Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2006626 defa)

Samet_GFB ve 112 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Enver Tarcan

• Üye
  • Yer: İstanbul
  • İnadına Fener
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #11895 : 06 Haziran 2022, 22:59:25 »
GS’deki Sadık Kabaca’yı alabilme durumumuz var mı? Ben uzun süredir hiç bir yerli oyuncuyu bu kadar özgüvenli izlememiştim.

4 numara için EL rotasyonuna bile girebilecek kalitede geldi bana. Metecan ile change edebilsek keşke.
« Son Düzenleme: 06 Haziran 2022, 22:59:49 Gönderen: Enver Tarcan »

Çevrimdışı BenFener46

• Üye
  • Yer: Kayseri
« Yanıtla #11896 : 06 Haziran 2022, 23:02:21 »
Wilbekin ayarinda kaç tane oyuncu var Avrupa'da Larkin'i getiremeyecegimize göre daha neyi bekliyoruz yönetim çökkkkk.

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #11897 : 06 Haziran 2022, 23:51:39 »
Ülkemizdeki Fenerbahçe düşmanı yapı bulunduğu için ister istemez kötüsünü düşünüyor insan.

Düşüne düşüne çıkamıyoruz bu sarmaldan. Ne diyim devam edin ağbi, sanki bir yararı varmış gibi.

Çevrimdışı İsmailÇelebi

• Üye
    • @Elebilso
« Yanıtla #11898 : 07 Haziran 2022, 00:21:02 »
Uğur ozan ve İbrahim kutluay programda bugün hem yerli hem yabancı pasaportu olan bir oyuncu ile Fenerbahçe'nin bayağı yol aldığını söyledi . Wilbekin geldi aklıma açıkçası Larkin olmasına ihtimal vermiyorum maliyeti dolayısıyla. Herhangi bir yerde Wilbekine teklif yapıldığı haberi görmedim , duyan yada bilgisi olan var mıdır ? Bir ilgimiz yada teklifimiz var mı acaba ?

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #11899 : 07 Haziran 2022, 06:13:44 »
Uğur ozan ve İbrahim kutluay programda bugün hem yerli hem yabancı pasaportu olan bir oyuncu ile Fenerbahçe'nin bayağı yol aldığını söyledi . Wilbekin geldi aklıma açıkçası Larkin olmasına ihtimal vermiyorum maliyeti dolayısıyla. Herhangi bir yerde Wilbekine teklif yapıldığı haberi görmedim , duyan yada bilgisi olan var mıdır ? Bir ilgimiz yada teklifimiz var mı acaba ?

Kemal yaklaşık bir 15-20 defa yazdi... anlaşmak adina oyuncunun da ilgisi olduğunu..

Diger iddia da naz mitrou-long
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #11900 : 07 Haziran 2022, 07:37:36 »
Bu Naz Mitrou Yunan Milli Takımını seçti mi acaba? Eğer Kanada'yı seçtiyse ve Yunan takımlarından teklif alırsa yabancı mı sayılacak yoksa yine Yunan statüsünde mi olacak, bilen var mı?

Derdim esasen şu. Yunanistan'dan rakip çıkar mı bize.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #11901 : 07 Haziran 2022, 09:44:36 »
Bu Naz Mitrou Yunan Milli Takımını seçti mi acaba? Eğer Kanada'yı seçtiyse ve Yunan takımlarından teklif alırsa yabancı mı sayılacak yoksa yine Yunan statüsünde mi olacak, bilen var mı?

Derdim esasen şu. Yunanistan'dan rakip çıkar mı bize.

Benim cok super bildigim bir oyuncu degil. Ama oyle yildiz adaylari arasinda da degildi hicbir zaman. 28 yasinda ve Brecia da oynayan bir oyuncu. Tahminen starks tan hallice olacaktir. Rotasyon oyuncusu olacaktir bence....

Yani Yunanistan dan da rakip ciksa cok onemsermiyiz bilemedim.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #11902 : 07 Haziran 2022, 10:08:19 »
Nunnalyde ordan geldi.Ortalama üstü sayı atsın ribaund asist kafi.Koc transferi gibi duruyor.No name yada az ünlüler bizde iş yapmıştır.

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
« Yanıtla #11903 : 07 Haziran 2022, 10:17:07 »
Bence Starks'tan daha iyi oyuncu ama yeterli olur mu bilmiyorum.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #11904 : 07 Haziran 2022, 11:09:35 »
Nunnalyde ordan geldi.Ortalama üstü sayı atsın ribaund asist kafi.Koc transferi gibi duruyor.No name yada az ünlüler bizde iş yapmıştır.

Nunnaly italyan ligi MVP si idi 2016 da... Krunoslav Simon da 3 uydu o sene oylamada... Cok birebir kiyasa uymuyor. Bu arada Starks da uymuyor ama, oyuncunun alacagi rol ve olusmasi gereken beklenti anlaminda soyledim. Turkiye liginde sure nadiren alip, Avrupada rotasyonda olacaktir tahminen...

Çevrimdışı Enver Tarcan

• Üye
  • İnadına Fener
« Yanıtla #11905 : 07 Haziran 2022, 11:43:31 »
Starks seçimi bir faciaydı. Bence o tamamen konu dışı…

Ancak bu Naz da maç başına 3.1 turn over ile oynamış geçtiğimiz sezon İtalyan liginde. EL savunmalarında çok afedersiniz aptala döndürürler.

Belki rotasyonda iyi yaptığı işlerden faydalanmak isteyecek İtoudis… Ancak bu amaçla rakip Byrant’ı alabilirken biz Starks, Naz Mitroğlu falan ekleyince kafadan dezavantajla başlıyoruz.

Ali Koç, Beko sponsorluğunu 40 M € yapsın… Var mı bunun önünde bir engel. FB’yi kendine oyuncak etmeyi biliyor, versin o zaman parayı.
« Son Düzenleme: 07 Haziran 2022, 11:45:15 Gönderen: Enver Tarcan »

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #11906 : 07 Haziran 2022, 12:55:18 »
Starks seçimi bir faciaydı. Bence o tamamen konu dışı…

Ancak bu Naz da maç başına 3.1 turn over ile oynamış geçtiğimiz sezon İtalyan liginde. EL savunmalarında çok afedersiniz aptala döndürürler.

Belki rotasyonda iyi yaptığı işlerden faydalanmak isteyecek İtoudis… Ancak bu amaçla rakip Byrant’ı alabilirken biz Starks, Naz Mitroğlu falan ekleyince kafadan dezavantajla başlıyoruz.

Ali Koç, Beko sponsorluğunu 40 M € yapsın… Var mı bunun önünde bir engel. FB’yi kendine oyuncak etmeyi biliyor, versin o zaman parayı.

Ljundberg in istatistikleri nin de öyle çok parlak olduğunu düşünmüyorum Cska öncesinde ama önemli katkı verdi. Eğer koç istiyorsa bir bildiği vardır diyelim.

Çevrimdışı Enver Tarcan

• Üye
  • İnadına Fener
« Yanıtla #11907 : 07 Haziran 2022, 16:32:11 »
Ljundberg in istatistikleri nin de öyle çok parlak olduğunu düşünmüyorum Cska öncesinde ama önemli katkı verdi. Eğer koç istiyorsa bir bildiği vardır diyelim.
Evet evet umarım yüksek verim sağlar,  benim de arzum o yönde… Takım aklı aklı oluşturacak olan İtoudis sonuçta. Güvenmekten başka yapacak bir şey yok. Ama eminim o da imkan olsa daha garanti oyunculara giderdi.

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
« Yanıtla #11908 : 07 Haziran 2022, 16:59:13 »
Evet evet umarım yüksek verim sağlar,  benim de arzum o yönde… Takım aklı aklı oluşturacak olan İtoudis sonuçta. Güvenmekten başka yapacak bir şey yok. Ama eminim o da imkan olsa daha garanti oyunculara giderdi.
Itoudis  CSKA'da da böyle denemeler çok yapıyordu.Hilliard,Lundberg aklıma ilk gelen isimler.Belli ki hoca kendi kafasındaki sisteme göre oyuncu istiyor.CSKA'da ki Clyburn görevini herhalde en iyi yapacak oyuncu Wilbekin olabilir.Hocanın iso oynamasına izin vereceği oyuncular olmalı ve piyasada Wilbekin'den daha uygun bir alternatifte göremiyorum ben.

Avrupa piyasasında garanti oyuncu da kalmadı sayılır bence.Garantiden kastımız eğer kaliteli oyuncu ise bence çok fazla kaliteli oyuncu yok artık.Efes iki yıldır takım kimyası+iki mega yıldız ile kazandı.Bize de en az 1 tane deli dolu atacak bir adam lazım.Maç kaçırmayacak ve en önemli anlarda sorumluluk almaktan çekinmeyecek bir isim gerek.O da Wilbekin'den başkası olamaz bence.Şehmus gibi tuğlacıların yanına Calathes gibi yeni tuğlacı eklemeleriyle hoca da hiçbir şeyi başaramaz.Yerli olarak ismi geçen birisi var mı bu arada?
Evet Efes örneğinde olduğu gibi Wilbekin+Şehmus+Ahmet yeter bile ama yine de yerli piyasasında neler planladığımızı da merak ediyorum.Bence gelişim takımındaki gençlere süre vermek daha mantıklı gibi duruyor.Türk oyunculara boşa para yatırmaya gerek yok.
FENERBAHÇE

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #11909 : 07 Haziran 2022, 21:43:15 »
Rodrigue eğer serbest kalacaksa alalım dedim ama sakatlık gerçi hangi spircu yaşamıyor.Begeniyorum.