Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2007209 defa)

0 Üye ve 109 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mertnowitzki

• Üye
  • Yer: Milano-Lombardia
    • @anadol_mert
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #13125 : 15 Temmuz 2022, 18:12:52 »
Itoudis’in kafasına ne var bilinmez ama resmen göz göre göre koca sezonu çöpe atıyor. Geçen sezondan daha büyük hüsran olacak.
Son bir şarkı be...

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #13126 : 15 Temmuz 2022, 19:21:08 »
İskenderin dediğine cevap verecek cok şey bulamadım da soyle ilk 3 teyiz, boyle ilk ucteyiz diyip duruyor  ben de bakıp duruyorum hangi uc takımdan bariz iyiyiz diye pek bulamiyorum.

İtoudis de ne yapmaya çalışıyor su ana kadar çok bir anlam veremedim. Bjelica ve wilbekin ile ucana kaçana cakicaz galiba.

İskender taşşak geçiyor abi bizimle, eskiden cevap veriyordum ama bildiğin taşşak geçmeye başladığından beri ciddiye almıyorum artık.

Başlar birazdan değişen oyun değil trendler, şunun yaş ortalaması 46, bunun 48, bak biz 18'lik Calathes alıyoruz, kimse favori değil, tek maçlı sistemde şampiyonluk adayı olmaz falan filan..

Taraftarın gazını almak için (Misko'nun büyük kıyağıyla) Nemanja gelmeseydi herkes ana bacı yapacaktı. Eurocup seviyesinde bir transfer dönemi geçiriyoruz. Wilbekin ve Nemanja dışında, daha önce de yazdım hadi biraz da Motley, yapılan transferler aklı başında kimsenin içine sinmiyor. Yok siniyor diyen varsa taşşak geçiyor, dalga geçiyor demektir. Çok büyük bir koç dokunuşu lazım bu takımın F4 yapabilmesi için ki ben çeyrek finale razıyım.

Jekiri ve Hayes'i Aleksandar Djordjevic almış olsaydı adamın kelinde delik açılırdı, dürüst olalım.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #13127 : 15 Temmuz 2022, 19:58:42 »
Henry bile Nba yaptı Dorsey dedik Nba.Iffede bir yerde okudum komrat bekliyor çok kızamıyorum ben.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #13128 : 15 Temmuz 2022, 20:10:19 »
Monaco Okobo ile imzaladı... net iyi kadro oldular ...
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #13129 : 15 Temmuz 2022, 20:43:29 »
İskender taşşak geçiyor abi bizimle, eskiden cevap veriyordum ama bildiğin taşşak geçmeye başladığından beri ciddiye almıyorum artık.

Başlar birazdan değişen oyun değil trendler, şunun yaş ortalaması 46, bunun 48, bak biz 18'lik Calathes alıyoruz, kimse favori değil, tek maçlı sistemde şampiyonluk adayı olmaz falan filan..

Taraftarın gazını almak için (Misko'nun büyük kıyağıyla) Nemanja gelmeseydi herkes ana bacı yapacaktı. Eurocup seviyesinde bir transfer dönemi geçiriyoruz. Wilbekin ve Nemanja dışında, daha önce de yazdım hadi biraz da Motley, yapılan transferler aklı başında kimsenin içine sinmiyor. Yok siniyor diyen varsa taşşak geçiyor, dalga geçiyor demektir. Çok büyük bir koç dokunuşu lazım bu takımın F4 yapabilmesi için ki ben çeyrek finale razıyım.

Jekiri ve Hayes'i Aleksandar Djordjevic almış olsaydı adamın kelinde delik açılırdı, dürüst olalım.
Tamam da kemal butcemiz fena değil. Vesely ve de colodan baya bir butce açıldı. Hatta giden 8 yabanci var ki az buz para almıyordu çoğu. Sen kalkıp daha azına daha üst düzey yada ne vereceği belli adamlari almak varken  neden jekiri, calathes, hayes falan çekersin.  Burada amaç ne? Hepimiz az cok anlıyoruz bu spordan. Bizden farklı ne dusunuyor olabilir koc yada neye guveniyor?

Çevrimdışı BenFener46

• Üye
  • Yer: Kayseri
« Yanıtla #13130 : 15 Temmuz 2022, 21:36:10 »
Ortam çok hareketli. Eskinin orta veya alt siralarda takılan Partizan, Kızılyıldız rolünü oynamak bize kalacak sanirim. Acilen İffe Lundberg, Bjelica yapmalıyız. Bu sessizlik can sıkıyor.

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #13131 : 15 Temmuz 2022, 22:22:30 »
Ortam çok hareketli. Eskinin orta veya alt siralarda takılan Partizan, Kızılyıldız rolünü oynamak bize kalacak sanirim. Acilen İffe Lundberg, Bjelica yapmalıyız. Bu sessizlik can sıkıyor.

Yaptık ya Bjelica? Klonlayacak mıyız adamı

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #13132 : 15 Temmuz 2022, 22:32:19 »
Instagramda gördüm.Kaynak Uğur Ozan Sulak.Miami takımından Guy soyadlı bir kısa ile ilgilrniyormusuz.Twitterde yok haber.

Çevrimdışı canfb

• Üye
  • Yer: İSTANBUL
« Yanıtla #13133 : 15 Temmuz 2022, 22:48:52 »
Instagramda gördüm.Kaynak Uğur Ozan Sulak.Miami takımından Guy soyadlı bir kısa ile ilgilrniyormusuz.Twitterde yok haber.

Miami'yi geçtim NBA'de Guy diye biri yok.Rudy Gay değildir heralde.

Çevrimdışı lancelot

• Üye
  • Yer: lefkoşa
« Yanıtla #13134 : 15 Temmuz 2022, 22:56:00 »
Miami'yi geçtim NBA'de Guy diye biri yok.Rudy Gay değildir heralde.
kyle guy var ama o dediği için bişey diyemiyorum belki banbit ilgileniyordur

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #13135 : 15 Temmuz 2022, 22:57:40 »
Kyle Guy buldum.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #13136 : 15 Temmuz 2022, 22:58:23 »
Instagramda.gordüm ama kısa şart zaten.

Çevrimdışı BenFener46

• Üye
  • Yer: Kayseri
« Yanıtla #13137 : 15 Temmuz 2022, 23:25:08 »
Yaptık ya Bjelica? Klonlayacak mıyız adamı

Aciklansin anlaminda. Bjelica kesin zaten İffe olacak mi ben ordayim. Artı çok içimize sinmese de Calathes de var kesin biten. Artik aciklansin ne bekleniyor millet bitirdigi anda sitesinden yayınlıyor.

Çevrimdışı canfb

• Üye
  • Yer: İSTANBUL
« Yanıtla #13138 : 16 Temmuz 2022, 00:12:34 »
kyle guy var ama o dediği için bişey diyemiyorum belki banbit ilgileniyordur

Hmm aktif sözleşmesi olan oyunculara bakmıştım ben.Eğer olursa bir diğer oynadığımız kumar daha olur Motley Jekiri'den sonra.Kısalarımızın gününde olmasını beklicez her maç.

Umarım yapacağımız son kısa transferide bu eleman değildir.

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #13139 : 16 Temmuz 2022, 01:09:45 »
Twitter'da dolaşan habere göre Pangos'a gitmişiz ama eşi gelmek istememiş Türkiye'ye. Boşa da gel eşini aslanım benim
« Son Düzenleme: 16 Temmuz 2022, 01:10:46 Gönderen: Samet_GFB »