Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2006853 defa)

sinanyucel, Samet_GFB ve 116 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı pikenrol

• Üye
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #11100 : 06 Kasım 2021, 17:42:35 »
Henry kötü oyuncu olduğu için gönderilsin demiyorum ki ben. Şu oyun sisteminde henry’nin taşaklarını götümüze mi sokucaz?

Şutu yok, penetresi yok, rakipler top ondayken gömülüyor içeri, biz bu adama yarı saha hücumunda oyun kurduruyoruz. Olmaz o iş. Haliyle %34 ikilik, %32 üçlük atıyor o da.

Oyunu yönlendirecek guard alır da, henry’nin iyi olduğu yönleri öne çıkaracak şekilde kullanabilirsek sorun yok. Bu düzenin oyun kurucusu değil henry.

Çevrimdışı Scorpionur

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #11101 : 06 Kasım 2021, 20:02:35 »
Henry kötü oyuncu olduğu için gönderilsin demiyorum ki ben. Şu oyun sisteminde henry’nin taşaklarını götümüze mi sokucaz?

Şutu yok, penetresi yok, rakipler top ondayken gömülüyor içeri, biz bu adama yarı saha hücumunda oyun kurduruyoruz. Olmaz o iş. Haliyle %34 ikilik, %32 üçlük atıyor o da.

Oyunu yönlendirecek guard alır da, henry’nin iyi olduğu yönleri öne çıkaracak şekilde kullanabilirsek sorun yok. Bu düzenin oyun kurucusu değil henry.
İşte yönlendirici guardın geldiği senaryoda henry'nin değeride iyice katlanıyor abi,ben en çok o yüzden istiyorum kalmasını,umarım en yakın zamanda o kısayıda buluruz
« Son Düzenleme: 06 Kasım 2021, 20:03:19 Gönderen: Scorpionur »

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #11102 : 06 Kasım 2021, 22:26:15 »
İşte yönlendirici guardın geldiği senaryoda henry'nin değeride iyice katlanıyor abi,ben en çok o yüzden istiyorum kalmasını,umarım en yakın zamanda o kısayıda buluruz

Sende haklisinda bakalim oyuncular ne dusunuyor. Istermi iyice geri plana dusmeyi... Henry ve Polonara "ulan bir yol bulsam da kacsam" diyordur...

Bence de bu arada 1 guard gelmeli... Ama bende takim duzeni acisindan gelen olursa, birileri de gitmeli ki huzursuzluk cikmasin diyorum...
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #11103 : 13 Kasım 2021, 17:37:43 »
Bu yonetim in kafasinin calisip calismadigini bu Milano maci sonrasi anlayacagiz. Rezaleti transferle unutturmaya calisir ve Perez gibi bir hata daha yaparlarsa sasirmam...
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı Turski Grobar

• Üye
  • Yer: Beograd
    • @sahinovic_12
« Yanıtla #11104 : 14 Kasım 2021, 17:13:08 »
Güvenilir 2-3 isimden haber duyunca heyecanlanmıştım ama artık beklemenin bir anlamı yok. Hamle yapılırsa bile ikinci Alex Perez faciası olur. Öte yandan sorun sadece 1 tane guard alınınca çözülmeyecek. Böyle düşünüyorum ama transfer beklememin sebebi de her transfer haberinin getirdiği heyecan tabii :D
« Son Düzenleme: 14 Kasım 2021, 17:13:20 Gönderen: Turski Grobar »

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #11105 : 14 Kasım 2021, 17:17:10 »
Güvenilir 2-3 isimden haber duyunca heyecanlanmıştım ama artık beklemenin bir anlamı yok. Hamle yapılırsa bile ikinci Alex Perez faciası olur. Öte yandan sorun sadece 1 tane guard alınınca çözülmeyecek. Böyle düşünüyorum ama transfer beklememin sebebi de her transfer haberinin getirdiği heyecan tabii :D

Murat Murathanoğlu ısrarla, biraz da üstü kapalı bir şekilde, koçun transfer istemediğini ima ediyor.

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #11106 : 14 Kasım 2021, 17:32:59 »
bence artık kendi aramızda gelecek herhangi bir yeni yönetimle bütçemiz ne kadar,gm ve koç kimler olmalı diye tartışmaya başlamalıyız.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #11107 : 14 Kasım 2021, 17:52:38 »
Herhangi bir iddiamız kalmadığı için Avrupada yapılmasın şansımız baya azaldı ilk 8 için.

Hangi ekibi geçeçeksin.

Avrupayı lige hazırlık olarak görüp öyle çıkmalıyız maçlara.

Bu arada Overtime gayet doyurucu ve fena yenildiğimiz maç sonrası bu tip programın yapılıp kral çıplak denmesi takdire şayan.

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #11108 : 14 Kasım 2021, 18:03:35 »
Herhangi bir iddiamız kalmadığı için Avrupada yapılmasın şansımız baya azaldı ilk 8 için.

Tom abi, sıkılmıyor musun bu mevzudan? 54654654654 kere ikaz ettik, artık cidden şu tip mesajlarını doğrudan sileceğim.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @ab_1907
« Yanıtla #11109 : 14 Kasım 2021, 18:15:39 »

Hangi ekibi geçeçeksin.

Avrupayı lige hazırlık olarak görüp öyle çıkmalıyız maçlara.

Bu arada Overtime gayet doyurucu ve fena yenildiğimiz maç sonrası bu tip programın yapılıp kral çıplak denmesi takdire şayan.

Abi doymadın mı saçmalama rekorları kırmaya ?
Nasıl iddiamız kalmadı ?
Hedef lig diyorsun, lig de efes var, onları geçebileceksek her şekilde f4 adayı demektir takım..

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #11110 : 14 Kasım 2021, 18:20:36 »
Yerli esnekliğimiz kalite anlamında iyi geçebiliriz.Efesin Avrupa kadrosu defolara rağmen kafi.

Lig şampiyonluğu için umudum var baya.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #11111 : 15 Kasım 2021, 18:17:03 »
Murat Zorlu:Guard transferi olmayacak,İçeriden aldığım duyumlar bu yönde dedi.

Program:Sadece Fenerbahçe.

Çevrimdışı İlkay35

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #11112 : 20 Kasım 2021, 11:07:08 »
Tom abi, sıkılmıyor musun bu mevzudan? 54654654654 kere ikaz ettik, artık cidden şu tip mesajlarını doğrudan sileceğim.
yüzde yüz katılıyorum. Bu takım iyi bir takım. Eksik olan iyi bir oyun kurucu. Alınacak üst üste bir seri takımı üst sıralara  taşır. Ben hala inanıyorum eksik tamamlanırsa play off yapacağına. Ümitsiz olmamak lazım. Olanlarda kendilerine saklamalı.

Çevrimdışı İlkay35

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #11113 : 20 Kasım 2021, 11:09:55 »
Sanırım yine hollywood yıldızımız Tom Hanks ilgi odağı olmak istiyor. Saygılar abi. 😂

Çevrimdışı bothersome man

• Üye
« Yanıtla #11114 : 20 Kasım 2021, 11:54:03 »
Guard transferi olmasını ben de istemiyorum. Bu yönetimin kasadan harcayacağı tek kuruş olmasın artık. Yeni yönetime bıraksınlar.

Takımda huzur olmadıktan, iyi yönetilemedikten sonra dünyanın en iyi guardını getirsen ne yazar.

Gidişattaki sorunu guard eksikliğinde ve Barthel'in gönderilememesine bağlı uzun alınmamasında arayanlara da Pollyannalık plaketi takdim etmek isterdim tek tek.
İyi olan değil, TAKIM olan kazanır.