Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2007430 defa)

0 Üye ve 107 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #13995 : 28 Aralık 2022, 16:41:01 »
Jekiri 2 ay yok.Nijeryalı sporcumuzun sözleşmesi dondurulur.2 ay az değil 3 olur.

Sayın ağbim, bir dondurur musun, görelim. Don deyince donuyor mu? Oluyor mu öyle hemen bir anda?

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #13996 : 28 Aralık 2022, 16:47:24 »
Sayın ağbim, bir dondurur musun, görelim. Don deyince donuyor mu? Oluyor mu öyle hemen bir anda?
Yöneticilik vasfı bunu gerektirir.3 ay sezon yok demek.Onuda yöneticiler bulacak çözümünü.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #13997 : 28 Aralık 2022, 16:49:28 »
Yöneticilik vasfı bunu gerektirir.3 ay sezon yok demek.Onuda yöneticiler bulacak çözümünü.

Parasini vermeden zor o isler...
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #13998 : 28 Aralık 2022, 16:54:14 »
Yöneticilik vasfı bunu gerektirir.3 ay sezon yok demek. Onuda yöneticiler bulacak çözümünü.
Bak burada katılıyorum sana ki geçmişte Efes yapmıştır bunu. Adamlarda Loyd 3 hafta yok diye hemen transfer yapmaya çalışıyorlar ki zarar görmeyelim bu dönem diye, bizde adamın teki 6 aydır yok, birisi şimdi 3 ay yok. Akıllarına aylar sonra dank etti de antetokoumpo aldılar. Kaldı ki bunu aldıkları zaman Jekiri sakat değildi.

Çevrimiçi Maldonado

• Üye
« Yanıtla #13999 : 28 Aralık 2022, 17:19:32 »
Sayısal olarak eksiktik eyvallah da... Oyun anlamında Ante'yi alsan ne almasan ne aga ya, Floyd çapında bir oyuncu işte. Gitsinler doğru düzgün kısa alsınlar. Jekiri, Ante, Booker; yabancılara bak aga, İstanbul'a kadar bu çöpü doldurunca patlamıştı çöplük 90'larda, hatırlarsınız...

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #14000 : 28 Aralık 2022, 17:23:05 »
İşte singleton, blackshear derken şapkadan bu çıktı. Biz de saf taraftarlar dedik ki bütçeyi campazzoya falan ayırdılar galiba. Sonra campazzo da gitti. Şimdi de dorseye verilecek para yok diyoruz.

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #14001 : 28 Aralık 2022, 18:24:06 »
Hocam bu 3 hamle f4un de ötesi demek. Çok iddialı konuşmam, günlük performanslar da belirleyici olur ama takımdaki tüm defolardan neredeyse kurtulmuş oluruz. dorseye gereksiz diyenleri de anlamak çok güç. Takımda wilbekin ve dengesiz gudu hariç bir tane güvenilir forvet yok. Pierre, hayes falan deniyor. Şaşırıyorum. Bu adamlar görev adami. Adamlarda James,okobo ve loyd var, hala dorsey pesindeler. Bizim taraftar vizyonumuzda sorun var hala. Küçük düşünüyoruz. Dorsey gelsin de istemeyen istememeye devam etsin.

Hocam biz maalesef her yeri tamam yapsak, bir pozisyonu öyle açıkta bırakırız ki ordan da gümleriz, yıllardır bu böyle futbolda da basketbolda da. Ya çok iyi kadro kurulur ama zayıf hoca getirilir ya da en iyi hoca getirilir ama takıma kazmalar doldurulur. Düşün bak, Campazzo ve Vildoza Avrupa'ya dönüyor ama ikisini birden pas geçiyoruz. Campazzo'yu almama nedenimiz takımın ritmi ya da maaş dengesi deniyorsa öyle beyine tüküreyim. Campazzo gibi bir adam gelsin, f4 garanti demek, adam o derece etki edecek. Yemişim dengeleri. Ama nerde bizde bu adamları getirecek vizyon.

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #14002 : 28 Aralık 2022, 18:28:28 »
Campazzo-Calathes
Dorsey-Wilbekin
Gudu-Tavşan
Hayes-Bjelica
Motley-Milutinov

Şu 9 yabancıyı toplamak bütçemizi ne kadar aşabilirdi ki? Savunmaysa hemen hemen hepsi savunmacı, hücumsa hemen hemen hepsi hücumcu. Campazzo-Calathes-Bjelica üçlüsünün aynı anda parkeye koyacağı oyun aklını hayal bile edemiyorum, İtoudis göbeğini kaşırdı rahatlıktan.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #14003 : 28 Aralık 2022, 18:31:45 »
Ante Floydan daha iyi oyuncu buna katılmıyorum.Arti oyuncudan maksimum verim alan koç var başımızda.Katkı verecektir.Edwards istisna oldu.
« Son Düzenleme: 28 Aralık 2022, 18:32:21 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #14004 : 28 Aralık 2022, 18:36:49 »
Campazzo-Calathes
Dorsey-Wilbekin
Gudu-Tavşan
Hayes-Bjelica
Motley-Milutinov

Şu 9 yabancıyı toplamak bütçemizi ne kadar aşabilirdi ki? Savunmaysa hemen hemen hepsi savunmacı, hücumsa hemen hemen hepsi hücumcu. Campazzo-Calathes-Bjelica üçlüsünün aynı anda parkeye koyacağı oyun aklını hayal bile edemiyorum, İtoudis göbeğini kaşırdı rahatlıktan.
Mükemmel kadro. Efesi de reali de barcayi da hepsini parkeye gomerdi bu takim. Iste ama bunu düşünecek beyin yok malesef. Dedigin cok dogru ya hoca olur takim olmaz, yada hoca olmaz. Hani bunu zamanında rauflu kadroda da görmüştük.

Çevrimdışı pikenrol

• Üye
« Yanıtla #14005 : 28 Aralık 2022, 18:47:15 »
forum jekiri’ye sarmış. :)

27-28 dakika oynayan, ligin en iyi hücum pivotu motley’i yedekleyen 13-14 dakikalık oyuncudan nasıl bir seviye ve performans bekliyorsunuz ki?

jekiri gayet iyi oyuncu. sezonun önemli kısmında dönecek zaten.

dorsey gelsin, uzun süreli sakatlık yaşamadığımız sürece bu takımın eksiği kalmadı artık bence.

calathes 25 - wilbekin 15
dorsey 25 - wilbekin 10 - guduric 5
pierre 20 - guduric 20
hayes 25 - booker 15
motley 25 - jekiri 15

gayet güzel bir kadro.

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #14006 : 28 Aralık 2022, 19:31:45 »

Heh, hay yaşa! Ben de ona vurgu yapmaya çalışıyorum. Kulüp yöneticiliği ile taraftarlık çok farklı şeyler. Taraftar gibi yöneticilik yapmaya kalkarsan eline megafon falan alıp rezil oluyorsun...

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #14007 : 29 Aralık 2022, 00:24:18 »
Bir tek seyirci kaldi sakatlanmayan... booker da bir ay yok ... revir gibi sube
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #14008 : 29 Aralık 2022, 00:37:32 »
Nbadeki Booker o.Bende öyle sanmıştım.

Çevrimdışı constructor

• Üye
  • Yer: muğla
« Yanıtla #14009 : 29 Aralık 2022, 17:04:24 »
umut akıncıoğlu nun bir önerisi vardı, carsen-ismet gaziantepe oradan mc intyre veya frandkamp ı çekerim diyordu. ben diyorum ki dorseyi alsak bile bu operasyonu gene de yapmamız lazım. işte o zaman playoff ta ve hatta final fourda sakatlık olursa öldük bittik demeden yolumuza devam ederiz.
calathes frandkamp
dorsey wilbekin guduriç
dysawn hayes
bjelica - booker
motley -ante- jekiri