Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2006794 defa)

0 Üye ve 117 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #11250 : 25 Mart 2022, 19:36:34 »
#EuroLeague ekiplerinden @MaccabitlvBC'nin Xavi Pascual'i göreve getirmek için görüşmeler gerçekleştirdiği iddia edildi!

‼ Aynı iddiaya göre 🟡🔵 @FBBasketbol da Pascual için devrede
Djordjevic'in kontratı 3 yıllık mıydı ?

Çevrimdışı bothersome man

• Üye
« Yanıtla #11251 : 25 Mart 2022, 19:38:50 »

Evet, 2 yılı daha var.
İyi olan değil, TAKIM olan kazanır.

Çevrimdışı mertnowitzki

• Üye
  • Yer: Milano-Lombardia
    • @anadol_mert
« Yanıtla #11252 : 25 Mart 2022, 19:44:59 »
Maccabi, Pascual ile beraber Mateusz Ponitka ve Alex Poythress'i de kapatmak istiyor iddialara göre.
« Son Düzenleme: 25 Mart 2022, 19:45:18 Gönderen: mertnowitzki »
Son bir şarkı be...

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #11253 : 25 Mart 2022, 20:02:15 »
her yıl kontrattan çıkış maddesi vardı sanırım

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #11254 : 25 Mart 2022, 20:33:38 »
Xavi pascual o disiplinsiz organizasyona gitmez.Ben bir basklı olarak kendisinin Baskonia takımının başına geçeçeğini düşünüyorum.Memleketine döner sempatik değerli briyitanli koçumuz.
« Son Düzenleme: 25 Mart 2022, 20:34:00 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Yer: İstanbul
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
« Yanıtla #11255 : 25 Mart 2022, 20:51:03 »
Xavi pascual o disiplinsiz organizasyona gitmez.Ben bir basklı olarak kendisinin Baskonia takımının başına geçeçeğini düşünüyorum.Memleketine döner sempatik değerli briyitanli koçumuz.
Abi spor yorumlarında politik temalara yer vermezsen çok iyi olur.Her mesajında ırk ve politika üzerinde bağlantılar kuruyorsun.

Irkçı bir hava oluşturuyor bu da.Lütfen daha fazla saha içini baz alan yorumlar yaparsan çok iyi olur.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #11256 : 25 Mart 2022, 20:52:58 »
Irkçılık yapmadım.Xavi Basklı.İspanyol diyelim.

Irkçı falan değilm kitabımda yazmaz zaten.

Bizde Lazlı Lazım der onun gibi.Benim çok doğulu Karadenizli Trakyakı arkadaşım oldu.
« Son Düzenleme: 25 Mart 2022, 20:54:04 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #11257 : 25 Mart 2022, 21:40:45 »
her yıl kontrattan çıkış maddesi vardı sanırım
Evet, 2 yılı daha var.
Teşekkürler cevaplar için djordjevic hocam kovulmaya alışkın zaten menajeri de miskoysa hallolur :)

Çevrimdışı ata771

• Üye
« Yanıtla #11258 : 26 Mart 2022, 00:42:34 »
maç biter bitmez kovarım yolu açık olsun, kendi kurmadığı kadro olabilir ona lafım yok ama bir şeyler denersin geçen sene kokoskov toplasan 4 kişiyle hücum açısından içinden geçti avrupanın bu herif şu kadroyla sadece kaos basketbolu oynatıyor. . Sakatlıkların olduğu 1 aylık dönemde bir karakter kazandırdı başka da pozitif bir şey yok.  Eğer pasqual'in rusya'daki durumu çözülüp ikna edilebilirse yarın getiririm. 

• Üye
« Yanıtla #11259 : 26 Mart 2022, 00:50:39 »
Sfairopoulos dahil boşa çıkan tüm koçlara talip olmak lazım şimdiden. Bir ara onun şansına olacak şekilde rotasyon daralıp galibiyet serisi yakaladıysa da tam takım haline gelince bir kez daha kanıtlandı ki Euroleague Djordjevic'e 10 gömlek büyük geliyor. Ligde de yine Efes götürecek işi, bal gibi biliyoruz hepimiz.

Çevrimdışı İsmailÇelebi

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @Elebilso
« Yanıtla #11260 : 26 Mart 2022, 00:54:39 »
Ozan sulak sanıyorum Kutluay ve alain ile yaptığı son programda şampiyon olamazsa ligde çıkış opsiyonu olduğunu söyledi. Yüksek ihtimalle efes içimizden geçecektir olası bi seride o yüzden sasha ya teşekkür edip pascual boşa çıkarsa laso yada itoudis çökmek lazım yoksa sashayla planlama kaldırmaz bu bünye

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #11261 : 26 Mart 2022, 00:59:39 »
sadece koça değil tüm takıma neşter lazım.bu kadroda 2-3 oyuncu dışında kimse kalmamalı artık.2018 efes 2015 fenerbahçe gibi köklü bi değişim lazım.

• Üye
« Yanıtla #11262 : 26 Mart 2022, 01:05:47 »
sadece koça değil tüm takıma neşter lazım.bu kadroda 2-3 oyuncu dışında kimse kalmamalı artık.2018 efes 2015 fenerbahçe gibi köklü bi değişim lazım.

Mesela kim kalmalı, kim gitmeli?

Ben o kadar geniş çaplı bir revizyon gerektiğini düşünmüyorum şahsen. Bu seneki takımın iskeleti iyi ama baştaki yönetemiyor. Geçen senekinin yöneteni iyiydi ama 3-4 oyuncu hariç takım berbattı. Bir türlü çift taraflı kaliteyi yakalayamadık. O yüzden seneye rüştünü ispat etmiş bir koç almak farz oğlu farz. EL seviyesinde koçluk becerisi olan biri bu kadroya birkaç ufak dokunuşla F4 yaptırır.

Çevrimdışı ata771

• Üye
« Yanıtla #11263 : 26 Mart 2022, 01:11:31 »
Şu kadronun bu saçma sezonda sallaya sallaya f4 yapması lazımdı her türlü sakatlığa rağmen sene başında sakatlık falan yoktu kusura bakmayın. Düzgün bir koç geldiği sürece ufak değişimlerle iş yapılır

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #11264 : 26 Mart 2022, 01:23:31 »
Mesela kim kalmalı, kim gitmeli?

Ben o kadar geniş çaplı bir revizyon gerektiğini düşünmüyorum şahsen. Bu seneki takımın iskeleti iyi ama baştaki yönetemiyor. Geçen senekinin yöneteni iyiydi ama 3-4 oyuncu hariç takım berbattı. Bir türlü çift taraflı kaliteyi yakalayamadık. O yüzden seneye rüştünü ispat etmiş bir koç almak farz oğlu farz. EL seviyesinde koçluk becerisi olan biri bu kadroya birkaç ufak dokunuşla F4 yaptırır.
abi forumun çoğu katılmasa ve bana tepki gösterseler de ben vesely ve nando ile yolların ayrılması gerektiğini düşünüyorum.barthel,shayok,ahmet,floyd,starks,booker bunlarla da ayrıca ayrılmak lazım ki bu gruba hepiniz hemen hemen katılıyorsunuzdur zaten.henry ve polonara kalsa da kalmasa da fark etmez ama henry kalacaksa da 2 hatta zaman zaman 3. oyuncu olmalı rotasyonda.biz yıllardır uzun temelli bir takımız kısalarımız hep ağırlıklı olarak bitirici.artık kısa temelli olmamız lazım uzun oyuncularda aradığımız kriter bence bitiricilik olmalı bizim yıllardır yaptığımızın aksine.

vesely konusunda yine büyük ihtimalle bana tepki gelecektir.defalarca dediğim gibi vesely’nin oyunculuğuyla alakalı bir şey değil bu.maaşından çok çok aşırı bir indirim yapmadığı sürece-ki ben olsam yapmazdım-artık kendi itibarı da bu sakatlık zinciriyle zarar görecek burası türkiye yani.zaten 3 yıldır bir başarısızlık periyoduna girdik daha fazla uzatmamak lazım bu süreci.hak ettiği şekilde bize yakışan bir veda olmalı.kendisi de partizan’da oynamak isteyecektir büyük ihtimalle.