Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2007431 defa)

0 Üye ve 111 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • Yer: istanbul
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #11580 : 22 Mayıs 2022, 12:43:20 »
Mickeyi de mi almışlar,hiçbir yerde de geçmedi henüz adı,enteresan
Will Clyburn aslında Fenerbahçe ile konuşuyor anlaşıyor derken şimdi Efes anlaştı deniyor.Efes hala doymuyor bir sürü görüşmesi var Fenerbahçe Beko ne yapıyor merak ediyorum.Yokmu bir çalışmamız?

Çevrimiçi Scorpionur

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #11581 : 22 Mayıs 2022, 12:55:51 »
Sanırım Efes Tobey çekti,o yüzden mickey işi yalan olabilir gibime geliyor

Çevrimiçi Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #11582 : 22 Mayıs 2022, 12:57:52 »
Will Clyburn aslında Fenerbahçe ile konuşuyor anlaşıyor derken şimdi Efes anlaştı deniyor.Efes hala doymuyor bir sürü görüşmesi var Fenerbahçe Beko ne yapıyor merak ediyorum.Yokmu bir çalışmamız?
Abi nerede okusam sürekli iyi gelişmeler var,başkan seneye,kesinfinal4 yapılacak bir takım kurulmasını istiyor deniyor kadro planlamasıyla ilgili ama biz bir türlü göremiyoruz bu gelişmeleri.Bakalım,kadro açıklandığında göreceğiz artık ne kadar doğru işlerin yapıldığını hayırlısıyla

Çevrimdışı İsmailÇelebi

• Üye
    • @Elebilso
« Yanıtla #11583 : 22 Mayıs 2022, 13:05:24 »
Clyburn micic ve larkin 3 lüsünün aynı anda oynayacağını düşünmüyorum ben micic nba e gidecektir en azından öyle temenni ediyorum . Bu Allahın cezası real neden hiç larkini düşünmez ki rezalet ötesi kisalarin var en büyük rakibin girsene iste larkin topuna . Bizi söylemiyorum çünkü efesin elinden larkini alacak maddi gücümüz ve güçlü bi yonetimimiz yok o yüzden boşa hayal kurmuyorum.  Bizim yönetim ne yapıyor acaba oturduk Jorge Jesusun gelmesini bekliyoruz ona gore mi koçu açıklayıp hamlelere başlayacağız yada gelmezse şubeyi kapatacak miyiz o kadar belirsizlik var ki . Ben 3. Bir efes şampiyonluğu daha görmek istemiyorum umarım itoudis yada pascual ayarında bir koç gelir de bizde fabrika ayarlarimiza döneriz

Çevrimiçi Maldonado

• Üye
« Yanıtla #11584 : 22 Mayıs 2022, 13:05:28 »
Bogdanovic'e "Benim kadar sevene rastlamadıysan, dertlere çare bulamadıysan..." mısralarıyla yıllık üç milyon dolar teklif etmeliyiz. Bence denemeye değer.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #11585 : 22 Mayıs 2022, 13:21:33 »
İspanya hakları Baskoniada ondan.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #11586 : 22 Mayıs 2022, 13:23:44 »
Seneye Bologna şampiyon olur.Muhtesem.yaşiyorlar maçı.Mıcic gitmez Nba ne yapacak havlu mu sallayacak giden gerilemiş dönüyor.Melli gördük.

Çevrimdışı agha

• Üye
« Yanıtla #11587 : 22 Mayıs 2022, 13:30:51 »
Ali bey ne hissediyor acaba?

Çevrimdışı akıllıdeli

• Üye
  • Yer: ankara
« Yanıtla #11588 : 22 Mayıs 2022, 13:40:24 »
saras'ın olayı formsuzluk, yetersizlik değil.
25 yıldır euroleague izlerim, uzun oyuncu etrafına takım kurarak şampiyon olan görmedim.
ligin en iyi takımı olursun, final-four sistemi yerine play-off sistemi olsa belki domine ederek şampiyon olursun.
ama final-four sisteminde şampiyonu kısalar belirlemiştir hep.

saras'ın başarısız görünme nedeni winner kısa olmayışı, takımı mirotic üzerine kurmuş olması...

larkin ile micic'i olan takımı bu tür maçlarda yenemezsin uzun oyuncu liderliğinde...
Ne kadar Bogdan da olsa, Fenerbahçe udoh ve vesely ile şampiyon oldu..

Çevrimdışı bothersome man

• Üye
« Yanıtla #11589 : 22 Mayıs 2022, 13:47:53 »
Seneye Bologna şampiyon olur.Muhtesem.yaşiyorlar maçı.Mıcic gitmez Nba ne yapacak havlu mu sallayacak giden gerilemiş dönüyor.Melli gördük.

Bologna falan şampiyon olamaz, F4 yapabilirler belki en fazla. Hele Clyburn'ü de alırlarsa yine Efes rahat götürür işi. Pota altına Mickey veya Tobey'den birini de çekecekler herhalde, Dunston'ı ilerlemiş yaşından ötürü salıyorlar mı bilmem de. Larkin-Micic bozulmadığı sürece en büyük favori, Larkin-Micic'i olan kadrodur.
İyi olan değil, TAKIM olan kazanır.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #11590 : 22 Mayıs 2022, 14:43:13 »
Tobey vasat oyuncu Randolphun yerine devşirdiler.Micjey ortalam işte.Senete Real kısarıda kuvvetleriyle.Barca var Milano Bologna. 

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #11591 : 22 Mayıs 2022, 14:47:09 »

abi hic konu olmamis deniyor simdide.... ki Kemal zaten heralde bir 10 kere yok dedi ....
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #11592 : 22 Mayıs 2022, 14:47:55 »
Abi nerede okusam sürekli iyi gelişmeler var,başkan seneye,kesinfinal4 yapılacak bir takım kurulmasını istiyor deniyor kadro planlamasıyla ilgili ama biz bir türlü göremiyoruz bu gelişmeleri.Bakalım,kadro açıklandığında göreceğiz artık ne kadar doğru işlerin yapıldığını hayırlısıyla

her sene gaz almak icin ayni haberleri cikariyorlar.... 1 gr inanmiyorum.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #11593 : 22 Mayıs 2022, 14:54:55 »
Kimse bosa beklentiye girmesin. Bu yonetim kaldikca olacak belli. Zaten Vesely Nando gitti ... O parayla yildiz potansiyeli reklami yapabilecekleri (malum menajerin getirecegi) 2 oyuncugetirirler... (1 milyon dolar civari)

Bir kac haber cikar onu kovaliyor, bunu kovaliyor diye ... O arada ucuz yollu 3-5 veteran bulurlar. (400-500 bin dolar bandinda). Geri kalan takimda tam takir kuru bakir kalir... Toplamda 8-10 milyonluk bir takim olur.

Biz yine son haftalarda elimizde hesap makinesi son 8 hesaplariz ...

Ellerinde ne kursun kaldiysa onu da futbola harcarcarlar. Orada da 50 tane orta saha alip hepsini  da cop eder birakirlar .... basketbola harcamamaya calistiklari parada gotumuze girer....

Resmen 3 senede 20 sene geri goturdu bu yonetim bu takimi.... Zalgiris seviyesine donduk, hepimize hayirli olsun.
« Son Düzenleme: 22 Mayıs 2022, 14:56:44 Gönderen: ETIRYAK »

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #11594 : 22 Mayıs 2022, 14:56:08 »
Hezonya olabilir misal yine iyi oyuncu hırçın bize böylesi lazımve yetenekli.
« Son Düzenleme: 22 Mayıs 2022, 14:56:40 Gönderen: Tom Hanks »