Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2006702 defa)

iloturo, Semazen ve 117 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #13005 : 12 Temmuz 2022, 22:52:01 »
Efe kardeşim, Polonara'yı gönderip Hayes'i alırsan eğer buna Polonara'yı en çok eleştirenlerden biri olan İlhan abi bile karşı çıkar. Wilbekin ve Bjelica dışında vasat bir transfer dönemi geçiriyoruz. Hadi Motley'i de ayıralım, potansiyeli yüksek. Nemanja herkesin gazını aldı ama genel tabloda giden-gelen dengesi şu an için tatmin edici değil.

* Wilbekin ve Nemanja için yatıp kalkıp Misko'ya dua etmek lazım, yoksa onları almayı da beceremezdik.
kemal abi benim derdim polonara hayes ya da gelen giden değil.nasıl bir transfer dönemi geçirdiğimizle ilgili de aynı futbolda olduğu gibi şahsen bütün yapılanma bitmeden ben bir şey demiyorum.polonara bizde olmadı ve belli ki itoudis de beğenmiyor.benim onu yazma nedenim efesle kimin adı geçse ne hikmetse cuk oturacağı düşünülüyor heralde,zizicler thompkinsler bunları biz alsak sabaha kadar burada haklı olarak savunmayı kimin yapacağanı konuşurduk ama efes kimi alsa gözümüzü korkutuyoruz.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #13006 : 12 Temmuz 2022, 23:01:33 »
kemal abi benim derdim polonara hayes ya da gelen giden değil.nasıl bir transfer dönemi geçirdiğimizle ilgili de aynı futbolda olduğu gibi şahsen bütün yapılanma bitmeden ben bir şey demiyorum.polonara bizde olmadı ve belli ki itoudis de beğenmiyor.benim onu yazma nedenim efesle kimin adı geçse ne hikmetse cuk oturacağı düşünülüyor heralde,zizicler thompkinsler bunları biz alsak sabaha kadar burada haklı olarak savunmayı kimin yapacağanı konuşurduk ama efes kimi alsa gözümüzü korkutuyoruz.
Neden sabaha kadar konuşulsun. Sen kalkıp barcanin kapıya koyduğu iki adami alirken sorun yok ama adamlar realin bıraktığı adamla ilgilenirken yok diz yok kol yok bacak havalarda uçuşuyor. Zizic mi jekiri mi desek jekiri kac kisi der bilemiyorum. Diyen de sırf fener aldi diye sacma sapan savunur. Efesin aldıkları diyorsun clyburnu neden saymiyorsun mesela. Adamlarin bir sistemi var ve bu sistemin temel ayakları olan iki kisa takimda oldugu müddetçe gelen diğer isimlere kalan is sisteme.ayak uydurmak oluyor. Bizimkiler gibi yangından mal kaçırır gibi nbae got büyütmeye koşmuyorlar.

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #13007 : 12 Temmuz 2022, 23:14:11 »
Neden sabaha kadar konuşulsun. Sen kalkıp barcanin kapıya koyduğu iki adami alirken sorun yok ama adamlar realin bıraktığı adamla ilgilenirken yok diz yok kol yok bacak havalarda uçuşuyor. Zizic mi jekiri mi desek jekiri kac kisi der bilemiyorum. Diyen de sırf fener aldi diye sacma sapan savunur. Efesin aldıkları diyorsun clyburnu neden saymiyorsun mesela. Adamlarin bir sistemi var ve bu sistemin temel ayakları olan iki kisa takimda oldugu müddetçe gelen diğer isimlere kalan is sisteme.ayak uydurmak oluyor. Bizimkiler gibi yangından mal kaçırır gibi nbae got büyütmeye koşmuyorlar.
abi iyi de ben de bizim aldıklarımız daha demiyorum ki zaten.benim anlatmak istediğim şey başka,biz kendi kurmuş olduğumuz sisteme almış olsak sürekli bir dert buluruz/buluyoruz kendimize.bjelica geldi “iyi de ayakları yavaş” diyen oldu ya.bunu diyorum ben.

Çevrimdışı Oğuz Han

• Üye
  • Yer: nottingham
« Yanıtla #13008 : 12 Temmuz 2022, 23:46:00 »
şube yönetimi sabotör, bu konuda net olmayan var mı?

Çevrimdışı bojan bogdanovic

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #13009 : 13 Temmuz 2022, 00:41:23 »
Polonara konusuna başka bir gözle bakmak lazım bence, bu adam ana plandayken verimli oluyor Baskonia'da Shengelia'nın arkasında yokları oynuyordu, yani hepsini geçtim Bjelica minimum 25 dakika sahada kalacak onu 15 dakika yedeklemesi için Polonara'ya 1.5 vermek de mantıklı değil düşününce, ha o isim Hayes mi olmalıydı tartışılır tabii ama parayı olduğu gibi diğer kısaya yatırmak en makul seçenek şu şartlarda

Çevrimdışı Enver Tarcan

• Üye
  • İnadına Fener
« Yanıtla #13010 : 13 Temmuz 2022, 00:56:40 »
Yildizi az ama savasci oyuncusu cok olab bir takin olscaviz.
Biz zaten böyle bir takımdık ki. İki süper star ve etrafındaki savaşçılar. Takımı bozdular/b.mbok ettiler.

“Fenerbahçe” hatırına susuyorum/susmaya da devam edeceğim. İyi olmasını istiyorum çünkü…

Ancak şunu da söylemeden geçemiyorum; yıllarca tribüne gitmiş bir emekçi/taraftar olarak, Obradoviç’in ayrılma sürecinden itibaren şubeyi bu hale getiren oyun aklından uzak züppeler kimse, onlara hakkım… kesinlikle helal değildir…

Çevrimdışı Gigidatome70

• Üye
  • Yer: Istanbul
« Yanıtla #13011 : 13 Temmuz 2022, 10:24:26 »
Her şey bir yana sadece geçen sene oylama sürecinde yaptıkları için adamlara herhangi bir oyuncu vermemiz lazım. Muhtemelen buy out aldık falan diye başarı olarak ortaya koyacaklar

Çevrimdışı eu_kobe

• Üye
  • Yer: antalya
« Yanıtla #13012 : 13 Temmuz 2022, 10:44:55 »
Rol oyuncularına yüksek maaş vermeyerek kadroyu boşaltıp, seviye olarak daha düşük oyuncular alıyorsak Campazzo'ya 2.5 önerelim ya da Real ne veriyorsa 500 fazlasını verelim. Pangos'a 2 verelim ya da Milano ne veriyorsa üstünü önerelim. Böyle olursa kadroyu boşaltmanın bir anlamı olur.

Çevrimdışı bojan bogdanovic

• Üye
« Yanıtla #13013 : 13 Temmuz 2022, 11:40:19 »
Rol oyuncularına yüksek maaş vermeyerek kadroyu boşaltıp, seviye olarak daha düşük oyuncular alıyorsak Campazzo'ya 2.5 önerelim ya da Real ne veriyorsa 500 fazlasını verelim. Pangos'a 2 verelim ya da Milano ne veriyorsa üstünü önerelim. Böyle olursa kadroyu boşaltmanın bir anlamı olur.
Mesele sadece para değil oyuncudan o rolde alacağın verim, Campazzo için Real'e 5 milyonluk çıkış maddesini de ödeyecek gücümüz varsa alalım ya da Pangos'un imzaladığı ön protokolü bozacak kadar para verebileceksek verelim, şube yönetimine bayılmıyorum ama anlaşmaların birçoğu bizim bütçe durumu netleşmeden önce yapılmıştı, yani alıp 2.5 verebileceğin oyuncu da yok şu an sezon içinde önüne fırsat çıkarsa o zaman kovalarsın.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #13014 : 13 Temmuz 2022, 11:58:27 »
Versinler buy out yüklü nereye giderse gitsin.Gitmek isteyene dur demeyiz.Ama paraları görelim.Cimri Özilhan.

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #13015 : 13 Temmuz 2022, 12:03:58 »
Sportando
Achille Polonara reportedly joining Anadolu Efes Istanbul

Şaka gibi gerçekten lafta biz Larkin'e sulanıyorduk gene eldekini kaybeden biz olduk daha 2 ay önce bizim aleyhimize oy kullandı diye sallıyordu başkan ne oldu 400-500 bin dolar için niye böyle bir saçmalık yapılıyor anlamıyorum

Çevrimdışı Enver Tarcan

• Üye
  • İnadına Fener
« Yanıtla #13016 : 13 Temmuz 2022, 12:04:44 »
Versinler buy out yüklü nereye giderse gitsin.Gitmek isteyene dur demeyiz.Ama paraları görelim.Cimri Özilhan.
Özilhan cimri değil ya… Parayı bastırıp alıyor istediğini adam.

Gemisini yürüten cingöz kaptan aynı zamanda; TR’de en çok şirkete sahip grup oldu Anadolu grubu. Koç’u geçti.

Çevrimdışı BenFener46

• Üye
  • Yer: Kayseri
« Yanıtla #13017 : 13 Temmuz 2022, 12:05:05 »
Derya truva atidir artik buna cidden inanmaya başladım. Memnun kalmazsin bir oyuncudan kabul edilir ama en büyük rakibine ikram etmek ne demektir. Yönetimin bir şey yapacağı yok taraftar gruplarinin susmamasi gerekir farkindalik olusturmak için açıklama yapılmalı.

Çevrimdışı donmezsefa

• Üye
  • Yer: Bursa
« Yanıtla #13018 : 13 Temmuz 2022, 12:09:16 »
Tuncay Özilhan abisi aramıştır başkanı, o da kıramamıştır abisini. Geçmişi unutup vermiştir bedelsiz. Bu yaşanırsa gram şaşırmam.

Çevrimdışı Enver Tarcan

• Üye
  • İnadına Fener
« Yanıtla #13019 : 13 Temmuz 2022, 12:09:29 »
Sportando
Achille Polonara reportedly joining Anadolu Efes Istanbul

Şaka gibi gerçekten lafta biz Larkin'e sulanıyorduk gene eldekini kaybeden biz olduk daha 2 ay önce bizim aleyhimize oy kullandı diye sallıyordu başkan ne oldu 400-500 bin dolar için niye böyle bir saçmalık yapılıyor anlamıyorum
Ne beklentilerle getirmiştik. Ergin Oyuncu Parlatan :P oynattı, büyük Koç falan denir sezon içinde. Sasha’nın elinde heder olmuştu, zaten potansiyeli çok yüksekti demez kimse.