Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2007556 defa)

eu_kobe ve 110 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Enver Tarcan

• Üye
  • Yer: İstanbul
  • İnadına Fener
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #11400 : 21 Nisan 2022, 13:42:00 »
Demek okkalı zam alacak Efesten.Menajerler yine ismimizi kullanıyor.Efes olası ikinci şampiyonluğa gidiyor.Bu basin tam sefil.Katlar fiyatını.Bu oyuna gelmeyelim.
İbo’nun YouTube’daki yayınından çıkmadı mı bu söylenti? Menajerler birini kullanıyorsa bu İbrahim Kutluay olmalı. Ayrıca Larkin ile EL’deki her takım ilgilenir zaten.

Real iddialarını yalanlamıştı bir de Larkin.  Bu kez bir şey diyecek mi bakalım…

Çevrimdışı Enver Tarcan

• Üye
  • İnadına Fener
« Yanıtla #11401 : 21 Nisan 2022, 13:49:36 »
Bu arada cok kirgin bir demec vermis Obra. Sorun bensem giderim diye..
https://basketnews.com/news-170586-zeljko-obradovic-if-i-am-the-issue-there-are-no-problems-to-leave.html

Yinede gecici olacagini dusunuyorum bu durumun... Partizan yonetimi bir sekilde ara yolu bulur yatistirir, yoksa ne guzel bir hayal ...
(gerci biz Koc un vizyonunu anlayamayan insanlar bos konusuruz. Yonetim bu oldukca, orada bile gec kaliriz.)
Giderim dediği yer benim mi dikkatimden kaçıyor. Tüm sorumluluk bende demiş… Kendini de değerlendirip daha iyisi işin çalışacağız demiş sanki. Giderimi göremedim.

Çevrimdışı Ugur_aus

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #11402 : 21 Nisan 2022, 14:16:09 »
https://youtu.be/1gEVvBvX2ZQ

sorularin hepsi sirpca

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #11403 : 21 Nisan 2022, 14:16:29 »
Giderim dediği yer benim mi dikkatimden kaçıyor. Tüm sorumluluk bende demiş… Kendini de değerlendirip daha iyisi işin çalışacağız demiş sanki. Giderimi göremedim.

I came here for three years. Only if the club is dissatisfied with my work, if there is someone better - no problem (to leave). It's hard, but this is life. I will analyze everything, but we have no choice other than to work and stick together. If I am the issue, there are no problems (to leave).

Contex eksik olmus. Soru mac sonrasi bazi seyircilerin tepkileri uzerine...
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #11404 : 21 Nisan 2022, 14:17:52 »
https://youtu.be/1gEVvBvX2ZQ

sorularin hepsi sirpca

Bizim hakemlerden yardim alalim. Sirpca cok iyi bilip Obra ya hakaret cezalari vermislerdi ya.... ... cocuk....
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı Enver Tarcan

• Üye
  • İnadına Fener
« Yanıtla #11405 : 21 Nisan 2022, 16:48:20 »
I came here for three years. Only if the club is dissatisfied with my work, if there is someone better - no problem (to leave). It's hard, but this is life. I will analyze everything, but we have no choice other than to work and stick together. If I am the issue, there are no problems (to leave).

Contex eksik olmus. Soru mac sonrasi bazi seyircilerin tepkileri uzerine...
Ok dostum sağol. Benim okuduğum (paylaştığın)linkte bu yazıyı görmemiştim. Buradan dediğin anlam çıkıyor tabii.

Çevrimdışı oddrech

• Üye
  • Yer: istanbul
  • Fenerbahçe Ağlamaz
« Yanıtla #11406 : 21 Nisan 2022, 21:02:28 »
Via, Türker Akıncı.

Larkin’in Fenerbahçe’ye transfer olacağı bugün bazı gazetelerde özel haber olarak yer almış. Ama konu 2 aydır konuşulan bir durum. Larkin ile Fenerbahçe anlaştı bile. Hatta Efes’in guard olarak alacağı oyuncu bile belli. İsmini de Türk kamuoyu yakından biliyor.

Arkadaşı tanımıyorum güvenilir mi ?

Efesin qlcağı oyuncu olarakta wilbekin yorumu olmuş.

Çevrimdışı oddrech

• Üye
  • Fenerbahçe Ağlamaz
« Yanıtla #11407 : 21 Nisan 2022, 21:07:29 »
Ok dostum sağol. Benim okuduğum (paylaştığın)linkte bu yazıyı görmemiştim. Buradan dediğin anlam çıkıyor tabii.

Türkçesi
https://www.eurohoops.net/tr/eurocup-tr/1336036/zeljko-obradovic-eger-problem-bensem-ayrilirim/

Çevrimiçi efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #11408 : 21 Nisan 2022, 21:18:38 »
ben djordjevic’in neden hala kovulmadığını merak ediyorum.kadın takımı euroleague finali kaybetti hocasını yolladı erkek takımı kepaze oldu adam hala görevde ödül verircesine.

Çevrimiçi Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #11409 : 22 Nisan 2022, 22:05:45 »
ben djordjevic’in neden hala kovulmadığını merak ediyorum.kadın takımı euroleague finali kaybetti hocasını yolladı erkek takımı kepaze oldu adam hala görevde ödül verircesine.

Tazminat olabilir mi nedeni. Malum 1 euro 16 tl...

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #11410 : 22 Nisan 2022, 22:12:21 »
İddialara göre sözleşmesi kupa alırsa uzuyor diyorlar yani her türlü gidecek :) boşa tazminat vermeyelim diyor kulüp

Çevrimdışı oddrech

• Üye
  • Fenerbahçe Ağlamaz
« Yanıtla #11411 : 22 Nisan 2022, 22:54:06 »
Yerine Koç hazır olsa qnlaşır kapatırlar ama itoudis ve trinch de şuan bi klübe bağlı. Cska nın durumu belli değil diğeri playoff da neden kovsunlar.

Çevrimiçi efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #11412 : 22 Nisan 2022, 23:18:24 »
Tazminat olabilir mi nedeni. Malum 1 euro 16 tl...
sezonun kalan kısmındaki maaşını ödeyip yollasak bari.parası kalmasın bizde alıp gitsin.

Çevrimiçi Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #11413 : 23 Nisan 2022, 02:24:24 »
sezonun kalan kısmındaki maaşını ödeyip yollasak bari.parası kalmasın bizde alıp gitsin.

Yönetim güzellemesi falan yapmıyorum, yanlış anlaşılmasın. Mevcut gelirlerinin Türk lirası, giderlerinin euro olduğu bir ortamda çekip çevirmek çok zor bu işleri. Karar aşamalarında sağlam sıçıp sıvadılar, o ayrı mesele...

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #11414 : 23 Nisan 2022, 11:26:30 »
Yönetim güzellemesi falan yapmıyorum, yanlış anlaşılmasın. Mevcut gelirlerinin Türk lirası, giderlerinin euro olduğu bir ortamda çekip çevirmek çok zor bu işleri. Karar aşamalarında sağlam sıçıp sıvadılar, o ayrı mesele...
Hocam kurla alakalı bir durum yok başarısızlıkta, her samanki gibi kılıf hazırlamayalım.
Euro 16 olmuş, dolar 15 olmuş ayrı konu şimdiki başarısızlık ayrı konu.
İçinizde ligde finale çıkabileceğimize kesin diyen kaç kişi var ?