Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2007310 defa)

agha ve 100 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Enver Tarcan

• Üye
  • Yer: İstanbul
  • İnadına Fener
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #12360 : 24 Haziran 2022, 21:42:11 »
Efe motley bilinmedik oyuncu degil. iyi yanlari;
-Cok guclu
-hucumda cok iyi
-patlayici ozelligi var
-kisa karsisinda durabilme ozelligi var (vesely gibi degil, ama 4 numaraya gore iyi duruyor kisa karsisinda)

Kotu yanlari;
-Pick and rol bilgisi zayif
-Hucumlarda perde sonrasi devrilmelere cok yakalaniyor savunmada. (booker gibi)
-Boyu 5 numaraya gore kisa

Bu nedenle cok iyi transfer. Ama yanina ayaklari hizli pivot yada kendi gibi 4,5 numara ile iyi. Iste o adam yok, ve o tanima en uymayan adam Jekiri. Ayaklari yavas, pozisyon bilgisi zayif ... ama dana gibi boyu var....

Sikinti eldeki uzunlardan helva cikmaz... Ha iyi transferler gelirse tabiki susariz. Ama su kurguyla top 8 cok zor. Antep klasmani bir takim oluyoruz.
Ekpe de 2.06 idi. Boyu sorun değil bence. Kendine yer de açabiliyor hücumda, kuvvetli. Hiç EL tecrübesi olmayan bir oyuncuya güvenme konusunda çok iyimser olamıyorum ben. Yoksa highlight ve analiz videolarında özellikle hücumda iyi görünüyor. Savunmada ise bariz fundamental eksikliği var.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #12361 : 24 Haziran 2022, 21:48:46 »
Bırak abi, ben 2 taneden sonra cevap vermeyi bıraktım. Avrupanın en iyi forvetine 4 numara diyo adam.

abi mmkun degil ... cevap vermiyecegim diyorsun sonra bir laf ediyor dayanamiyorsun... cok ozel biri Tom... gercekten cok ozel...
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı lancelot

• Üye
  • Yer: lefkoşa
« Yanıtla #12362 : 24 Haziran 2022, 21:59:08 »
Banvit efsanesi clyburne kütük diyen arkadaşa bir yol verelim gözünüzün yağını ısırıyım

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #12363 : 24 Haziran 2022, 21:59:46 »
Ekpe de 2.06 idi. Boyu sorun değil bence. Kendine yer de açabiliyor hücumda, kuvvetli. Hiç EL tecrübesi olmayan bir oyuncuya güvenme konusunda çok iyimser olamıyorum ben. Yoksa highlight ve analiz videolarında özellikle hücumda iyi görünüyor. Savunmada ise bariz fundamental eksikliği var.

abi @ayhan da yazmis ta ... degil yani undersize... Ha oynar mi evet oynar, ama tavares vs karsisinda ot toplar. Bu kalitesiz oldugundan degil, ama undersize ve yaninda buna uygun uzun olmadigindan.

Bu arada Udoh demissin orada bir fark var. Yaninda Vesely vardi, 2 tane 4.5 numara yanyana oynuyordu.

Burada sikinti sadece motley degil yani. Itirazin ona degil, eldeki diger uzunlarla bu ikili iliskiyi kuracagin uzunun da olmamasi, ve bu denklemin bir sekilde oturmamasi. Yoksa Motley nin wingspan 2.24, bu cok iyi ozellik. Ama yetecegini dusunmuyorum.

Yaninda kim olacak? Jekiri mesela, hem oyun IQ su dusuk, hemde ayaklari yavas... Booker? saka gibi bir ikili olur....

Udoh ve vesely nin birbirine yardim ederek yaptiklari isleri yapamazlar. Hatta hatirlarsan ozaman arada Ahmet de giriyordu oyuna ve onunda o donem ayaklari gayet hizliydi.....

Bence Jekiri kotu degil, cok kotu ve cok uygunsuz bir secim.

Çevrimdışı Enver Tarcan

• Üye
  • İnadına Fener
« Yanıtla #12364 : 24 Haziran 2022, 22:06:34 »
abi @ayhan da yazmis ta ... degil yani undersize... Ha oynar mi evet oynar, ama tavares vs karsisinda ot toplar. Bu kalitesiz oldugundan degil, ama undersize ve yaninda buna uygun uzun olmadigindan.

Bu arada Udoh demissin orada bir fark var. Yaninda Vesely vardi, 2 tane 4.5 numara yanyana oynuyordu.

Burada sikinti sadece motley degil yani. Itirazin ona degil, eldeki diger uzunlarla bu ikili iliskiyi kuracagin uzunun da olmamasi, ve bu denklemin bir sekilde oturmamasi. Yoksa Motley nin wingspan 2.24, bu cok iyi ozellik. Ama yetecegini dusunmuyorum.

Yaninda kim olacak? Jekiri mesela, hem oyun IQ su dusuk, hemde ayaklari yavas... Booker? saka gibi bir ikili olur....

Udoh ve vesely nin birbirine yardim ederek yaptiklari isleri yapamazlar. Hatta hatirlarsan ozaman arada Ahmet de giriyordu oyuna ve onunda o donem ayaklari gayet hizliydi.....

Bence Jekiri kotu degil, cok kotu ve cok uygunsuz bir secim.

Vesely&Udoh zaten emsalsiz…

Çevrimdışı Oğuz Han

• Üye
  • Yer: nottingham
« Yanıtla #12365 : 24 Haziran 2022, 22:07:51 »
Jekiri'nin İtoudisin onayı olmadan alındığını düşünen var mı?

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #12366 : 24 Haziran 2022, 22:14:22 »
Clyburn ilk dönemler şutuna güvenmeyen ritmi zayıf oyuncuydu.Blatt ve akabinde Itoudis katkısı büyük. Şu an geliştirdi kendini.Zizici beğenmiyorum.Zizicin üstüne oynayan kısalar ekmek yer.
« Son Düzenleme: 24 Haziran 2022, 22:15:28 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #12367 : 24 Haziran 2022, 22:14:55 »
Vesely&Udoh zaten emsalsiz…

ya oyle bir beklentim yok ama mesela... Reynolds, Papagiannis, J Brown, Diallo, Kuzmic (bu belki uyardi, bunda iddiali degilim).... vs vs
Bunlarin hepsi uyardi...  Ama en sacma adami getirdik...

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #12368 : 24 Haziran 2022, 22:16:17 »
Jekiri'nin İtoudisin onayı olmadan alındığını düşünen var mı?

Itoudis in menajeri iteledi zaten... ama burada fenerin menajeri ne yapiyordu onu sormak lazim .... Her hocayi getiren menajer, bir oyuncu iteler ama takimin menajeri bir sekilde daha iyisi icin ikna etmeliydi
« Son Düzenleme: 24 Haziran 2022, 22:17:00 Gönderen: ETIRYAK »

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #12369 : 24 Haziran 2022, 22:17:38 »
O Kuzmic yok mu o Kuzmic 1 sampiyonluga mal oldu.Sakatlanmasa o sene Tavares gelmeyecekti.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #12370 : 24 Haziran 2022, 22:18:29 »
ya oyle bir beklentim yok ama mesela... Reynolds, Papagiannis, J Brown, Diallo, Kuzmic (bu belki uyardi, bunda iddiali degilim).... vs vs
Bunlarin hepsi uyardi...  Ama en sacma adami getirdik...

Buna Efes in almadigi J. Nebo yu da eklerim.

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
« Yanıtla #12371 : 24 Haziran 2022, 22:31:20 »
Clyburn ilk dönemler şutuna güvenmeyen ritmi zayıf oyuncuydu.Blatt ve akabinde Itoudis katkısı büyük. Şu an geliştirdi kendini.Zizici beğenmiyorum.Zizicin üstüne oynayan kısalar ekmek yer.
Vallahi sal artık Clyburn’ü yahu.
Adam gayet iyi topçu,tek sorunu ego problemi olur Efes’te.Ayrıca Simon gibi bir üst akıla sahip olduğunu düşünmüyorum ama bu onun iyi bir ekleme olmadığı anlamına gelmez.

Vesely kalsaydı,Motley çok iyi hamle olacaktı ama şimdi felakete bile dönüşebilir taraftarın isteklerinden ötürü.

İnşallah en kötü Milutinov falan yaparız ama bunu yapmamız da zor görünüyor
FENERBAHÇE

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #12372 : 24 Haziran 2022, 22:36:32 »
Ya bende beğeniyorum ilk yillari kötüydü sonradan gelişti.Henry Nba yolcusu.Real ısrarla istiyormuş.Yaz kampı.1

Çevrimdışı BenFener46

• Üye
  • Yer: Kayseri
« Yanıtla #12373 : 24 Haziran 2022, 22:42:33 »
Wilbekin, Mulitinov, Kuric. Bu üçüne odaklanmak lazım öncelikle. Jekiri de iyidir Floyd'un yerine geliyor hepsi 1. sınıf olmaz yan parça gözüyle bakmak lazim Jekiri'ye. Polonara ve Booker'in akibeti ne olacak şimdi sanırım Booker yolcu. Polonara da istemesem de kalacak gibi görünüyor.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #12374 : 24 Haziran 2022, 22:50:35 »
Grigonis süprizi olabilir mi.?