Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2007558 defa)

Ero1907, eu_kobe ve 112 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #11085 : 02 Kasım 2021, 18:31:57 »
Fenerbahçe Beko'nun Guard transferi için duyduğum 2 isim; Birisi Darius Adams biriside Naz Mitrou-Long.

@adursunoglu

muhtemelen farklı tipte iki oyuncu mitrou için şutu sıkıntılı diyorlardı addams ise tam tersi önceliği şutla bitrmek

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #11086 : 02 Kasım 2021, 19:11:13 »
Fenerbahçe Beko'nun Guard transferi için duyduğum 2 isim; Birisi Darius Adams biriside Naz Mitrou-Long.

@adursunoglu

muhtemelen farklı tipte iki oyuncu mitrou için şutu sıkıntılı diyorlardı addams ise tam tersi önceliği şutla bitrmek

Fenerbahce araba bakiyor alternatifi olarak da tekne....

ya buna kiziyorum iste. Ayni tip iki uc isim vardir, o zaman derim ki pazarlik oluyor.. Biri elma biri armut...

Yani aranan oyuncunun bir profili olur... iki rofil bu kadar alakasiz olamaz, olmamali.
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı cosby

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #11087 : 02 Kasım 2021, 19:58:43 »
Fenerbahce araba bakiyor alternatifi olarak da tekne....

ya buna kiziyorum iste. Ayni tip iki uc isim vardir, o zaman derim ki pazarlik oluyor.. Biri elma biri armut...

Yani aranan oyuncunun bir profili olur... iki rofil bu kadar alakasiz olamaz, olmamali.
Futboldaki gibi fırsat transferi kovalıyor bizim yönetim herhalde, ne çıkarsa bahtımıza :)

Çevrimdışı lancelot

• Üye
  • Yer: lefkoşa
« Yanıtla #11088 : 02 Kasım 2021, 23:46:58 »
Yine kısa çöpü çekeceğiz gibi

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Yer: İstanbul
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
« Yanıtla #11089 : 02 Kasım 2021, 23:56:25 »
Sorunu doğru teşhis etmeden,başka sorunlar oluşturma peşindeyiz.
De Colo’yu rotasyon oyuncusu olarak gören bir katilin eline Doncic’i bile versen sırıtır.
Değil Adams,Doncic+Giannis gelse bile bu adamla bizden bir şey olmaz.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #11090 : 03 Kasım 2021, 00:19:05 »
Sorunu doğru teşhis etmeden,başka sorunlar oluşturma peşindeyiz.
De Colo’yu rotasyon oyuncusu olarak gören bir katilin eline Doncic’i bile versen sırıtır.
Değil Adams,Doncic+Giannis gelse bile bu adamla bizden bir şey olmaz.
Yok o kadar da değil

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #11091 : 03 Kasım 2021, 01:10:25 »
Henry varken ne Long'u? Annesi Yunan olduğu için bi ara Yunan milli takımına çağıracaklardı bunu sonra vazgeçtiler. Yunan takımlarıyla adı da geçmişti ama transfer etmediler. Kalsın bi zahmet İtalya'da.

Öncelik Adams olmalı. Adams olmuyorsa Trimble'a bayıldım ben, hemen alalım.
« Son Düzenleme: 03 Kasım 2021, 01:11:24 Gönderen: Erdal Soner »

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #11092 : 03 Kasım 2021, 08:59:49 »
Henry varken ne Long'u? Annesi Yunan olduğu için bi ara Yunan milli takımına çağıracaklardı bunu sonra vazgeçtiler. Yunan takımlarıyla adı da geçmişti ama transfer etmediler. Kalsın bi zahmet İtalya'da.

Öncelik Adams olmalı. Adams olmuyorsa Trimble'a bayıldım ben, hemen alalım.

Ya bize yine ölümü gösterip sıtmaya razı ediyorlar her seferinde...

Keske adams olsa ama gs a 300k ödeyip trimble i aliriz gibi geliyor... Perezden biraz daha iyi bir transfer olur, çünkü en azindan umut verir ama kimse "bu adam gelince sorunlar biter" diyemez ne yazık ki....

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #11093 : 03 Kasım 2021, 09:09:59 »
Lig fibanın iki katı sert.Ve her takım savunmaya önem veriyor yani öyle hucum olayı deniyor ya ben bu kadar iyi savunma yapan takımların olduğu lig izlemedim istisnalar var.

Olide bizi savunmasıyla yıktı ikinci yarı.Melo olmaz bu ligde henüz.

Fibadaki istatistikleri burda yapamaz.
« Son Düzenleme: 03 Kasım 2021, 09:13:17 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #11094 : 03 Kasım 2021, 09:52:06 »
Lig fibanın iki katı sert.Ve her takım savunmaya önem veriyor yani öyle hucum olayı deniyor ya ben bu kadar iyi savunma yapan takımların olduğu lig izlemedim istisnalar var.

Olide bizi savunmasıyla yıktı ikinci yarı.Melo olmaz bu ligde henüz.

Fibadaki istatistikleri burda yapamaz.

Perez icin dusunmustum bu dedigini ama Melo icin kesin haklisin yada haksizsin diyemez kimse. Potansiyeli var...

Tabiki bir bobby, sloukas yada zizis degil...

Çevrimdışı İlkay35

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #11095 : 04 Kasım 2021, 11:53:15 »
Henry ile yolları ayırmak lazım.

De colo bitmiş.

2 tane guard lazım.
Sana kalsa bütün takımı gonderirsin. Savunma da harikalar yaratiyor henry. Şutu olan ve oyunu okuyabilen ,oyun kurucu alırlarsa yeterli olur. Siz hep negatif olduğunuz için aslında dikkate almamak lazım.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #11096 : 04 Kasım 2021, 17:15:01 »
Sana kalsa bütün takımı gonderirsin. Savunma da harikalar yaratiyor henry. Şutu olan ve oyunu okuyabilen ,oyun kurucu alırlarsa yeterli olur. Siz hep negatif olduğunuz için aslında dikkate almamak lazım.

yok o negatif degil... Bircogumuzun yakinda donecegi gibi Obradovic oncesi ayarlara geri dondu.

Yoksa her oyuncu fenerbahceye geldiyse belli artilari nedeniyle getirildi. Ama eldeki hoca Obra degil ki, kim ne kadarsa ona gore kullansin. Bu nedenle sahadaki oyunla gozuken ihtiyaci tanimliyor...

Bak ben daha eski ayarlarima donemedim ama cok yakin... az kaldi ... yonetimin sacma bir tane daha transferine bakar..

Çevrimdışı pikenrol

• Üye
« Yanıtla #11097 : 04 Kasım 2021, 18:19:29 »

Obradovic sonrası dönemde benim kadar pozitif olan var mıdır acaba.

Madem hep negatif olduğumu bilecek kadar yakından takip ediyorsun beni, ne dediğimi de anlayabilmen lazımdı.

Çevrimdışı İlkay35

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #11098 : 06 Kasım 2021, 10:18:27 »
Obradovic sonrası dönemde benim kadar pozitif olan var mıdır acaba.

Madem hep negatif olduğumu bilecek kadar yakından takip ediyorsun beni, ne dediğimi de anlayabilmen lazımdı.
Sizin duygularınızı çok iyi anlıyorum. Obra sonrası gelen başarısızlıklar sabirlari zorladı. Benim demek istediğim,sezon başında gelen oyuncuları hemen gözden cikarmak haksizlik. Hep Negatif oldugunuzu düşünmüyorum. Sadece erken karar veriyorsunuz demek istedim. Henry şutu olmasa da savunmada makine gibi. İyi bir oyun kurucu alinirsa birbirini tamamlar. Daha basarili bir takım olur. Sizi de incittiysem özür dilerim.

Çevrimiçi Scorpionur

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #11099 : 06 Kasım 2021, 14:22:11 »
Yalnız henry'e şu dönemde gönderilsin demek gerçekten çok komik bir söylem.Kaybettiğimiz son 3 maçta henry olmasa bırak kazanmanın ucuna gelmeyi,belkide ilk devreden kopardı 3 karşılaşmada ,aldığın her kısa skorer olmalı diye bir kural yok sonuçta,henry skor dışında takıma %100 ünü vermeye çalışıyor özellikle savunma tarafında,henry'nin yanına düzgün bir kısa çekilmiş olsaydı şu an çok başka bir konumda olabilirdik ligde,üstelik hala bir uzun eksiğimizin olduğu kısmını dahil etmiyorum bu iddiama.