Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2006956 defa)

Ero1907 ve 119 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
  • Yer: İstanbul
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #11490 : 05 Mayıs 2022, 11:22:05 »
Ne bütçeler ne koçların elinde rezil oluyor. Önemli olan kadroyu kullanabilmek. İnşallah CSKA'yı Eurolig'e almazlar ve Itoudis bize gelir. Geçen sene yirmi sayıdan gelip Efes'i eliyorlardı az daha. Son topu atsalar elemişlerdi.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #11491 : 05 Mayıs 2022, 12:03:24 »
Acikcasi bu yönetimin iyi bir koc ve butce ile ust duzey bir kadro kurarak tekrar iddiali olacak bir takim yaratacaklarina zerre inancım yok. Zira o vizyona hic bir sekilde sahip olmadıkları gibi avrupanin en üst düzey takiminin geldigi noktadan rahatsiz olduklarını da hic düşünmüyorum.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #11492 : 05 Mayıs 2022, 12:09:42 »
Ne bütçeler ne koçların elinde rezil oluyor. Önemli olan kadroyu kullanabilmek. İnşallah CSKA'yı Eurolig'e almazlar ve Itoudis bize gelir. Geçen sene yirmi sayıdan gelip Efes'i eliyorlardı az daha. Son topu atsalar elemişlerdi.
Onu başarmak üzere olan Lasonun takimi Realdi.Singleton Simon ipten aldı.Balli takim.
« Son Düzenleme: 05 Mayıs 2022, 12:12:07 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #11493 : 05 Mayıs 2022, 14:50:55 »
Acikcasi bu yönetimin iyi bir koc ve butce ile ust duzey bir kadro kurarak tekrar iddiali olacak bir takim yaratacaklarina zerre inancım yok. Zira o vizyona hic bir sekilde sahip olmadıkları gibi avrupanin en üst düzey takiminin geldigi noktadan rahatsiz olduklarını da hic düşünmüyorum.

Bence de .... cok fazla hayalci olmanin alemi yok.... bu yonetim iyi hoca iyi getirirse butceden de 3-5 milyon daha keser... Kafalarindaki fener kendini ilk 8 e atsa yeter...
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #11494 : 05 Mayıs 2022, 14:51:02 »
Öncelikle Uğur Ozan'a karşı herhangi bir nagatif/pozitif duygum yok, onu baştan belirteyim ama biraz haksızlık yapmışsınız kendisine. Dün Itoudis haberleri çıktığında salondaydım. Haliyle konuyu biraz daha detaylı öğrenme fırsatım da oldu. Bu akşam youtube yayınında detaylara gireceğim. Açıkçası Itoudis, bizim onu istediğimizden daha fazla bizi istiyor. Yunanistan basını bu noktada muazzam bir algı operasyonu başlattı. Zira şu an hala Fenerbahçe'nin önceliği Pascual. Bu, Pascual %100 bize gelecek ve Itoudis asla gelmeyecek demek değil.

Çevrimdışı Enver Tarcan

• Üye
  • İnadına Fener
« Yanıtla #11495 : 05 Mayıs 2022, 15:17:30 »
Itoudis, bizim onu istediğimizden daha fazla bizi istiyor.
Bu çok iyi bence. Mırın kırın etmeyen, karın ağrısı yaratmayan biri gelsin işte. Hep tersini duyduk bu güne kadar. İçten içe bizi isteyip kendini ağırdan satanlar, fiyat arttırmak için çeşitli manevralar yapanlar… daha gelmeden kaybediyorlar taraftar nezdinde…

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #11496 : 05 Mayıs 2022, 15:20:18 »
Djordjevic'den sonra kimsenin Pascual ya da Itoudis'e burun kıvırma lüksü yok zaten. Hoş normal şartlarda bu tip koçlara zaten burun kıvırmak tuhaf kaçar o da ayrı konu.

Çevrimdışı Enver Tarcan

• Üye
  • İnadına Fener
« Yanıtla #11497 : 05 Mayıs 2022, 15:26:09 »
Bence de .... cok fazla hayalci olmanin alemi yok.... bu yonetim iyi hoca iyi getirirse butceden de 3-5 milyon daha keser... Kafalarindaki fener kendini ilk 8 e atsa yeter...
Bu yönetimin tercihinin ötesinde ekonomik koşulların da dayatmasıyla benim de beklediğim bir şeydi. Geldiğimiz noktada ise sosyal medyada konuşulanlar üzerinden taraftarda bir beklenti oluştu. Şu anda, ben de o beklentiyi paylaşıyorum. Bundan sonra kalkıp küçülüyoruz vb derlerse asıl kızılca kıyamet o zaman kopar zaten.

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #11498 : 05 Mayıs 2022, 15:26:51 »
Djordjevic'den sonra kimsenin Pascual ya da Itoudis'e burun kıvırma lüksü yok zaten. Hoş normal şartlarda bu tip koçlara zaten burun kıvırmak tuhaf kaçar o da ayrı konu.
Konun özeti budur

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #11499 : 05 Mayıs 2022, 15:58:35 »
Madem gelme ihtimali var.Sloukas geri dönsün

Çevrimdışı Cem Ağrak

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul-İzmit
« Yanıtla #11500 : 05 Mayıs 2022, 23:59:52 »
https://youtu.be/Q5jfnfDN6Uk
Kemal'in şov yaptığı çok keyifli bir yayın oldu
Hoca adayları süreçler vs va herşeyi konuştuk kavga da oldu :)
Ben seni kalbimde en derinlere sakladım
Ben seni tertemiz duygularla pakladım
Kanaryam, sayıklamaktan ismini
Bir kere bıkmadım

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
« Yanıtla #11501 : 06 Mayıs 2022, 12:21:36 »
https://youtu.be/Q5jfnfDN6Uk
Kemal'in şov yaptığı çok keyifli bir yayın oldu
Hoca adayları süreçler vs va herşeyi konuştuk kavga da oldu :)

Cem abi dün akşam laf arasında Onur Alp Bitim ile görüşeceğimizi mi söyledin ben mi yanlış anladım ?

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
« Yanıtla #11502 : 06 Mayıs 2022, 12:42:16 »
Cem abi dün akşam laf arasında Onur Alp Bitim ile görüşeceğimizi mi söyledin ben mi yanlış anladım ?

Cevabımı aldım konu 1 saat 11.dakikada tekrar açılmış. Teşekkürler  :)
« Son Düzenleme: 06 Mayıs 2022, 12:42:24 Gönderen: Kubilay Can »

Çevrimdışı constructor

• Üye
  • Yer: muğla
« Yanıtla #11503 : 06 Mayıs 2022, 18:13:50 »
Dušan Alimpijević neden düşünülmüyor, anlamış değilim. Adam tırnakları ile geldi buralara. Bursa gibi leş takımı adam etti. Bir Obradovic gençliğini görüyorum.
Micic Bayern’de oynarken mutlaka alınız dedim, hatta adam dibimizdeki  TOFAŞ’ ta oynadı, alınmadı. Aynısını Clyburn ve Highins için de söyledim. Dibimizdeki cevherleri neden küçümsüyoruz.
kardeş, oyuncu olarak kimi öneriyorsun.?

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #11504 : 06 Mayıs 2022, 20:29:31 »
Dušan Alimpijević neden düşünülmüyor, anlamış değilim. Adam tırnakları ile geldi buralara. Bursa gibi leş takımı adam etti. Bir Obradovic gençliğini görüyorum.
Micic Bayern’de oynarken mutlaka alınız dedim, hatta adam dibimizdeki  TOFAŞ’ ta oynadı, alınmadı. Aynısını Clyburn ve Highins için de söyledim. Dibimizdeki cevherleri neden küçümsüyoruz.

Camianın kanser hücresi. İsimden bağımsız yazıyorum, herkesi küçümsüyoruz zaten...