Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2007461 defa)

0 Üye ve 109 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #11550 : 20 Mayıs 2022, 17:08:16 »
bazen gulmek icin geriye donuk sloukas, kalinic, datome icin yazilanlari okuyorum

Şu an için tebessüm edebiliyor insan tabi de o zamanlar asap falan kalmıyordu bende. Ben dedim oldu gibi egosantrik polemiklerle işim yok ama şunu da yazmak isterim ki belki yüz kez izah etmeye çalışmıştım. Nafile tabi. Kadro kimyası ve psikolojik dengeler gözetilmeden şu gitsin beriki gelsin ile olmuyor işler maalesef... Futboldan sonra basketbol da bitti, şimdi sıra voleybola gelmiş. O oyuncu değil beriki vasat yorumları gırla...

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #11551 : 20 Mayıs 2022, 17:10:49 »
Barcelona ve Bologna birer kez şampiyon olana kadar -ki aşağı yukarı 3-4 yıl eder bu süre- bütçede çok fazla uçmamalı ve 4 yıl sonrasını hedef alan uzun soluklu bir projeye girişmeliyiz diye düşünüyorum. Play offlara kalıp orada sopa yiye yiye pişen 3-4 yıl bir arada oynayan enerji dolu ve aç bir kadro tadından yenmez.

Çevrimiçi efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #11552 : 20 Mayıs 2022, 17:14:41 »
valenciadaki mike tobey’nin sözleşmesi bitiyomuş bu yıl.bence efes de kesin ilgilenecektir ama umarım biz de gireriz topa.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #11553 : 20 Mayıs 2022, 19:04:08 »
valenciadaki mike tobey’nin sözleşmesi bitiyomuş bu yıl.bence efes de kesin ilgilenecektir ama umarım biz de gireriz topa.

iyi oyuncu tam gelisim zamaninda yani 27 yasinda olmasi guzel. Ve bir onceki senesi gercekten iyiydi. Hatta Booker yerine gelmesini cok istemistim. Vesely i yedekler gerektiginde takimi uzatmak icin Vesely i 4 cekebilirdik vs....

Ama bu sene eurocup ta da izledik, ustune koymus gibi gelmedi... Yine de ispanya ligini takip eden arkadaslar daha iyi soyler.

Hala gelisme potansiyeli var bence. Ama unutma ayaklari yavas. Ana rotasyonda ve bookerla yanyana olursa azcik acilan uzunu olan takimlarin kisalari iceride delik desik ederler bizi.
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimiçi efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #11554 : 20 Mayıs 2022, 19:31:43 »
iyi oyuncu tam gelisim zamaninda yani 27 yasinda olmasi guzel. Ve bir onceki senesi gercekten iyiydi. Hatta Booker yerine gelmesini cok istemistim. Vesely i yedekler gerektiginde takimi uzatmak icin Vesely i 4 cekebilirdik vs....

Ama bu sene eurocup ta da izledik, ustune koymus gibi gelmedi... Yine de ispanya ligini takip eden arkadaslar daha iyi soyler.

Hala gelisme potansiyeli var bence. Ama unutma ayaklari yavas. Ana rotasyonda ve bookerla yanyana olursa azcik acilan uzunu olan takimlarin kisalari iceride delik desik ederler bizi.
evet o konuda kesin haklısın abi booker’dan kurtulmadan herhangi bi hamle yapmak hiç mantıklı olmaz.geçen yıl efes istemişti ama kontratı varken buy-out ödemeye yanaşmamıştı efes.maaş olarak booker’dan daha aza oynar ama ikisi beraber kesin olmaz hem fikirim seninle.

Çevrimdışı bothersome man

• Üye
« Yanıtla #11555 : 20 Mayıs 2022, 19:44:18 »
Sezon bitti bitiyor Gherardini'nin durumu nasıl olacak acaba? Yine kimseden bir ses seda yok. İnsanlar kendi kendine o gelsin bu gitsin diye konuşuyor, ne koç belli ne Gherardini'nin durumu. Kime sorup transfer yapacağız ya da adam göndereceğiz muamma.
İyi olan değil, TAKIM olan kazanır.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #11556 : 20 Mayıs 2022, 20:22:57 »
Sezon bitti bitiyor Gherardini'nin durumu nasıl olacak acaba? Yine kimseden bir ses seda yok. İnsanlar kendi kendine o gelsin bu gitsin diye konuşuyor, ne koç belli ne Gherardini'nin durumu. Kime sorup transfer yapacağız ya da adam göndereceğiz muamma.

Gherhardi yerine Derya Yannier le devam edeceklerini sezon sonu,... Transfer donemi baslamadan ilan ederler...

Aslinda simdi de ederlerdi ama Derya cincon taraftari oldugu icin tepki olur mu diye cekiniyorlar.

Çevrimdışı bothersome man

• Üye
« Yanıtla #11557 : 20 Mayıs 2022, 23:50:07 »
Gherhardi yerine Derya Yannier le devam edeceklerini sezon sonu,... Transfer donemi baslamadan ilan ederler...

Aslinda simdi de ederlerdi ama Derya cincon taraftari oldugu icin tepki olur mu diye cekiniyorlar.

Valla abi ne ilan ediyorlarsa etsinler artık bir an evvel, bu yönetimin aksiyonsuzluğu ve kararsızlığı dillere destan oldu adeta.
İyi olan değil, TAKIM olan kazanır.

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #11558 : 21 Mayıs 2022, 00:34:26 »
Şut atan kim varsa alalım şut atamayan adam görmek istemiyorum.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #11559 : 21 Mayıs 2022, 11:23:31 »
Hala Saras diyenler var.Barcadaki ilk 2 sezonu Her şeyi özetlemiyirvmu.?Özelikle taraftar platformlarında. Oyuncu olarak dönse daha katkı verir.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #11560 : 21 Mayıs 2022, 13:31:34 »
Hala Saras diyenler var.Barcadaki ilk 2 sezonu Her şeyi özetlemiyirvmu.?Özelikle taraftar platformlarında. Oyuncu olarak dönse daha katkı verir.

Hocamiz Djorjevic ken Saras a bok atamayiz. Bu saatten sonra, Saras, Xavi, veya kim gelirse gelsin eldekinden iyidir.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #11561 : 21 Mayıs 2022, 14:37:00 »
Demode basketbol oynatıyor görmüyormusunuz Saraş geleceğin Djordeviç kalsın.Xaviyi zaten beğeniyorum.Buyuk hata olur Sataş çok hemde.Super yıldız ama iyi koç olacak anlamı taşımıyor.
« Son Düzenleme: 21 Mayıs 2022, 14:37:31 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı İsmailÇelebi

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @Elebilso
« Yanıtla #11562 : 21 Mayıs 2022, 14:37:55 »
Hocamiz Djorjevic ken Saras a bok atamayiz. Bu saatten sonra, Saras, Xavi, veya kim gelirse gelsin eldekinden iyidir.
Kesinlikle öyle bence Saras mutlak kazanma baskısı ile başa çıkamıyor . Underdog olarak çok daha iyi iş çıkaracağını düşünüyorum ben kaldı ki Sasha yi donunda sallar Saras kıyaslama bile kabul etmez . Ama ben Barcanin bırakacağını düşünmüyorum sonuç olarak reali 2 sezondur her yerde her şekilde yendiler tek maçlık bireysel performansların etkili olduğu bi organizasyon performansı ile göndereceklerini ben düşünmüyorum açıkçası ama belli de olmaz . Ben itoudis istiyorum umarım sasha orda kalır bizde itoudis ile sezona başlarız pascual yada trinchieriyede ok im set cizebilen herkese ok gerçi sashadan sonra ama gönlüm itoudis diyor

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #11563 : 21 Mayıs 2022, 14:40:34 »
Adam Daviesi  yolluyor efsanemizi alıyor oysa Daviesi tutup yanına Veselyi gitse duman ederler ortamı.O ne yapıyor  Davirsi yolluyor.Vesely maç aldırır tek.ne yapar yine bizdeki sakatlık dramları olur muhtemel.
« Son Düzenleme: 21 Mayıs 2022, 14:44:46 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimiçi efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #11564 : 21 Mayıs 2022, 14:42:08 »
Demode basketbol oynatıyor görmüyormusunuz Saraş geleceğin Djordeviç kalsın.Xaviyi zaten beğeniyorum.Buyuk hata olur Sataş çok hemde.Super yıldız ama iyi koç olacak anlamı taşımıyor.
yahu demode oynatıyor o geleceğine sasha kalsın dediğin adamın zalgirisle final fouru playoffları var.gittiğinden beri ilk 8 geçtim sonunculuğa kadar düştü zalgiris.