Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2007519 defa)

0 Üye ve 102 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #13950 : 27 Aralık 2022, 10:52:25 »
Şunu kabul edeceğiz ne alırsak kar diye bakacağız.Yetenek havuzu yüksek takım değiliz.Gecis takımı bu.Birlikte oynarsak başarı gelecek 8 büyük başarı bu kadro için.Cidden Obranın kurduğu kadroya benziyor.ik sene.

Çevrimdışı Aykutpmkc

• Üye
  • Yer: Kars-Karabük
    • aykutpmkc
« Yanıtla #13951 : 27 Aralık 2022, 12:43:35 »
Şu Darius Adams'ı bir çekemedik Çin'den. Jekiri ve Edwards'tan çıkıp Dorsey + Adams yapabilsek keşke yada hiç olmadı Dorsey + Trimble. Müthiş homojen bir takım olurduk.
Abi enteresan bir şekilde Darius Adams bir türlü dönmedi avrupaya çinden çok çok iyi bir kontratı var herhalde kaç sene oldu.

Çevrimdışı Ugur_aus

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #13952 : 27 Aralık 2022, 13:50:11 »
Bu arada udoh sessiz sedasiz japonyaya transfer olmus 15 aylik aradan sonra ilk macina cikmis.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #13953 : 27 Aralık 2022, 15:09:01 »
Şu Darius Adams'ı bir çekemedik Çin'den. Jekiri ve Edwards'tan çıkıp Dorsey + Adams yapabilsek keşke yada hiç olmadı Dorsey + Trimble. Müthiş homojen bir takım olurduk.

adam bitti gitti ... kadayif oldu :)
Bana sorarsaniz bizim yaptigimiz en buyuk hata ponitka yi almamamiz oldu. Hem maliyet anlaminda hemde musaitlik anlaminda yazin cok iyi bir sansti.
Ponitka cevresine cok servis yapabilen bir oyuncu. 3 ve 2 numaralardan hem daha fazla katki alirdik, hemde calathes oyunda degilken oyun kurucu gibi topu yonlendirirdi, fiziksel olarak kuvvetli ve hizli bir 5 de olurdu. 1-2-3 numaralarin hepsinide yedeklerdi. 
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #13954 : 27 Aralık 2022, 15:09:16 »
Militunov işinin aslı astarı var mı acaba, çok ihtimal vermiyorum ama booker'ı şutlayıp alabilsek ne güzel olurdu.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #13955 : 27 Aralık 2022, 15:10:04 »
Militunov işinin aslı astarı var mı acaba, çok ihtimal vermiyorum ama booker'ı şutlayıp alabilsek ne güzel olurdu.

Booker i sutlasak o kadar alinabilecek oyuncu var ki 1,5 bandinda.... Ama olmadi ... cok denediler.
« Son Düzenleme: 27 Aralık 2022, 15:10:27 Gönderen: ETIRYAK »

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #13956 : 27 Aralık 2022, 15:11:15 »
adam bitti gitti ... kadayif oldu :)
Bana sorarsaniz bizim yaptigimiz en buyuk hata ponitka yi almamamiz oldu. Hem maliyet anlaminda hemde musaitlik anlaminda yazin cok iyi bir sansti.
Ponitka cevresine cok servis yapabilen bir oyuncu. 3 ve 2 numaralardan hem daha fazla katki alirdik, hemde calathes oyunda degilken oyun kurucu gibi topu yonlendirirdi, fiziksel olarak kuvvetli ve hizli bir 5 de olurdu. 1-2-3 numaralarin hepsinide yedeklerdi.
Biz istedik de adamın gelmesine kaldı sanki :)
Onun kadayıf hali bile top diye oynar çoğu oyun kurucu ile merak etme dostum :)

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #13957 : 27 Aralık 2022, 15:12:32 »
Milutinov aşkı yeniden mi alevlendi.?

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #13958 : 27 Aralık 2022, 15:13:48 »
Booker i sutlasak o kadar alinabilecek oyuncu var ki 1,5 bandinda.... Ama olmadi ... cok denediler.
Takas yapsınlar işte cska ile. Rusyayı da biliyor. Takılsın orada.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #13959 : 27 Aralık 2022, 15:16:35 »
Booker > Militinov
Edwards > Dorsey
Bir de Melo yeter.

Jekiri hariç fos adam kalmaz takımda. Onun da sözleşmeyi dondurmak lazım. Tabi boş boş konuşuyoruz burada.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #13960 : 27 Aralık 2022, 15:28:45 »
Takas yapsınlar işte cska ile. Rusyayı da biliyor. Takılsın orada.

Agzindan bal akiyor yeminle....

Ama sana su konuda katiliyorum, bu takim 2 isabetli hamle ile final 4 da iddaali bir pozisyonu zorlar. Yeter ki fizikli 5 leri savunma (mulutinov olabilir bu katki, ama bana olasi degil gibi geliyor), clathes den sonra oyunu yonlendirme ve dis sut istikrarsizligini cozsun. Zaten dis sut istikrarsizligi da Calathes in alternatifi olmamasi ile alakali, hep zor sutlara kaliyoruz... O da iyi bir tamamlayici isme bakar.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #13961 : 27 Aralık 2022, 15:45:26 »
Agzindan bal akiyor yeminle....

Ama sana su konuda katiliyorum, bu takim 2 isabetli hamle ile final 4 da iddaali bir pozisyonu zorlar. Yeter ki fizikli 5 leri savunma (mulutinov olabilir bu katki, ama bana olasi degil gibi geliyor), clathes den sonra oyunu yonlendirme ve dis sut istikrarsizligini cozsun. Zaten dis sut istikrarsizligi da Calathes in alternatifi olmamasi ile alakali, hep zor sutlara kaliyoruz... O da iyi bir tamamlayici isme bakar.

Biz klüp olarak mazoşist olmayı seviyoruz. Mesela bayan baskete epoupa yerine bir pg almayı düşünmüyoruz, o pozisyonda biraz acı çekelim diye, erkek baskette ikinci bir pg düşünmüyoruz, calathesin dili yere değsin posası çıksın diye yada booker ve jekiri kazmaları yerine eli yüzü düzgün bir pivot almıyoruz, aldığımız antetokoumpo da bu ayarda bir isim. Pota altında motley sakatlanınca üst üste 5 mağlubiyet hoşumuza gidiyor mesela. Bunların hepsi işte acı çekmeyi sevmemizden kaynaklı. Rahat etmek, keyifli bir şekilde herhangi bir şubeyi izlemek haram bize. Bak futbola hiç değinmedim daha :)

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #13962 : 27 Aralık 2022, 15:49:17 »
Bulaştı mi benden sana :D

Hayallerimiz var, beklentimiz yok artık abi...

Çevrimdışı bojan bogdanovic

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #13963 : 27 Aralık 2022, 17:33:59 »
Cska koca yaz hiçbir yere bırakmadı adamı iş bu derece inada binmişken Milutinov'u almak Micic'i Efes'ten çıkarmaktan daha zor şu an hayaller de biraz uçuk kaçıyor sanki

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #13964 : 27 Aralık 2022, 20:59:47 »
Yapılscak en iyi iş Tony Taylor ve Carseni takas etmek.Carsen Erdem Canın elinde daha iyi olabilir.Taylor bize kısa vadede ilaç olur.