Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2007011 defa)

MotorCade, Ertan Ürkmez ve 110 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Jason Bourne

• Üye
  • Yer: istanbul
    • okanc14
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #10605 : 20 Temmuz 2021, 23:15:57 »
Erdem gelirse haklısın. İnsanlar bir de ufuk yerine falan istiyor. Dehşetle okuyorum. Obranin yardimcisiydi diye onunla aynı havayı teneffus etmesine güveniyorlar galiba.
Valla Erdem Can'ın Pana maçı ve hatırlayamadığım bir maçta nasıl yetersiz kaldığını gördük.
Kurtlar sofrasında yerler Erdem Can'ı affetmezler. Hoca kalitesi yüksek Eurolig'in.

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Yer: İstanbul
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
« Yanıtla #10606 : 20 Temmuz 2021, 23:50:04 »
Erdem Can bile koç olabiliyor demek ki.

Basketbol adına rezil bir durum.
Berbat CSKA maçı performansı ile akıllarda kalacak hep..
FENERBAHÇE

Çevrimiçi Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #10607 : 21 Temmuz 2021, 00:13:47 »
Şu şartlar altında en makul ismin Djordjovic olduğunu, alternatif varsa herhangi bir itirazım olamayacağını yazmıştım. Orhun, Ufuk vesaire gibi isimler dolaşıyor. Djordjovic her türlü sallar bu isimleri. Basketbol Sırpların ata sporudur... Oyun kurucu kökenli koçlar saha içi psikolojisine, momentuma daha kolay hakim olurlar. Kokoskov sezon sonu gitseydi ve Djordjovic denseydi karşı olurdum ama şu an için en makul isim. Her isim kumar, bari en delisiyle oynayalım...

Çevrimdışı bothersome man

• Üye
« Yanıtla #10608 : 21 Temmuz 2021, 07:53:54 »
Şu Kokoskov olayı Türkiye'de sadece Fenerbahçe'nin başına gelebilecek bir olaydır ha. Elin gs'sinde bjk'sinde oynayan yabancıları Beşiktaş'ın çocuğuyum diye tweetler atar, kiralık Gedson'u Ghezzal'i kulüplerinde kalabilmek için kıçını yırtar, bizdekilerse kaçmak için yer arıyor.

Bu bile bence Aziz Y döneminden beridir yerleşen huzursuzluk ve "ben ne dersem o olurculuk" havasının aynen sürdüğünün kanıtı. Bu Sertaç'ı da adam sanmıştık başta, o da meğer aynı tayfanın bir ferdiymiş.

Erdem Can filan başımıza koç diye dikilirse hem 1 numaraya hem 4 numaraya iki Polonara kalitesinde daha adam al yine de kar etmez bu arada onu da söyleyeyim. Bu oyuncuları Erdem Can mı yönetecekmiş allahınızı severseniz?
İyi olan değil, TAKIM olan kazanır.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #10609 : 21 Temmuz 2021, 09:48:52 »
Şu şartlar altında en makul ismin Djordjovic olduğunu, alternatif varsa herhangi bir itirazım olamayacağını yazmıştım. Orhun, Ufuk vesaire gibi isimler dolaşıyor. Djordjovic her türlü sallar bu isimleri. Basketbol Sırpların ata sporudur... Oyun kurucu kökenli koçlar saha içi psikolojisine, momentuma daha kolay hakim olurlar. Kokoskov sezon sonu gitseydi ve Djordjovic denseydi karşı olurdum ama şu an için en makul isim. Her isim kumar, bari en delisiyle oynayalım...

Basketci djorjevic e benim de saygim var ama hoca olarak kotu bir performansi var. Playbook gordun mu hic djorjevic te??? Yada nerede ne basarsi var hoca olarak??? Neye dayanarak bunu yazdigini anlamadim.

Bence basketci gunleri aklinda kalmis..
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

CanCan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #10610 : 21 Temmuz 2021, 10:11:12 »
Fanatik GS'li şaşkın Orhun mu koçumuz olacak ? Bu nasıl bir akıl tutulmasıdır ?

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #10611 : 21 Temmuz 2021, 12:40:31 »
Orhun, Ufuk gibi adamların işi yok kulüpte. Öte yandan Erdem Can'ı da ancak böyle ekstrem şartlarda koç olarak kabul edebilirim. Ha, varsa Gher dedenin elinde şöyle müthiş potansiyelli, genç bir koç, Schiller tarzı, ona da fitim. Bu saatten sonra Kokoshkov kalıyorum dese de göndermeleri lazım yalnız.
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı Jason Bourne

• Üye
  • Yer: istanbul
    • okanc14
« Yanıtla #10612 : 21 Temmuz 2021, 13:12:11 »
Polemik olsun yada  ukalalık olsun diye yazmıyorum.Djordevic koç diye kabul etmek bile basketbola hakeret.Tamam iyi oyuncuydu ama kumar oynanacak hoca bile değil.
Yapmayın ne olur, bu yıl zaten kayıpsa en azından böyle yeteneksiz bir koça gerek yok.

Çevrimdışı Gigidatome70

• Üye
  • Yer: Istanbul
« Yanıtla #10613 : 21 Temmuz 2021, 13:39:03 »
Erdem Can’ın takımı yönetip yönetemeyeceği biraz da Vesely DeColo ve Guduriç’le ilişkisinin durumuna bağlı. İçimize sinmeyen hocadansa, alınabilecek bir risk olarak görüyorum. Şu noktada hiçbir Koç bizi mutlu etmeyecek nasıl olsa.

« Son Düzenleme: 21 Temmuz 2021, 13:40:02 Gönderen: Gigidatome70 »

Çevrimdışı kalimantan96

• Üye
  • Yer: Cenevre
    • utkueroglu
« Yanıtla #10614 : 21 Temmuz 2021, 14:07:30 »
Bu nokta da ben Erdem Can'in en mantikli tercih oldugunu dusunuyorum, gecen seneki PAO ve CSKA serisindeki performansi iyi degildi kabul ama bu yazki kadro planlamasini gerceklestiren ekip icerisinde kendisi. Bir de CSKA serisinde takimin ne derece eksiklerle dolu oldugunu da unutmamak gerekir.

Çevrimdışı eu_kobe

• Üye
  • Yer: antalya
« Yanıtla #10615 : 21 Temmuz 2021, 14:20:57 »
Troy Daniels, Shabazz Napier çok güçlü iki isim geldi Avrupaya. Belki bizde koç sorunu patlak vermese bu kalitede bir oyun kurucu yakalamıştık.

CanCan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #10616 : 21 Temmuz 2021, 14:50:54 »
Erdem Can coach olacak demek, Melih ipleri iyice ele gecirecek demektir. Erdem Can ile dibin dibini goruruz...

Çevrimdışı akıllıdeli

• Üye
  • Yer: ankara
« Yanıtla #10617 : 21 Temmuz 2021, 16:15:11 »
Bayern hunter i kadrosuna kattı, bizde 3 katına booker i aldık,
perezden ders almadık hala buy out pazarlık lari yapılıyor..
1 de 5 de hala yetersiz,
Tek sorun koç değil, transfer de de sorunlar var

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #10618 : 21 Temmuz 2021, 16:26:36 »
Fenerbahçe Beko’da Kokoskov’un ayrılması durumunda Sasa Obradovic ve Aleksander Djordjevic de adaylar arasında yer alıyor. Aleksander Djordjevic bir adım önde gözüküyor.

@chrisalucard
« Son Düzenleme: 21 Temmuz 2021, 16:27:44 Gönderen: Samet_GFB »

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #10619 : 21 Temmuz 2021, 16:34:36 »
Fenerbahçe Beko’da Kokoskov’un ayrılması durumunda Sasa Obradovic ve Aleksander Djordjevic de adaylar arasında yer alıyor. Aleksander Djordjevic bir adım önde gözüküyor.

@chrisalucard

Hangisi daha kötü tercih olur karar veremedim.