Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2006760 defa)

0 Üye ve 116 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #10470 : 18 Temmuz 2021, 14:24:48 »
Orhun Ene de çok dik kafalı adamdır aslında, iş inada binince geri adım atmaz, sonrasını da hiç düşünmez. Mesela vakti zamanında Yiğit Arslan'ı daha fazla oynatması için gelen talep üzerine 3-5 maç neredeyse hiç süre vermemişti, hatta sanırım oyuna sokmadığı dönemlerde olmuştu. Orhun Hoca'yla denge kurmak biraz zor, eğer kurarsan sorun olmaz tabii :D
Anladım abi alternatif olarak kesin düşünür S.K diyordum zor o zaman bu gidişle Erkan Karaca olur

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #10471 : 18 Temmuz 2021, 14:25:21 »
Orhun Ene de çok dik kafalı adamdır aslında, iş inada binince geri adım atmaz, sonrasını da hiç düşünmez. Mesela vakti zamanında Yiğit Arslan'ı daha fazla oynatması için gelen talep üzerine 3-5 maç neredeyse hiç süre vermemişti, hatta sanırım oyuna sokmadığı dönemlerde olmuştu. Orhun Hoca'yla denge kurmak biraz zor, eğer kurarsan sorun olmaz tabii :D

Her sene 2 hoca ortalamasi var bu yonetimin futbolda... basketi de o seviyeye cekerler ... ne olacak
« Son Düzenleme: 18 Temmuz 2021, 14:26:18 Gönderen: ETIRYAK »
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #10472 : 18 Temmuz 2021, 14:27:13 »
S.K özeti ektedir durum bu

Çevrimdışı Turski Grobar

• Üye
  • Yer: Beograd
    • @sahinovic_12
« Yanıtla #10473 : 18 Temmuz 2021, 14:31:55 »
S.K özeti ektedir durum bu

Ben bundan şunu anladım: Bu adamlar herkesin arasından sıyrılıp öne çıkan adamlardan ziyade sistemin işlemesini sağlayan sıradan adamları seviyorlar. Burada Kuyt'ı kötülemedim, yanlış anlaşılmasın. Kuyt iyi bir futbolcu ve iyi bir profesyoneldi, işini iyi yapardı ama aradan sıyrılarak simgesel bir adam olacak profilde biri değildi.
« Son Düzenleme: 18 Temmuz 2021, 14:32:11 Gönderen: Turski Grobar »

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #10474 : 18 Temmuz 2021, 14:32:32 »
Anladım abi alternatif olarak kesin düşünür S.K diyordum zor o zaman bu gidişle Erkan Karaca olur

Sertaç'ın %100 anlaşabileceği çaptaki koçu sana söyleyeyim, Hakan Demir. Tencere-kapak modeline en uygun ikili olurlar. Hem Sertaç'ı hem Ati'yi tatmin eder. Zaten şubenin gidiş şekline bakılınca Nedim Karakaş dönemlerine dönülmesi yakındır. Sertaç'ın trolleri de sosyal medyada gereken desteği verir.
« Son Düzenleme: 18 Temmuz 2021, 14:33:17 Gönderen: Bogdan Bogdanovic »

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #10475 : 18 Temmuz 2021, 14:43:40 »
Sertaç'ın %100 anlaşabileceği çaptaki koçu sana söyleyeyim, Hakan Demir. Tencere-kapak modeline en uygun ikili olurlar. Hem Sertaç'ı hem Ati'yi tatmin eder. Zaten şubenin gidiş şekline bakılınca Nedim Karakaş dönemlerine dönülmesi yakındır. Sertaç'ın trolleri de sosyal medyada gereken desteği verir.
Doğuş Özdemiroğlu'da gelsin tam olsun müthiş bir yapılanma olur

Çevrimdışı Jason Bourne

• Üye
  • Yer: istanbul
    • okanc14
« Yanıtla #10476 : 18 Temmuz 2021, 14:43:49 »
Boşta olsa ben Radonjiç'i de isterdim.

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #10477 : 18 Temmuz 2021, 14:45:56 »
Seneye Gherardini'nin sözleşmesi de bitiyor Vesely-Gherardini-De Colo'da gider eskiye döneriz hatta bu süreçte suçlu Gherardini ilan edilir

Çevrimdışı bothersome man

• Üye
« Yanıtla #10478 : 18 Temmuz 2021, 14:48:20 »
Oktay Mahmuti orada çalıştı ama GS'li değil. Oktay Mahmuti gibi dominant bir karakterin de Sertaç'la arıza yaşamama ihtimali yok, gerçi Sertaç'la sorun yaşamama ihtimali olan koç sayısı bir elin parmaklarını geçmez. Vur ensesine al lokmasını tarzı bir koçla çalışabilir anca.

Ha bir de gelip kavga edecekler ego savaşına girecekler. Zaten bizim için yetersizliği tescilli bir koç olduğu konusunda çok netim, bir de bu tür sorunlarla uğraşılacak ekstradan. Evlerden ırak.

Öyle ya da böyle her türlü kaos bekliyor şubeyi anlaşılan o ki. Bir şekilde Igor kalmaya ikna edildi haberini almazsak işimiz nanay.
İyi olan değil, TAKIM olan kazanır.

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #10479 : 18 Temmuz 2021, 14:50:29 »
Ha bir de gelip kavga edecekler ego savaşına girecekler. Zaten bizim için yetersizliği tescilli bir koç olduğu konusunda çok netim, bir de bu tür sorunlarla uğraşılacak ekstradan. Evlerden ırak.

Öyle ya da böyle her türlü kaos bekliyor şubeyi anlaşılan o ki. Bir şekilde Igor kalmaya ikna edildi haberini almazsak işimiz nanay.
Bu saatten sonra Igor kalsa başarılı olma ihtimali var mı abi adam kafasında silmiş burayı üstelik S.K arası bozuk ne değişecek ki

• Üye
« Yanıtla #10480 : 18 Temmuz 2021, 15:03:00 »
Bu saatten sonra Igor kalsa başarılı olma ihtimali var mı abi adam kafasında silmiş burayı üstelik S.K arası bozuk ne değişecek ki

O da var ama gönlünü almak lazım adamın. Hakikaten Obra haberleri çıktığında bizim taraftar twitterdan bir miktar açgözlülük edip Igor'u gönderin Obra'yı getirin kampanyaları filan başlattı. Kalmaya ikna edilecekse itibarı iade edilerek, kendisine tam güven duyulduğu hissetirilerek olur o iş. İkna yöntemi bu şekilde olursa sorun olacağını sanmıyorum.

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Yer: İstanbul
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
« Yanıtla #10481 : 18 Temmuz 2021, 15:05:45 »
S.K belki de Türkiye’de kurulmuş en iyi sistemlerden birinin içine etti.Bu kadar profesyonel bir şubeyi kendi çiftliğine çevirdi.

Aslında asıl sorulması gereken soru şu:Bu .. kim bu yetkiyi verdi? Nasıl bu ... yetkiyi aldı?

Kokoskov eğer kendi isteğiyle gidiyorsa saygı duyarım.Sonuçta kariyerinin koçluk olarak tek büyük başarısını yaşatan Doncic’in yanına gidiyor.
Gerçi,Doncic’in yanına 4 çöp versen bile takımı kafaya oynatır.
Neyse,Oktay Mahmuti çok garip bir seçim geliyor bana

Gherardini NBA’den bir Koç bulamaz mı?
SiK hayatta birini getiremez ve ancak kendisi gibi çapsız birini getirir.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı Gigidatome70

• Üye
  • Yer: Istanbul
« Yanıtla #10482 : 18 Temmuz 2021, 15:06:16 »
Anca Başkan’ın Komsuoğlu’nu görevden almasıyla İgor kalır bence. Ama bu saatten sonra kalsa da fayda etmez. İki mağlubiyet sonrası tekrar herşey gündeme gelir.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #10483 : 18 Temmuz 2021, 15:09:28 »
Gittigi kesinlesmis haberleri gelmeye basladi.  (Beklendigi gibi)

Mis gibi yeni bir konumuz var .... Kokoskov un yerine kim gelecek???
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

• Üye
« Yanıtla #10484 : 18 Temmuz 2021, 15:15:08 »
Gittigi kesinlesmis haberleri gelmeye basladi.  (Beklendigi gibi)

Mis gibi yeni bir konumuz var .... Kokoskov un yerine kim gelecek???

Kulüpteki eşyalarının adresine gönderilmesini istemiş diyorlar da kaynak pek güvenilir değil deniyor aynı zamanda (Yunus Aydın, her kimse artık). Kulübün ya da Igor'un hiçbir açıklama yapmaması da olasılığı günden güne yükseltiyor tabii ki.