Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2007011 defa)

MotorCade, Ertan Ürkmez ve 109 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #12195 : 22 Haziran 2022, 15:17:02 »
_______
« Son Düzenleme: 22 Haziran 2022, 20:27:34 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı Enver Tarcan

• Üye
  • Yer: İstanbul
  • İnadına Fener
« Yanıtla #12196 : 22 Haziran 2022, 15:24:50 »
Abi Murat Zorlu iyi bir fenerbahceli ama duyum konusunda cok kistas alinacak bir isim degil ne yazik ki. "Digitale Sport"un sahiplerinden de oldugundan belki, birileri yaninda dikkatli konusuyor bilgi vermiyor olabilir. Ozellikle Kanalindaki diger takim icin yayin yapan arkadaslarin tavri ve Murat Asik olayindan sonra belkide bazilari biraz tavir aldi.

2 sene once ne dese cikiyordu neredeyse, bazende bilerek soylemiyor gibidi. Ama su ara 2-3 karavanasi var. Lundberg gelebilir ama kesin bir sey olmadigi kesin cunki oyuncunun kendi yalanladi.
Bu yalanlamadan sonra Murat zorlu söyledi. Yalanlamayı bilerek yani. Bir de orada da oyuncu İtoudis’le görüşülüyor ifadesine false demiş sanki. Doğrudur ama, ben çok hakim değilim medyadaki bu kişilere. Lundberg beğendiğim bir oyuncu. Gelirse güçleniriz.

Çevrimdışı Av.Asım

• Üye
« Yanıtla #12197 : 22 Haziran 2022, 15:51:50 »
Yönetimden gram haz etmiyorum. Lakin eleştiri geliştirir ama ölçülü de olması gerektiğini düşünüyorum. Şampiyon olduysak şampiyon gibi davranmalıyız bu aşırıya kaçan memnuniyetsizliğin bize bir yerden sonra zarar verdiğini düşünüyorum. Vesely konusunudaki yönetime yöneltilen eleştiriler bence makul değil. Vesely'nin kritik finallerdeki ve sezon içindeki düşüşleri ile burada defalarca sorgulandığına şahit oldum. Evet Fenerbahçe basketbolunun en önemli isimlerinden bir tanesi olarak ismini tarihe kazımıştır. Ama bütçe şayet sınırsız değil ise 3 milyon euroluk hamle yönetim için de, koç için de gelecek sezon adına verilecek en büyük karardır. O yüzden bunu bu kadar romantize etmemek gerekiyor. Yönetimin İtudis'e özgürlük tanıdığını düşünüyorum ve Vesely kararının İtudis'in terciği olduğunu düşünüyorum.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #12198 : 22 Haziran 2022, 15:57:05 »
Değerli koç Itoudis oyuncularıyla gelmiştir.Bence her ne kadar yalanlansada Lundberg.Diğeri Bolombiy.

Tom ne Boloboy mus :)) adamin babasi senin kadar sevmiyor... adam 26 macta 7.7 puan ortalamasiyla oynadi ... 6 sayi ortalamasi var, 4 rebound ortalamasi. Rusya liginde bile icinden gectiler resmen...
PTS7.2  REB3.6  AST0.3  STL0.5  BLK0.4
https://www.proballers.com/basketball/player/14478/joel-bolomboy

Hani nesini cok begendin? inan anlamadim? 5-6 kere yazdigin icin durustce soruyorum, sence ne katar Fenerbahceye? Malcolm Thomas kadar bile ortalamalari yok... ki o bile pek katki vermedi biliyorsun.
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #12199 : 22 Haziran 2022, 15:59:31 »
Gigi Euroleguede son yılı olduğunu açıklamış.1 yıl Cin de oynayarak bırakmayı düşünüyor.Akabinde sanat galerisi açacakmış. :-* :D

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #12200 : 22 Haziran 2022, 16:04:22 »
Bolombioy bayılmıyorum ama sert oyuncu hatta bookerdan bile savunma önemli.
« Son Düzenleme: 22 Haziran 2022, 16:05:36 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı Enver Tarcan

• Üye
  • İnadına Fener
« Yanıtla #12201 : 22 Haziran 2022, 16:20:43 »
Yönetimden gram haz etmiyorum. Lakin eleştiri geliştirir ama ölçülü de olması gerektiğini düşünüyorum. Şampiyon olduysak şampiyon gibi davranmalıyız bu aşırıya kaçan memnuniyetsizliğin bize bir yerden sonra zarar verdiğini düşünüyorum. Vesely konusunudaki yönetime yöneltilen eleştiriler bence makul değil. Vesely'nin kritik finallerdeki ve sezon içindeki düşüşleri ile burada defalarca sorgulandığına şahit oldum. Evet Fenerbahçe basketbolunun en önemli isimlerinden bir tanesi olarak ismini tarihe kazımıştır. Ama bütçe şayet sınırsız değil ise 3 milyon euroluk hamle yönetim için de, koç için de gelecek sezon adına verilecek en büyük karardır. O yüzden bunu bu kadar romantize etmemek gerekiyor. Yönetimin İtudis'e özgürlük tanıdığını düşünüyorum ve Vesely kararının İtudis'in terciği olduğunu düşünüyorum.
Asım kardeşim 3 M € dediğin Vesely’nin ücreti mi? Barselona ile 1.8’e anlaştı. Bizden 3 mü istemiş? Orada bir hata var sanırım.

İtoudis, Vesely gitsin demiş mi gerçekten? Bu da biraz spekülatif geldi bana.

Ben kendi adıma sportif akıl çerçevesinde değerlendiriyorum Vesely olayını. Romantizm varsa da asıl belirleyici değil benim için.

Yazmama kararı almıştım Vesely ile ilgili. Forum olarak da geçmiştik konuyu sanki.

Yönetimin bugüne kadar olan icraatlarını toptan değerlendirip Vesely olayını da üzerine eklediğinde yapılan çıkarımlara hak vermemek/o çıkarımları yapmamak da mümkün değil benim gözümde.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #12202 : 22 Haziran 2022, 16:25:51 »
Asım kardeşim 3 M € dediğin Vesely’nin ücreti mi? Barselona ile 1.8’e anlaştı. Bizden 3 mü istemiş? Orada bir hata var sanırım.

Ben kendi adıma sportif akıl çerçevesinde değerlendiriyorum Vesely olayını. Romantizm varsa da asıl belirleyici değil benim için.

Yazmama kararı almıştım Vesely ile ilgili. Forum olarak da geçmiştik konuyu sanki.

Yönetimin bugüne kadar olan icraatlarını toptan değerlendirip Vesely olayını da üzerine eklediğinde yapılan çıkarımlara hak vermemek/o çıkarımları yapmamak da mümkün değil benim gözümde.

ne 3 u :) adam yarisini alsa dua eder. Su kuru sene basinda fixleme olayi klup icin iyi oldu ama oyuncular biraz rahatsizdir tahminen. Turkiye de kim kura guvenip sabit kur imzalar.... Ayni fiyati verse barcelona bile... sonucta en iyi mali tablo, ekonomik hesapla %70 ini ancak alacak :))

Çevrimdışı Cem Ağrak

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul-İzmit
« Yanıtla #12203 : 22 Haziran 2022, 19:06:55 »
Tekrar hatırlama yapayım :)

Akşama Cenk Duruk, Kemal Erdem ile güzel bir yayın olacak
https://youtu.be/npRmwQ1Tu4I
Ben seni kalbimde en derinlere sakladım
Ben seni tertemiz duygularla pakladım
Kanaryam, sayıklamaktan ismini
Bir kere bıkmadım

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #12204 : 22 Haziran 2022, 19:14:06 »
Tekrar hatırlama yapayım :)

Akşama Cenk Duruk, Kemal Erdem ile güzel bir yayın olacak
https://youtu.be/npRmwQ1Tu4I

Gomlegi utulediysen geliyoruz :)

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #12205 : 22 Haziran 2022, 19:22:07 »
Kurbanlı oyuncu başını oylama taktiği.Oda var.

Allahaşkına birisi şunu türkçeye çevirsin..

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #12206 : 22 Haziran 2022, 19:38:31 »
Koçun istediği oyuncu sadece Motley değildir basını oyaladılar arka planda  istediği oyuncuların transferleri bitmiştir meali bu.
« Son Düzenleme: 22 Haziran 2022, 19:39:04 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
« Yanıtla #12207 : 22 Haziran 2022, 20:16:37 »
Allahaşkına birisi şunu türkçeye çevirsin..
:D :D :D :D

Tom abi lütfen o mesajı düzenleyin.Yazdığınız şeyler eskiden anlaşılırdı şimdi ise hiçbir şey anlamıyoruz  :D
FENERBAHÇE

Çevrimdışı Av.Asım

• Üye
« Yanıtla #12208 : 22 Haziran 2022, 21:47:37 »

e bi
Abi 3 milyon euro İbrahim Kutluay'ın ağzından duyduğum rakamdı, rakamın üzerine çok düşünmedim o yüzden benim uydurmam olabilir. Ama 1.8'de anlatmak istediğim şeyi değiştirmiyor neticede bütçede en yüksek yüzdeyi alacak oyuncu oluyor.  Bu sezon Asvel maçı sonrası Euroleuge'de 7g galibiyet 10 mağlubiyet gibi bir tablo vardı. Sonrasında Vesely ve De Colo olmadan çıktığımız 5 maçtan galip ayrılarak tabloyu 12 galibiyet 10 mağlubiyete çevirmiştik. Sonra malum De Colo döndü ritmi kaybettik. Benim o seride gördüğüm ışık bazı büyük değişimlerin gerekliliğine inancımı arttırmıştı. Futbolda da basketbolda da çokça örneğini gördük düşüş yaşayan büyük takımlar bu tarz ışıkları gördüklerinde o üzücü kararları alır. Ben bunu böyle bir karar olarak görüyorum

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #12209 : 22 Haziran 2022, 22:16:00 »
e bi
Abi 3 milyon euro İbrahim Kutluay'ın ağzından duyduğum rakamdı, rakamın üzerine çok düşünmedim o yüzden benim uydurmam olabilir. Ama 1.8'de anlatmak istediğim şeyi değiştirmiyor neticede bütçede en yüksek yüzdeyi alacak oyuncu oluyor.  Bu sezon Asvel maçı sonrası Euroleuge'de 7g galibiyet 10 mağlubiyet gibi bir tablo vardı. Sonrasında Vesely ve De Colo olmadan çıktığımız 5 maçtan galip ayrılarak tabloyu 12 galibiyet 10 mağlubiyete çevirmiştik. Sonra malum De Colo döndü ritmi kaybettik. Benim o seride gördüğüm ışık bazı büyük değişimlerin gerekliliğine inancımı arttırmıştı. Futbolda da basketbolda da çokça örneğini gördük düşüş yaşayan büyük takımlar bu tarz ışıkları gördüklerinde o üzücü kararları alır. Ben bunu böyle bir karar olarak görüyorum
10 yenilginin ucu booker sayesinde idi.... onu hatirlamak bile aci.

mesele sadece vesely nin gitmesi degil... Hadi gonderdin, birak onu bunu ... uyuzsun gonderdin ... olabilir.
Simdi kimi alacaksin? gelirse iyi biri, hele birde tutarsa taraftara susmak duser. Ama 1.8 maasla kim gelir bilemedim.... Bekleyip gorecegiz.