Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2007579 defa)

0 Üye ve 117 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi efeovic

• Üye
    • @efeerolus
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #11655 : 23 Mayıs 2022, 22:46:55 »
Jordan Mickey has gained the interest of Fenerbahce Beko Istanbul and Virtus Segafredo Bologna. According @MosesB1

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #11657 : 24 Mayıs 2022, 02:36:55 »
Ali Koç: "Basketbolda küçüldük, daha küçülemeyiz. Jan Vesely ve Nando de Colo, bütçeye uyarlarsa ve seçilecek hoca isterse devam ederler.

• Yönetici
  • Üye
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #11658 : 24 Mayıs 2022, 03:08:49 »
Ali Koç: "Basketbolda küçüldük, daha küçülemeyiz. Jan Vesely ve Nando de Colo, bütçeye uyarlarsa ve seçilecek hoca isterse devam ederler.

Biz, bunları söyledik Samet..

Jan Vesely kalmak, Sertaç ve Derya beyler göndermek istiyor. Hatta buna zemin hazırlamak içinde sağolsunlar Twitter'da kendilerini yalayan bazı adamları kullanıyorlar. Youtube'da çok detaylı ve derin konuşacağız. Cem abinin de elinde önemli bilgiler var. Bu şube yönetiminin değişmemesi halinde bombok bir gelecek bizi bekliyor, o da ayrı konu.

Burada konu Vesely'nin gitmesi ya da kalması değil, sığ bir bakış olur bu. Bir adamı gönderecekseniz eğer, bunu çıkıp adamın yüzüne söyler ve öyle yaparsınız. Yıpratma politikası koca şubeye yakışmıyor.
« Son Düzenleme: 24 Mayıs 2022, 03:09:52 Gönderen: Bogdan Bogdanovic »

Çevrimdışı Ugur_aus

• Üye
« Yanıtla #11659 : 24 Mayıs 2022, 04:40:32 »
Umarim ben yanilirim ama sene sonunda gehardini vessely ve nandonun ayrilacagini dusunuyorum onlardan artan butceyide koca kafali husrev pasa ve yancisi gsli, menajer kucaginda yerler sonra petrolofisi ceosunu ziyaret ettim 10 forma aldi Instagram postlari  . Sasirdimmi asla Obra gittikten sonra beklentim kesinlikle buydu.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #11660 : 24 Mayıs 2022, 06:48:11 »

Jan Vesely kalmak, Sertaç ve Derya beyler göndermek istiyor. Hatta buna zemin hazırlamak içinde sağolsunlar Twitter'da kendilerini yalayan bazı adamları kullanıyorlar. Youtube'da çok detaylı ve derin konuşacağız. Cem abinin de elinde önemli bilgiler var. Bu şube yönetiminin değişmemesi halinde bombok bir gelecek bizi bekliyor, o da ayrı konu.

Burada konu Vesely'nin gitmesi ya da kalması değil, sığ bir bakış olur bu. Bir adamı gönderecekseniz eğer, bunu çıkıp adamın yüzüne söyler ve öyle yaparsınız. Yıpratma politikası koca şubeye yakışmıyor.

Haberlerin kaynaklari ortada. Ama sadece iki ismin isi degil. Baskaninda bilgisi oldugu kesin.
Mantik belli "son kursunumuz var onu da futbolda harcayalim. Baskette lafla yuruturuz nasil olsa... "

Bakalim taraftarin gazini almak icin hangi veteran ve yildiz adayi genc oyuncu gelecek, Vesely ve Nando yerine.
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #11661 : 24 Mayıs 2022, 08:37:18 »
Başkanı sen büyük hayal.kirikliğısin.Futbolda şampiyonluk uğruna mahvettin.Tek burda kuvvetleneceksin.Sportif hırs yok hiç yok.Ergin Ataman denen sosyopat ile karşı karşıya bıraktın taraftarını.Yine ortamı geren açıklamalar yaptı 10  kina yaksın diye.Ne demek daha küçülmeyiz.Ayip.ediyorsun ayıp.
« Son Düzenleme: 24 Mayıs 2022, 08:44:02 Gönderen: Tom Hanks »

• Yönetici
  • Üye
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #11662 : 24 Mayıs 2022, 10:07:08 »
Haberlerin kaynaklari ortada. Ama sadece iki ismin isi degil. Baskaninda bilgisi oldugu kesin.
Mantik belli "son kursunumuz var onu da futbolda harcayalim. Baskette lafla yuruturuz nasil olsa... "

Bakalim taraftarin gazini almak icin hangi veteran ve yildiz adayi genc oyuncu gelecek, Vesely ve Nando yerine.

Başkanın olan bitenden çok net bilgisi var mıdır, emin değilim. Yani başkanın burasıyla çok ilgili olduğunu düşünmüyorum. Bu da bir eksik tabii, eleştirilmesi gerekir. Aziz Yıldırım her branşla çok yakından ilgilenirdi. Ali Koç, burayı maalesef çok güvendiği Sertaç Bey'e bırakmış durumda.

Ne demek daha küçülmeyiz.Ayip.ediyorsun ayıp.

Daha küçülmeyiz diyor işte abi, sen de ne istiyorsun anlamadım ki, o bütçe 20-22 bandında kalacak, önemli olan doğru kullanmak. Mevcut şartlarda bunu bu şekilde söylemesi de olumluydu.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #11663 : 24 Mayıs 2022, 10:36:23 »
Az daha artış olmalı 26 27 bandı.Diger Voleybolde görüşlerim.belli orda dükalik kurdular.Burda az rekabetçi kalmak için biraz artış akıllı dokunuşlarla iyi olur.

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Yer: İstanbul
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
« Yanıtla #11664 : 24 Mayıs 2022, 11:29:48 »
Başkanın olan bitenden çok net bilgisi var mıdır, emin değilim. Yani başkanın burasıyla çok ilgili olduğunu düşünmüyorum. Bu da bir eksik tabii, eleştirilmesi gerekir. Aziz Yıldırım her branşla çok yakından ilgilenirdi. Ali Koç, burayı maalesef çok güvendiği Sertaç Bey'e bırakmış durumda.

Daha küçülmeyiz diyor işte abi, sen de ne istiyorsun anlamadım ki, o bütçe 20-22 bandında kalacak, önemli olan doğru kullanmak. Mevcut şartlarda bunu bu şekilde söylemesi de olumluydu.
Kemal abi direkt olarak bu işin içinde olduğun için sana sorayım dedim.Koç olarak kimler öne çıkıyor şu anda? Xavi Pascual geliyor mu yoksa başka seçenekler var mı masada?

Bence her şeyden önemlisi koç ve onun isteyeceği takım yapısı.İstersen 50 milyon dolar bütçen olsun,Saras gibi demode basketbol oynatan bir koça sahipsen hep kaybediyorsun.Belli ki Larkin'i yine takımda tuttular ve bu yüzden de Wilbekin'i almak şart oldu bence.Wilbekin dengesizdir falan ama Efes gibi takımları yenmenin yolu da bu adamlardan geçiyor.Bilmiyorum ben belki vizyonsuzluk yapıyorum ama benim için şu anda öncelik Efes'i yenebilecek takım kurabilmektir.Ergin Ataman bunu bize karşı denedi ve başarılı oldu ve şimdi de bizim buna uygun bir yapı inşaa etmemiz gerekiyor.Ergin'e en ters gelen hoca da Xavi Pascual olduğu için bence Xavi Pascual'i denememiz gerekiyor.

Henry gibi,Walkup gibi,Calathes gibi oyuncular ile rakibe karşı hücum etmen olanaksız oluyor ve bu yüzden de şut atamayan hiçbir oyuncunun Fenerbahçe'de oynamaması gerekiyor.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı ayhan

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @ab_1907
« Yanıtla #11665 : 24 Mayıs 2022, 12:15:24 »
avrupada bu bütçeyle daha ne bekliyosun ki abi
Çok pardon, Larkin i görmemişin :)

Çevrimdışı Oğuz Han

• Üye
  • Yer: nottingham
« Yanıtla #11666 : 24 Mayıs 2022, 16:53:34 »
Bu başkan ve yönetim ile Popovic ve Durant gelse cacık olmaz. Şimdilik A lisansımız gitmesin yeter.

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #11667 : 24 Mayıs 2022, 20:23:09 »

Sertaç'ın kalması için bir gerekçe yok ama mevcut yönetim kurulundan bu işi yapacak biri de yok maalesef belki dışarıdan bir destek gelir

Çevrimdışı eu_kobe

• Üye
  • Yer: antalya
« Yanıtla #11668 : 24 Mayıs 2022, 21:22:23 »
Kemal abi direkt olarak bu işin içinde olduğun için sana sorayım dedim.Koç olarak kimler öne çıkıyor şu anda? Xavi Pascual geliyor mu yoksa başka seçenekler var mı masada?

Bence her şeyden önemlisi koç ve onun isteyeceği takım yapısı.İstersen 50 milyon dolar bütçen olsun,Saras gibi demode basketbol oynatan bir koça sahipsen hep kaybediyorsun.Belli ki Larkin'i yine takımda tuttular ve bu yüzden de Wilbekin'i almak şart oldu bence.Wilbekin dengesizdir falan ama Efes gibi takımları yenmenin yolu da bu adamlardan geçiyor.Bilmiyorum ben belki vizyonsuzluk yapıyorum ama benim için şu anda öncelik Efes'i yenebilecek takım kurabilmektir.Ergin Ataman bunu bize karşı denedi ve başarılı oldu ve şimdi de bizim buna uygun bir yapı inşaa etmemiz gerekiyor.Ergin'e en ters gelen hoca da Xavi Pascual olduğu için bence Xavi Pascual'i denememiz gerekiyor.

Henry gibi,Walkup gibi,Calathes gibi oyuncular ile rakibe karşı hücum etmen olanaksız oluyor ve bu yüzden de şut atamayan hiçbir oyuncunun Fenerbahçe'de oynamaması gerekiyor.
Vizyonsuzluk ile ne alakası var hocam. Avrupa'nın net en iyi takımı.

Çevrimdışı İlkay35

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #11669 : 25 Mayıs 2022, 00:08:00 »
Transfer için geç kaldık. Piyasada kalbur üstü oyuncu kalmadı. Herkes birilerini aldı. Bize de çöpler kaldı. Koç belli değil. Vesely Nando gitti. Henry’yi Real Polonara’yı Monako istiyor. Rakip biracılarda Will’i aldı. Nebo, Satoranski sırada. Siz bekleyin acelesi yok bekleyin.
« Son Düzenleme: 25 Mayıs 2022, 00:12:25 Gönderen: İlkay35 »