Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2006948 defa)

Ero1907 ve 112 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #11295 : 29 Mart 2022, 06:39:28 »
Larkin oynadıkça açılıyor.... bu hoca bizdeyken 20ser saniyelik periyotlarla 10 kere değiştirir, adam top surmeye alınmadan mac biter ...

Oyuncu oncesi bu durum netlesmeli.. eger hoca kalacaksa da kadro daralması ki rotasyon yapamasın
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı oddrech

• Üye
  • Yer: istanbul
  • Fenerbahçe Ağlamaz
« Yanıtla #11296 : 29 Mart 2022, 10:34:30 »
Micic in çok büyük bir kontratı var ve ne efesten ayrılır nede bi klüp ona bu paraları verir nede ergin ondan vazgeçer.

Rusların olmadığı piyasada klüplerin elleri çok kuvvetli. kafadan en çok para veren 6 7 takımdan 3 ü gitti. birde Barcelona Real gibi takımlar oyuncuların ederinden fazlasını veren yerler değil. Gelecekse bu fiyata gelecek diyen yerler.

Micic kontratı olduğu için %90 kalır yada nba e gider. Geçen sene gidemediği nba den çok çarpıcı bir kontrat gelmez.

Bence Larkin bize cuk oturur ve yönetimin de 2 hedefi var. Birincisi daha iyi bir türk oyuncu yok ve ruslar yokken alınabilmesi çok daha kolay. ikincisi alamasada fiyatını çok daha yükseğe çekerek efese zarar vermek istiyor.
Larkin için Efes yada bizden başka seçeneği olacağını düşünmüyorum. Türk statusunden dolayı 300-500K fazla verir bu klüpler. Türk statüsünde olduğu içinde Efes bu ilgiden dolayı ciddi zarar edecek yada oyuncuyu salacak.

Efesinde kadro yapılandırması için elindeki bütçede çok büyük sıkıntı var. Hem artan kurdan hemde vergiler %17 den 37 e çıkmasından dolayı seneye efes bence bi nebze küçülmeye gidecek.  Bu küçülmede uzun sıkıntısı çok ciddi olacağı için uzunlardan küçülme yapabileceğini düşünmüyorum. Braynt yeni kontrat imzaladı gitmek istemez. Bobua dan efes çıkmaz fiyat performansı çok iyi. Toplam bütçenin düşeceği bir klüpte Simon çıkışı pek bi katkı sağlamaz. Bence efes için 2 senaryo görüyorum. Ya lakers gibi 2 kısayı tutup eurocup uzunlarını alıp devam edeceker. yada micic bobua branyt moerman 4 lüsü üzerine yeni ve dengeli uzunlarla bir takım kurup bir nebze küçülmek.

Uzun lafın kısası;

YÖnetime güvenmesemde bu yıl tam fırsat yılı.

Potansiyelli oyuncuları ucuz fiyatlara 3 4 yıl bağlayabiliriz.
İnş. larkin başta olmak üzre güzel kısaları kaparız. Uzun bi şekilde buluruz.
inş bi kere şaşırtırlar beni.
« Son Düzenleme: 29 Mart 2022, 10:49:00 Gönderen: oddrech »

Çevrimdışı oddrech

• Üye
  • Fenerbahçe Ağlamaz
« Yanıtla #11297 : 29 Mart 2022, 11:00:32 »
Larkinin bize neden gelebileceğini yukarıda anlattım.

Günüme biraz mutluluk katmak için 2022-2023 kadrosu planlayayim :)

Larkin-Henry-İsmet
Guduric-Şehmuz-Melih
Pierre-Metecan-(Transfer) => Ponitka yada John Brown güzel olur ama alabileceğimizi sanmıyorum.
Polonara-(Transfer 4.5 numara) => Jordan Mickey alıp Booker yada Vesely de 4 oynayabilir.
Vesely-Booker-Floyd-Ahmet

Gidenler:Decolo Starks Barthel Shayok => BU oyunculardan ve vesely nin ufak bir indirim yapmasından 4.5-5M luk bir boşluk rahat çıkar.
Alan açabilecek 3lüğü olan bir 5 numara bulursamda düşünmeden Booker ı da salarım :)

BU paraya Larkin ve kaliteli 2 uzunu rahat alırız diye düşünüyorum. Larkin =2.6M  üç ve dört için de 1.5M a fena sayılmıcak 2 uzun bulunur.

En önemlisi Andrea Trinchieri i de aldıkmı bu takımdan korkulur ve 1-1.5M euroda küçülmüş oluruz. :)
« Son Düzenleme: 29 Mart 2022, 11:06:19 Gönderen: oddrech »

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #11298 : 29 Mart 2022, 11:20:04 »
Zaman en iyi ilaçtır.Ukraynada çok büyük açılar var ama diğer gurupların Rus askerlerine yaptığı savaş şuçu.Neyse konu spor Çskasız bir lig olmaz düşünülemez.Bu öfkeyle müthış kadro kurarlar.Yine Zenit olur.Kazsn soru ışareti
« Son Düzenleme: 29 Mart 2022, 11:20:34 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı bothersome man

• Üye
« Yanıtla #11299 : 29 Mart 2022, 11:25:57 »
Ali Koç'un kazandığı savaş var mı ki Larkin'i Efes'in elinden alsın? Ha gerçi en son İrfan Can ile Mert Hakan'ı gs'nin elinden aldı, harcanan para elde edilen faydaya değdi mi diye sorarsanız, hiç değmedi. Larkin'i almayı başarırsa değer mi, %90 değecektir (tabii koç Djordjevic'se beklendiği gibi olmayabilir, koçu iyi seçmek gerekir). O yüzden Larkin'i alabileceğine inanmıyorum ben. Özilhan da Ergin de buna müsaade etmezler.
İyi olan değil, TAKIM olan kazanır.

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #11300 : 29 Mart 2022, 12:19:41 »
Ali Koç bütçeyi koruyacağız demesine rağmen Larkin söylentisi bana komik geliyor. Sürekli amatör branşların maddi olarak kulübe yük olduğu ve gelirler oranında harcama yapılması gerektiğini söyleyen insanlar var. Üstüne bir de Larkin transferi inanılmaz kaos çıkartır. Bence mevcut yönetim bu toplara girmez. Biz Starkslardan Shayoklardan devam ederiz gibi geliyor.

Çevrimdışı oddrech

• Üye
  • Fenerbahçe Ağlamaz
« Yanıtla #11301 : 29 Mart 2022, 14:25:35 »
Ali Koç bütçeyi koruyacağız demesine rağmen Larkin söylentisi bana komik geliyor. Sürekli amatör branşların maddi olarak kulübe yük olduğu ve gelirler oranında harcama yapılması gerektiğini söyleyen insanlar var. Üstüne bir de Larkin transferi inanılmaz kaos çıkartır. Bence mevcut yönetim bu toplara girmez. Biz Starkslardan Shayoklardan devam ederiz gibi geliyor.

Yiğidi öldür hakkını ver :) bu sene bence yapamazlar ama bütçeyi korurlarsa müthiş başarı olur.
Birde bütçe korunup Decolo Starks Barthel Shayok,Booker giderse buradan larkin dahil güzel 3 4 oyuncu alınır.

Ama bir sonraki seninin kalitesini Hoca seçimi belirleyecek. Andrea Trinchieri ve Larkin le başlarsak evimizde zor maç kaybederiz.

Çevrimdışı oddrech

• Üye
  • Fenerbahçe Ağlamaz
« Yanıtla #11302 : 29 Mart 2022, 14:33:12 »
Ali Koç'un kazandığı savaş var mı ki Larkin'i Efes'in elinden alsın? Ha gerçi en son İrfan Can ile Mert Hakan'ı gs'nin elinden aldı, harcanan para elde edilen faydaya değdi mi diye sorarsanız, hiç değmedi. Larkin'i almayı başarırsa değer mi, %90 değecektir (tabii koç Djordjevic'se beklendiği gibi olmayabilir, koçu iyi seçmek gerekir). O yüzden Larkin'i alabileceğine inanmıyorum ben. Özilhan da Ergin de buna müsaade etmezler.

Alamasakta bence doğru olanı yapıyoruz. Geçen sene Barcelona 3 4 oyuncusuna teklif yaparak Efesin bütün planını bozdu. Barcelona o teklifleri yapmamış olsa şuan efes nagmalup şampiyon olurdu. Geçen sene ekonomi iyiylen Sertaçı tutamayı başaramayan, uzun bile alamayan takımın bir sene sonra euro uçmuşken, baskette vergiler 2 katına çıkmışken ve doğru düzgün maaş yükü azaltamamışken larkine tonla para verebileceklerini düşünmüyorum.

Çünkü bence onların maaş yükünü azaltabilecek tek oyuncu var oda larkin. Larkin de hem türk hemde fenerin direk aradığı tipte oyuncu olmasından dolayı orada da elleri çok zorda. Larkin yerine maaş yükü azaltacak hiç oyuncu yok. yan parçaları olmayan takımın onlardan feragat etmesi demek, gelecek sene lakers gibi bir takım izleriz.

Çevrimdışı agha

• Üye
« Yanıtla #11303 : 30 Mart 2022, 22:15:35 »
Adamlar yani A.K şubeyi kapatmak üzere, ne Larkin’i ya. Saçmalayın, adamın aklını bulandırmayınız. Bize çek bir Starks, Barthel ve Perez gerisi teferruat.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #11304 : 30 Mart 2022, 23:44:45 »
Adamlar yani A.K şubeyi kapatmak üzere, ne Larkin’i ya. Saçmalayın, adamın aklını bulandırmayınız. Bize çek bir Starks, Barthel ve Perez gerisi teferruat.

bu yonetimin taraftari getirdigi noktanin ozetidir.... en acisi umudun bitmesi...

Çevrimdışı akıllıdeli

• Üye
  • Yer: ankara
« Yanıtla #11305 : 31 Mart 2022, 22:11:56 »
Larkinin bize neden gelebileceğini yukarıda anlattım.

Günüme biraz mutluluk katmak için 2022-2023 kadrosu planlayayim :)

Larkin-Henry-İsmet
Guduric-Şehmuz-Melih
Pierre-Metecan-(Transfer) => Ponitka yada John Brown güzel olur ama alabileceğimizi sanmıyorum.
Polonara-(Transfer 4.5 numara) => Jordan Mickey alıp Booker yada Vesely de 4 oynayabilir.
Vesely-Booker-Floyd-Ahmet

Gidenler:Decolo Starks Barthel Shayok => BU oyunculardan ve vesely nin ufak bir indirim yapmasından 4.5-5M luk bir boşluk rahat çıkar.
Alan açabilecek 3lüğü olan bir 5 numara bulursamda düşünmeden Booker ı da salarım :)

BU paraya Larkin ve kaliteli 2 uzunu rahat alırız diye düşünüyorum. Larkin =2.6M  üç ve dört için de 1.5M a fena sayılmıcak 2 uzun bulunur.

En önemlisi Andrea Trinchieri i de aldıkmı bu takımdan korkulur ve 1-1.5M euroda küçülmüş oluruz. :)
En doğrusu olur,, ama Ali Koç yapmaz ,
4-5 e ben shengelia yazarim
« Son Düzenleme: 31 Mart 2022, 22:12:52 Gönderen: akıllıdeli »

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #11306 : 01 Nisan 2022, 07:09:33 »
....
4-5 e ben shengelia yazarim

3 yillik imzaladi sanirim

Çevrimdışı Cem Ağrak

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul-İzmit
« Yanıtla #11307 : 01 Nisan 2022, 07:59:51 »
Larkin mi ;)
Ya arkadaşlar, kardeşlerim gondor halkı
Hiç akıllanmayı düşünüyor musunuz
Ne zamana kadar böyle gidecek
Sonra üzülen siz olursunuz
Olmayacak şeyler için hayaller kurup sonra çok üzülüyorsunuz
Ben seni kalbimde en derinlere sakladım
Ben seni tertemiz duygularla pakladım
Kanaryam, sayıklamaktan ismini
Bir kere bıkmadım

Çevrimdışı Ugur_aus

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #11308 : 01 Nisan 2022, 17:35:17 »
bu baskana bu yonetime guvenip Larkin, Micic, Shengalia ve lebron paketini gelecek sene takimda gorecegini dusunen arkadaslar torbacilarinin detaylarini bi zahmet paylasabilirlermi? bende hayata bu gozle bakmak istiyorum

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #11309 : 01 Nisan 2022, 18:03:49 »
Ya bunu yazan dillendiren senin efsane adamın.Zaten gelmez gelsede barlardan toplarız.Wilbekinde gelmez.
« Son Düzenleme: 01 Nisan 2022, 18:04:07 Gönderen: Tom Hanks »