Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2007430 defa)

0 Üye ve 109 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CanCan

• Ziyaretçi
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #10800 : 29 Temmuz 2021, 20:39:04 »
Türlü sebeplerden ötürü Erdem Can bu takımın koçu olamaz.

En başta böyle bir kadro üzerinde disiplin sağlayacak mizaca sahip olmadığı gibi kendisinde o iştahı da görmüyorum.

Diğer yandan koç olması halinde bu takım Sertaç ve Melih gibi iki çapsızın oyuncağı olur. Her ikisi de tez zamanda bu şubeden şutlanmalıdır.

Çevrimdışı hangul

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #10801 : 29 Temmuz 2021, 21:54:19 »
Ters düşünceye kapıldığınız foruma girip Melih Mahmutoğlu avukatlığı yapmayın o zaman. Çünkü haklısınız, geçtiğimiz haftadan itibaren Melih Mahmutoğlu savunucusu kim varsa cevapsız kalmayacak. Melih'le ilgili de keskin yargılarım var ve bu asla değişmeyecek. Burası Melih Mahmutoğlu'nu aklama platformu değildir. Aklanacak birçok yer var, gidin orada istediğiniz gibi pamuklara sarın.

Keske Melih Mahmutoglu konusunda taraf olup yorum yapacak kadar kendisi hakkinda fikrim olsa, ama yok. Sizin keskin yargilariniz var ve bunu direk yasadiginiz tecrubeden edindiginiz belli, zaten o yuzden size bu konuda bir sey yazmadim. Sadece bizim gibi aslinda yasananlara pek de vakif olmayan insanlarin (sadece bu olayda degil hayatta genel olarak) keskin yargilara varmakta ya da bunlari o yargilara sahip olanlar kadar guclu sekilde savunmak konusunda biraz daha temkinli olmalari gerektigine inandigim icin, badboys un yasindan da aldigim cesaretle yazdim kendisine.

'Ters dusunce' olarak nitelediginiz konudaki rahatsizligim Melih Mahmutoglu konusunda degildi aslinda, sizin anlayisiniza gore Melih Mahmutoglu savunuculugu yapiyor gibi degerlendirilebilecek hicbir mesajin yazilmamasina iliskin isteginiz konusundaydi. Su an yasadigimiz ortamda cogumuz icin kendimizi rahatca ifade edebilecegimiz, ustelik basketbolu gercekten iyi takip eden insanlarin birlikte oldugu bir ortam bulmak o kadar zor ki. Ben boyle bir ortamin yaratilmasina on ayak olup sonra da bu sekilde bozmaniza uzuldugum icin rahatsiz olmustum o mailden. Ben sizi tanimiyorum o nedenle Melih Mahmutoglu icin sizin sahip oldugunuz yargiya aynen katilmak zorunda degilim. Ancak sizi tanimasam da kendimi taniyorum. Zerre kadar Melih Mamutoglunu savunma niyetinde degilim. Haliyle siz benim mailimi bu sekilde degerlendiriyor ve benim Melih Mahmutoglu avukatligini yapan bir insan oldugumu dusunuyorsaniz pekala baska konularda yasadiklarinizi da yanlis degerlendiriyor olabilirsiniz. Buradan hareketle, benim de kendi zekama ve tecrubeme saygimdan oturu, soylediklerinizi aynen kabul etmem, sizin yarginizi paylasmam veya sizi sinirlendirecek diye yazmaktan cekinmem dogru olmaz.

Tek soyleyebilecegim, Melih konusunda icinizde oyle bir ofke var ki, belki salim kafayla degerlendirseniz yapmayacaginiz sekilde konusuyorsunuz. Ben kendi adima, ne yasadiginizi bilmedigim icin, istemeden damariniza basiyorsam gercekten uzgunum. Ama dedigim gibi yazacaklarim karsimdakine saygisizlik icermezken acaba Bogdan Bogdanovic ne der diye cekinerek yazacaksam ve  o zaman buranin da bir anlami kalmamis oluyor.

Ps: Ben de bakabilirim uyelikten cikis diye birsey var mi diye simdi, dilerseniz siz de cikartabilsiniz admin olarak.

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #10802 : 29 Temmuz 2021, 22:16:30 »
Keske Melih Mahmutoglu konusunda taraf olup yorum yapacak kadar kendisi hakkinda fikrim olsa, ama yok. Sizin keskin yargilariniz var ve bunu direk yasadiginiz tecrubeden edindiginiz belli, zaten o yuzden size bu konuda bir sey yazmadim. Sadece bizim gibi aslinda yasananlara pek de vakif olmayan insanlarin (sadece bu olayda degil hayatta genel olarak) keskin yargilara varmakta ya da bunlari o yargilara sahip olanlar kadar guclu sekilde savunmak konusunda biraz daha temkinli olmalari gerektigine inandigim icin, badboys un yasindan da aldigim cesaretle yazdim kendisine.

'Ters dusunce' olarak nitelediginiz konudaki rahatsizligim Melih Mahmutoglu konusunda degildi aslinda, sizin anlayisiniza gore Melih Mahmutoglu savunuculugu yapiyor gibi degerlendirilebilecek hicbir mesajin yazilmamasina iliskin isteginiz konusundaydi. Su an yasadigimiz ortamda cogumuz icin kendimizi rahatca ifade edebilecegimiz, ustelik basketbolu gercekten iyi takip eden insanlarin birlikte oldugu bir ortam bulmak o kadar zor ki. Ben boyle bir ortamin yaratilmasina on ayak olup sonra da bu sekilde bozmaniza uzuldugum icin rahatsiz olmustum o mailden. Ben sizi tanimiyorum o nedenle Melih Mahmutoglu icin sizin sahip oldugunuz yargiya aynen katilmak zorunda degilim. Ancak sizi tanimasam da kendimi taniyorum. Zerre kadar Melih Mamutoglunu savunma niyetinde degilim. Haliyle siz benim mailimi bu sekilde degerlendiriyor ve benim Melih Mahmutoglu avukatligini yapan bir insan oldugumu dusunuyorsaniz pekala baska konularda yasadiklarinizi da yanlis degerlendiriyor olabilirsiniz. Buradan hareketle, benim de kendi zekama ve tecrubeme saygimdan oturu, soylediklerinizi aynen kabul etmem, sizin yarginizi paylasmam veya sizi sinirlendirecek diye yazmaktan cekinmem dogru olmaz.

Tek soyleyebilecegim, Melih konusunda icinizde oyle bir ofke var ki, belki salim kafayla degerlendirseniz yapmayacaginiz sekilde konusuyorsunuz. Ben kendi adima, ne yasadiginizi bilmedigim icin, istemeden damariniza basiyorsam gercekten uzgunum. Ama dedigim gibi yazacaklarim karsimdakine saygisizlik icermezken acaba Bogdan Bogdanovic ne der diye cekinerek yazacaksam ve  o zaman buranin da bir anlami kalmamis oluyor.

Ps: Ben de bakabilirim uyelikten cikis diye birsey var mi diye simdi, dilerseniz siz de cikartabilsiniz admin olarak.

1- Benim neyi nasıl değerlendirdiğime karar vermek ne sizin ne de kimsenin haddi değildir. Herkesin zekası da kendine. Zeka testi mi yapalım forumda şimdi.

2- Melih Mahmutoğlu'na da öfkeliyim, inkar mı ettim?

3- Melih Mahmutoğlu üzerinden mevzuyu kaşıdığınız her mesaja, daha önce söyledim, hiç geri adım atmadan cevap vereceğim. Bu konuda forumun geleceği de umrumda değil, bunu da söyledim.

4- Forumu, herkes kendisini ifade etsin diye kurduk. Melih Mahmutoğlu'nu yıkayıp yağlamak için değil. Bu sözde kaptan, mahalle kabadayısı, Fenerbahçe'ye zerre yakışmayan adam! haricinde de hiçbir sorun yok.

5- Durduk yere haftalar öncesinde olmuş bitmiş, geçmiş gitmiş bir konuya atıfta bulunup, üstelik forumdaki üyenin yaşına da dem vurup, alttan alta vereceğiniz ayara benim karnım tok.

6- Bu tepeden bakan, bana bir olaya nasıl bakacağıma ilişkin öğütlerinize de ihtiyacım yok. Hadi badboys sizden 23 yaş küçük diyelim, bizim aramızda o kadar da fark yok. Bana akıl vermeyin.
« Son Düzenleme: 29 Temmuz 2021, 22:18:37 Gönderen: Bogdan Bogdanovic »

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Yer: İstanbul
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
« Yanıtla #10803 : 29 Temmuz 2021, 22:16:39 »
Acikcasi gectigimiz gunlerde Melih Mahmutoglu cevresinde donen tartismalar oncesine kadar bu forumu cok seviyor ve disarida arayip da bulamadigimiz rahatca yazilip cizilen bir topluluk gibi goruyordum. Artik bu sekilde hissetmiyor oldugumu dusunsem de bu maili yazmak istedigime gore hala bos degilim demek ki foruma karsi:).

Cogumuz macta seyrediyoruz oyuncularimizi ya da yaptiklari konusmalardan falan bir gorusumuz oluyor onlara karsi. Ornegin ben Sloukas'i Telekom macinda en onden seyretme sansi bulmustum ve biraz ukala gelmisti bazi tavirlari isinma falan sirasinda. Bunun tam tersine Davsan Piyer'i eurohoopstakilerin bir programinda canli seyretmistim ve cok icten gelmisti. Demek istedigim hepimiz oyuncularla aracisiz edindigimiz izlenimlere gore bazi fikirlere variyoruz. Melih'le alakali da salonda olanlarla alakali kizdigim noktalar var. Ancak saha disinda olanlarla alakali, direk bilgiye sahip olmadigimiz konularda, kisinin kendisini de dinleme imkanimiz olmadigini dusunursek cok da iddiali yargilarda bulunmamakda fayda var. Mutlaka kafanda bir resim vardir Melih'le alakali ama yazilan cizilenden hareketle vardigin yargiya dayanarak kesin dogruymus gibi davranmamakta fayda var. Bu yazilan cizilenlerde haklilik payi olsa dahi bir seyi direk gorup kendi suzgecinden gecirip olanlari degerlendirmekle, aktarilan yorumlardan hareketle degerlendirmek arasinda daglar kadar fark oluyor.

Zaman aliyor ama bir 23 sene daha yasadiktan sonra insan, hele taraflarin hepsini dinlemedigi durumlarda, cok keskin yargilara varmamasi gerektigini anliyor zamanla.
Haklısınız bir noktada ama medyaya sunulan haberler ve aksiyonları bu keskin düşüncelerin oluşmasında rol oynuyor.

Yazarken daha sakin olmayı gün geçtikçe öğrenmek gerek :)
FENERBAHÇE

Çevrimdışı Gigidatome70

• Üye
  • Yer: Istanbul
« Yanıtla #10804 : 29 Temmuz 2021, 23:29:30 »
1- Benim neyi nasıl değerlendirdiğime karar vermek ne sizin ne de kimsenin haddi değildir. Herkesin zekası da kendine. Zeka testi mi yapalım forumda şimdi.

2- Melih Mahmutoğlu'na da öfkeliyim, inkar mı ettim?

3- Melih Mahmutoğlu üzerinden mevzuyu kaşıdığınız her mesaja, daha önce söyledim, hiç geri adım atmadan cevap vereceğim. Bu konuda forumun geleceği de umrumda değil, bunu da söyledim.

4- Forumu, herkes kendisini ifade etsin diye kurduk. Melih Mahmutoğlu'nu yıkayıp yağlamak için değil. Bu sözde kaptan, mahalle kabadayısı, Fenerbahçe'ye zerre yakışmayan adam! haricinde de hiçbir sorun yok.

5- Durduk yere haftalar öncesinde olmuş bitmiş, geçmiş gitmiş bir konuya atıfta bulunup, üstelik forumdaki üyenin yaşına da dem vurup, alttan alta vereceğiniz ayara benim karnım tok.

6- Bu tepeden bakan, bana bir olaya nasıl bakacağıma ilişkin öğütlerinize de ihtiyacım yok. Hadi badboys sizden 23 yaş küçük diyelim, bizim aramızda o kadar da fark yok. Bana akıl vermeyin.

Normalde iki kişi arasındaki tartışmalara pek girmek istemem. Melih Ve Sertaç konusunda görüşlerimiz de büyük ölçüde paralel. Ama hangul’un mesajının tonuyla senin mesaj arasında çok fark var. katılmasak da düzgün ifade edilmiş görüşlerin forumda yer almasının zenginlik kattığı görüşündeyim.

Kısacası Hangul kalsın Melih gitsin 😀

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #10805 : 29 Temmuz 2021, 23:36:15 »
Normalde iki kişi arasındaki tartışmalara pek girmek istemem. Melih Ve Sertaç konusunda görüşlerimiz de büyük ölçüde paralel. Ama hangul’un mesajının tonuyla senin mesaj arasında çok fark var. katılmasak da düzgün ifade edilmiş görüşlerin forumda yer almasının zenginlik kattığı görüşündeyim.

Kısacası Hangul kalsın Melih gitsin 😀

Abi, Melih konusunda benim tonum artık böyle olacak. Çünkü bu sözde kaptanın adını gördüğüm an midem bulanıyor. Bahsi geçen tartışmadan sonra da Melih'le ilgili zaten herhangi bir lafım olmadı. Ama o tartışmaya atıfta bulunup, olmuş bitmiş bir şey üzerinden laf sokulursa, bunun da altına kalmam.

Melih'le ilgili eski tartışmalara göndermede bulunmadan, kim ne diyecekse desin umrumda değil açıkçası, ama böyle inceden inceye giydirmeleri sineye çekecek adam değilim. Bu forumun sonunu da Melih getirecek, helal olsun büyük kaptana!
« Son Düzenleme: 29 Temmuz 2021, 23:37:18 Gönderen: Bogdan Bogdanovic »

Çevrimdışı ozgurr

• Üye
  • Yer: izmir/kuşadası
    • @ozgurr2002
« Yanıtla #10806 : 30 Temmuz 2021, 00:27:16 »
sezon sonu bu şahsın sözleşmesinin uzatılması gibi bir çılgınlık yapılmaz değil mi? hayır, burası fenerbahçe ve ikili ilişkilerle nasıl bir şeyin olabileceği tahmin edilemeyeceğinden sordum.

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #10807 : 30 Temmuz 2021, 00:36:22 »
sezon sonu bu şahsın sözleşmesinin uzatılması gibi bir çılgınlık yapılmaz değil mi? hayır, burası fenerbahçe ve ikili ilişkilerle nasıl bir şeyin olabileceği tahmin edilemeyeceğinden sordum.
şubenin gidişatına bakarsak uzatılır bence

Çevrimdışı Turski Grobar

• Üye
  • Yer: Beograd
    • @sahinovic_12
« Yanıtla #10808 : 30 Temmuz 2021, 01:13:56 »
Abicilik, camia evlatlığı gibi kavramlar bu şubeye dönüş yapmaya başlar Gherardini de gidince, ki Gherardini'nin kulüpteki ömrünün sonuna geldiğimizi hissediyorum.

Çevrimdışı Gigidatome70

• Üye
  • Yer: Istanbul
« Yanıtla #10809 : 30 Temmuz 2021, 15:49:31 »
Abicilik, camia evlatlığı gibi kavramlar bu şubeye dönüş yapmaya başlar Gherardini de gidince, ki Gherardini'nin kulüpteki ömrünün sonuna geldiğimizi hissediyorum.

Vesely, DeColo ve Gherardini bizi vasatlıkla elit grup arasında tutan son bağlar. Bunlar da gidince zaten elimizde pek birşey kalmayacak.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #10810 : 30 Temmuz 2021, 15:58:29 »
Vesely basketi bizde bırakır.Ben ilerde teknik heyette yer alacağını düşünüyorum.

Cemalex

• Ziyaretçi
« Yanıtla #10811 : 30 Temmuz 2021, 17:47:46 »
Ben Erdem Can'a bir şans verilmesi taraftarıyım. Başarısız olursa da seneye daha geniş bir koç havuzu olacak. Oradan kaliteli bir koç çekeriz. Bu bütçeler korunursa ( 20 m civarı) gayet iyi bir bütçe pek çok elit koç burada çalışmak ister. Sertaç'ın da bu sezon kendi kendini imha edeceğini Ali ağa tarafından köyden kovulacağını düşünüyorum. Bir sezon havasını atıp gider artist.

7 sezon Obradovic ile çalışmış adama bu dar koç havuzunda şans vermeyeceksek hiç takımda kalmasın kendi yolunu da çizsin. Her gelenin yardımcısı olmasının bir manası da yok.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #10812 : 30 Temmuz 2021, 21:44:43 »
Bir Ali Koç yonetim klasiği;
- "acaba antrenor Kim olacak?"

Her sene alismamiz lazim sanirim ......
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #10813 : 30 Temmuz 2021, 22:42:52 »
Sertaç epeydir tweet atmıyor sanki, bir durum mu var acaba? :D
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı bothersome man

• Üye
« Yanıtla #10814 : 31 Temmuz 2021, 00:30:37 »
Bu bekleyişin sonu Erdem Can'a çıkacak gibi hissediyorum. İstenen profilde kimseyi bulamıyoruz anlaşılan.
İyi olan değil, TAKIM olan kazanır.