Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2006986 defa)

0 Üye ve 108 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #10695 : 24 Temmuz 2021, 01:28:25 »
Antu baskette durum vahim.Dahada küçülelim diyen çok.Bir renkdaşı adıkonamazdan tanıyorum savrulduğumuz nokta çok üzücü.

Hatta Euroleague haklarını devredelim diyende var.Şu havadan kurtulmalıyız ki kusura bakmayın son derece hatalı bence.Obradoviç gitti Fenerbahçe bitti mantığı son derece sakat bir mantık.

Koç canımız ciğerimiz efsanemiz olarak tarihe geçti ama bu arabesk mantık bir an önce üstümüzden atmalıyız.

Bir şube kapatılacak ise eğer, o şube futbol olmalı... Hatta antuyu da kapatsınlar. Fenerbahçe Spor Kulübüdür. Lafım meclisten dışarı, basketbol şubesi küçülsün, kapansın vesaire diyenler siktirsin gitsin Galatasaray'ı tutsun. Fatih Terim ile mutlu olsunlar. Futbol takımı 2 maç kaybetsin, hemen salona dönüp armanın gururu derler. Bu tipler eksik olsun Fenerbahçe'den. 3 temmuz yıkamadı, bu güruh olmaksızın da ölmeyiz.

Cemalex

• Ziyaretçi
« Yanıtla #10696 : 24 Temmuz 2021, 08:09:36 »
Ufuk Sarica ile.gecmiste yasananlari cok detayli bilmiyorum ama sadece kocluk penceresinden bakacak olursak adi gecem sirp koclardan veya Sachettiden fslan cok daha iyi bir koctur.

Ayrica surpriz yapmaya musait underdog takim formatina cok yatkin bir isim. Obradovicten sampiyonluk koparmak basit bir is degil.  Yerel.ligde birkec kez kupa kazandi avrupada sa birkac kez katildigi kupalarda final yari final oynadi. Butcesine gore takimlari hep rekabetci olmayi basardi. Bu kadar karsi cikilmasinin nedeni kulubumuzle iliskisi olmali.

Adi gecenler arasinda Mahmudinin felsefesinin takima pek iynamayacagi dusuncesindeyim. Kendisi mucadeleci takimlari sever ve yavas tempo oynatir. Ayrica degisen basketbola yabanci kaldigi gorusundeyim.

Diger Sirp koclar bana hic guven vermiyor. Kariyerlerinde kulup takimlarinda cok cuvallamisliklari var.

Cok ters zamanda cikti bu Kokoskov sorunu. Sezon sonu Efes facialari sebebiyle postalasaydik keske.

Çevrimdışı bothersome man

• Üye
« Yanıtla #10697 : 24 Temmuz 2021, 13:08:19 »
Çok uzamadı mı bu hayra alamet olmayan sessizlik?
İyi olan değil, TAKIM olan kazanır.

Çevrimdışı oddrech

• Üye
  • Yer: istanbul
  • Fenerbahçe Ağlamaz
« Yanıtla #10698 : 24 Temmuz 2021, 13:15:56 »
Çok uzamadı mı bu hayra alamet olmayan sessizlik?

Tahminen kokoskov çok kötü durumda bıraktığı için ciddi buyout istiyolardır. Orada tıkanmıştır görüşmeler. İsimde dışarı vermiyolardır ki pazarlıkta magdura yatsınlar.

Nba de max 800bin dolar buyout verebiliyolar diye biliyorum. Bizimkileri bu tatmin etmediği için koçun cebinden para vermesini istiyolardır. Buradada tıkanmışızdır. Bence kokoskov sonrası koç hazır.

Çevrimdışı Ugur_aus

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #10699 : 24 Temmuz 2021, 13:23:26 »
buyout kurali sadece oyuncular icin koclarda oyle bir sinirlama yok,  benim okudugum kadariyla onlar kapiyi 400Kden biz kapiyi 2.5M dan actik

• Üye
« Yanıtla #10700 : 24 Temmuz 2021, 14:26:32 »
Tahminen kokoskov çok kötü durumda bıraktığı için ciddi buyout istiyolardır. Orada tıkanmıştır görüşmeler. İsimde dışarı vermiyolardır ki pazarlıkta magdura yatsınlar.

Nba de max 800bin dolar buyout verebiliyolar diye biliyorum. Bizimkileri bu tatmin etmediği için koçun cebinden para vermesini istiyolardır. Buradada tıkanmışızdır. Bence kokoskov sonrası koç hazır.

Kendi tarzına uygun basketbol oynamaya müsait oyuncular aldır, şampiyon yaparım gibi iddialı laflar söyle, arkasından Doncic bebesinin bir parmağını şıklatmasıyla herşeyden tek kalemde vazgeçip Amerika'ya kaçmak için on takla at.

Eh, bunun bir bedeli olacak elbette.

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #10701 : 24 Temmuz 2021, 14:33:18 »
Kendi tarzına uygun basketbol oynamaya müsait oyuncular aldır, şampiyon yaparım gibi iddialı laflar söyle, arkasından Doncic bebesinin bir parmağını şıklatmasıyla herşeyden tek kalemde vazgeçip Amerika'ya kaçmak için on takla at.

Eh, bunun bir bedeli olacak elbette.

Igor'u korumak için demiyorum ama adamın kimseye, ''Ben bu takımı şampiyon yaparım.'' gibi bir lafı olmadı. Şehir efsanesi bu mevzu. Levent Yavuz denen mimiksiz Robocop'un lafı ciddiye alındı.

Amerika'ya kaçmasının da Doncic'ten ziyade Sertaç'la alakalı olduğu çok bariz. Çok isteseydi zaten oradan buraya gelmezdi, hadi geldi bir hata yaptım dedi, NBA'e selam çaksa sezon içinde kendisini asistan olarak alacak 10 takım bulurdu.

Naçizane önerim, Sertaç Bey'in sosyal medyadaki tetikçilerinin yaptığı algıya kapılmadan süreci takip etmek ve iş resmiyete kavuştuğunda gelecek açıklamaları beklemek. Igor'un da Amerika'ya gittiğinde mutlaka söyleyecek bir sözü vardır. Bu işin o kadar basit olmadığını biliyoruz.
« Son Düzenleme: 24 Temmuz 2021, 14:35:30 Gönderen: Bogdan Bogdanovic »

Çevrimdışı Ugur_aus

• Üye
« Yanıtla #10702 : 24 Temmuz 2021, 16:00:32 »
Igor'u korumak için demiyorum ama adamın kimseye, ''Ben bu takımı şampiyon yaparım.'' gibi bir lafı olmadı. Şehir efsanesi bu mevzu. Levent Yavuz denen mimiksiz Robocop'un lafı ciddiye alındı.

Amerika'ya kaçmasının da Doncic'ten ziyade Sertaç'la alakalı olduğu çok bariz. Çok isteseydi zaten oradan buraya gelmezdi, hadi geldi bir hata yaptım dedi, NBA'e selam çaksa sezon içinde kendisini asistan olarak alacak 10 takım bulurdu.

Naçizane önerim, Sertaç Bey'in sosyal medyadaki tetikçilerinin yaptığı algıya kapılmadan süreci takip etmek ve iş resmiyete kavuştuğunda gelecek açıklamaları beklemek. Igor'un da Amerika'ya gittiğinde mutlaka söyleyecek bir sözü vardır. Bu işin o kadar basit olmadığını biliyoruz.

Son derece haklisiniz ama benim igoru haksiz buldugum nokta bu duzen, bu yonetim, bu yonetici mayis ayindada hazirandada vardi madem dayanamiyordu madem mutsuzdu, o zaman gitseydi, butun transferleri yapip antremanlarin baslamasina 1 ay kala gitmek bence cok yakisiksiz,

• Yönetici
  • Üye
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #10703 : 24 Temmuz 2021, 16:03:27 »
Son derece haklisiniz ama benim igoru haksiz buldugum nokta bu duzen, bu yonetim, bu yonetici mayis ayindada hazirandada vardi madem dayanamiyordu madem mutsuzdu, o zaman gitseydi, butun transferleri yapip antremanlarin baslamasina 1 ay kala gitmek bence cok yakisiksiz,

Katılıyorum, bu konuda hiçbir itirazım yok.

• Üye
« Yanıtla #10704 : 24 Temmuz 2021, 17:59:52 »

Doğrudur, siz bu işlerin daha içindesiniz. Sizin de katıldığınızı söylediğiniz bir alttaki iletide yazanlara ben de katılmakla beraber Sertaç Komsuoğlu'nun çok eleştiri aldığı da ortada. Obra ve Gherardini sonrası "oh şube kurumsallaştı" derken yeni nesil Nedim Karakaş sahibi olduk belki de.

Dediğiniz gibi, Kokoskov'un da söyleyeceklerini beklemek gerekiyor. Bir süre sonra çıkar işin içyüzü meydana.

Çevrimdışı İlkay35

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #10705 : 24 Temmuz 2021, 18:03:37 »
Antu baskette durum vahim.Dahada küçülelim diyen çok.Bir renkdaşı adıkonamazdan tanıyorum savrulduğumuz nokta çok üzücü.

Hatta Euroleague haklarını devredelim diyende var.Şu havadan kurtulmalıyız ki kusura bakmayın son derece hatalı bence.Obradoviç gitti Fenerbahçe bitti mantığı son derece sakat bir mantık.

Koç canımız ciğerimiz efsanemiz olarak tarihe geçti ama bu arabesk mantık bir an önce üstümüzden atmalıyız.
sizi anlamakta oldukça zorlanıyorum. Ne kadar pozitifsiniz. Fenerbahçe Beko küme düşse, ne var bunda gayet normal, tekrar çıkarız diyecek moddasiniz. Enteresan.

Çevrimdışı İlkay35

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #10706 : 24 Temmuz 2021, 18:08:06 »
Sertaç komsuoğlu kendisini maalesef hem Koç'un hemde gerardinhi'in üstünde görüyor. O açıdan ikisiylede sorunlu. Obradovic'in son senesinde de aynı sorunlari çıkarıp Sayın Ali Koç'un aklını çelip maliyeti de düşürünce sonuç ortada. Böyle devam ederse Bu şube de deprem etkisi yaratacak şeyler olmaya başlar. Nasıl ilk6 yılı Obra'ya bıraktı Aziz Yildirim Ali bey de öyle yapmalıydı. Görünen o ki başkan komsuoğlu'nu çok dinliyor. 
« Son Düzenleme: 24 Temmuz 2021, 18:08:39 Gönderen: İlkay35 »

• Yönetici
  • Üye
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #10707 : 24 Temmuz 2021, 18:29:11 »
Doğrudur, siz bu işlerin daha içindesiniz. Sizin de katıldığınızı söylediğiniz bir alttaki iletide yazanlara ben de katılmakla beraber Sertaç Komsuoğlu'nun çok eleştiri aldığı da ortada. Obra ve Gherardini sonrası "oh şube kurumsallaştı" derken yeni nesil Nedim Karakaş sahibi olduk belki de.

Dediğiniz gibi, Kokoskov'un da söyleyeceklerini beklemek gerekiyor. Bir süre sonra çıkar işin içyüzü meydana.

Baştan ön edit yapayım:

Ozan Balaban'la herhangi bir şekilde iletişimim yok, kendisiyle iki kez çok kısa konuştum, ikisi de medya günündeydi. Bunu, özellikle dışarıdan burayı okuyup, olayı saptırmak için bir şeyler kovalayanlara yazdım.

Medya günlerinde bile röportaj verirken geri planda kalmayı seven, bu işi asıl sahiplerine bırakan ve son derece beyefendi bir adamdı Ozan Balaban. Bilgisi, kültürü ve vizyonu kendini hemen belli ediyordu. Herhangi bir basın mensubuna talimat verdiğini, herhangi bir sosyal medya kullanıcısına ricada bulunduğunu, herhangi birini hedef gösterdiğini ne duydum ne şahit oldum. Sadece ben değil, kimse böyle bir şeye tanıklık etmedi.

Bu yazdıklarımı, Sertaç Komsuoğlu için yürekten söyleyecek biri çıksın, 32 dişimi kırıp buraya görsel atarım.

Her şeyi geçiyorum, diyelim Igor konusunda Komsuoğlu %100 haklı olsun. Bu, onun diğer yanlışlarını doğrulamaz. Fenerbahçe sayesinde tanınan, Fenerbahçe sayesinde sosyal medya fenomeni gibi hareket eden, Fenerbahçe sayesinde itibar kazanan bir adamın, Fenerbahçe'yi kullanarak birilerini hedef göstermesi, her dediğini haklı çıkartmaya çalışması ve her yaptığını aklatması, bu kulübün ortaya koyduğu hiçbir vizyona yakışmıyor.

Her şeyden bağımsız, Sertaç Bey'in hal ve hareketlerinden gerçekten memnun olan, bunu Fenerbahçe'ye yakıştıran var mı?

Bu gaz alma işleri 90'larda kalmadı mı? Onlar bizi doğruyor, bunlar bize karşı, gereğini yaparız vs vs. Bizi doğruyorlarsa eğer, bunu taraftar dile getirir, sen gereğini yaparsın. Gereğini yaparız dedikten sonra hiçbir şey yapmamak yöneticilik değil, amigoluktur. Bu şubeyi illa bir amigoya vereceksek, Sertaç Bey'den daha iyi yapacak milyonlarca insan buluruz. Memleket zaten böyle adam dolu.
« Son Düzenleme: 24 Temmuz 2021, 18:29:45 Gönderen: Bogdan Bogdanovic »

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #10708 : 25 Temmuz 2021, 17:39:58 »
ahmetercanIar

Duyduğum kadarı ile Dallas, Kokoşkov için 700 bin Dolar veriyormuş. Fenerbahçe ise 1 milyon Dolar istiyormuş. Bir an önce bu sürecin tamamlanması Fenerbahçe Beko açısından sağlıklı olur.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #10709 : 26 Temmuz 2021, 08:02:04 »
De colo Torontonun radaındaymış.