Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2007136 defa)

Tom Hanks, iloturo ve 136 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı smith jr

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • gfburakkk
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #12150 : 21 Haziran 2022, 21:32:26 »
Polanara hakkında ne düşünüyorsunuz? Ben 4 numarada Polanara Motley Metecan rotasyonuna fitim. Oyunculara değer kazandıran biraz da koçlardır ve bence o kumaş var Polanarada da Henryde de doğru kullanıldıklarında

Wilbekin Henry İsmet
Buraya yapılacak transfer çok önemli Guduric Şehmus Melih
Pierre Ponitka Tarık
Polanara Motley Metecan Samet
Ibaka Back up bir uzun

İlk yıl için ben buna fazlasıyla fit olurum

Çevrimdışı BenFener46

• Üye
  • Yer: Kayseri
« Yanıtla #12151 : 21 Haziran 2022, 21:41:32 »
Polonara iyi hoş da biraz yumuşak kalıyor sanki 4 numarada itiş kakisa gelemiyor büyük takımın oyuncusu profili göremiyorum bu benim düşüncem. Bu sene çizginin gerisinden hep tuğla atti o konuda da bir istikrar yakalayamadi. Baskonia, Zalgiris, Kızılyıldız ayarinda bir oyuncu benim nazarimda.

Çevrimdışı bothersome man

• Üye
« Yanıtla #12152 : 21 Haziran 2022, 21:47:58 »
Itoudis, Polonara'nın doğru kullanımını sağlar ve coşturur. Bence kalmalı.
İyi olan değil, TAKIM olan kazanır.

Çevrimiçi Ugur_aus

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #12153 : 21 Haziran 2022, 21:59:29 »
Polonora kalmali, bizim suanda  ihtiyacimiz kisilik ve aidiyet konularinda tam aradigimiz isim,

bizim yeni gigi ve veselylerede ihtiyacimiz var sadece performans bakimindan degill kisilik karakter liderlik bakimlarindanda

Çevrimdışı Enver Tarcan

• Üye
  • İnadına Fener
« Yanıtla #12154 : 21 Haziran 2022, 22:21:10 »
Polonara’ya ciddi yatırım yaptık. Geçen sezonun en büyük hayal kırıklığı. Takım içinde asıl rollerden birine geçtiğinde bakalım ne olacak. Baskonia’daki son sezonu üst düzeydi bence.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #12155 : 21 Haziran 2022, 22:37:49 »
Polanara hakkında ne düşünüyorsunuz? Ben 4 numarada Polanara Motley Metecan rotasyonuna fitim. Oyunculara değer kazandıran biraz da koçlardır ve bence o kumaş var Polanarada da Henryde de doğru kullanıldıklarında

Wilbekin Henry İsmet
Buraya yapılacak transfer çok önemli Guduric Şehmus Melih
Pierre Ponitka Tarık
Polanara Motley Metecan Samet
Ibaka Back up bir uzun

İlk yıl için ben buna fazlasıyla fit olurum

Iki 5 numara ile idare etmek zor olur. Turk bir 3. Oyuncu alınamayacağı tahmini ile. (Cunki zaten kalmadi buyout suz alınabilecek biri) 2 pivotla birak euroleague i tr de bile ne olacağı şüpheli.

Pierre de 4 numaradan sure aldığından, 4 numarada da sanki sure dağılımı sikinti olur.

2 numara da  bu kadro da nando kalip (tabi ciddi bir indirimle) 10 dak sure alsa sanki en mantıklısı.

Belirleyici, wilbekin, booker ve pivotların durumu olacak .... cok yeni oyuncu var, set oturtmak bile 2-3 ay alır. Acaba ne zaman açacaklar sezonu?
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı donmezsefa

• Üye
  • Yer: Bursa
« Yanıtla #12156 : 21 Haziran 2022, 22:53:18 »
Booker'a teklif var deniyor ama maaşından dolayı Barthel gibi ayrılmayacağını düşünüyorum. Keşke gitse.

Çevrimdışı BenFener46

• Üye
  • Yer: Kayseri
« Yanıtla #12157 : 21 Haziran 2022, 23:01:34 »
Booker'in belki savunma defolari var ama hücumda elimizi gerçekten rahatlatiyor ozellikle Vesely ve Nando'nun olmadigi zamanlarda Floyd'la yani iyi bir savunmaciyla harika işler cikarmisti. Şutunun olmasi, ikili oyun sonrasi devrilmeleri, alley opp lardaki başarısı derken ben takimda kalması taraftariyim. Hem sakatlik problemi de olmuyor istikrarli bu konuda. Yanina saglam savunması olan bir uzun takviyesi ile takimda devam etmeli diye düşünüyorum. Piyasada pek kayda değer uzun yok olanlari da takimlari birakmaz.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #12158 : 21 Haziran 2022, 23:11:07 »
Booker'in belki savunma defolari var ama hücumda elimizi gerçekten rahatlatiyor ozellikle Vesely ve Nando'nun olmadigi zamanlarda Floyd'la yani iyi bir savunmaciyla harika işler cikarmisti. Şutunun olmasi, ikili oyun sonrasi devrilmeleri, alley opp lardaki başarısı derken ben takimda kalması taraftariyim. Hem sakatlik problemi de olmuyor istikrarli bu konuda. Yanina saglam savunması olan bir uzun takviyesi ile takimda devam etmeli diye düşünüyorum. Piyasada pek kayda değer uzun yok olanlari da takimlari birakmaz.

Booker in aldigi parayla kaybettirdigi maclar bagdasmiyor. Futbol gibi geride cakili defans birakamayacagina gore baskette, iyi savunmaci dedigin Tavares gibi insan boyutlari disinda uzun ve yinede atletik bir oyuncu olmali ki... o da zor... Booker in maliyeti 1 civari olsa belki rotasyon da suresini azaltarak... daha hantal ve sutu olmayan 4 numaralarla eslestirerek vs cozersin...

Ama hem yuksek maasli hemde kara delik gibi savunmasi... Geleni buyur ediyor. Tum sene Efes serisi disinda savunma yaptigini hatirlamiyorum.
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı donmezsefa

• Üye
  • Yer: Bursa
« Yanıtla #12159 : 21 Haziran 2022, 23:32:32 »
Floyd'u da 6alatasaray almış deniyor oda sanırım 1-2 güne açıklanır gitti diye.

Çevrimdışı Oğuz Han

• Üye
  • Yer: nottingham
« Yanıtla #12160 : 21 Haziran 2022, 23:42:38 »
şu an en büyük transfer derya ve sertaçın defedilmesi olur, bu konuda ne yapmak lazım ona kafa yorulmalı her şeyden önce taraftar olarak.

Çevrimdışı Enver Tarcan

• Üye
  • İnadına Fener
« Yanıtla #12161 : 22 Haziran 2022, 00:04:13 »
şu an en büyük transfer derya ve sertaçın defedilmesi olur, bu konuda ne yapmak lazım ona kafa yorulmalı her şeyden önce taraftar olarak.
Her ikisi de gidecek.

Taraftarı bu kadar çalkalandıran hiç bir yönetici o koltukta kalamaz. Aziz Başkan’ın yöneticiliği Alex’i gönderdiğinde bitmişti esasen. 2018’e kadar uzatmaları oynadı sadece.

Sertaç Bey’in yöneticiliği de bugün itibari ile sona ermiştir.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #12162 : 22 Haziran 2022, 00:18:42 »
Itoudis kim ikna etti acaba.?

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #12163 : 22 Haziran 2022, 00:31:16 »
Bu kadar türbülans yasayan bir kulüp için Itoudisi.  ikna etmek büyük iş.Kimse gideceği kulüp yok denesin var.Bologna var misal.Merak ediyorum.özellikle uzun transferini.
« Son Düzenleme: 22 Haziran 2022, 00:32:09 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı Semazen

• Üye
  • Yer: Antalya-Alanya
« Yanıtla #12164 : 22 Haziran 2022, 00:50:27 »
Bologna'dan ayrılan Shengelia ile ilgili bir gelişme var mı? Hani ne bileyim İtoudis ile CSKA'da filan çalıştı ya! diyerekten kuyuya bir taş atayım.
Aynı dili konuşanlar değil, aynı duyguları paylaşanlar anlaşabilir.