Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2006870 defa)

Samet_GFB ve 119 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #11925 : 09 Haziran 2022, 12:50:47 »
Benim gördüğüm pota altı savunucusu. Vesely bu işi ustası. En çok bu alanda eksiklik çekeceğiz zaten Vesely gidince.

Vesely gibi kısa karşısında kalabilen, savunma bozulunca dogru yere kosup koridor kapayabilen kac oyuncu var ki?
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı Enver Tarcan

• Üye
  • Yer: İstanbul
  • İnadına Fener
« Yanıtla #11926 : 09 Haziran 2022, 12:57:39 »
Vesely gibi kısa karşısında kalabilen, savunma bozulunca dogru yere kosup koridor kapayabilen kac oyuncu var ki?
Yok  ;D

Çevrimdışı Ugur_aus

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #11927 : 09 Haziran 2022, 13:40:53 »
Okobo monaca ile anlasmis

Çevrimdışı bothersome man

• Üye
« Yanıtla #11928 : 09 Haziran 2022, 13:50:04 »
Okobo monaca ile anlasmis

Kaldı geriye Wilbekin'le Baldwin. Bir de şu Naz Mitrou-Long'u aldığımız söyleniyor, o oyuncuyu hiç tanımıyorum. Monaco bastı parayı aldı demek ki Okobo reisi. Yapacak bir şey yok.
İyi olan değil, TAKIM olan kazanır.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #11929 : 09 Haziran 2022, 14:03:59 »
Kaldı geriye Wilbekin'le Baldwin. Bir de şu Naz Mitrou-Long'u aldığımız söyleniyor, o oyuncuyu hiç tanımıyorum. Monaco bastı parayı aldı demek ki Okobo reisi. Yapacak bir şey yok.

zaten ana rotasyon oyuncusu degil naz ... oyleyse bir iki haftaya klup basilir ... ama rotasyonda dusunuyor sanirim 3-5 dakika...

Çevrimdışı Ugur_aus

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #11930 : 09 Haziran 2022, 14:53:48 »
nazin ismi gecen senede gecmisti murat murathanoglu bahsetmisti, GMin nazi kesin tanidigindan bahsetmisti hem kanada pasaportundan hemde oynadigi ligden dolayi.

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #11931 : 09 Haziran 2022, 14:55:37 »
nazin ismi gecen senede gecmisti murat murathanoglu bahsetmisti, GMin nazi kesin tanidigindan bahsetmisti hem kanada pasaportundan hemde oynadigi ligden dolayi.
pierre etkisi olur mu?

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #11932 : 09 Haziran 2022, 15:05:28 »
pierre etkisi olur mu?

Davsan in gelirken ki yorumlarina bakarsan farki anlarsin. Gerek yuzdeleri, gerekse oyun tarzi bir umut vadediyordu. Sutu yavas ama sirti donuk oyunu var diyen de cok olmustu... Ki denilen ler cikti aslinda. Ve koydugu yurekle gerisini kendi getirdi... 5. yabanci derken 3. olmayi basardi.... Rotasyon katkisindan fazlasini verdi...

Ama bu cocuktan bir Davsan etkisi cikmasi sanki mucize olur :D yasi ve ortalamalari nedeni ile soyledim... Cok one cikan asiri bir ozelligi yok gibi.
« Son Düzenleme: 09 Haziran 2022, 15:07:57 Gönderen: ETIRYAK »

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #11933 : 09 Haziran 2022, 15:10:17 »
Davsan in gelirken ki yorumlarina bakarsan farki anlarsin. Gerek yuzdeleri, gerekse oyun tarzi bir umut vadediyordu. Sutu yavas ama sirti donuk oyunu var diyen de cok olmustu... Ki denilen ler cikti aslinda. Ve koydugu yurekle gerisini kendi getirdi... 5. yabanci derken 3. olmayi basardi.... Rotasyon katkisindan fazlasini verdi...

Ama bu cocuktan bir Davsan etkisi cikmasi sanki mucize olur :D yasi ve ortalamalari nedeni ile soyledim... Cok one cikan asiri bir ozelligi yok gibi.
16.5 sayı 4.7 asist 4.5 ribaund %36 üçlük fena değil bence be abi yani demiyorum ki uçar kaçar ama pierre olmasa bile beeeelki bobby gibi olabilir yunan milli takımına da devşirme olacak diyolar itoudisle bakarsın uyum sağlarlar.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #11934 : 09 Haziran 2022, 15:11:34 »
pierre etkisi olur mu?

Ha sunu da soyleyeyim, belki cok iyi birebir savunmasi vardir ceza atisi vardir vs ... Bir Alper Yilmaz rolu oynar ... onu bilemeyiz...
ama bunlari goruntulerden anlamak olasi degil... yinede cok surpriz olur. Bence Hocanin asil kisasi, oyun kurucusu vs kim olacak daha belli degil..

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
« Yanıtla #11935 : 09 Haziran 2022, 15:14:30 »
Yarım kalan hikaye James Nunnaly kop gel yuvana.Guduric'i gönderdim senin için.

Çevrimdışı BenFener46

• Üye
  • Yer: Kayseri
« Yanıtla #11936 : 09 Haziran 2022, 17:48:16 »
Gel de yakma şimdi Okobo'ya kafamda bitirmistim transferi.Yonetim uyumaaa Wilbekin istekli sekilde duruyor orda. Seçeneğimiz bol değil bizi ikinci sinif adamlarla muhatap etmeyin alın şu adamı.
« Son Düzenleme: 09 Haziran 2022, 17:48:41 Gönderen: BenFener46 »

Çevrimdışı akıllıdeli

• Üye
  • Yer: ankara
« Yanıtla #11937 : 09 Haziran 2022, 18:44:20 »
De colodan yeterince çektik, birde wilbekin olmasın... Maccabi de ne yaptıda o kadar beğeniliyor anlamıyorum

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #11938 : 09 Haziran 2022, 19:13:07 »
De colodan yeterince çektik, birde wilbekin olmasın... Maccabi de ne yaptıda o kadar beğeniliyor anlamıyorum
Daçkaya tek başına Eurocup aldırdı, alınabilecek en kaliteli yerli sonuçta.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #11939 : 09 Haziran 2022, 20:06:12 »

bende kendisini sevmem ama Melih i upgrade ediyor gibi dusununce iyi hamle....