Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2006819 defa)

Maldonado, Tom Hanks ve 114 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #11205 : 24 Şubat 2022, 15:59:59 »
Ana kısa olarak Wilbekin'e anahtarlar teslim edilecekse sıkıntılı olabilir bence. Maccabi'de günü günü tutmuyordu herkes biliyor zaten, kısa rotasyonunu görmek lazım genede devşirme oyuncuya burun kıvırma lüksümüzde yok bence

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #11206 : 24 Şubat 2022, 16:09:47 »
Displinsiz adam.

Çevrimdışı bothersome man

• Üye
« Yanıtla #11207 : 24 Şubat 2022, 16:34:34 »
Larkin'e rakip getirme düşüncesinde miyiz acaba? Eğer doğruysa tabii haberler. Bana menajer üfürmesi gibi geldi biraz.
İyi olan değil, TAKIM olan kazanır.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #11208 : 24 Şubat 2022, 16:49:49 »
Yerli statüsündeki bir wilbekine burun kivirirsak carpiliriz. Efesin türk milli takımina hiç bir şekilde hizmet etmeyen ve sadece efese peşkeş çekilmek için yerli yapilan larkin ile yarattıgi fark ortada.
« Son Düzenleme: 24 Şubat 2022, 16:50:10 Gönderen: iloturo »

Çevrimiçi Murat

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #11209 : 24 Şubat 2022, 17:55:43 »
Yerli statüsündeki bir wilbekine burun kivirirsak carpiliriz. Efesin türk milli takımina hiç bir şekilde hizmet etmeyen ve sadece efese peşkeş çekilmek için yerli yapilan larkin ile yarattıgi fark ortada.
İmzamı attım.

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #11210 : 24 Şubat 2022, 17:58:37 »
Geçtiğimiz yaz ilk adımları sen atmıştın abi :) Misko'dan daha tehlikelisin

Net söylüyorum inanılmaz bir winnerlık getirir. Bize karşı olan hal ve hareketlerini normal karşılıyorum hatta bize gelmesini de bu yüzden istiyorum. Bu adam ciddi anlamda kaybetmeyi kafaya takan, kabullenmeyen ve gerekirse de pisliğe pislikle karşılık verecek biri. Biz, Efes'ten 30 fark yiyoruz ya da finali kaybediyoruz ama bakıyorsun maç sonunda herkes sırıtıyor neredeyse. Bize, Wilbekin gibi bu işleri kafaya takacak ve intikam duygusuyla yanacak adamlar lazım.

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #11211 : 24 Şubat 2022, 19:06:12 »
Net söylüyorum inanılmaz bir winnerlık getirir. Bize karşı olan hal ve hareketlerini normal karşılıyorum hatta bize gelmesini de bu yüzden istiyorum. Bu adam ciddi anlamda kaybetmeyi kafaya takan, kabullenmeyen ve gerekirse de pisliğe pislikle karşılık verecek biri. Biz, Efes'ten 30 fark yiyoruz ya da finali kaybediyoruz ama bakıyorsun maç sonunda herkes sırıtıyor neredeyse. Bize, Wilbekin gibi bu işleri kafaya takacak ve intikam duygusuyla yanacak adamlar lazım.
Valla Daçka dönemi ne kadar winner ise Maccabi'de tam tersi tabi bunda Maccabi'nin eski halinden uzak olması da etken. Dixon ve Vesely ile sıkıntıları olduysa da bende isterim özellikle devşirme olması acayip rahatlatır bizi ligde. buyursun gelsin gelirse de Nando yolcu olur herhalde
« Son Düzenleme: 24 Şubat 2022, 19:06:49 Gönderen: Samet_GFB »

Çevrimiçi ertugrul_solomon

• Üye
« Yanıtla #11212 : 24 Şubat 2022, 20:06:58 »
Wilbekin inşallah gelir. Larkin ve Micic de cehennem olup giderler umarım.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #11213 : 24 Şubat 2022, 20:12:43 »

Kemal Bey gelirse yerli statüsünde oynuyor net değil mi.?

Federasyon mecazi anlamda yamuk yapmasın.

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #11214 : 24 Şubat 2022, 20:17:05 »
Güzel hamle olur da buna verecek para var mı bizde acaba? Maviş başkanım bi tık daha kısabilir ocağın altını, malum.
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #11215 : 24 Şubat 2022, 20:25:50 »
Güzel hamle olur da buna verecek para var mı bizde acaba? Maviş başkanım bi tık daha kısabilir ocağın altını, malum.
De Colo yerine gelir abi

Çevrimdışı akıllıdeli

• Üye
  • Yer: ankara
« Yanıtla #11216 : 25 Şubat 2022, 10:42:48 »
Wilbekin bizden uzak olsun,. Savunma sıfır maccabinin halı içler acısı kaç senedir kimler geldi toparlayamadi Wilbekin sabit, hücum dada kafasına göre takılıyor larkinin beceriksiz halı yaptığı top kayıpları kafada saç bırakmaz...
birde shved var bunun bir model üstü forumda sevdalıları çok... CSKA nin hali ortada
Bazıları Bobby ile kıyaslamis ama ikisinin oyun sevgisi çok farklı noktalarda

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #11217 : 25 Şubat 2022, 13:26:16 »
Wilbekin bizden uzak olsun,. Savunma sıfır maccabinin halı içler acısı kaç senedir kimler geldi toparlayamadi Wilbekin sabit, hücum dada kafasına göre takılıyor larkinin beceriksiz halı yaptığı top kayıpları kafada saç bırakmaz...
birde shved var bunun bir model üstü forumda sevdalıları çok... CSKA nin hali ortada
Bazıları Bobby ile kıyaslamis ama ikisinin oyun sevgisi çok farklı noktalarda

Valla bende hic sevmem kendisini ama Fenerbahce Dacka maclarinda yaptigi savunmayi iyi hatirliyorum. Yani istediginde yada motive oldugunda yapiyor. Bence sikintisi Maccabinin son yillardaki kotu durumu ile ilgili. O da birakmis, salmis gibi...

Yok abi, düşüşte falan değil adam. Bence gayet de olur gelecekse.

@ayhan ben mac icindeki halinde dusus goruyorum. Hirsi daha az, hucumda daha az agresif. Sanirim bu sene iyice koptu kafa olarak. Kendi izledigim ve hissettirdigi kadari ile yorum yaptim. Sen soyledikten sonra baktim, istatistiklerinde dusus yok, o konuda sanirim haklisin.
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı Enver Tarcan

• Üye
  • İnadına Fener
« Yanıtla #11218 : 25 Şubat 2022, 13:43:59 »
Wilbekin elit oyuncu. İyi bir takım düzeni ve coaching ile verim alınır. Bir miktar saha içi disiplinsizliği var. Ben her durumda sağlıklı bir Nando’yu ona tercih ederim, o da ayrı…

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #11219 : 25 Şubat 2022, 13:47:32 »
Adam bir kere yerli statüsünde. Nasıl olur da burun kivrilir. Hala obra zamanindayiz, kimi istersek hemen koşa koşa gelir sanıyorsunuz galiba. Wilbekin istesin gelmeyi de bize kalsin iş.