Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2006749 defa)

Samet_GFB ve 110 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Enver Tarcan

• Üye
  • Yer: İstanbul
  • İnadına Fener
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #11220 : 25 Şubat 2022, 14:10:25 »
Ekonomik şartlar belirleyici her şey için. SWAP anlaşmasını 1 dolar 22 TL olacak şekilde yaptılar, Katar’la… Ham petrolün galonu 122 dolar olacak 2022’nin sonunda. İçinde bulunduğumuz yıl, bu rakamlar belirleyecek ekonomide olacağımız durumu.

Döviz odaklı bir spor ekonomisinde bizim şansımız çok düşük hale geliyor yavaş yavaş. Hele diğer tarafta futboldaki beklentiler baskete doğru tazyik yaparken…

Hep söylüyorum; kadro kalitesi açısından son iyi yılımız muhtemelen. Bu sene ne yaparsak o…

Bu arada yazmak adettendir; yukarıda söylediklerim yatırım tavsiyesi falan değil. Basında çıkan şeyler…

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #11221 : 02 Mart 2022, 16:02:54 »
@zoric_nemanja
Hearing that Fenerbahce is targeting Chris Jones for next season. The American PG will be a free agent in the upcoming summer.

Çevrimdışı agha

• Üye
« Yanıtla #11222 : 02 Mart 2022, 22:48:10 »
Anlaşılan Rus kulüplerinde oynayan oyuncuları alamayacağız, özellikle CSKA’da oynayanları. Yine karavanaya başladık, bizim 2.ligde oynayan bir oyuncu yok mu?
Sanırım artık o yarışmacı devirler bitti, hoş geldin Zeki Gülay, Cömert Küce, Erdal Koşan. Artık nasıl bir iz bıraktılarsa bende, yıllar geçse de unutamıyorum. ;D

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #11223 : 03 Mart 2022, 00:33:51 »
Bu akşam Mehmet Demirkol ve Kaan Kural'ı dinledim. Yayın gelirleri ve döviz kurundaki gelişim göz önünde tutulduğunda geçtim yeni transfer yapmayı mevcut kadroyu koruyabilmek bile büyük başarı olur. Bence Efes bile küçültür bütçeyi. Böyle giderse şu anki bütçelerinin üçte biriyle bile at oynatırlar Türkiye'de. 90'lara dönüş...

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #11224 : 03 Mart 2022, 01:34:32 »
Bu akşam Mehmet Demirkol ve Kaan Kural'ı dinledim. Yayın gelirleri ve döviz kurundaki gelişim göz önünde tutulduğunda geçtim yeni transfer yapmayı mevcut kadroyu koruyabilmek bile büyük başarı olur. Bence Efes bile küçültür bütçeyi. Böyle giderse şu anki bütçelerinin üçte biriyle bile at oynatırlar Türkiye'de. 90'lara dönüş...
Ali Koç muhtemelen son kurşunu sıkacağı için bütçe futbola kayar az da olsa kim gelir kim gider bilemem. Efes yöneticisi de micic-larkini tutmak zor diyordu geçen ama efes bu istese tutar yani başarıya doyup doymamalarına bağlı birazda
« Son Düzenleme: 03 Mart 2022, 01:35:17 Gönderen: Samet_GFB »

Çevrimdışı ayhan

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @ab_1907
« Yanıtla #11225 : 03 Mart 2022, 04:40:06 »
Anlaşılan Rus kulüplerinde oynayan oyuncuları alamayacağız, özellikle CSKA’da oynayanları. Yine karavanaya başladık, bizim 2.ligde oynayan bir oyuncu yok mu?
Sanırım artık o yarışmacı devirler bitti, hoş geldin Zeki Gülay, Cömert Küce, Erdal Koşan. Artık nasıl bir iz bıraktılarsa bende, yıllar geçse de unutamıyorum. ;D
Bu sene için zaten alsak da oynatamayız Euroleague de.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #11226 : 03 Mart 2022, 09:55:54 »
Sosa tip disiplinsizlere para yağdırmak için mi kısılacak.

Alkolik görüntülenmiş.İşini yapsa hoş göreceğim oda yok.

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #11227 : 04 Mart 2022, 01:58:15 »
twitter’da da çok konuşuluyor pascual ismi zenit’in durumuna göre bence de sonuna kadar kovalamak takip etmek lazım belki pangosu da kapar getirir ama tabi ali koç varken dua edelim de selçuk ernak gelmesin

Çevrimdışı akıllıdeli

• Üye
  • Yer: ankara
« Yanıtla #11228 : 04 Mart 2022, 11:11:25 »
Sasa yi çok eleştirdim umutsuzluğa da düştüm ama bir seneyi daha hakediyor...
Ama kadrodan starks, de colo, shayok, barthel hatta polonara ile vedalaşmali..

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #11229 : 04 Mart 2022, 11:51:07 »
twitter’da da çok konuşuluyor pascual ismi zenit’in durumuna göre bence de sonuna kadar kovalamak takip etmek lazım belki pangosu da kapar getirir ama tabi ali koç varken dua edelim de selçuk ernak gelmesin

Geçende bahsediyordum iyi koç kesinlikle.Onda da B planı yok ama çok değerli isim.Navarro denen çakal yedi onu Barcada.Bu arada severim ama tam tip.Yapar yani.Gördük şu an nerde.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #11230 : 04 Mart 2022, 12:12:09 »
Boştaysa şimdiden temasa geçilmeli değerli basklı briyantinli koçla.Seviyorum Xaiviyi.

Zaten mevcut koçun gittiği takımlarda 2'inci sezonu yok.Kibarca vedalışmalı çok tepkide var zaten.

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #11231 : 04 Mart 2022, 13:39:41 »
Maccabi'de talip Pascual'e

Çevrimdışı mertnowitzki

• Üye
  • Yer: Milano-Lombardia
    • @anadol_mert
« Yanıtla #11232 : 09 Mart 2022, 03:46:42 »
Önümüzdeki sezon kısa rotasyonunda en az dört önemli isim olmadan F4 seviyesinde, hatta playoff seviyesinde başarı zor. Aklıma hemen Baldwin, Pangos, Wilbekin gibi isimler geliyor. Wilbekin gelirse yerli statüsünde oynar ama bu sefer Biberovic yerli statüsünden çıkıyor sanırım. Baldwin iyi şutör değil, istikrar problemi var, bu yüzden şut kabızı bir takım olmaya devam edebiliriz ama delicilik anlamında Henry ile beraber arşa çıkarız bence. Bugünkü Efes maçı performansı muazzamdı, 20 sayı, 4 ribaund, 11 asist ile Fontecchio ile beraber maçın yıldızı oldu. Baldwin/Henry/Guduric/+1 SG aklıma geliyor hemen. +1 SG Grigonis olursa harika olur. Sosyal medyada da bu isimler konuşuluyor. Ayrıca Murat Murathanoğlu'nun EL Podcast programında söylediği gibi, lig dışında kalan Unics'den John Brown da çok isabetli olur. Savunma direncimizi inanılmaz yükseltecektir. 2.8 ile ligin top çalma lideri ve bu sezonki diğer istatistikleri 10.3 sayı, 4.8 ribaund, 1.2 asist, 12.5 PIR.
« Son Düzenleme: 09 Mart 2022, 04:09:20 Gönderen: mertnowitzki »
Son bir şarkı be...

Çevrimdışı mertnowitzki

• Üye
  • Yer: Milano-Lombardia
    • @anadol_mert
« Yanıtla #11233 : 09 Mart 2022, 03:49:35 »
Sasa yi çok eleştirdim umutsuzluğa da düştüm ama bir seneyi daha hakediyor...
Ama kadrodan starks, de colo, shayok, barthel hatta polonara ile vedalaşmali..
Polonara'ya çok yazık edildi bence. Başka bir koç ile eskisinden bile yüksek bir seviyeye atlayabilir. Farkında değiliz nasıl bir potansiyele sahip olduğumuzu. Bence değerini bilmeliyiz, yoksa daha sonra çok ararız gibime geliyor Polonara gibi bir ismi.
Son bir şarkı be...

Çevrimdışı Oğuz Han

• Üye
  • Yer: nottingham
« Yanıtla #11234 : 09 Mart 2022, 05:56:41 »
ali koç ve corco yüzünden bir senemiz gitti,  seneye de çöpe gitsin die uraşıoruz. şu kadronun ilk 2de olması gerekirken hallere bak.