Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2007230 defa)

0 Üye ve 115 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #10665 : 22 Temmuz 2021, 15:33:02 »
hahahaha demek ki tenis başlığına gelseniz kafayı yersiniz

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #10666 : 22 Temmuz 2021, 15:41:48 »
A ne kapitalisti.Amerikada kapıyor ayıpları.Reziller Atletizmde neler yaptılar.Ben sportif ahlaksızlığa karşıyım.

Çevrimdışı İlkay35

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #10667 : 22 Temmuz 2021, 15:51:09 »
Erdem Can dedim diye linçte etmeyin.Bu güzel ortamda tartışıyoruz zaten en tepe noktasını gördükten sonra tüm koçlar ufak geliyor.
Fenerbahçe deneme tahtası değil. Zamanında futbolda yaptık. Oğuzlar,ridvanlar,ismailler,eroller,emreler ama hiç biri başarılı olamadı. Neden çünkü tecrübe deneyim yoktu. Erdem Can dada yok. Bir kere oyuncu grubu en ufak sistem hatasında guvenmezler. Sonra takilirlar kendi kafalarına göre. Bu takıma iyi koç bulmak zor şu donemde. Ancak birilerinin elinden kapmak gerekiyor. Buda zor. Geri kokoskov'u ne yapıp edip tutmak gerekiyor. Bu sezon için. Başka aklıma bir şey gelmiyor...
« Son Düzenleme: 22 Temmuz 2021, 15:51:50 Gönderen: İlkay35 »

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #10668 : 22 Temmuz 2021, 15:53:19 »
kokoskov'u ne yapıp edip tutmak gerekiyor. Bu sezon için. Başka aklıma bir şey gelmiyor...

İyi niyetli bir yaklaşım ama bu saatten sonra Kokoskov'dan bize hiçbir fayda gelmez.

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Yer: İstanbul
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
« Yanıtla #10669 : 22 Temmuz 2021, 15:57:42 »
Tom abi vasat olduğumuzu kabul etmek yerine rakibe neden anlamsızca yüklenmeye devam ediyorsun.

Teniste Novak’ın göz damlasını 1 ay konuştun şimdi de CSKA’ya tam takmış durumdasın.

Garip gerçekten bu kadar garip şeylere takılıyor olman.

Mahmuti dışında hiçbir isim umut vermiyor bana ve Djordjevic ismi felakete hazırlık olur.
FENERBAHÇE

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #10670 : 22 Temmuz 2021, 15:57:47 »
Luka Doncic bu saatten sonra başarılı olamaz çok büyük beddua aldı :D Seneye falan kokoskov başantrenör olur tekrar asistanlığa döner

Çevrimdışı İlkay35

• Üye
« Yanıtla #10671 : 22 Temmuz 2021, 15:58:17 »
Bu saatten sonra iyi hoca zor, muhtemel ufuk la anlaştılar Dallas ile pazarlık bitsin o zaman twit atar ilgili kişi kendi hesabından...
Ufuk geleceğine erdem ile devam ederim en azından transfer leri ben yapmadım bahanesi olmaz, ufuk gelirse 2 sene heba olur, yok spahija falan da gelirse yönetim futbol sonrası tüy diker...
Seneye de geraldini gider, Nedim gelir
Ben Ufuk sarica'nin geleceğini sanmıyorum. Hem kulübü bırakmaz hem de geçmişte Fenerbahçe ile yaptığı müstehcen açıklamaları var. Obra ile ilgili. Getirirlerse Orhun Ene'yi Erdem Can'i veya Sarica'yi, artık kombineleri biletleri kendileri alır kendileri izler. Beinsport üyeliğimi de yenilemem. Maçları izlemem. Izleyip sinir krizlerine gireceğime izlemem daha iyi. Umarım yönetim bizi şaşırtır.

Çevrimdışı İlkay35

• Üye
« Yanıtla #10672 : 22 Temmuz 2021, 16:01:57 »
İyi bir oyuncu.Tek senelik parlama değildir umarım.Bize gelen oyuncu düşüyor genelde.Umutluyum.İzledim elemeleride gördüm.
Gerçi yazdiklarinizdan pek bir şey anlamadım ama yine de şunu söyleyeyim. Siz polonara'yi yıldız görmüyorsunuz. Sıradan bir oyuncu görüyorsunuz. Anladığım kadarıyla. Size göre Avrupa da kendi bölgesinde polonara'dan daha iyi oyuncu varmı alınabilecek?

Çevrimdışı ayhan

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @ab_1907
« Yanıtla #10673 : 22 Temmuz 2021, 16:08:47 »
hahahaha demek ki tenis başlığına gelseniz kafayı yersiniz

tahmin edebiliyorum.
ben yaklaşık 5-6 senedir buradayım 4000 mesajım var, Tom abi en fazla 2 sene, ki arada şimdi hatırlamadığım bir sebepten görünmediği 4-5 ay da var, 10 bin mesaj atmış...

Çevrimdışı Civa

• Üye
  • Yer: Usa
  • Arif
    • twitter.com/arifcakir13
« Yanıtla #10674 : 22 Temmuz 2021, 16:40:32 »
Ben Ufuk sarica'nin geleceğini sanmıyorum. Hem kulübü bırakmaz hem de geçmişte Fenerbahçe ile yaptığı müstehcen açıklamaları var. Obra ile ilgili. Getirirlerse Orhun Ene'yi Erdem Can'i veya Sarica'yi, artık kombineleri biletleri kendileri alır kendileri izler. Beinsport üyeliğimi de yenilemem. Maçları izlemem. Izleyip sinir krizlerine gireceğime izlemem daha iyi. Umarım yönetim bizi şaşırtır.

Bu sene zaten çöp oldu şimdiden, ben ufugu getirmelerini isterim veya Orhun çapları ve vizyonlarını herkes görsun

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #10675 : 22 Temmuz 2021, 17:18:01 »
Ya biz niye PANAGİOTİS GİANNAKİS'i coach olarak düşünmüyoruz? Yaşı yetenler onun ne denli efsâne bir oyun kurucu olduğunu hatırlar. Basketbol zekâsı yüksek, oyuna hükmeden ''at avrat yunan guard'' sözüne sebep olan dev bir isimdi.

Coach olarak Yunanistan Milli Takımında Avrupa şampiyonu oldu, Olympiakos ile Euroleague'te 2 defâ F4 yapıp 3. ve 2.'lik yaşadı.

Ben Obra sonrası Sfairopoulos'u istiyordum hep ama kahrolası Maccabi bırakmıyor bir türlü. Erdem Canlarla, Djordjeviclerle, Ufuklarla uğraşacağımıza Giannakis gibi büyük bir ismi getirsek keşke.

Çevrimdışı Jason Bourne

• Üye
  • Yer: istanbul
    • okanc14
« Yanıtla #10676 : 22 Temmuz 2021, 17:39:24 »
İtalyanlar, Sacchetti ile anlaşma oldu diye haber geçmişler.
Ben çok tanımıyorum ama Cem Ağrak pek ümitli şeyler yazmadı İtalyan ile ilgili. Adam üst düzey bir takım çalıştırmamış.

CanCan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #10677 : 22 Temmuz 2021, 17:52:34 »
Sachetti'nin Ufuk ve Orhun'dan iyi olduğuna şüphem yoktur.

Bence daha yeni trende uygun yıldızlara mentorluk yapacak babacan ve ağır abi bir karaktere benziyor. Gherardini ile uyumlu olacakları da kesin...

Ama her şeyden önemlisi bütün bu rezilliğin, kepazeliğin mimarı yamuk suratlı Sertaç'ın ne olacağıdır. Onun kellesini almadan her hamle nafile...

Çevrimdışı bothersome man

• Üye
« Yanıtla #10678 : 22 Temmuz 2021, 18:00:39 »
Sacchetti geliyorsa Spissu da hayırlı olsun diyebilir miyiz?
İyi olan değil, TAKIM olan kazanır.

Çevrimdışı Jason Bourne

• Üye
  • Yer: istanbul
    • okanc14
« Yanıtla #10679 : 22 Temmuz 2021, 18:02:11 »
Sacchetti geliyorsa Spissu da hayırlı olsun diyebilir miyiz?
Spissu, Valencia yaptı.