Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2006729 defa)

Samet_GFB, iloturo, Semazen ve 109 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #11790 : 31 Mayıs 2022, 16:38:24 »
Vesely 1.7-1.8 araliginda bir paraya anlasmis .... Booker bizden 1.4  alirken ustelik ... Gerci teklifler yakinmis ama bizim teklif galiba 1+1 mis, Barca 3 sene demis... tabi hepsi soylenti. Lig bitince dogrusunu ogreniriz...

Mulitinov a da o civarda bir para vererek alirsak tam rezalet olur.... Hem git en iyi oyuncunu kaybet, muzmin sakat olmasi senin tek argumanin. Sonrada git senede 2 ay basket oynayan sakatliksiz yeri olmayan pivot getir ayni paralara... Ha menajer de 300-500 alir aradan....

Resmen menajerler zengin etmek icin kurulmus fenerbahce....
abi işte hem kulübün atmosferi hem de istanbul’un barcelona,milano,madrid gibi şehirlere kıyasla oyunculara cazip gelmemesi etkiliyor.vesely için eşi mekan açtı gitmez derken ailesinin de tercihiyle barcelona’ya gittiği söyleniyor.sandığımız kadar sevilmiyor istanbul’da yaşamak maalesef.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #11791 : 31 Mayıs 2022, 16:47:02 »
abi işte hem kulübün atmosferi hem de istanbul’un barcelona,milano,madrid gibi şehirlere kıyasla oyunculara cazip gelmemesi etkiliyor.vesely için eşi mekan açtı gitmez derken ailesinin de tercihiyle barcelona’ya gittiği söyleniyor.sandığımız kadar sevilmiyor istanbul’da yaşamak maalesef.

Oncelikle ben de yurt disinda yasayan biri olarak, yok turkiye soyle guzel, boyle guzel, hic fark yok falan diyip kendimle celisemem ...

Ama 8 sene afrika da da yasasan, ayrilip yeni birseye baslamak zor gelir. Expatsin sonucta, yeni yere alismak, etrafi ogrenmek, yok ev, okul, duzen kurmak, cevre edinmek ... pat diye olmuyor rahatsiz ediyor insani.

Bir de kariyerinin sonu. Yani 3-4 sene sonra orasi da bitecek biliyorsun. Burada duzenin var, simgesin ... Dixon ornegindeki gibi sanslar olusabilir. Bir marka kurmussun, bir is acmissin ...

Ama artik nasil yaklastiysa yonetim (heralde Obraya gosterdigi sicakligi gostermis olacak ki).....
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı Enver Tarcan

• Üye
  • Yer: İstanbul
  • İnadına Fener
« Yanıtla #11792 : 31 Mayıs 2022, 16:59:32 »

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #11793 : 31 Mayıs 2022, 17:00:13 »
Her bireyin hayat beklentileri farklı.Hayat mücadelesi.Bu arada klasik avrupa dışındaki Ispanya Italya Portekiz hatta Fransayı bile avrupadan saymam.Severim Akdenizlileri ama çok benzer yö lerimiz var .Yine Balkanlar saymam.Iskandinav ülkeleri Avrupadan Orta Avrupa yine Ingiltere gerisi değil tabi Almanya İsviçre Avusturya.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Son Düzenleme: 31 Mayıs 2022, 17:08:45 Gönderen: ETIRYAK »
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı Aykutpmkc

• Üye
  • Yer: Kars-Karabük
    • aykutpmkc
« Yanıtla #11795 : 31 Mayıs 2022, 17:14:21 »
Her bireyin hayat beklentileri farklı.Hayat mücadelesi.Bu arada klasik avrupa dışındaki Ispanya Italya Portekiz hatta Fransayı bile avrupadan saymam.Severim Akdenizlileri ama çok benzer yö lerimiz var .Yine Balkanlar saymam.Iskandinav ülkeleri Avrupadan Orta Avrupa yine Ingiltere gerisi değil tabi Almanya İsviçre Avusturya.
Abi nere kaldı ki başka avrupa olarak? 😄

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #11796 : 31 Mayıs 2022, 17:20:48 »
Bence Bolombiy gelecek bize çok süre verdi geçen sezon.

Çevrimdışı Enver Tarcan

• Üye
  • İnadına Fener
« Yanıtla #11797 : 31 Mayıs 2022, 17:34:38 »
4-5 numaraydi galiba.. Uzunlar icin gec bir yas degil. Hatta 25-29 arasi patlama beklenir hep...
Gecen sene de biri yazmisti bu arkadasi. Bu sene CSKA serisinde de baya sayi atti...ismi belki ondan ortaya atilmis olabilir....
Tam maç izlemeden bir şey söylemek çok doğru değil ama highlight videolarından gözlemlerim şunlar;

4 numaradan evrilmiş 5 gibi duruyor. Kalın bir oyuncu. Hücumda kendine alan açabiliyor, post-up hücumu iyi, yüzü dönük napıyor çok belli değil, orta mesafe şutu konusunda fikir verecek bir highlightına rastlamadım özetle. Pota altı savunması iyi gibi ama kısa savunmasına ilişkin bir fikir edinemedim.

Sonuç olarak bir Kyle Hines olabilir mi bilemiyorum… Daha çok Floyd’un iki tık iyisi gibi  ;D

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
« Yanıtla #11798 : 31 Mayıs 2022, 17:36:58 »
https://twitter.com/BasketNews_com/status/1531592756027609088?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1531592756027609088%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fbasketnews.com%2F

Bugunku programdan. Itoudis in Fener adina oyuncularla gorusmeye basladigini soyluyor kisaca.

https://basketnews.com/stream/145505-is-dimitrios-itoudis-really-joining-fenerbahce.html
Umarım doğru haberdir.

Itoudis elit bir koç ama kadro planlamasında tamamen ona güvenerek oluşturmak gerek.Calathes bile olsa...

Itoudis ile rekabetçi olacağımız şimdiden net bir şekilde gözüküyor.Keşke Clyburn'ü biz alsaydık.Neyse hocam yeni Clyburn'ler çıkartır zaten.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı Enver Tarcan

• Üye
  • İnadına Fener
« Yanıtla #11799 : 31 Mayıs 2022, 17:40:39 »
Obradoviç’in ayrılma sebebi neyse Vesely’ninki de üç aşağı beş yukarı aynısı…

Çevrimdışı Enver Tarcan

• Üye
  • İnadına Fener
« Yanıtla #11800 : 31 Mayıs 2022, 17:53:55 »
Oncelikle ben de yurt disinda yasayan biri olarak, yok turkiye soyle guzel, boyle guzel, hic fark yok falan diyip kendimle celisemem ...

Ama 8 sene afrika da da yasasan, ayrilip yeni birseye baslamak zor gelir. Expatsin sonucta, yeni yere alismak, etrafi ogrenmek, yok ev, okul, duzen kurmak, cevre edinmek ... pat diye olmuyor rahatsiz ediyor insani.

Bir de kariyerinin sonu. Yani 3-4 sene sonra orasi da bitecek biliyorsun. Burada duzenin var, simgesin ... Dixon ornegindeki gibi sanslar olusabilir. Bir marka kurmussun, bir is acmissin ...

Ama artik nasil yaklastiysa yonetim (heralde Obraya gosterdigi sicakligi gostermis olacak ki).....
Yabancıların hele böyle özel oyuncuların Türkiye’deki yaşam algısı ile Türk olarak bizim yaşam algımız arasında dağlar kadar fark var… Adamlar en fazla trafikten şikayet ederler… Bizim bu ülkenin vatandaşı olmakla ilgili bir yığın sorunumuz var. Ben de İngiltere Newbury’de yaşadım 1999-2002 arasında… Ben orayı beğenirken İngilizler de Türkiye’de yaşamak için can atıyorlardı… Tanıştıklarımdan Antalya’da ev alıp yerleşen iki aile de oldu.

Üstelik şu anki ekonomik durumda yabancılar için bu ülke ultralüks yaşam şartlarına ulaşılabilecek bir yer…

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #11801 : 31 Mayıs 2022, 18:56:25 »
Her bireyin hayat beklentileri farklı.Hayat mücadelesi.Bu arada klasik avrupa dışındaki Ispanya Italya Portekiz hatta Fransayı bile avrupadan saymam.Severim Akdenizlileri ama çok benzer yö lerimiz var .Yine Balkanlar saymam.
ne kaldı abi geriye :D

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #11802 : 01 Haziran 2022, 15:27:42 »
Fenerbahçe Beko, Elie Okobo'yla görüşüyor. (@Urbodo)
urbonas diyosa doğrudur

Çevrimdışı akıllıdeli

• Üye
  • Yer: ankara
« Yanıtla #11803 : 01 Haziran 2022, 16:04:40 »
Fenerbahçe Beko, Elie Okobo'yla görüşüyor. (@Urbodo)
urbonas diyosa doğrudur
Geçen yılda bizimle adı çıkmışti,1 e Henry okobo ben fitim

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #11804 : 01 Haziran 2022, 16:05:09 »
Okobo iyi hosta bununda akli Nba imiş.Az disiplinsiz top elinde istiyor savunma zayıf.
« Son Düzenleme: 01 Haziran 2022, 16:06:23 Gönderen: Tom Hanks »