Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2006880 defa)

0 Üye ve 122 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi Semazen

• Üye
  • Yer: Antalya-Alanya
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #13875 : 17 Aralık 2022, 12:41:01 »
Birçok kişi katılmasa da bana göre pota altlarında savaşan, sertlik katan ve ribaund kovalayan bir isme ihtiyacımız vardı. Bu beklentileri karşılayacaksa Kostas mantıklı ve gerekli olan bir transfer gibi duruyor.
Aynı dili konuşanlar değil, aynı duyguları paylaşanlar anlaşabilir.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #13876 : 17 Aralık 2022, 13:05:46 »
Çöp:Atık maddelerin atıldığı yer.Bir oyuncu için yetersiz kapasitesi yok gibi şeyler kullanalım.Sunu litarürden atalım.

Çevrimdışı canfb

• Üye
  • Yer: İSTANBUL
« Yanıtla #13877 : 17 Aralık 2022, 13:37:52 »
Yine C seviye bir oyuncu alıp koç ile birlikte B seviyesine çıkmasını beklicez Hayes'de olduğu gibi.Fakat Hayes'de gördüğümüz gelişimi Kostas'da görebileceğimize çok inanmıyorum.Çıkabileceği maksimum seviye orası.Koçun bir bildiği vardır hayırlısı.

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #13878 : 17 Aralık 2022, 14:42:47 »
yağız haber geçmiş fenerbahçe her konuda anlaştı diye. istanbul’a davet edilmiş kostas. hayırlı olsun.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #13879 : 17 Aralık 2022, 15:22:15 »
190 191 boydan kısa özellikle erkeklerde olmaz.Edwarsds kadınlar basketbol dünyasında bile zorlanır Bobby istisna vücuduna bakın kas sırf.Bunda oda yok.Edwards çıkılmalı.

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #13880 : 17 Aralık 2022, 15:24:26 »
Çöp:Atık maddelerin atıldığı yer.Bir oyuncu için yetersiz kapasitesi yok gibi şeyler kullanalım.Sunu litarürden atalım.

Maalesef çok yaygın artık. Beni de çok rahatsız ediyor b ifade. Üstüne çok yazacağım çizeceğim şey var da şimdi buralarda da kullanan falan çıkar, tatsızlık olur. Sadece şunu yazayım kullananların büyük bir bölümü empati yeteneğinden yoksun insanlar. Bir insanı çöp olarak tanımlamanın başka bir izahatı yok.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @ab_1907
« Yanıtla #13881 : 17 Aralık 2022, 16:45:26 »
Kadrodaki 4üncu yunanlı oyuncu hayırlı olsun.Pelkas ile 5 futboldan.Sanirim koç 4 oynatacak Motleyi 5 Ante.Jekiri Booker fazla oldu gibi
Kimler o 4 Yunan ?

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #13882 : 17 Aralık 2022, 16:46:20 »
yani transferi çok beğendiğimden değil de nba’e gitmiş yunan milli takımı’nda oynayan bir oyuncuyu floyd’la karşılaştırmak ilginç.
Calathes ile beraber ikisine birden çöp demek daha da ilginç.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #13883 : 17 Aralık 2022, 16:46:52 »
Hayret, aynı fikirdeyiz:)

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #13884 : 17 Aralık 2022, 17:17:29 »
kostas için 5 numaradan daha fazla süre alıyor artık diyorlar. switch yapabilmesi avantaj. nba seviyesinde bir atletizme sahip ama hücumda ikili oyun bitirmekten başka bir şey katmasını beklemek yanlış olur. motley-kostas-jekiri oldu gibi rotasyon. umarım özellikle jekiri’den hiç alamadığımız çember koruma katkısını alırız biraz olsun.
« Son Düzenleme: 17 Aralık 2022, 17:17:56 Gönderen: efeovic »

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #13885 : 17 Aralık 2022, 23:52:27 »
Bize skor üretecek, yaratıcı oyuncu lâzımken, hem kısa hem uzun oyuncu üstelik, Kostas gibi bir kazmayı bu takıma getirene yazıklar olsun. Bu kişi İtoudis'se ona yazıklar olsun o zaman.

Çöp lafını hiç kullanmadım ama bu adam çöp, boş, kazma vs aklınıza daha ne gelirse. Gerçekten yazıklar olsun transferinde emeği geçen herkese!

Çevrimdışı bothersome man

• Üye
« Yanıtla #13886 : 18 Aralık 2022, 02:05:45 »
Bize skor üretecek, yaratıcı oyuncu lâzımken, hem kısa hem uzun oyuncu üstelik, Kostas gibi bir kazmayı bu takıma getirene yazıklar olsun. Bu kişi İtoudis'se ona yazıklar olsun o zaman.

Çöp lafını hiç kullanmadım ama bu adam çöp, boş, kazma vs aklınıza daha ne gelirse. Gerçekten yazıklar olsun transferinde emeği geçen herkese!

Belki Ocak'ta Dorsey ayrılmaya karar verirse (bunun olabileceği söyleniyor) Edwards'ı kiralık vs. bir formülle yollayıp Dorsey'i alma girişimimiz olabilir. Sanırım koçun kafasında kadroyu çeşitlendirmekten ziyade, bilhassa Motley ve Wilbekin gibi kilit oyuncuların olası sakatlanma ihtimallerine karşılık alternatif yaratma düşüncesi var. Bu bakımdan herkes şutu olan 4 numara beklerken gittik prototip olarak Motley'e benzeyen Kostas Antetokounmpo'yu çektik. Wilbekin'in yokluğunda ise Edwards bekleneni verebilmiş değil, eğer durumda bir değişme olmazsa diyorum hani belki bir ihtimal Dorsey hamlesi gelir mi Ocak ayında...
İyi olan değil, TAKIM olan kazanır.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #13887 : 18 Aralık 2022, 10:06:17 »
Dün izlediğim programda söylediler Baskonia oyuncuyla sohbet esnasında baldırının kötü olduğunu söylemiş Motley.Sanirim Rusya liginden tanıdığı oyuncu.Bu demek Ocağa kadar yok.Bir hale şarttı.Ben koca güveniyorum.Ögrencisinden katkı alacaktır.

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #13888 : 18 Aralık 2022, 16:09:01 »

Ağbi yavaş. Sinirlenince içinden say 100'e kadar. Ben öyle yapıyorum. Öte yandan her oyuncu bir sistem bağlamında değerli veya değersiz. Bunu gözden kaçırmayalım.

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #13889 : 18 Aralık 2022, 17:31:10 »
Ağbi yavaş. Sinirlenince içinden say 100'e kadar. Ben öyle yapıyorum. Öte yandan her oyuncu bir sistem bağlamında değerli veya değersiz. Bunu gözden kaçırmayalım.

Yok abi 100 değil 1000'e kadar saysam da sinirim geçmiyor Kostas gibi kazmalar transfer edilince. Bu transfer en başta cenâbet kulübümüzün üzerine çöken beceriksiz sağlık ekibimize yazar. Elâlemin yıldız oyuncusu topal kalır, kötürüm olur, sonra bi bakarız 2-3 hafta sonra oynar. Bizim oyuncuların ayağı yan bassa 3-4 ay kaybolur, sonra da sezonun sonu gelir. Her sene şaşmayan bir senaryo bu. Ulan yıllarca Vesely'nin dönmesini bekledik, adam gibi yedekle işte di mi. Bu sene de Wilbekin en kritik skor gücümüz, adam gibi yedekle işte. Edwards bir yere kadar, yaratıcı oyuncu eksikliğimiz had safhada, eğer bütçe kısıtlıysa git Manisa'dan Wayne Selden'ı falan çek. Hem Wilbekin'i aratmaz hem de Calathes'i dinlendirir, 20 sayı atar bana. Wilbekin dönünce de ligte kullanırız Selden gibi adamları.

Paris Basket'te İsmael Kamagate var daha 21 yaşında hârika oynuyor ya da İsrail Ligi'nde Zach Hankins var, her türlü Kostas'ı cebinden çıkarır bu oyuncular. Kostas dediğimiz adamlar Giannis'in ekmeğini yiyen kardeşler işte, hasbelkader abisi sâyesinde NBA görmüş ve kıçına tekmeyi yemiş kazma bunlar.
« Son Düzenleme: 18 Aralık 2022, 17:32:50 Gönderen: Erdal Soner »