Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2006870 defa)

Tom Hanks, Samet_GFB ve 119 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı BenFener46

• Üye
  • Yer: Kayseri
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #12165 : 22 Haziran 2022, 01:12:59 »
Şu anda Vesely'nin yerine alınacak en iyi uzun Brandon Davies'tir. Eğer Milano işi olmamışsa yerini doldurmak için daha iyi bir isim yok.

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #12166 : 22 Haziran 2022, 08:54:26 »
Scottie - Henry - İsmet
Gudu - Nando - Şehmus - Büyük kaptan
Pierre - Tarık
Gill - Aşil - James
Booker - Motley - Samet

Nando giderse büyük ihtimal bir 2-3 gelir. Bunun dışında şuna benzer bir kadro olacak sanırım.
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı ayhan

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @ab_1907
« Yanıtla #12167 : 22 Haziran 2022, 09:55:58 »
Scottie - Henry - İsmet
Gudu - Nando - Şehmus - Büyük kaptan
Pierre - Tarık
Gill - Aşil - James
Booker - Motley - Samet

Nando giderse büyük ihtimal bir 2-3 gelir. Bunun dışında şuna benzer bir kadro olacak sanırım.
James kim ?

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #12168 : 22 Haziran 2022, 10:05:48 »

Çevrimdışı iloturo

• Üye
« Yanıtla #12169 : 22 Haziran 2022, 10:09:17 »
Zizic Maccabi'den ayrılmış. Efes'ten önce biz düşünsek keşke. Adam akıllı bir tane 5 numaramız yok şu an.
Dunston, pleiss, zizic yapacak adamlar

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #12170 : 22 Haziran 2022, 10:14:45 »
Boş oyuncu bence zizic hadi boş demeyelim.şisirme.Bu arada Shenghelia uzattı Bologna ile.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #12171 : 22 Haziran 2022, 10:15:26 »
Zizic Maccabi'den ayrılmış. Efes'ten önce biz düşünsek keşke. Adam akıllı bir tane 5 numaramız yok şu an.
Dunston, pleiss, zizic yapacak adamlar

Herkesin soyledigi coktan efesle imzaladigi. Aciklama bekleniyor sadece. Diger isim de Nebo diyorlar yine Efesin anlastigi.
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı iloturo

• Üye
« Yanıtla #12172 : 22 Haziran 2022, 10:39:30 »
Herkesin soyledigi coktan efesle imzaladigi. Aciklama bekleniyor sadece. Diger isim de Nebo diyorlar yine Efesin anlastigi.

İtioudis herkes rahat olsun, tarih yazacağız tarzında açıklamalar yapıyor ama boşta olan ve sözleşmesi biten isimlere baktım. Bir çoğu görüşme halinde. Elimizi çabuk tutmazsak NBA'den kumar oynamaya başlarız her sene olduğu gibi.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #12173 : 22 Haziran 2022, 10:57:45 »
İtioudis herkes rahat olsun, tarih yazacağız tarzında açıklamalar yapıyor ama boşta olan ve sözleşmesi biten isimlere baktım. Bir çoğu görüşme halinde. Elimizi çabuk tutmazsak NBA'den kumar oynamaya başlarız her sene olduğu gibi.

Haklisin ama daha kimlerin gideceği tam belli olmadan eli biraz bağlı...
Burada Booker in durumu onemli mesela. Biberovic belirsiz... Polanara ya biz takim bakabilirsin demişiz, gözüken o....

Hesapta guduriç ve pier disinda yabancılar gitsin istiyoruz... ama vesely, ahmet, barthel gitti sadece... Galiba en son dur gitme deriz bazılarına... Zaten bu geçiş sezonu denecek vs... vs..

Çevrimdışı iloturo

• Üye
« Yanıtla #12174 : 22 Haziran 2022, 11:07:33 »
Haklisin ama daha kimlerin gideceği tam belli olmadan eli biraz bağlı...
Burada Booker in durumu onemli mesela. Biberovic belirsiz... Polanara ya biz takim bakabilirsin demişiz, gözüken o....

Hesapta guduriç ve pier disinda yabancılar gitsin istiyoruz... ama vesely, ahmet, barthel gitti sadece... Galiba en son dur gitme deriz bazılarına... Zaten bu geçiş sezonu denecek vs... vs..
Geçiş sezonu denecek bir dönem değil. Şampiyon olduktan sonra heryerde 2023 cumhuriyetin 100.yılı hedefleri konuşuluyor, yok şahlanış, yok tarih yazma vs ama görünen o ki futbol, bayan basket, bayan voleybol dahil hiç bir branşta eli yüzü düzgün bir yapılanma yok. İtioudis geldi ama burada da umutlu olmaya çalıştıkça olamıyorum.

Örneğin Micic'in kaldığı bir senaryoda Zizic, Clyburn, M'baye, Nebo takviyeli bir efes'e karşı ne yapabiliriz?
Vesely ve Satoransky takviyeli Barca, Pangos, Davies, Voigtmann, Baron takviyeli Milano. Muhtemelen Real'den de bir  atılım gelecektir.

Yada hedefleri düşük tutup top 8 için çırpınırız yine.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #12175 : 22 Haziran 2022, 11:22:29 »
Geçiş sezonu denecek bir dönem değil. Şampiyon olduktan sonra heryerde 2023 cumhuriyetin 100.yılı hedefleri konuşuluyor, yok şahlanış, yok tarih yazma vs ama görünen o ki futbol, bayan basket, bayan voleybol dahil hiç bir branşta eli yüzü düzgün bir yapılanma yok. İtioudis geldi ama burada da umutlu olmaya çalıştıkça olamıyorum.

Örneğin Micic'in kaldığı bir senaryoda Zizic, Clyburn, M'baye, Nebo takviyeli bir efes'e karşı ne yapabiliriz?
Vesely ve Satoransky takviyeli Barca, Pangos, Davies, Voigtmann, Baron takviyeli Milano. Muhtemelen Real'den de bir  atılım gelecektir.

Yada hedefleri düşük tutup top 8 için çırpınırız yine.

Abi uzulerek soyluyorum sen final 4 takimi kuracagimizi mi saniyorsun? son 4 senede oldugu gibi idare edicez iste. Turklerin farkiyla bir sampiyonluk daha almak ve top 8 e kalmak disinda hedefleri oldugunu sanmiyorum bu yonetimin.

Arti bu bahsettigin takimlarin hepsinde bir omurga var, ustune takviye yaptilar. Senin takimin her sene degisiyor, en onemli oyuncularini kaybetmissin. Hocan degismis, basketbol felsefen degismis, vs vs ... Daha gelecek savunma hucum setlerini olusturacak. Oynadikca, calistikca takim onlari kavrayacak vs...

Obra bile ilk geldigi sene yapamadi, bir anda final 4 beklemek zaten olasi degil. Ha bak 10 gun sonra 5 tane yildiz oyuncu gelir, NBA den iki turk doner, o zaman beni de yonetim got etti der sevinirim. Ama kirmizi kar beklemek sadece isleri daha cok zorlastirir. Gercekci olmak lazim.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #12176 : 22 Haziran 2022, 11:34:49 »
Itoudis iyi takım kurulacak diyorsa kurulacaktır.Isimler oynamıyor sistem önemli.Guveniyorum ben.Ilk defa Obra sonrası güvendiğimiz koçumuz oldu.
« Son Düzenleme: 22 Haziran 2022, 11:35:27 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı Enver Tarcan

• Üye
  • Yer: İstanbul
  • İnadına Fener
« Yanıtla #12177 : 22 Haziran 2022, 11:39:48 »
Obra bile ilk geldigi sene yapamadi, bir anda final 4 beklemek zaten olasi degil. Ha bak 10 gun sonra 5 tane yildiz oyuncu gelir, NBA den iki turk doner, o zaman beni de yonetim got etti der sevinirim. Ama kirmizi kar beklemek sadece isleri daha cok zorlastirir. Gercekci olmak lazim.
Bu bahsettiğin karamsar/öldük bittik gerçekçiliği değil. Rasyonel bir şey. Ben de benzer düşünüyorum. Aldığımız oyuncular belli, gidenler belli, elimizde kalanlar belli, alabileceklerimiz belli..

Geçtiğimiz sezondan daha geride olacağız muhtemelen. TBL dahil. Bunda İtoudis’in bir suçu yok tabii.

Çevrimdışı donmezsefa

• Üye
  • Yer: Bursa
« Yanıtla #12178 : 22 Haziran 2022, 11:41:02 »
Floyda da teşekkür edildi

Çevrimdışı iloturo

• Üye
« Yanıtla #12179 : 22 Haziran 2022, 11:41:06 »
Abi uzulerek soyluyorum sen final 4 takimi kuracagimizi mi saniyorsun? son 4 senede oldugu gibi idare edicez iste. Turklerin farkiyla bir sampiyonluk daha almak ve top 8 e kalmak disinda hedefleri oldugunu sanmiyorum bu yonetimin.

Arti bu bahsettigin takimlarin hepsinde bir omurga var, ustune takviye yaptilar. Senin takimin her sene degisiyor, en onemli oyuncularini kaybetmissin. Hocan degismis, basketbol felsefen degismis, vs vs ... Daha gelecek savunma hucum setlerini olusturacak. Oynadikca, calistikca takim onlari kavrayacak vs...

Yönetim değil İtioudis'in ne düşündüğü önemli burada. Belirli bir bütçe ve hedef olmadan adam gelmezdi buraya. Biz zaten alışığız takımın her sene değişmesine. Avrupa Şampiyonu olduğumuz sene dahi takımın yarısı basıp gitmişti. Efesliler ise 4 senedir aynen duruyor. Ben ne zamanının Pana'sında, ne Olimpiakos'unda, ne Cska'sında, ne de Barcelona'sında böyle NBA meraklısı adamların olduğunu görmedim. Yedekteki adamlarımız dahi koşa koşa NBA salonu havası solumaya gitti. Udoh, bogdan, bjelica, wana, melli, gudu, nunnaly. Udoh gibi bir adam, Kralken, ortalığın tozunu atarken hem de istediği her ücreti alabilecekken NBA'e göt büyütmeye gitti. Sonra çok pişman olduğunu söyledi ama iş işten geçti. Bizim kaderimiz bu.
« Son Düzenleme: 22 Haziran 2022, 11:46:02 Gönderen: iloturo »