Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2007300 defa)

agha ve 110 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Jason Bourne

• Üye
  • Yer: istanbul
    • okanc14
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #10755 : 28 Temmuz 2021, 10:51:38 »
Messinayı yenen koç kötü koç değildir evet Eurocupta bileti alamadı diye kovuldu ama lig şampiyonluğuda değerli ki kendinden daha iyi bir kadroyu geçti.Kim gelirse gelsin beğenilmeyecek destek çıkılmalı bence.Seviye o kadar yüksek ki Djordeviç beğenilmiyor ama gelirse destek olmalıyız.

Maçı yaşayanda biri.
Djordeviç kötü bir koç.Yok destek olmak lazım falan hikaye.Benim nazarımda Eurocup koçu bile değil.

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #10756 : 28 Temmuz 2021, 10:56:21 »
En çok merak ettiğim MG bu olayların neresinde ? Yönetimle koç arasındaki adam olarak köprü görevini iyi yapamamış gibi gözüküyor. Buradaki hesabı koç ve yönetim arasında bölüştüreceksek MG ne diye orada sadece transfer yapsın diye mi ? Ben transferimi yaparım geri kalan beni ilgilendirmez kendi sorununuzu kendiniz çözün havasında mı acaba ?
« Son Düzenleme: 28 Temmuz 2021, 10:58:30 Gönderen: Kubilay Can »

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #10757 : 28 Temmuz 2021, 11:43:22 »
En çok merak ettiğim MG bu olayların neresinde ? Yönetimle koç arasındaki adam olarak köprü görevini iyi yapamamış gibi gözüküyor. Buradaki hesabı koç ve yönetim arasında bölüştüreceksek MG ne diye orada sadece transfer yapsın diye mi ? Ben transferimi yaparım geri kalan beni ilgilendirmez kendi sorununuzu kendiniz çözün havasında mı acaba ?
Cok naif bir yorum olmuş....
Transferler de MG on planda olsa; bir yoneticimiz transfer paparazzilerine yakalanmazdi...

Ben bu sene sonunda MG nin de ayrilmasini bekliyorum.
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
« Yanıtla #10758 : 28 Temmuz 2021, 11:52:34 »
Cok naif bir yorum olmuş....
Transferler de MG on planda olsa; bir yoneticimiz transfer paparazzilerine yakalanmazdi...

Ben bu sene sonunda MG nin de ayrilmasini bekliyorum.

Yani MG tam olarak ne yapıyor ?

Çevrimdışı Murat

• Üye
« Yanıtla #10759 : 28 Temmuz 2021, 11:58:56 »
Yani MG tam olarak ne yapıyor ?

Kıymeti kendinden menkul yöneticimiz SK'nun kuşatmadığı alanlarda roluünü oynuyor herhalde... >:(

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
« Yanıtla #10760 : 28 Temmuz 2021, 12:01:14 »
Kıymeti kendinden menkul yöneticimiz SK'nun kuşatmadığı alanlarda roluünü oynuyor herhalde... >:(

Sürekli ön planda olan yönetici tarzını hiç sevmedim. İnfluencer gibi habire foto moto paylaşıyor hoş değil bence. Yakında antrenman vlogu falan çekmesin Youtube'a.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #10761 : 28 Temmuz 2021, 12:13:59 »
Sürekli ön planda olan yönetici tarzını hiç sevmedim. İnfluencer gibi habire foto moto paylaşıyor hoş değil bence. Yakında antrenman vlogu falan çekmesin Youtube'a.

Valla hoca bulana kadar ben yoneticem demesinden korkuyorum :)) yine antrenman videosu naif kaldi ... iyi niyetli bir kardeşimiz mişsin

Çevrimdışı Civa

• Üye
  • Yer: Usa
  • Arif
    • twitter.com/arifcakir13
« Yanıtla #10762 : 28 Temmuz 2021, 12:15:56 »
Djordeviç kötü bir koç.Yok destek olmak lazım falan hikaye.Benim nazarımda Eurocup koçu bile değil.

hangi anlamda kötü koç bayadır takip etmediğim için soruyorum, gelirse bizi neler bekler? zaten bu yildan ümidi kestim kim gelse fark etmeyecek

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #10763 : 28 Temmuz 2021, 12:18:06 »
Bu arada menajerlik sadece transfer kurgu vs degil .... antrenman sahasinin takibinden deplasmanlarda ayarlanmasindan, otellere, resmi yazismalara ... hatta oyincularin ailevi sorunlarina, saglik dertlerine varana kadar gozukmeyen fakat isleyis acisindan kritik cok gorevi var.

Yani sahaya cikan oyuncunun ve hocanin mac disinda kafalarinda hicbirsey olmamasini saglar....

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #10764 : 28 Temmuz 2021, 12:22:21 »
hangi anlamda kötü koç bayadır takip etmediğim için soruyorum, gelirse bizi neler bekler? zaten bu yildan ümidi kestim kim gelse fark etmeyecek

Abi sorunlu adam... sahada başarısı sadece milli takımda var ... sahayi bir kenara birak ... Sorunlu ve kavgali ayrilmadigi organizasyon yok...

Bayern organizasyonda bircok kisinin istifa etmesine neden olduktan sonra kendi kovuldu.... ki Bayern herkesin parmakla gösterdiği bir yapi...

Obra doneminden kalan organizasyonun son kirintilarinin da silinmesi için dogru tercih olur...
« Son Düzenleme: 28 Temmuz 2021, 12:23:01 Gönderen: ETIRYAK »

Çevrimdışı friend-chip

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İzmir
  • Kitap okumuyorsanız tartışmayalım..!
    • i_dnmz
« Yanıtla #10765 : 28 Temmuz 2021, 12:50:36 »
Sertaç Komsuoğlunu sevmeyenler, Sasha Djordjevice dört elle sarılsın. Djordjevicin bünyedekileri "istifra etme/ettirme" gibi bir özelliği var!  :D
PG Calathes / SG Wilbekin / SF Tarık / PF Hayes / C Motley
PG Mrsic / SG Bogdanović / SF Datome / PF Mirsad / C Vesely
PG Parker / SG Ginóbili / SF Kukoč / PF Nowitzki / C Sabonis

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #10766 : 28 Temmuz 2021, 12:56:26 »
Sertaç Komsuoğlunu sevmeyenler, Sasha Djordjevice dört elle sarılsın. Djordjevicin bünyedekileri "istifra etme/ettirme" gibi bir özelliği var!  :D

Ya evet o anlamda keske ama ... geri kalan istifa ederse oncesinde... basta MG... 10 yil  onceye doneriz :))

Çevrimdışı Sapere

• Üye
  • Yer: Bostancı
« Yanıtla #10767 : 28 Temmuz 2021, 13:26:01 »
Sevme sevmeme meselesi değil ki. Şube kötü yönetiliyor sorun bu. Mesela benim kişisel olarak tanımadığımı biri Sertaç Komsuoğlu. Ha Ufuk Sarıca gibi Sertaç Bey tarafından kafa kola alınma ihtimali yüksek olan bir koça göre Djordjeviç (ya da herhangi bir başka yabancı koç) daha evladır. Bu doğru....

Önemli olan Fenerbahçe. O bahsettiğin çatışmadan yine takımın performansı zarar görecekse eğer isimlerin hiçbir önemi kalmıyor.

Çevrimdışı Sapere

• Üye
  • Yer: Bostancı
« Yanıtla #10768 : 28 Temmuz 2021, 13:37:05 »
Önemli olan Fenerbahçe’nin başarısıdır.

Obradoviç gittiğinde 10 gün kendime gelemedim... Ama hiç bir zaman öfkemi Kokoşkov için atıp tutacak şekilde devam ettirmedim. Adamın ne suçu vardı ki. Önemli olan bizde başarılı olmasıydı. Ha EL’ye başladığımız performansı değerlendirip “bu adamla olmayacak” dediğim olmuştu. Sonrasında üst düzey performans gösterdik malum...

Şimdi Djordjeviç benzer bir durumda geliyor. Kokoşkov’a göre daha kötü bir cv ile üstelik.

Yine de bekleyip göreceğiz. Şu anda koça atıp tutmanın kimseye zerre faydası yok.

Transferlere odaklanalım.

Çevrimdışı friend-chip

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İzmir
  • Kitap okumuyorsanız tartışmayalım..!
    • i_dnmz
« Yanıtla #10769 : 28 Temmuz 2021, 13:48:40 »
Sevme sevmeme meselesi değil ki. Şube kötü yönetiliyor sorun bu. Mesela benim kişisel olarak tanımadığımı biri Sertaç Komsuoğlu. Ha Ufuk Sarıca gibi Sertaç Bey tarafından kafa kola alınma ihtimali yüksek olan bir koça göre Djordjeviç (ya da herhangi bir başka yabancı koç) daha evladır. Bu doğru....

Önemli olan Fenerbahçe. O bahsettiğin çatışmadan yine takımın performansı zarar görecekse eğer isimlerin hiçbir önemi kalmıyor.
Yönetimin aksiyonları, onların sevilip sevilmemesi sonucunu ortaya çıkartıyor. Organizasyonun tüm paydaşları aynı frekansta değilse, akort genellikle bozuk oluyor. Benimkisi bir teşbih. Djordjevic, "kara kedi" olarak gelip Sertaç Bey'i kaçırırsa sevinenler olur gibisinden... Ağlanacak halimize gülüyoruz aslında.
PG Calathes / SG Wilbekin / SF Tarık / PF Hayes / C Motley
PG Mrsic / SG Bogdanović / SF Datome / PF Mirsad / C Vesely
PG Parker / SG Ginóbili / SF Kukoč / PF Nowitzki / C Sabonis