Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2007493 defa)

0 Üye ve 112 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #13470 : 29 Temmuz 2022, 13:49:28 »
Yeterince videosunu izledim çok heyecan verici asist özelliği de var sutorlugunun yanında. Yayın gerisinden affetmiyor zaten. Larkin'e rakip geliyor 😀

attiklarina bakarsan melih NBA yapar, sen su istatisliklere baksana
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #13471 : 29 Temmuz 2022, 13:50:47 »
Larkine cok benziyor tarzi ama hiç avrupa tecrübesi yok. Attıkça atan bir tip gibi. Boyu kısa ama içeriye de çok iyi pencere ediyor. Tabi videolar çok objektif olmuyor. Hep attıklarını görüyoruz.

Türklere cok itibar etmiyorum ama yabanci bir yorumcunun dedikleri umut verici.

"Avrupaya hakim olmak için hersey sahip. Umarim uzun yıllar avrupada kalir ve nbae çabuk dönmez."

dedilerinde haklisin... yay gerisinden ziyade potaya gitmesi cok etkili olabilir. %25 NBA, %38 GL ... cok buyuk oyuncu diyemezsin yay gerisinden
« Son Düzenleme: 29 Temmuz 2022, 13:51:34 Gönderen: ETIRYAK »

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #13472 : 29 Temmuz 2022, 13:53:59 »
dedilerinde haklisin... yay gerisinden ziyade potaya gitmesi cok etkili olabilir. %25 NBA, %38 GL ... cok buyuk oyuncu diyemezsin yay gerisinden
Iste biraz kumar gibi. Burada itioudise is düşüyor. Uyum sorununu atlatmasi ve avrupa basketboluna alışması gerek. Simdi herkes larkin ile kıyaslamaya başladı. Belki ondan daha potansiyellidir ama larkin avrupada süper star mertebesine erişmiş bir isim..

Çevrimdışı Oğuz Han

• Üye
  • Yer: nottingham
« Yanıtla #13473 : 29 Temmuz 2022, 13:54:38 »
maçlarını izledim, kısa boyuna rağmen güçlü, benim gibi drive ediyor, bu çok ii :D ama benim gibi şut atıyor :( , şutu istikrarlı olmazsa canımızı yakar, ama denenebilir, öncelikle wilbekini daha formda tutar, bi de shane'i savunmada yorup hücumda şuta kalkamayacak hale getirebilir, çok hadsizce drive ediyor, ben severim böle adamı :D tutarsa süper olur, tutmazsa zaten calathes gelecekti pek bi can sıkmaz.

Çevrimdışı Enver Tarcan

• Üye
  • Yer: İstanbul
  • İnadına Fener
« Yanıtla #13474 : 29 Temmuz 2022, 13:57:50 »
Son sezonumda NBA’de maç başına 1 üçlük deneyebilmiş. Ne 25% ne 38% bence. G-Leauge savunmaları da EL gibi değil malum.

El üstünden atıyor. Bu dikkatimi çekti. Boyu kısa olmasına rağmen kol açıklığı çok iyi. Ayrıca son NBA sezonunda 3,5 asist ortalaması var…

Çevrimiçi efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #13475 : 29 Temmuz 2022, 14:17:55 »
g leagueöde %38 üçlük atarken maç başına 9 tane denemiş.bence 9 denemede %38 kötü değil.curry’nin geçen sezon normal seson yüzdesi %30’lardaydı.yani 9 denemede %40+ mümkün değil zaten.beni asıl endişelendiren savunma enerjisi.umarım eller bele gitmiyordur.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #13476 : 29 Temmuz 2022, 14:27:41 »
Bologna gibi ekol olmus bir ekip bile Nbaden oyuncu aliyior ki adı bizle anılan ismi almışlar.Itoudis elden kaçan bolomboydan bile verim aldi.Nbaden kim geldiyse aldı.Oyuncuya değer katan koç.Organizasyonda  2 3 iyi koçtan biri ama seneye Real tehlikesi var umarım uzun soluklu kalır.Baya çukulata renkli oyuncumuz oldu.
« Son Düzenleme: 29 Temmuz 2022, 14:28:58 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimiçi efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #13477 : 29 Temmuz 2022, 14:42:29 »
kolejdeki 3 sezonunda maç başına 7 denemede %37 ile üçlük atmış.bu sezonki g league performansıyla beraber en önemli ölçü bu olabilir bence.
« Son Düzenleme: 29 Temmuz 2022, 14:43:00 Gönderen: efeovic »

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #13478 : 29 Temmuz 2022, 14:47:01 »
Yıllarca herkesin aldığı oyuncuyu Alex ile kıyaslaması gibi biz de Edwards'ı Larkin ile kıyaslarsak büyük hata ederiz. Hiç o işlere girmemek gerekli.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #13479 : 29 Temmuz 2022, 14:51:49 »
g leagueöde %38 üçlük atarken maç başına 9 tane denemiş.bence 9 denemede %38 kötü değil.curry’nin geçen sezon normal seson yüzdesi %30’lardaydı.yani 9 denemede %40+ mümkün değil zaten.beni asıl endişelendiren savunma enerjisi.umarım eller bele gitmiyordur.

Efe, Gleage den gelen oyuncularin yuzdesi ile Euroleage yuzdelerini karsilastirirsan (ki boyle bir calisma gecen sene eurobasket in sayfasinda vardi... bulamadim) ciddi anlamda dustugunu gorursun. Cunki savunmalar ciddi anlamda farkli seviyede.

NBA de yildiz oyuncuya mac boyu yapilan savunmadaki %40 ile Gleague de ki %38 i karsilastima bence.

Bence faydali olabilir. Ama avrupa nin Curry si olamayacagi kesin. Ha iyi oyuncu olur, katki verir vs ...  Ama zaten Wilbekin gibi adamin varken 2. silahsor neden aldik anlamadim. En azindan ona tamamlayici olsun isterdim kendi adima. Umarim savunmasi iyidir.

Çevrimiçi efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #13480 : 29 Temmuz 2022, 14:57:07 »
Efe, Gleage den gelen oyuncularin yuzdesi ile Euroleage yuzdelerini karsilastirirsan (ki boyle bir calisma gecen sene eurobasket in sayfasinda vardi... bulamadim) ciddi anlamda dustugunu gorursun. Cunki savunmalar ciddi anlamda farkli seviyede.

NBA de yildiz oyuncuya mac boyu yapilan savunmadaki %40 ile Gleague de ki %38 i karsilastima bence.

Bence faydali olabilir. Ama avrupa nin Curry si olamayacagi kesin. Ha iyi oyuncu olur, katki verir vs ...  Ama zaten Wilbekin gibi adamin varken 2. silahsor neden aldik anlamadim. En azindan ona tamamlayici olsun isterdim kendi adima. Umarim savunmasi iyidir.
abi calathes varken değil 2,3.silahşöre bile ihtiyaç var bence :D keşke matt thomas’ı da alsak..

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #13481 : 29 Temmuz 2022, 15:00:09 »
abi calathes varken değil 2,3.silahşöre bile ihtiyaç var bence :D keşke matt thomas’ı da alsak..

Bak ona laf edeni ......ler

Ama birileri bu subeyi batirmak icin elinden geleni yapiyor.... Hele Twitter daki bazi isimler, resmen altyapi yapiyor yonetimle paslasarak.

Adam gibi deseler bu sene idare edicez birsey beklemeyin, en azindan durustler der susarim.

Çevrimdışı Oğuz Han

• Üye
  • Yer: nottingham
« Yanıtla #13482 : 29 Temmuz 2022, 15:05:42 »
Bu bütçenin yarısı ile f4 takımı kuruo başkaları, biz hala f8den emin olamıoruz :D s

Çevrimdışı ozgurr

• Üye
  • Yer: izmir/kuşadası
    • @ozgurr2002
« Yanıtla #13483 : 29 Temmuz 2022, 15:15:08 »
g league sayı kralıymış.

g-league istatistiklerini hiç kaale almayın.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #13484 : 29 Temmuz 2022, 15:23:31 »
Yellow Legacy sloganına artık All we are black yada black mattress sloganı rahatlıkla eklenebilir.
« Son Düzenleme: 29 Temmuz 2022, 15:48:49 Gönderen: Tom Hanks »