Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2007400 defa)

Samet_GFB, iloturo, Tom Hanks, Ertan Ürkmez ve 122 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Gigidatome70

• Üye
  • Yer: Istanbul
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #11475 : 04 Mayıs 2022, 16:21:50 »
itoudis bütçe olarak hiç fenerbahçe’nin olduğu seviyede çalışmadı.

Ortada para saçan Ruslar olmayınca bence bu sene oyuncu fiyatları mecbur düşecek. O yüzden az bütçeyle iyi bir takım kurabiliriz

Çevrimdışı Enver Tarcan

• Üye
  • Yer: İstanbul
  • İnadına Fener
« Yanıtla #11476 : 04 Mayıs 2022, 16:22:10 »
eurohoops da doğrulamış itoudis haberini
Bütçenin ne olacağı önemli. İtoudis’in işine kimse karışamaz en azından, orası garanti. Hayırlısı…

Çevrimdışı agha

• Üye
« Yanıtla #11477 : 04 Mayıs 2022, 16:38:55 »
Maç sonu görüntüleri, sonlara doğru ortaya çıkıyor. Bu adam doğru bir takımla çok can yakacak. Bir takımı hatta bir şehiri arkasına almış, oyuncuların güvenini müthiş almış bu genç yaşına rağmen. Bu görüntüler bizde olsaydı yer yerinden oynardı.

https://mobile.twitter.com/EurohoopsTR/status/1521594832489230342?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1521594832489230342%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.eurohoops.net%2Ftr%2Feurocup-tr%2F1340994%2Ffrutti-extra-bursaspor-andorra-deplasmaninda-finali-boyle-kutladi-video%2F

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #11478 : 04 Mayıs 2022, 17:22:12 »
ugurozan
fenerbahçe’nin bir süredir farklı adaylarla görüştüğü, kontratı bulunan antrenörlerin çıkış bedellerini sordurttuğu malum. fakat haberde eksik bir bilgi var. CSKA seneye zaten itoudis'le devam etmek istemiyordu. başkan vatutin, andrea trinchieri ve bayern’le masadaydı.

o yüzden durumun CSKA'nın gelecek sene euroleague'de olmasıyla bir alakası yok. itoudis bir süredir moskova'da uzatmaları oynuyor; en kötü iki sezonuna covid ve savaşın denk gelmesi de açıkçası biraz faydasına oldu. kötü tercih mi? elbette değil. ama bu bütçede daha iyileri var

bence eğer obradovic'le anlaşmıyorsanız, kariyerinde zirveyi görmemiş profile gitmek her zaman daha makbul. bilhassa bu bütçelerle... günün sonunda itoudis yine fenerbahçe koçu olabilir ama futbol takımının teknik direktörü belirlenmeden anlaşmanın tamamlanacağını düşünmüyorum.

o yüzden bu haber biraz komşu'dan kamuoyu baskısı yaratmak için çıkmış gibi. iki kez euroleague şampiyonluğu kazanmış bir figür doğal olarak taraftarı heyecanlandırır. ama 2022 yılı itibarıyla CSKA'da çalışmakla fenerbahçe'de çalışmak arasında çok fark var.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #11479 : 04 Mayıs 2022, 17:31:37 »
Cem.Beyden önce yazmışın.Bencede gelmez.

Çevrimdışı Enver Tarcan

• Üye
  • İnadına Fener
« Yanıtla #11480 : 04 Mayıs 2022, 17:54:09 »
ugurozan
fenerbahçe’nin bir süredir farklı adaylarla görüştüğü, kontratı bulunan antrenörlerin çıkış bedellerini sordurttuğu malum. fakat haberde eksik bir bilgi var. CSKA seneye zaten itoudis'le devam etmek istemiyordu. başkan vatutin, andrea trinchieri ve bayern’le masadaydı.

o yüzden durumun CSKA'nın gelecek sene euroleague'de olmasıyla bir alakası yok. itoudis bir süredir moskova'da uzatmaları oynuyor; en kötü iki sezonuna covid ve savaşın denk gelmesi de açıkçası biraz faydasına oldu. kötü tercih mi? elbette değil. ama bu bütçede daha iyileri var

bence eğer obradovic'le anlaşmıyorsanız, kariyerinde zirveyi görmemiş profile gitmek her zaman daha makbul. bilhassa bu bütçelerle... günün sonunda itoudis yine fenerbahçe koçu olabilir ama futbol takımının teknik direktörü belirlenmeden anlaşmanın tamamlanacağını düşünmüyorum.

o yüzden bu haber biraz komşu'dan kamuoyu baskısı yaratmak için çıkmış gibi. iki kez euroleague şampiyonluğu kazanmış bir figür doğal olarak taraftarı heyecanlandırır. ama 2022 yılı itibarıyla CSKA'da çalışmakla fenerbahçe'de çalışmak arasında çok fark var.
Bu Uğur Ozan’a gıcık olan bir tek ben miyim? Adamın bir yıl daha sözleşmesi var işte Çeska ile… Neyin peşindesin?

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #11481 : 04 Mayıs 2022, 17:58:28 »
Bu Uğur Ozan’a gıcık olan bir tek ben miyim? Adamın bir yıl daha sözleşmesi var işte Çeska ile… Neyin peşindesin?
e ona bakarsak djordjevic’in de bizle 2 yıl sözleşmesi var

Çevrimdışı İsmailÇelebi

• Üye
    • @Elebilso
« Yanıtla #11482 : 04 Mayıs 2022, 18:27:41 »
Banada çok antipatik geliyor murat murathanoglu sanırım onun yüzünden ayrılmıştı socratesten,  genelde hakemlerden bahsedince hep saha içinde kalalım vs vs diyor . Bu arada Twit dizisini bende okudum sözlü dahi anlaşma yok diyor ortada. Eurohoops bile advance talks dedi Uğur ozan anlaşma yok diyor çok garip.  Bu arada ugir ozanın duyumculugu fena değil eğer yanlış hatırlamıyorsam polonara haberini geçen sene ilk veren kişiydi

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #11483 : 04 Mayıs 2022, 18:53:07 »
Ortada para saçan Ruslar olmayınca bence bu sene oyuncu fiyatları mecbur düşecek. O yüzden az bütçeyle iyi bir takım kurabiliriz

Ben de yazacaktım bunu. Arz fazlası olabilir oyuncu piyasasında.

Çevrimiçi Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #11484 : 04 Mayıs 2022, 19:30:03 »

+1

Çevrimiçi Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #11485 : 04 Mayıs 2022, 19:33:33 »
Banada çok antipatik geliyor murat murathanoglu sanırım onun yüzünden ayrılmıştı socratesten,  genelde hakemlerden bahsedince hep saha içinde kalalım vs vs diyor . Bu arada Twit dizisini bende okudum sözlü dahi anlaşma yok diyor ortada. Eurohoops bile advance talks dedi Uğur ozan anlaşma yok diyor çok garip.  Bu arada ugir ozanın duyumculugu fena değil eğer yanlış hatırlamıyorsam polonara haberini geçen sene ilk veren kişiydi

Murathanoğlu mevzusu var. O bir yana Obradovic döneminde her hafta bütçe muhabbeti yapıyordu. 2 senedir tık yok bu mevzuda. Socrates'in politik doğruculuğu mide yaptı zaten iyice. Çok sevdiğim Mehmet Demirkol bile girdi o toplara maalesef. Bir şey bildiğimden değil, sadece hissiyat Uğur Ozan buram buram Galatasaray kokuyor. Anti Fenerbahçe olduğu kesin ama...

Çevrimdışı cosby

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #11486 : 04 Mayıs 2022, 20:30:44 »
Itoudis konusunda Cem Ağrak ne der acaba???

Çevrimdışı oddrech

• Üye
  • Yer: istanbul
  • Fenerbahçe Ağlamaz
« Yanıtla #11487 : 04 Mayıs 2022, 20:40:11 »
Benim ikinci tercihimdi. Trinchieri olsa çok iyi olcaktı ama geçen seneyi düşününce iyi diyosun.

Ama trinchierii reis genr kendini ispatladı.

Bakalım nasıl gidecek. Bu hafta bişeyler kesinleşir.

Çevrimdışı Enver Tarcan

• Üye
  • İnadına Fener
« Yanıtla #11488 : 04 Mayıs 2022, 20:55:22 »
Uğur Ozan’ın isminin başına algıcı sıfatının konmasını öneriyorum  ;D Algıcı Uğur Ozan

İtoudis bize gelir/gelmez, bize yarayacak koçtur/değildir, iyi/kötü koçtur bunlar ayrı bir konu da bu zat-ı muhtereme göre zaten kovulacakmış da biz öylelikle alıyormuşuz. Kontrat sormamız da gereksizmiş o yüzden. Eksik bilgiymiş  :o Aynı bütçeye daha iyileri varmış, bak bak…

Kendi kanalındaki bir yayında buna; kıl kuyruk, her b.ka fikri var, boş beleş diye betimlemeler yapmışlar  ;D

Bu Algıcı Uğur Ozan hangi takımı tutar bilmiyorum ama itibar edilmemeli, uzak durulmalı, görüldüğü yerde geri basması söylenmeli…

Açık ya da gizliden Fenerbahçe düşmanlığı yapana, hak ettiği şekilde davranmak gerekiyor.

« Son Düzenleme: 04 Mayıs 2022, 21:33:26 Gönderen: Enver Tarcan »

Çevrimdışı İsmailÇelebi

• Üye
    • @Elebilso
« Yanıtla #11489 : 04 Mayıs 2022, 21:35:18 »
Murathanoğlu mevzusu var. O bir yana Obradovic döneminde her hafta bütçe muhabbeti yapıyordu. 2 senedir tık yok bu mevzuda. Socrates'in politik doğruculuğu mide yaptı zaten iyice. Çok sevdiğim Mehmet Demirkol bile girdi o toplara maalesef. Bir şey bildiğimden değil, sadece hissiyat Uğur Ozan buram buram Galatasaray kokuyor. Anti Fenerbahçe olduğu kesin ama...
Fener kokmadığı çok net bende bi gs kokusu alıyorum .. birde zaten cska kovacaktı falan diyerek olası gelmesi durumunda boklamak içinde kılıf uyduruyor gerçekten çok enteresan . Beğenirsin beğenmezsin ama adam 2 tane kupa almış ve her senede final four yapmış orda olduğu süre boyunca ki son şampiyonluğu baya baya İtoudise yazar . Yani kimi getireceğiz daha Trinchieri yada Pasqual bu adamdan kaç gömlek üstünki ? Kendini gereksiz zolamış laf etmek için .