Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2007310 defa)

agha ve 100 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi agha

• Üye
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #11310 : 01 Nisan 2022, 20:02:04 »
bu baskana bu yonetime guvenip Larkin, Micic, Shengalia ve lebron paketini gelecek sene takimda gorecegini dusunen arkadaslar torbacilarinin detaylarini bi zahmet paylasabilirlermi? bende hayata bu gozle bakmak istiyorum
Torbacı kısmına bayıldım.

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #11311 : 01 Nisan 2022, 22:13:24 »
twitter’da vesely efes’e larkin fenerbahçe’ye gidecek olsa kabul eder misiniz diye anket açmışlar merak ettim forumun düşüncesini.

Çevrimiçi kenz

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #11312 : 01 Nisan 2022, 22:32:20 »
twitter’da vesely efes’e larkin fenerbahçe’ye gidecek olsa kabul eder misiniz diye anket açmışlar merak ettim forumun düşüncesini.
Ederim, net. Lig için büyük avantaj sağlarız en azından.

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #11313 : 01 Nisan 2022, 22:59:13 »
Ederim, net. Lig için büyük avantaj sağlarız en azından.
abi ben de kabul ederim hem larkin gibi bir kısa gelmiş olur hem de bence vesely tam olarak efes’in istediği uzun değil 2 anlamda da bize katkısı olur

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #11314 : 01 Nisan 2022, 23:02:04 »
Larkin bize gelmez alamayız alsakta mantara navlar.Vesely Fenerbahce efsanedir tartışmasız Davies Hines ile avrupanın 2 3 uzunundun biri müdahili yok.Veselyi yeri dolmaz Efes aldığı an şampiyon   diye diyev yollayacaksin sonra ah vasat takım.vah vasat takım demeyelim.Larkine yakın adam bulursun iyi taramayla
« Son Düzenleme: 01 Nisan 2022, 23:04:04 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #11315 : 01 Nisan 2022, 23:07:41 »
Veselyi yeri dolmaz Efes aldığı an şampiyon

Jan Vesely'i ne olursa olsun kimselere değişmem orası ayrı ama Tom abi sen sanırım paralel evrende yaşıyorsun. Zira Vesely'si olmadan da Anadolu Efes bizim evrenimizde şampiyon oluyor.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #11316 : 01 Nisan 2022, 23:18:58 »
Avrupa da olurlar.Vesely Egonu etkisi olur onlar da dominasyon baslar.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #11317 : 01 Nisan 2022, 23:23:33 »
Jan Vesely Avrupa'nın en iyi uzunudur. Bu bence net ama şunu da unutmamak lazım vesely 8 yıldır Fenerbahçe'de ve bunun 7 yılı vesely'si olmayan takımlar Avrupa şampiyonu oluyor. Yani vesely olmadan da olabiliyor bazı şeyler.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #11318 : 01 Nisan 2022, 23:27:02 »
Kadın baskette kontenjan olduğundan 3 olacak kadın voleyde Egonu transferiyle makas çok açılmışken bir zahmet kuvvetlendirilmesi gereken branş erkek basketbol.Ýapilsin at değil deve değil.

Çevrimdışı Enver Tarcan

• Üye
  • İnadına Fener
« Yanıtla #11319 : 02 Nisan 2022, 10:51:50 »
Sorun Vesely mi Larkin mi sorunu değil. Sorun kadro yapısının oyuncuları destekleyecek şekilde olması.

Larkin kısalarda hangi rotasyonun parçası Efes’te? Kısa dediysem aslında kısa forvetleri de dahil ederek konuşuyorum. Hatta adamların 4 numaraları bile şutör.

Bizde şu anki kadroya “sadece” Larkin’i eklersen her top elinde patlar adamın.

Yukarıda bir arkadaş Vesely kaç kupa aldı yazmış. Böyle bakarsanız Obradoviç’i olmayan takımlar bizden daha çok şampiyon oldu sonucu gibi ya da Alex bizde şu kadar sezon oynadı ama sadece bu kadar şampiyonluğumuz var gibi sonuçlar ortaya çıkar. Böyle bir mantık doğru gelmiyor bana.

Mesele doğru kadroyu kurmak.

Bizim sorunumuzun ne olduğu belli iken, Vesely ile uğraşmak doğru değil.

Diğer yandan; Vesely Efes’e falan gitmez, bizden ayrılmak istediği an Real onu alır…

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #11320 : 02 Nisan 2022, 13:30:08 »
Sorun Vesely mi Larkin mi sorunu değil. Sorun kadro yapısının oyuncuları destekleyecek şekilde olması.

Larkin kısalarda hangi rotasyonun parçası Efes’te? Kısa dediysem aslında kısa forvetleri de dahil ederek konuşuyorum. Hatta adamların 4 numaraları bile şutör.

Bizde şu anki kadroya “sadece” Larkin’i eklersen her top elinde patlar adamın.

Yukarıda bir arkadaş Vesely kaç kupa aldı yazmış. Böyle bakarsanız Obradoviç’i olmayan takımlar bizden daha çok şampiyon oldu sonucu gibi ya da Alex bizde şu kadar sezon oynadı ama sadece bu kadar şampiyonluğumuz var gibi sonuçlar ortaya çıkar. Böyle bir mantık doğru gelmiyor bana.

Mesele doğru kadroyu kurmak.

Bizim sorunumuzun ne olduğu belli iken, Vesely ile uğraşmak doğru değil.

Diğer yandan; Vesely Efes’e falan gitmez, bizden ayrılmak istediği an Real onu alır…
Real bence Vesely yi alacak son takım.

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #11321 : 04 Nisan 2022, 00:58:59 »
Vesely elbette kalmalı, sonuna kadar devam onunla. Barthel, Booker ne varsa kurtulalım ve Oly'den Vezenkov'u alalım 4 numaraya. Bir de ucuz bir 4,5 numara Amerikalı getirdik mi tamamdır.

Larkin bir hayal, Efes'in bırakacağına inanmak büyük bir iyi niyet olur. Hep söylüyorum; Türkiye'nin en zengin insanlarından olan Tuncay Özilhan'ın canı sıkılırsa 100 milyon Euro'luk kadro bile kurabilir, adamı sarsmayı bırakın, titretmez bile 100 milyon Euro. Biz Larkin'e ne verirsek 1 fazlasını verip elinde tutar adam.

Haa bu arada, Türk olmuş bir Larkin'i istemeyecek adam yoktur ama nerde onu bize getirecek güç, nerde o vizyon.

Çevrimdışı Oğuz Han

• Üye
  • Yer: nottingham
« Yanıtla #11322 : 04 Nisan 2022, 14:25:35 »
bu rezil yönetim ve ataşehir site kafesi tribünle bi bok olmaz bizden kim gelirse gelsin.

Çevrimdışı ata771

• Üye
« Yanıtla #11323 : 11 Nisan 2022, 22:47:27 »
Koçundan gm’ine şube sorumlusuna kadar hepsi el ele içine ettiler şubenin helal olsun. En büyük sorumlu da gherardini adlı arkadaş bana göre obradovic varken gm’lik yapmakta değil marifet bu durumda doğru kararlar alabilmekte ama hepsi fiyasko. Kokoskova kadro veremedi, adamla karşılıklı sıkıntılar varken gönülsüzce kadro kurduruldu sonra kaçıp gidince ortada kaldın. Sezon içi gidip iki tane oyuncu alıyorsun sıfır katkı . Euroleague de her masa başı karae bir tarafımızda patlıyor ama gidip bartemou yu destekliyorsun ne işe yarıyorsun abi sen. İki basketbol şubesinde de koç, gm ve yöneticeler gitmeli

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #11324 : 12 Nisan 2022, 00:26:24 »
pangos-loyd-xxx-moerman-davies hoca da pascual.3 numaraya ponitka ayrıldı diye biliyorum bence fenerbahçe gibi bi kulüp için hiç de abartı değil bu kadro.
« Son Düzenleme: 12 Nisan 2022, 00:26:28 Gönderen: efeovic »