Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2007320 defa)

agha ve 100 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #13980 : 28 Aralık 2022, 14:09:26 »
Nemanjadan hala medet ummak polyannacılik gibi geliyor bana.Kisa ihtiyacı bariz ortadayken alınmıyorsa hedef sadece 8 demektir.Sn Ali Koç vizyonu bu kadar şaşırmadık Olide guard kısa zengini adamlar alıyor.Dünya alem duydu ilgilendiğimizi.Gidin Edwards takaslayın Mccollum.ile Neednam ile yada Taylor ile Shayok Pewz olmaz. Bunlar iyi adamlar net.
« Son Düzenleme: 28 Aralık 2022, 14:10:16 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #13981 : 28 Aralık 2022, 14:14:59 »
Olide Mckissic Walkup Larenzakis Vezenkov Sloukas var Vezenkov 1 2 3 oynar.Kızılyildiz Baskonia hatta Panadan  bile zayıf kısa rotasyonu var.Fenerbahçede kural bir oyuncu sakatlanacak öyle akla geliyor.Nickonun sakatlanması an meselesi.
« Son Düzenleme: 28 Aralık 2022, 14:29:06 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı Ero1907

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #13982 : 28 Aralık 2022, 14:34:21 »
tyler dorseye bu aksam nbaden kontrat bulamamasi halinde teklif yapicagimiz yazilmis.

ben dorseynin bize gelmek istedigini dusunuyorum en cok ihtiyac duyan takimda biziz.
2.5 sene 3 milyon euro civari baglariz umarim.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #13983 : 28 Aralık 2022, 14:53:45 »
Ben de ilk önce böyle düşündüm ama bi yandan da Calthes'in olmadığı anlarda kendi skoruna gidebilen oyuncularla başka bir oyun kurgulayabilir koç. Bu konularda esnek bi adam, CSKA'dan biliyoruz.

Bence eldekilerle tum denemeleri yapti ... Besiktas macinda Ismet, ve bir macta da Metecan buna guzel reaksiyon verdi. Ama genel anlamiyla tutmadi.

Calathes sin sahada olmadigi anlarda bu motor sisiyor, net yani. Belki Dorsey i alip bir deneme daha yapabilir. Bence super isim Dorsey, hatta Monaco ile anlasip seneye bize gelse isterim, ama halihazirdaki kadrodanun ilaci olacagini kesin degil.

Ihtiyac; Frankamp, Melo hatta 3 numara olmasina ragmen Ponitka benzeri topa yon veren bir kisa sanki. Tekrarliyorum sadece bu sene ozelinde kadroya bakinca soyluyorum bunu, seneye Booker ve Edwards sonrasi farkli olabilir.
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #13984 : 28 Aralık 2022, 14:58:51 »
Melih Tarık falan 1 numara olarak denenebilir mi.?

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #13985 : 28 Aralık 2022, 15:14:59 »

Yapma abicim gözünü seveyim, bunların 1 numarada işi ne?

Dorsey süper olur ama hâlâ en büyük sorun Calathes'in tek tabanca olması. Allah korusun sakatlıktan.

5 numarada Motley var, Kostas geldi, 2-3 ay sonra Jekiri dönecek vs derken transfer beklemek hayal olur. Booker'dan çıkmak yerine Jekiri'den çıkmak daha mantıklı bence. Booker'ın iyi kötü bir şutu var.

1-Edwards'tan çıkıp Dorsey
2-Jekiri'den çıkıp Milutinov
3-Calathes'in arkasına transfer, pahalı bir isme gerek yok, güvenilir olsun yeter.

Bu 3 hamle f4'ü garantilemek demek. Ama paramız yetmez çünkü fakiriz.

Çevrimiçi kenz

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #13986 : 28 Aralık 2022, 15:15:49 »

İsmet varken niye denensin?
« Son Düzenleme: 28 Aralık 2022, 15:16:19 Gönderen: kenz »

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #13987 : 28 Aralık 2022, 15:22:57 »

Dorsey süper olur ama hâlâ en büyük sorun Calathes'in tek tabanca olması. Allah korusun sakatlıktan.

5 numarada Motley var, Kostas geldi, 2-3 ay sonra Jekiri dönecek vs derken transfer beklemek hayal olur. Booker'dan çıkmak yerine Jekiri'den çıkmak daha mantıklı bence. Booker'ın iyi kötü bir şutu var.

3-Calathes'in arkasına transfer, pahalı bir isme gerek yok, güvenilir olsun yeter.

Hocam bu 3 hamle f4un de ötesi demek. Çok iddialı konuşmam, günlük performanslar da belirleyici olur ama takımdaki tüm defolardan neredeyse kurtulmuş oluruz. dorseye gereksiz diyenleri de anlamak çok güç. Takımda wilbekin ve dengesiz gudu hariç bir tane güvenilir forvet yok. Pierre, hayes falan deniyor. Şaşırıyorum. Bu adamlar görev adami. Adamlarda James,okobo ve loyd var, hala dorsey pesindeler. Bizim taraftar vizyonumuzda sorun var hala. Küçük düşünüyoruz. Dorsey gelsin de istemeyen istememeye devam etsin.
« Son Düzenleme: 28 Aralık 2022, 15:23:30 Gönderen: iloturo »

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #13988 : 28 Aralık 2022, 15:28:00 »
Jekiri 2 ay yok.Nijeryalı sporcumuzun sözleşmesi dondurulur.2 ay az değil 3 olur.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #13989 : 28 Aralık 2022, 15:35:41 »

Durust olayim ilk iki secenek bana pek olasi gelmiyor.

Uzunlarda;
Kimse Jekiri yi sakatligi gecmeden almaz, bizde parasini verip cikamayiz.
Antekoupo nun verecegi performansi gormeden ve Bjelica yi bu kadar bekledikten sonra gelisini gormeden, uzun beklentisi artik olmamali.

Kisalarda;
Iki kisa birden alacagimizi sanmiyorum.
Biz NBA oncesi Dorsey ile yillik 800-900 civarina anlasmisiz. Simdi Oly 1,5 yil 2,5 mil USD veriyor. Monaco yarim sezon 1.2. Arti Edwards dan cikis parasi. Birde oyun kurabilen kisa ... toplamda 3-4 milyon civari para demek. Hele sure kriterine bakarsan, Calathes e yedek alman durumunda mac basi 8-10 dakika gelen ikinci oyuncu alir. Bu durumda zaten Dorsey de 7-8 dakika icin alinmis olur. Bana sacma geliyor.

Ben Frankamp gibi bir oyuncu gelirse kisa sorununun da cozulebilecegini dusunuyorum kisa vadede. 250 bin USD gibi bir cikis oderiz tahminen, kendide cok almiyor... Sanki o cozum daha makul, diger oyuncularinda huzunu kacirmadan ve takim uyumunu bozmadan cozmus olunur.

Eger Monaco alirsa, seneye Dorsey e kesin gitmemiz lazim. Ama bu sene icin gitmek, futbolda Mesut yada Irfan transferleri gibi olur. Iyi oyuncular ama sorunu cozmedigi gibi bir pozisyonu gereksiz kalabaliklastiriyor, sonra diger oyuncular etkileniyor.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #13990 : 28 Aralık 2022, 15:38:23 »
Hocam bu 3 hamle f4un de ötesi demek. Çok iddialı konuşmam, günlük performanslar da belirleyici olur ama takımdaki tüm defolardan neredeyse kurtulmuş oluruz. dorseye gereksiz diyenleri de anlamak çok güç. Takımda wilbekin ve dengesiz gudu hariç bir tane güvenilir forvet yok. Pierre, hayes falan deniyor. Şaşırıyorum. Bu adamlar görev adami. Adamlarda James,okobo ve loyd var, hala dorsey pesindeler. Bizim taraftar vizyonumuzda sorun var hala. Küçük düşünüyoruz. Dorsey gelsin de istemeyen istememeye devam etsin.

Zaten bu dengesizlikle seneye Gudu dan da cikmak gerekebilir. Toparlamazsa...

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #13991 : 28 Aralık 2022, 15:44:10 »
Monakoya giderse hiç alamazsın.Dorsey bir isimdi.O ayarda ülke içinden almaya çalış.Taylor Mcollum Neednam gibi.Frankamp sıradan bence.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
« Yanıtla #13992 : 28 Aralık 2022, 15:48:06 »
Durust olayim ilk iki secenek bana pek olasi gelmiyor.

Uzunlarda;
Kimse Jekiri yi sakatligi gecmeden almaz, bizde parasini verip cikamayiz.
Antekoupo nun verecegi performansi gormeden ve Bjelica yi bu kadar bekledikten sonra gelisini gormeden, uzun beklentisi artik olmamali.

Kisalarda;
Iki kisa birden alacagimizi sanmiyorum.
Biz NBA oncesi Dorsey ile yillik 800-900 civarina anlasmisiz. Simdi Oly 1,5 yil 2,5 mil USD veriyor. Monaco yarim sezon 1.2. Arti Edwards dan cikis parasi. Birde oyun kurabilen kisa ... toplamda 3-4 milyon civari para demek. Hele sure kriterine bakarsan, Calathes e yedek alman durumunda mac basi 8-10 dakika gelen ikinci oyuncu alir. Bu durumda zaten Dorsey de 7-8 dakika icin alinmis olur. Bana sacma geliyor.

Ben Frankamp gibi bir oyuncu gelirse kisa sorununun da cozulebilecegini dusunuyorum kisa vadede. 250 bin USD gibi bir cikis oderiz tahminen, kendide cok almiyor... Sanki o cozum daha makul, diger oyuncularinda huzunu kacirmadan ve takim uyumunu bozmadan cozmus olunur.

Eger Monaco alirsa, seneye Dorsey e kesin gitmemiz lazim. Ama bu sene icin gitmek, futbolda Mesut yada Irfan transferleri gibi olur. Iyi oyuncular ama sorunu cozmedigi gibi bir pozisyonu gereksiz kalabaliklastiriyor, sonra diger oyuncular etkileniyor.
Dorsey yarım sezonluk adam değil, alırlarsa devam eder, yarım sezonluksa teklif kabul etmez. Ayrıca gereksiz şişkinlik olmaz hocam. Edwards şarlatanindan çıkıp dorsey alınmalı. Yok para, yok bütçe, yok şu bu vs diyip duracaksak her sene aynı hikayeleri konuşmaya ve senin de dediğin gibi seneye, ondan sonraki seneye, sonraki seneye demeye devam ederiz. Zamanında louverne ayisindan çıkamamak belki bize bir sampiyonluga daha mal oldu. Adam da yata yata süresini doldurdu, ücretini de çatır çatır aldı. Şimdi de edwardstan çıkamıyoruz diye kabız olmaya devam ederiz biz. Zaten bir oyuncumuz sene başından bu yana sakat, Edwards da tatil yapıyor avrupada. Kadro şişkin değil bilakis son derece dar. Ama bizdeki mantalite hiç değişmiyor. İkina, sikina devam ediyoruz, 2 sakat verip, iki oyuncumuz kitlenince geçmiş olsun, sağlık olsun, tebrikler takıma. Şak şak şak. Seneye bakalım.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #13993 : 28 Aralık 2022, 15:56:38 »
Dorsey yarım sezonluk adam değil, alırlarsa devam eder, yarım sezonluksa teklif kabul etmez. Ayrıca gereksiz şişkinlik olmaz hocam. Edwards şarlatanindan çıkıp dorsey alınmalı. Yok para, yok bütçe, yok şu bu vs diyip duracaksak her sene aynı hikayeleri konuşmaya ve senin de dediğin gibi seneye, ondan sonraki seneye, sonraki seneye demeye devam ederiz. Zamanında louverne ayisindan çıkamamak belki bize bir sampiyonluga daha mal oldu. Adam da yata yata süresini doldurdu, ücretini de çatır çatır aldı. Şimdi de edwardstan çıkamıyoruz diye kabız olmaya devam ederiz biz. Zaten bir oyuncumuz sene başından bu yana sakat, Edwards da tatil yapıyor avrupada. Kadro şişkin değil bilakis son derece dar. Ama bizdeki mantalite hiç değişmiyor. İkina, sikina devam ediyoruz, 2 sakat verip, iki oyuncumuz kitlenince geçmiş olsun, sağlık olsun, tebrikler takıma. Şak şak şak. Seneye bakalım.

Abi Campozzo, kacirdik, kotu oldu denecek oyuncu,... keza vidozza ama Dorsey nin hala o seviyenin altinda oldugunu dusunuyorum. Bulamayacagimiz bir oyuncu tipi degil. Ihtiyacimizi gormeden onu kovalamak bugun icin anlamsiz oluyor. Seneye Okobo, gibi oyuncular da bosa cikacak. (hatta Furkan da donebilir)
« Son Düzenleme: 28 Aralık 2022, 15:58:08 Gönderen: ETIRYAK »

Çevrimdışı iloturo

• Üye
« Yanıtla #13994 : 28 Aralık 2022, 16:29:17 »
Abi Campozzo, kacirdik, kotu oldu denecek oyuncu,... keza vidozza ama Dorsey nin hala o seviyenin altinda oldugunu dusunuyorum. Bulamayacagimiz bir oyuncu tipi degil. Ihtiyacimizi gormeden onu kovalamak bugun icin anlamsiz oluyor. Seneye Okobo, gibi oyuncular da bosa cikacak. (hatta Furkan da donebilir)
Abi hala seneye diyorsun. Bu senenin suyu mu çıktı :D
Neden bu seneyi düşünmüyoruz hiç? Takım şampiyon olduktan sonra hep kötüye gitti. Önce final oynadı, sonra f4 yaptı, 4.oldu, sonra f4 yapamadı, play offta elendi, en sonunda da play off bile yapamadı. Hala seneye diyorsunuz?