Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2007218 defa)

myildirim ve 112 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

mirinkirin

• Ziyaretçi
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #10740 : 27 Temmuz 2021, 19:31:35 »
Spahija 2-3 sezon evvel Maccabi'yi çalıştırıyordu değil mi? Orada oynattığı basketbol tarzı, hızlı geçiş hücumları bazlı Kokoskov basketboluna yakındı diye hatırlıyorum.

Futboldan sonra ikinci bir "yarım kalan hikayeyi tamamlaya geldim" açıklaması gelir mi dersiniz  :D

o kadar tepkisiz, o kadar sevimsiz, o kadar kibirlik bir adam ki pianigiani geldiğinde obradoviç gelmiş gibi sevinmiştim. aman düşman götüne

Cemalex

• Ziyaretçi
« Yanıtla #10741 : 27 Temmuz 2021, 20:42:59 »
Spahija denince aklıma “ first of all I want to congradulate Bandırma Kırmızı cümlesi geliyor “

İstemes kalsın. Soru iaşretleriyle dolu da olsa Erdem Can olmasınıntercih ederim. 7 yıl en baba koçtan eğitim aldı eşşek olsan bişeyler kaparsın

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #10742 : 27 Temmuz 2021, 20:49:15 »
spahija 2010lu yıllarda iyi bir koçtu.valenciayla eurocup’ı kazanmıştı bizde de mirsad ukic vs kritik dönemlerde sakat olmasa top8 belki f4 bile olabilirdi ama 11 yıl önceydi bunlar.kendi kariyeri adına boş geçmiş bir 11 yıl,en önemlisi çok daha ileri bi noktaya giden biz..o zamanlar biz seviye atlamak için onu getirmiştik şimdi ise o kendini tekrar göstermek için gelmek istiyor.djordjevic gibi yetersiz bi koçtan daha iyidir orası ayrı.

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #10743 : 27 Temmuz 2021, 22:45:38 »
Fenerbahçe, Sırp koç Aleksandar Djordjevic ile resmi görüşmelere başladı.

• Maurizio Gherardini şu anda İtalya’da ve Djordjevic ile bir araya geldi.
dedem yapma yanarız sakın

Çevrimdışı Jason Bourne

• Üye
  • Yer: istanbul
    • okanc14
« Yanıtla #10744 : 27 Temmuz 2021, 22:55:59 »
Valla Djordevic'i getirmek, nerden baksan çaresizliktir.Sezonu tamamlayamaz gönderirler.
Ben kendi halimle Pana'dayken dalga geçmiştim bu adamı nasıl Pana'ya getirmişler diye.Kınamadığını yaşıyormuş insan.
Çok üzgünüm çok.Nasıl bu noktaya geldik.Üzgünüm ama Ali Koç, Fenerbahçe tarihinin en sportif açıdan en yetersiz başkanıdır.

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Yer: İstanbul
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
« Yanıtla #10745 : 27 Temmuz 2021, 23:02:03 »
Çok kötü koç tercihi yaptık.
Bu kadroyu hakeden bir isim değil kesinlikle.

Cuban hazır almışken Kokoskov’u,Booker’ı da paketle gönderelim.Madem çok istedin aldırdın,al NBA’e götür.
FENERBAHÇE

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #10746 : 27 Temmuz 2021, 23:04:13 »
Henry zaten deli Baskonia'da her dk tartışıyordu eğer Djordjevic gelirse yandık ikisi de deli

Çevrimdışı Jason Bourne

• Üye
  • Yer: istanbul
    • okanc14
« Yanıtla #10747 : 27 Temmuz 2021, 23:16:36 »
Hala aklım almıyor biz nasıl bu noktaya geldik.Lan 1.5 yıl önce Obra diye salon inliyordu, şimdi çapsız djordeviç geliyor.

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #10748 : 27 Temmuz 2021, 23:25:19 »
Hangi hoca gelirse gelsin başarısızlıkta bahanesi hazır: Bu takımı ben kurmamıştım.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #10749 : 27 Temmuz 2021, 23:48:40 »
Messinayı yenen koç kötü koç değildir evet Eurocupta bileti alamadı diye kovuldu ama lig şampiyonluğuda değerli ki kendinden daha iyi bir kadroyu geçti.Kim gelirse gelsin beğenilmeyecek destek çıkılmalı bence.Seviye o kadar yüksek ki Djordeviç beğenilmiyor ama gelirse destek olmalıyız.

Maçı yaşayanda biri.
« Son Düzenleme: 27 Temmuz 2021, 23:49:15 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #10750 : 28 Temmuz 2021, 00:06:10 »
Messinayı yenen koç kötü koç değildir evet Eurocupta bileti alamadı diye kovuldu ama lig şampiyonluğuda değerli ki kendinden daha iyi bir kadroyu geçti.Kim gelirse gelsin beğenilmeyecek destek çıkılmalı bence.Seviye o kadar yüksek ki Djordeviç beğenilmiyor ama gelirse destek olmalıyız.

Maçı yaşayanda biri.

Tom abi Djorjevic i begenmemek icin telekom seviyesinde olmak yeterli.... Her maci yasamasi degildir kriter...

Kadroya uymaz bu koc... booker ve Henry gibi oyuncular uymaz ....HELE kişiliği? Tavri takim yapisi bilinen bir koç.... Şubenin profesyonel yapisi mapisi kalmaz... hepsinin icinden geçer
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #10751 : 28 Temmuz 2021, 00:08:05 »
Tom abi Djorjevic i begenmemek icin telekom seviyesinde olmak yeterli.... Her maci yasamasi degildir kriter...

Kadroya uymaz bu koc... booker ve Henry gibi oyuncular uymaz ....HELE kişiliği? Tavri takim yapisi bilinen bir koç.... Şubenin profesyonel yapisi mapisi kalmaz... hepsinin icinden geçer

Huysuz mu?

Çevrimdışı Sapere

• Üye
  • Yer: Bostancı
« Yanıtla #10752 : 28 Temmuz 2021, 00:15:58 »
Yağız Sabuncuoğlu görüşmelere başlandı demiş. Djordjevic için...

Artık iş ciddiye bindiğine göre; Koç kalitesinde aşağıya indiğimiz doğrudur ancak Saşha’nın yazıldığı kadar kötü koç olduğu görüşünde değilim.

Bence hemen gömmeyelim. Destek olalım...

Transferleri ben yapmadım diye önyargı ile gelmez umarım.

Bu süreçleri yönetmek bu yukarıda yazdıklarımı olumluya çevirmek şube yönetiminin görevi de... Oradan ümit yok artık. Taraftar olumlu olacak/sosyal medyada takım ve koç için ota b.ka atıp tutmayacak... Kötü hislerini bir yana bırakıp, takım ile koça sahip çıkacak. Başka yapılacak bir şey yok.

Hala şutu kuvvetli bir kısaya ve savunması ortalamanın üzerinde bir 5 numaraya ihtiyacımız var...

Çevrimdışı bothersome man

• Üye
« Yanıtla #10753 : 28 Temmuz 2021, 01:48:49 »
Yağız Sabuncuoğlu görüşmelere başlandı demiş. Djordjevic için...

Artık iş ciddiye bindiğine göre; Koç kalitesinde aşağıya indiğimiz doğrudur ancak Saşha’nın yazıldığı kadar kötü koç olduğu görüşünde değilim.

Bence hemen gömmeyelim. Destek olalım...

Transferleri ben yapmadım diye önyargı ile gelmez umarım.

Bu süreçleri yönetmek bu yukarıda yazdıklarımı olumluya çevirmek şube yönetiminin görevi de... Oradan ümit yok artık. Taraftar olumlu olacak/sosyal medyada takım ve koç için ota b.ka atıp tutmayacak... Kötü hislerini bir yana bırakıp, takım ile koça sahip çıkacak. Başka yapılacak bir şey yok.

Hala şutu kuvvetli bir kısaya ve savunması ortalamanın üzerinde bir 5 numaraya ihtiyacımız var...

Gelecek adamın transferleri ben yapmadım önyargısı olup olmadığına ilişkin görüşmelerin Gherardini tarafından işin ta en başından yapılmış olması gerekiyor mantıken.

Velhasılı olası mağlubiyetler/başarısızlıklarda böyle bir bahane öne sürecek adamı baştan getirmemek gerekiyor.
İyi olan değil, TAKIM olan kazanır.

Çevrimdışı Ero1907

• Üye
« Yanıtla #10754 : 28 Temmuz 2021, 03:20:43 »
Kafa 4,5 takım ardından en iyi kadroya sahip takımız gelen koçun bunu bahane olarak göstermesi gibi bir durum söz konusu olmamalı saçma ve talihsiz bir bahane olur.