Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2006896 defa)

Tom Hanks ve 116 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #13695 : 24 Ekim 2022, 15:22:34 »
Itoudis gibi koçlar kışa vade hemde uzun vade planlar yapar Şu an iyi gidiyor ancak.pes peşe maçlar kaybedip bir anda 9 10'uncu şurada bulabiliriz kendimizi.Nickoyla sezon bitmez şalter atıyor kaç kere gördük bunu..Edwards olmayacak bence.Wilbekin ile bir yerde tıkanır.Gudu farklı oyuncu.
« Son Düzenleme: 24 Ekim 2022, 15:23:20 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı bothersome man

• Üye
« Yanıtla #13696 : 24 Ekim 2022, 16:00:40 »
Sene ortası transferlerinden bize pek hayır gelmez. İhtimale dayanarak transfer de yapılmaz bence. Edwards çok toy. Kontrolsüz bir heyecanı ve çabası var. Bazen az zamanda çok şey yapmaya çalışıyor ve saçmalıyor. Ben olsam kaçırmam Dorsey'i. Edwards da biraz tecrübe kazansın bu yıl. Geçiş ve alışma senesi olsun.

Katılıyorum, en az 1 sene geçmeden o istediğimiz katkıyı alamayacağız gibi görünüyor Edwards'tan. İşe kadro mühendisliği tarafından bakarsak Dorsey+Edwards+Wilbekin ile düzen dışı skorer kontenjanının fazla şişmiş olacağı bir gerçek ama ben istediğim zaman Edwards'tan çıkarım, yerine de hemen istediğim tarzda bir oyun kurucu bulurum diyorsak bence de kaçırmayalım Dorsey'i. Calathes öyle pek sakatlık yaşayan bir oyuncu değil fakat formsuz dönemleri olacaktır, yaşı da var malum, o yüzden koç bizim gibi bakmayabilir meseleye. Tek bir hamle yanlışı bile koca bir çuval inciri berbat edebilir zira.
İyi olan değil, TAKIM olan kazanır.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #13697 : 24 Ekim 2022, 16:22:30 »
Obranın etkisi yadsınamaz. Bunda hemfikirim ama obra zamanında da Udoh, Gudu, Nemanja hatta Nunnaly gibi adamlar ayrıldı takımdan. Mesela Vesely'nin açıklaması: Daha çok eurolague kupası kazanmak.... Nereden bakarsam aşağılık bir açıklama. Fenerbahce bugün Kızılyıldız, Alba, Asvel ayarında bir takım değil. Vesely o seviyeye geldiğimizi düşünmüş sanırım ki kupa kazanmaya gitmiş. Kalsa belki de kupa yolunda çok büyük katkısı olurdu şu anki takıma. Vesely, Nemanja, Motley. Gayet ürkütücü bir çember altı olurdu. Bak hiç sakatlanıyor mu Barca'da şimdi. Bazı şeyleri düşününce elbette klübün, idarenin eksiklikleri, hataları var ama bu oyuncular da tamamen masum değil. Henry hiç değil. Hakları elimizdeymiş ama bir şey koparacağımızı sanmam. Hatta üste para falan veririz Baskonia'ya biz.

Vesely hikayesinde ben Vesely e suc bulmayanlardanim.
Eger sampiyonluk gelmese kontrat bile teklif edilmeyeceginin orada burada soyluyordu malum sahis.
Vesely nin parasina 2 Vesely alinir diye orada burada konusuluyordu.
Zaten kendilerine yakin bir iki isim final serisi oncesi sakatliklari nedeniyle ne yarari var ki bize tarzi kamuoyu olusturmaya baslamisti.

Bir biz mi duyuyoruz bunlari? Eh kendi de duydu.

Bana kalirsa sampiyonluklar vs diyerek topu taca atti sadece. Organizasyona zarar vermeden en ortalama aciklamayi yapmis oldu... Yillar sonra belki gercek aciklama gelir.
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #13698 : 24 Ekim 2022, 16:29:45 »
Vesely hikayesinde ben Vesely e suc bulmayanlardanim.
Eger sampiyonluk gelmese kontrat bile teklif edilmeyeceginin orada burada soyluyordu malum sahis.
Vesely nin parasina 2 Vesely alinir diye orada burada konusuluyordu.
Zaten kendilerine yakin bir iki isim final serisi oncesi sakatliklari nedeniyle ne yarari var ki bize tarzi kamuoyu olusturmaya baslamisti.

Bir biz mi duyuyoruz bunlari? Eh kendi de duydu.

Bana kalirsa sampiyonluklar vs diyerek topu taca atti sadece. Organizasyona zarar vermeden en ortalama aciklamayi yapmis oldu... Yillar sonra belki gercek aciklama gelir.
Doğrudur. Bunlari kemal ve cem ile de konustuk. Klubun hataları ali koc geldiginden  beri zaten az cok.biliniyor. obranin gidisi ile.basladi hersey ama ben oyuncular da tamamen sütten çıkmış ak kaşık.degil demek istedim. Adam.daha az paraya baska takima gidiyor. Efeste bir tane adam yok barca real hayali kuran. Zaten avrupanin en büyük takiminda adamlar. Bizimkilerde boyle bir nba, Avrupa hayali var. Yedegimizde bile.var. efeste sanki Ergin için mi kalıyor adamlar. Musa'nin aciklamalari var mesela. Cok mu düzgün camia efes. Gecmiste ne bok yedikleri belli. Henry yahu, olmazsa olmaz bir adam olduğundan değil, ailevi sorunlarını diyip ara vereceğini söyleyip gitti, henuz 3-4 mac oldu baskoniaya gitti herif. Bunlari görünce tepem atiyor.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #13699 : 24 Ekim 2022, 17:09:06 »
Doğrudur. Bunlari kemal ve cem ile de konustuk. Klubun hataları ali koc geldiginden  beri zaten az cok.biliniyor. obranin gidisi ile.basladi hersey ama ben oyuncular da tamamen sütten çıkmış ak kaşık.degil demek istedim. Adam.daha az paraya baska takima gidiyor. Efeste bir tane adam yok barca real hayali kuran. Zaten avrupanin en büyük takiminda adamlar. Bizimkilerde boyle bir nba, Avrupa hayali var. Yedegimizde bile.var. efeste sanki Ergin için mi kalıyor adamlar. Musa'nin aciklamalari var mesela. Cok mu düzgün camia efes. Gecmiste ne bok yedikleri belli. Henry yahu, olmazsa olmaz bir adam olduğundan değil, ailevi sorunlarını diyip ara vereceğini söyleyip gitti, henuz 3-4 mac oldu baskoniaya gitti herif. Bunlari görünce tepem atiyor.
Bence de sutten cikmis ak kasik degil oyuncular, ama farkindaysan elde kimse kalmadi.
1 kisi gider dersin "cig sut emmis", 2 kisi gider dersin "ailevi sorun". Ama kim kaldi efsane kadrodan?
Batan gemiden kacar gibi kacti hepsi... Hepsinin mi huyu, kisiligi kotuydu?

Hatta genc takimdaki oyuncular bile son zamanda beklemiyor gidiyor. Gecen sene 1. lige cikaran takimin oyunculari nerede bir bak istersen. Oyunculardan elbette sucu olan vardir ama ? cozum sanirim baska yerde....

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #13700 : 24 Ekim 2022, 17:28:30 »
Bence de sutten cikmis ak kasik degil oyuncular, ama farkindaysan elde kimse kalmadi.
1 kisi gider dersin "cig sut emmis", 2 kisi gider dersin "ailevi sorun". Ama kim kaldi efsane kadrodan?
Batan gemiden kacar gibi kacti hepsi... Hepsinin mi huyu, kisiligi kotuydu?

Hatta genc takimdaki oyuncular bile son zamanda beklemiyor gidiyor. Gecen sene 1. lige cikaran takimin oyunculari nerede bir bak istersen. Oyunculardan elbette sucu olan vardir ama ? cozum sanirim baska yerde....

Farkındaysan Sloukas ve Datome'ye bir şey demedim. Diğerleri ile aralarında farklar var. Hepsinde mi yönetim suçlu o zaman. Bu işin içinden çıkılmaz. Ben olaya farklı bir açıdan bakıyorum, sen farklı.
« Son Düzenleme: 24 Ekim 2022, 17:28:55 Gönderen: iloturo »

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #13701 : 24 Ekim 2022, 21:42:21 »
Eurodstep'i izledim demin denilene göre Henry'nin Avrupa'ya döneceği çarşamba belli olmuş bizim önümüze gelmiş biz istememişiz ona yapılan teklifi 48 saat içinde karşılama hakkımız varmış normalde

Çevrimiçi ertugrul_solomon

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #13702 : 24 Ekim 2022, 23:54:29 »
3 5 birseyler kazandırmış mı bari.

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
« Yanıtla #13703 : 25 Ekim 2022, 13:55:19 »
Büyük maçların adamı Chris Singleton ile hemen imzalarım.

Çevrimdışı BenFener46

• Üye
  • Yer: Kayseri
« Yanıtla #13704 : 25 Ekim 2022, 14:04:09 »
Singleton hala bostaysa dusunmeyin bile. Hemen şimdi alın!

Çevrimdışı bothersome man

• Üye
« Yanıtla #13705 : 25 Ekim 2022, 14:51:02 »
Bjelica işi can sıktı yine. Böyle giderse kısa filan değil uzun isteyecek koç sanırım.
İyi olan değil, TAKIM olan kazanır.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #13706 : 25 Ekim 2022, 15:02:38 »
3 5 birseyler kazandırmış mı bari.

Bonservis olmuyor bu durumlarda.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #13707 : 25 Ekim 2022, 15:19:25 »
Umarım Kleiza olayına benzemez.Ancak transfer şart.Akiyor maçlar hızla.Fenerbahcenin başarısı herşeyin önünde.

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
« Yanıtla #13708 : 25 Ekim 2022, 16:57:33 »
Büyük maçların adamı Chris Singleton ile hemen imzalarım.

Efes'in Ocak'ta yapacağı three-peat hamlesi olan Chris Singleton'la derhal imzalamalıyız şeklinde güncelliyorum.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #13709 : 25 Ekim 2022, 17:02:11 »
Efes'in Ocak'ta yapacağı three-peat hamlesi olan Chris Singleton'la derhal imzalamalıyız şeklinde güncelliyorum.

Gercekten 4 numara ihtiyaci mi var diyorsunuz? cidden sasiriyorum bazen... Cok ilginc...
Bu arada zaten az da olsa katki alinabilcek durumda olsa bosta olur mu?