla #10469 : 18 Temmuz 2021, 14:24:39 »
Obradovic varken Semih Özsoy'u getirip ilk darbeyi vurdu. Üzerine SK getirip mumu dikti. Bilerek basketbol şubesine zarar vermek için yapıyorsa durumumuz vahim ama eğer bu hamleleri doğru olduğunu düşündüğü için yaptıysa daha da vahim. İnanılmaz bir ikilemdeyiz. Her halükarda şube zarar görüyor inanılmaz bir yöneticilik performansı.