Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2006615 defa)

0 Üye ve 109 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Enver Tarcan

• Üye
  • Yer: İstanbul
  • İnadına Fener
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #13230 : 20 Temmuz 2022, 16:04:13 »
Benzer seyler yazmisiz ama benim sonucum farkli. Olan oldu, ne kadar gec olsa da planlama yapsalar ve aptalca para harcamazlarsa mutlu olurum simdilik...
Ben bunu yapacaklarını da sanmıyorum. Piyasada kalanlardan derme çatma bir takım oluşturulacak.

Saha sonuçları iyi gitse bile yapılan yanlışlar orada duruyor.

Sertaç Komsuoğlu, Derya Yannier, Maurizio, hatta Cenk Renda ve diğer idari yönetici kim varsa görevden azledilmeli.

İbrahim Kutluay liderliğinde profesyonel bir ekip oluşturulabilir.

Sorunumuz takımın ne olduğu/oynadığı değil bence artık.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #13231 : 20 Temmuz 2022, 16:08:29 »
Ben bunu yapacaklarını da sanmıyorum. Piyasada kalanlardan derme çatma bir takım oluşturulacak.

Sertaç Komsuoğlu, Derya Yannier, Maurizio, hatta Cenk Renda ve diğer idari yönetici kim varsa görevden azledilmeli.

Katiliyorum sadece ... oyunla ilgili erken konusmayalim... daha gormedik, hani umut az ama bitmedi.
Olmeyen hastadan umut kesilmez.
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #13232 : 20 Temmuz 2022, 17:09:59 »
de colo üstünden bir tartışma konusunun olması bana çok saçma geliyor.burda sezon boyunca ben de dahil çoğu kişi gitmesi gerektiğini düşünüyordu.bence 15 dakika civarı alacağı sürede kalsa iyi olursu ama kaybı gerçekten o kadar ciddi etkilemez bizi.neden diye sormadan da gidin normal sezon efes deplasmanı son 3 dakikayı izleyin anlaycaksınız zaten.bize devamlı efektif performans verecek kısa lazım,bulamadılar hala.ama de colo değil bence o.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #13233 : 20 Temmuz 2022, 17:14:21 »
de colo üstünden bir tartışma konusunun olması bana çok saçma geliyor.burda sezon boyunca ben de dahil çoğu kişi gitmesi gerektiğini düşünüyordu.bence 15 dakika civarı alacağı sürede kalsa iyi olursu ama kaybı gerçekten o kadar ciddi etkilemez bizi.neden diye sormadan da gidin normal sezon efes deplasmanı son 3 dakikayı izleyin anlaycaksınız zaten.bize devamlı efektif performans verecek kısa lazım,bulamadılar hala.ama de colo değil bence o.

ya dusun iste ne hale geldik :D saka bir yana bende gitsin isteyenlerdendim, ve gitmesi planlanmisti muhtemelen onceden.
Ama bu kadar plansiz olup yerine adam belirlenmemis olmasi konu... kimler gitti, nando ya mi aglayacagiz. Ama yerine adam gelmezse aglariz, durum acik.

Çevrimdışı Gigidatome70

• Üye
  • Yer: Istanbul
« Yanıtla #13234 : 20 Temmuz 2022, 17:21:06 »

Genel olarak katılıyorum ama İbrahim Kutluay doğru isim mi? Tamam efsanemiz ve daçka’da bir başarısı var ( ne kadarı ona ait pek de bilemiyorum) ama sonrasında bildiğim kadarıyla yorumculuk dışında herhangi bir faaliyeti yok. Bu işlerin içinde olmak isteyen biri kendine başka bir takımda ( Yunanistan, Amerika falan da olabilir) iş bulmaz mı?

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #13235 : 20 Temmuz 2022, 17:23:00 »
Bosa para harcayacaklarina harcamayip seneye planlama yapmak sanki bu dakikadan sonra en dogrusu.

Abi boyle bir şey olabilir mi? Sen kalk sampiyon ol, ondan sonra başlayacak sezonu daha başlamadan yok say. Djordevic kalsaydi o zaman. Neden bosuna gönderdik adami?

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #13236 : 20 Temmuz 2022, 17:25:11 »
Genel olarak katılıyorum ama İbrahim Kutluay doğru isim mi? Tamam efsanemiz ve daçka’da bir başarısı var ( ne kadarı ona ait pek de bilemiyorum) ama sonrasında bildiğim kadarıyla yorumculuk dışında herhangi bir faaliyeti yok. Bu işlerin içinde olmak isteyen biri kendine başka bir takımda ( Yunanistan, Amerika falan da olabilir) iş bulmaz mı?

Bir kere yapti ... dacka kadrosu malum...

O nedenle en iyi isimlerden biri

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #13237 : 20 Temmuz 2022, 17:27:18 »
Abi boyle bir şey olabilir mi? Sen kalk sampiyon ol, ondan sonra başlayacak sezonu daha başlamadan yok say. Djordevic kalsaydi o zaman. Neden bosuna gönderdik adami?

:)) bana sorma bu takimi kuranlara sor .... aptalca bir  baski hissedip gidip sacma bir transfer yapacaklarina hic yapmasinlar daha iyi ....

Begenmemin mumkun olmadigi mulitinov vesely kadar para istiyor ...piyasada durum bu...

Çevrimdışı iloturo

• Üye
« Yanıtla #13238 : 20 Temmuz 2022, 17:37:52 »
:)) bana sorma bu takimi kuranlara sor .... aptalca bir  baski hissedip gidip sacma bir transfer yapacaklarina hic yapmasinlar daha iyi ....

Begenmemin mumkun olmadigi mulitinov vesely kadar para istiyor ...piyasada durum bu...
Cskadan gelen ıtioudis motley haric ozellikle cskadan ve Rusya pazarından neden hiç oyuncu getirmez bize en çok anlayamadığım şey bu.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #13239 : 20 Temmuz 2022, 17:40:49 »
Cskadan gelen ıtioudis motley haric ozellikle cskadan ve Rusya pazarından neden hiç oyuncu getirmez bize en çok anlayamadığım şey bu.

O da ayri konu ... yine benim cevap veremeyecegim bir soru. Ama cok gec anlastik Itoudisle. (Hatta son ana kadar Xavi Pascual konusuluyordu)

Belki de anlastiktan sonra istedikleri bosta degildi. Belki sure yeterli degildi... Bilemiyorum.

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #13240 : 20 Temmuz 2022, 18:26:06 »
lundbergi bile 1 aydır alamıyor olmak çok ilginç bir beceriksizlik.hadi bu yaz pazarda çok kısa yok anlıyorum ama yani olanı da alamayacaksanız başka ne işe yarayacaksınız ki? her maç guduric’in keyfine kalacaksak yandık yani.
« Son Düzenleme: 20 Temmuz 2022, 18:26:12 Gönderen: efeovic »

Çevrimdışı Enver Tarcan

• Üye
  • İnadına Fener
« Yanıtla #13241 : 20 Temmuz 2022, 19:09:24 »
Dostum haklı olabilirsin ama mevcutlara bakınca; Sertaç Bey’in referansı gençliğinde basket oynaması (mahallede sanırım), Derya’nın referansı Eskişehir Basket. Maurizio zaten bir süredir etkisiz eleman/emekli (kendi kabiliyetsizliklerini paylaştırmak için tutuyor olabilirler şubede).

Bu durumda İbrahim Kutluay’a hayır demem. En azından basketbolü bilen biri… Ama önceki postta da yazmıştım; onun liderliğinde pro bir yönetici ekip gelecek. Bunlar gibi 90’lı yılların yöneticilik anlayışı ile yönetilmeyecek şube…

Bu şartlarda İbo’dan daha iyisi bulunursa o da olur.

Önemli olan şubenin bu kifayetsiz muhterislerin elinden kurtarılması.

Bence taraftar sadece buna odaklanmalı…

Sıkıldım ben artık her yaz hayal kırıklığına uğramaktan. Sezon sonunda ah vah etmekten…

Çevrimdışı Enver Tarcan

• Üye
  • İnadına Fener
« Yanıtla #13242 : 20 Temmuz 2022, 19:30:17 »
İffe çok beğendiğim bir oyuncu ama onun da şutu garanti değil. Nando ile devam edilecek dediklerinde, Dorsey dediklerinde iyi bir yöne gidiyoruz demiştim. İffe çok iyi seçimde o durumda… Her ikisi de kaçtı.

Şimdi hem İffe hem Calathes mi yapacağız yani.

Sadece Wilbekin’in ya da Guduriç’in şutuna kalırsak işler sarpa sarar gibi geliyor bana. Wilbekin saçmalamaya müsait hale gelir.

Nando bu yüzden önemliydi. Her bir unsurun önemi var işte…

Polonara gidiyor Hayes geliyor, şutumuz geliştirmeliyiz derken daha şut özürlü bir takım haline geliyoruz.

En büyük korkum da Nemanja’da patlamak. İki türlü; birincisi bu transferin tamamlanmaması, ikincisi de gelse bile beklenen katkıyı alamamak.

İtoudis eline verilenden bir şeyler yapmaya çalışacak. Galibiyetler gelirse en çok ben sevinirim. Takımı o zaman gömen olursa da onlara atar gider yaparım  :P

Ama dediğim gibi bizim sorunumuz ne takım ne de oynanan oyun. Sorun şube yönetimi.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
« Yanıtla #13243 : 20 Temmuz 2022, 19:35:51 »
O da ayri konu ... yine benim cevap veremeyecegim bir soru. Ama cok gec anlastik Itoudisle. (Hatta son ana kadar Xavi Pascual konusuluyordu)

Belki de anlastiktan sonra istedikleri bosta degildi. Belki sure yeterli degildi... Bilemiyorum.
Abi hepsi lafı guzaf. İtioudis geldikten sonra bile bir çok boşta oyuncu vardı.

Çevrimdışı donmezsefa

• Üye
  • Yer: Bursa
« Yanıtla #13244 : 20 Temmuz 2022, 19:45:32 »
Abi hepsi lafı guzaf. İtioudis geldikten sonra bile bir çok boşta oyuncu vardı.

Katılıyorum. İmza günü bile çok fazla fırsat transferi imkanı vardı.