Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2007243 defa)

Tom Hanks ve 116 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #13965 : 27 Aralık 2022, 21:08:55 »
Yapılscak en iyi iş Tony Taylor ve Carseni takas etmek.Carsen Erdem Canın elinde daha iyi olabilir.Taylor bize kısa vadede ilaç olur.
McCollum bence

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #13966 : 27 Aralık 2022, 21:17:14 »
McCollum bence
Oda olur ancak Karşıyaka ile aramız limoni.Erdem Can faktörüyle daha olası.Bence denenmeli.Çok yetenekli iki oyuncuda ama diğeri daha olası.
« Son Düzenleme: 27 Aralık 2022, 21:19:41 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #13967 : 27 Aralık 2022, 22:02:58 »
43 sayı, 41 verimlilik McCollum'dan

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #13968 : 27 Aralık 2022, 22:06:03 »
43 sayı, 41 verimlilik McCollum'dan
Basketbolde kariyer günleri. :) ;) :D. Dün Clyburn bugün Mcollum.

Çevrimdışı Av.Asım

• Üye
« Yanıtla #13969 : 27 Aralık 2022, 22:25:12 »
Kesinlikle Mccollum, çünkü kısıtlı süreleri de kabul eder ve görevini iyi yapar. Takım arkadaşlarını oyunda tutmak adına topu paylaşıp maç sonu sazı eline almak gibi skilleri de var. Euroleuge'de iki sezon oynamış ikisinde de takımı lig sonuncusu olmuş. Doğru yapılarda bulunma şansına haiz olsa bambaşka bir avrupa kariyeri olurdu.

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #13970 : 28 Aralık 2022, 00:12:08 »
aslında jekiri yerine telekom’daki tyrique jones da çok iyi olur eğer ligden birini alacaksak. hem 25 yaşında, hem de çember koruması, ribaund katkısı da iyi. geçtiğimiz gün erdem can bir programa konuk olmuştu orada kısa devrilmelerde de katkı verdiğinden bahsedilmişti. motley’nin arkasına iyi bir ekleme olabilir.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #13971 : 28 Aralık 2022, 00:20:17 »
Erdem Canlı Telekom şampiyonluk adayı.Gelmezler bizimki sohbet.Super karekter Can.Yendi bizi ama aska centilmenlikten  taviz vermedi.Harika fizyonomi çok sıcak havası var hep başarılı olsun.
« Son Düzenleme: 28 Aralık 2022, 00:23:47 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı BenFener46

• Üye
  • Yer: Kayseri
« Yanıtla #13972 : 28 Aralık 2022, 00:23:24 »
En azından kötü de olsa bir teklif götürün medyada duyalim Fenerbahçe'nin de ilgisi var diye. En fazla bizim ihtiyacımız var şu oyuncuya. Babası da bir taraftarimizin bize gelmesi hakkindaki twitini beğenmiş adamlarin gönlü bizden yana. Belli ki teklif bekliyorlar. Yapmazsak Monaco yapacak herif. Kaçan balık büyük olacak sadece bu sene değil uzun soluklu bir yatırım olacak Dorsey. Yönetim hadi ama.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #13973 : 28 Aralık 2022, 01:37:07 »
aslında jekiri yerine telekom’daki tyrique jones da çok iyi olur eğer ligden birini alacaksak. hem 25 yaşında, hem de çember koruması, ribaund katkısı da iyi. geçtiğimiz gün erdem can bir programa konuk olmuştu orada kısa devrilmelerde de katkı verdiğinden bahsedilmişti. motley’nin arkasına iyi bir ekleme olabilir.

Abi Antek.. gelmese tamam da... O gelmisken, farkli bir profil gerek. Daha uzun ve mumkunse korkmadan Euroleage sahasina atabilecegin. Fall, Tavares, Poirier tarzi oyunculari savunabilecek biri lazim... Bu anlamda Mulitinov veya o tarz bir oyuncu lazim bence. Ama bir yandan da pota alti cok sisiyor yabancilarla...

Keske Sertac gelseydi. Her anlamda tamamlayici olurdu kadroda.
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #13974 : 28 Aralık 2022, 01:54:08 »
Abi Antek.. gelmese tamam da... O gelmisken, farkli bir profil gerek. Daha uzun ve mumkunse korkmadan Euroleage sahasina atabilecegin. Fall, Tavares, Poirier tarzi oyunculari savunabilecek biri lazim... Bu anlamda Mulitinov veya o tarz bir oyuncu lazim bence. Ama bir yandan da pota alti cok sisiyor yabancilarla...

Keske Sertac gelseydi. Her anlamda tamamlayici olurdu kadroda.
jones’u önümüzdeki sezon için yazdım zaten bu yıl daha pota altında değişiklik olmaz büyük ihtimalle. bize oyunu açacak 5 numara şart çünkü tavares’e karşı en net çözüm o. sertaç’ı ben de çok istiyorum bence bu yaz ufak da olsa bir şansımız olacaktır. kostas’la ekstrem bir durum olmazsa devam edilmez, booker da %90 gidici. şu dönemde dorsey’i çözebilirsek bir guard iki de uzun lazım sadece yazın. sertaç+jones çok güzel olur ama bjelica’yı ve en önemlisi bu sezon nereye kadar gideceğiz bunları görmek lazım.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #13975 : 28 Aralık 2022, 12:15:36 »
abi cogu kisinin dusuncesinin aksine Dorsey nin takimdaki sorunu cozebilecegini hic sanmiyorum. Evet Edwards in yerine guzel olur, ama o da calathes yokken oyunu yonlendirebilecek oyuncu degil. En azindan oyle oynadigi maclari hic hatirlamiyorum. Bu takimda Efeste Elijah Bryant in pozisyonu gibi, yada wilbekinle degisimli katki verir. Yine oyun kurma Guduric e kalir.
« Son Düzenleme: 28 Aralık 2022, 12:17:47 Gönderen: ETIRYAK »

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #13976 : 28 Aralık 2022, 13:14:55 »
abi cogu kisinin dusuncesinin aksine Dorsey nin takimdaki sorunu cozebilecegini hic sanmiyorum. Evet Edwards in yerine guzel olur, ama o da calathes yokken oyunu yonlendirebilecek oyuncu degil. En azindan oyle oynadigi maclari hic hatirlamiyorum. Bu takimda Efeste Elijah Bryant in pozisyonu gibi, yada wilbekinle degisimli katki verir. Yine oyun kurma Guduric e kalir.
katılmakla birlikte yine de ihtiyacımız var. kendi skorunu yaratabilen wilbekin dışında bir tek guduric var o da bu sıralar skordan çok problem yaratıyor o yüzden buraya gelecek bir dorsey sayı potansiyelimizi daha da artırır. bunu yaparken de guduric’in biraz daha rahatlamasını ve ikili oyunları daha rahat oynamasını sağlayabilir.

ayrıca sadece bu sezon özelinde de düşünmemek lazım bu transferi. campazzo konusu geçtiğinde de benzerini yazmıştım, hem önümüzdeki yılki kadromuzu ve şansımızı güçlendirmiş oluruz hem de rakiplerin güçlenmesini engellemiş oluruz. hala daha topa girmek için neyi bekliyorlar anlamış değilim.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #13977 : 28 Aralık 2022, 13:42:14 »
kendi skorunu yaratabilen wilbekin dışında bir tek guduric var
Konudan bagimsiz yaziyorum.

Bu kendi skorunu yaratma olayi cok dile geliyor Guduric disinda yok diye ama, sanki pierre ve motley de kendi skorlarini yaratabiliyor... Zaten wilbekin istediginde tek basina kafa tutuyor.

Pierre in oyunu ozellikle goze hos gelmediginden sanirim yadirgiyoruz. Yinede sirti donuk alip atiyor veya attiriyor (yani drive la degil) Bir sekilde oda kendi skorunu setten bagimsiz yaratiyor gerektiginde.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #13978 : 28 Aralık 2022, 13:50:53 »
Bu arada Dorsey icin teklifimiz olmadigi heryerde soyleniyor. Tahminen Oly e gidiyor. 1.5 sene 2,5 M kontratla.

@Bogdan Bogdanovic, Kemal Bjelica nin donusu hakkinda bir sey var mi?

Gecen seneki gibi Vesely-Guduric oyun kurma, topa yon verme katkisini belki Bjelica-Guduric ikilisi ile de cozebiliriz. Sonucta piyasada o profile en yakin Campazzo idi... oda ne paralara gitti gorduk. Piyasada isimde yok, su Melo doner mi acaba dedik ama ondan da ses yok. Mecburen takim icinde cozmemiz gerekecek sanki, eger birseyler yapacaksak bu sene.

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #13979 : 28 Aralık 2022, 14:07:36 »
Ben de ilk önce böyle düşündüm ama bi yandan da Calthes'in olmadığı anlarda kendi skoruna gidebilen oyuncularla başka bir oyun kurgulayabilir koç. Bu konularda esnek bi adam, CSKA'dan biliyoruz.
Kara deryalarda bir FENERsin!