Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2007009 defa)

MotorCade, Ertan Ürkmez ve 106 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #10651 : 22 Temmuz 2021, 11:31:26 »
O senin fikrin. Fenerbahçe hala Euroleague'in dev ekiplerinden biridir. Yardımcı olmakla head coach olmak farklıdır diyorum, isterse Greg Popovich'in Phil Jackson'ın yardımcılığını yapsın.

Erdem Can niyeti olsa şimdiye çoktan getirilirdi bu arada. Belli ki Gherardini'nin kafasında yabancı koç var.

Sportando baktım valla sevinirim Sachettiye güven veren havası var.

Çevrimdışı bothersome man

• Üye
« Yanıtla #10653 : 22 Temmuz 2021, 12:15:31 »

Teşekkür.Twıtterda yoktu.Teşekkür.

Twitterda da var Sportando Italia hesabında. Önemli değil.
İyi olan değil, TAKIM olan kazanır.

Çevrimiçi Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #10654 : 22 Temmuz 2021, 13:15:39 »
Basketci djorjevic e benim de saygim var ama hoca olarak kotu bir performansi var. Playbook gordun mu hic djorjevic te??? Yada nerede ne basarsi var hoca olarak??? Neye dayanarak bunu yazdigini anlamadim.

Bence basketci gunleri aklinda kalmis..

Olimpiyat gümüş madalyası ve Avrupa Şampiyonası ikinciliği. Birileri diyebilir ki Sırbistan'ın mevcut kadrosu zaten yeter. Bazen yetmiyor işte, geçtim madalyayı kürsüyü, Kokoskov elemeleri dahi geçemedi. Bazen çok kolay küçümsüyoruz her şeyi. Yönettiği kadronun olimpiyat maçlarını takip etmiştim, çok da iyi idare etmişti Teodosiç denilen dengesizi. Haliyle ABD'yi de yenemediler, gümüşte kaldılar.

Çevrimiçi Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #10655 : 22 Temmuz 2021, 13:19:37 »
Kokoskovdan giderse yüklü tazminat alınmalı.Erdem Cana bende bayılmıyorum ama çok acımasız yüklenmelerde mantıksız geliyor şu an Djordeviç denen adam sırf sırp diye geleceğine Erdem Can devam etsin.

Yada ıvkoviç dedeme gidilsin ikna edilmeye çalışılsın o gelsin.

Sırf Sırp demeyelim ona, ekol söz konusu...

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #10656 : 22 Temmuz 2021, 13:53:46 »
Olimpiyat gümüş madalyası ve Avrupa Şampiyonası ikinciliği. Birileri diyebilir ki Sırbistan'ın mevcut kadrosu zaten yeter. Bazen yetmiyor işte, geçtim madalyayı kürsüyü, Kokoskov elemeleri dahi geçemedi. Bazen çok kolay küçümsüyoruz her şeyi. Yönettiği kadronun olimpiyat maçlarını takip etmiştim, çok da iyi idare etmişti Teodosiç denilen dengesizi. Haliyle ABD'yi de yenemediler, gümüşte kaldılar.

Onca takim yonetti, klup takim performanslarina bakar misin lutfen...

Bak ne yazdim; playbook olarak ne ortaya koydu? Hangi sistemleri oynattı? Ne başarı sağladı, ki hicbiri kotu kadrolar değildi...

Milli takımda çok iyi motive ettigi vs yazılmıştı... gaz işi oralarda yurur ama teknik taktik zayifsa seni final 4 a hicbir guc tasiyamaz....
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı ayhan

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @ab_1907
« Yanıtla #10657 : 22 Temmuz 2021, 13:58:17 »
Esame listesi denen birşey var takım sporlarında.Suç bu başarı için herşey mübahtır mantığından tisiniyorum.
sen de taktın mı tam takıyorsun abi.
baktın mı, kurallara aykırı bir uygulamada mı bulunmuş cska ? yoksa bu senin uydurduğun bir suç mu ? cska eğer kurallara aykırı bir şey yapmışsa buna itiraz etmeyen yönetime lafın ok mu ?
ve ayrıca evet, kurallar dahilinde her şey mubahtır. İstersen sakat oyuncu bilgisini sok saniyeye kadar saklarsın, bunda ahlak dışı bir durum yok. nasıl taktiğini açıklamıyorsan, kadronu açıklamıyorsan bu bilgiyi de olabildiği kadar geç açıklarsın. Gücün yetmeyip kaybedince bu kadar ağlamaya gerek yok, komik olmanın ötesine geçemiyor.
Adamlar 3 maçta 40-50 sayı fark atmış, sen hala hackett diyorsun.. ben bile gülüyorum açıkçası...

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #10658 : 22 Temmuz 2021, 14:42:35 »
Ahlksızlığı savunmayın bunu biz yapsak ayıplardır bunu ülkemizde yapan var teniste var olmaz.Evet başkanın naifliğide fazla bunu biz yapsak hükmen mağluptuk seride 20-0 geri düşerdik.Fark yemek şu bu sporda var.

Misal en büyük spor ahlaksızlığı dopingtir maç satma şikedir.Misal çok sevdiğim Agassiden ve Sharapovadan soğudum.Ergin Atamanı nasıl anıyoruz kötü unutulmaz skandalı var.Basketbol tarihimden silinmesi, gereken alçak Avrupa şampiyonu oldu.

Kötülük kazanmasın artık.Neden Novağa süperstar demiyorum kort davranışları iğrenç ötesi çoğaltılır.

Fark yemek güzel takım kurar sen atmaya başlarsın ama ahlkasız tip işler alna yapıştı mı gitmez.?
« Son Düzenleme: 22 Temmuz 2021, 14:44:55 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #10659 : 22 Temmuz 2021, 14:46:33 »
Bak esame listende olmayan basketbolcu futbolcu oynat ülkemizde bunlar neler oluyor bize avrupada.Bullylik kabadayılık üstün gelmemeli.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #10660 : 22 Temmuz 2021, 14:58:15 »
Çuvaldızı kendimizide btırıyorum kimse görmemezlikten gelmiyor.

En iyi olimpiyat komitesi yaptı.Ruslar devlet eliyle doping yaptığı için masum sporcular olsada Rus bayrağı altında yarışamadılar hala öyle sanırım.

Birde Armstrong denen bisikletçi organize doping yaptığından men yedi çoğalmalı bunlar.

Çinli Sum yangta ömür boyu yedi.

Olimpiyat komitesi ş uan sporun ahlkak yönünü ayakta tutmaya çalışıyor.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #10661 : 22 Temmuz 2021, 15:19:05 »
Bak esame listende olmayan basketbolcu futbolcu oynat ülkemizde bunlar neler oluyor bize avrupada.Bullylik kabadayılık üstün gelmemeli.

Abi neden uzatiyorsun ... adam mactan once gerekli sure icinde bildirildi ...

Hayir bizim yoneticilerin bile bilmedigi birsey mi biliyorsun???

Fikrini desteklemek icin verdigin donelerin konu ile alasi yok... konu ozelinde ek bir faydasi yok ...

Bu adam CSKA nin basketbolcusu, doping yok baska birsey yok... mac saatinden once kontrol edilmis oynayabilir denmis oynamis ... bu ilk kezde olmuyor dünya da... sonda olmaz ... ilkokul cocugu gibi, ben saymam oynamicak dediniz ... saymam iste saymam iste diye uzatiyoruz

ne namusu ne ahlagi ??? Ne anlatiyorsun Allah askina
« Son Düzenleme: 22 Temmuz 2021, 15:22:09 Gönderen: ETIRYAK »

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #10662 : 22 Temmuz 2021, 15:20:16 »
Abi neden uzatiyorsun ... adam mactan once gerekli sure icinde bildirildi ...

Hayir bizim yoneticilerin bile bilmedigi birsey mi biliyorsun???

Bu adam CSKA nin basketbolcusu, doping yok baska birsey yok... mac saatinden once kontrol edilmis oynayabilir denmis oynamis ... be namusu ne ahlagi ??? Ne anlatiyorsun Allah askina

Tom abi, iliklerine kadar kapitalist/liberal bir adam. Barcelona, Çin ve Rusya'ya karşı inanılmaz bir düşmanlığı var :D
« Son Düzenleme: 22 Temmuz 2021, 15:21:16 Gönderen: Bogdan Bogdanovic »

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #10663 : 22 Temmuz 2021, 15:22:55 »
Tom abi, iliklerine kadar kapitalist/liberal bir adam. Barcelona, Çin ve Rusya'ya karşı inanılmaz bir düşmanlığı var :D

😁😁😁😁

Çevrimdışı ayhan

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @ab_1907
« Yanıtla #10664 : 22 Temmuz 2021, 15:30:09 »
Artı, inanılmaz da bir saçmalama kapasitesi var... taktı mı bırakmıyor.. esame listesinde olmayan oyuncuyu mu oynatmış Cska ? kendi kafasında maçlardan 10 gün önce çıkan haberle bir liste oluşturmuş onu esame listesi yerine koyup, alakasız 1000 tane örnekle de destekleyerek savunuyor zırvalıkları...