Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2006632 defa)

Samet_GFB ve 108 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #14310 : 26 Nisan 2023, 10:38:50 »
Burasıda güzel kardeşlerin yayın yaptığı yer.Kaynak Dersimiz Fenerbahçe:Efesten Fenerbahçeye gelecek oyuncular olabilir dedi bombayı bıraktı.Bu arada Dariusu Milano da istiyormuş İtalyan pasaportu olayı olabilirmiş.
« Son Düzenleme: 26 Nisan 2023, 10:46:37 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
« Yanıtla #14311 : 26 Nisan 2023, 12:14:39 »
Bi çoğumuz thompsona vurgun sonuçta adam euroleague a ciddi damga vurdu ama benim gözüm dante exum da, kontratı bitiyo, fiziği atletizmi avrupada inanılmaz fark yaratıyo, yaşı itibari ile en iyi olabilecek dönemleri. Belki giannakoupoulos delisi calathesi alırda guard rotasyonunu yeni baştan kurar 2 farklı tip oyun kurucu alırız.
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #14312 : 29 Nisan 2023, 01:48:00 »
Kostas-Booker-Nemanja muhtemelen Jekiri iyi uzun bulunamazsa kalmalı.Ve Carsen ile yollar ayrılır.

Çevrimdışı Semazen

• Üye
  • Yer: Antalya-Alanya
« Yanıtla #14313 : 29 Nisan 2023, 11:43:15 »
Kostas-Booker-Nemanja muhtemelen Jekiri iyi uzun bulunamazsa kalmalı.Ve Carsen ile yollar ayrılır.

Sanırım sabah kahvesi içeceksin. Günün bombasını attın keyifle izleyeceksin değil mi?
Aynı dili konuşanlar değil, aynı duyguları paylaşanlar anlaşabilir.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #14314 : 29 Nisan 2023, 11:47:07 »
Carsen bu performansı sürdürürse belki kalır.Ama Nemanja net gider gitmeli.Büyük hayal kırıklığı oldu.Booker yüksek maaş alıyor.Kostas konu mankeni.Fazla oynama olmayacak 3 4 transfer yerlilerden gelen olur.

Çevrimdışı Semazen

• Üye
  • Yer: Antalya-Alanya
« Yanıtla #14315 : 29 Nisan 2023, 11:53:13 »
Carsen bu performansı sürdürürse belki kalır.Ama Nemanja net gider gitmeli.Büyük hayal kırıklığı oldu.Booker yüksek maaş alıyor.Kostas konu mankeni.Fazla oynama olmayacak 3 4 transfer yerlilerden gelen olur.

Yazdığının anlamı: "Kostas, Booker, Nemenja kalmalı, hatta iyi bir uzun bulunamazsa Jekiri de kalmalı" şeklinde. Ama sen şimdi ben öyle demek istemedim, şunu kastettim diyeceksin. Tıpkı milyon kez yaptığın gibi.
Aynı dili konuşanlar değil, aynı duyguları paylaşanlar anlaşabilir.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #14316 : 29 Nisan 2023, 12:03:39 »
Yazdığının anlamı: "Kostas, Booker, Nemenja kalmalı, hatta iyi bir uzun bulunamazsa Jekiri de kalmalı" şeklinde. Ama sen şimdi ben öyle demek istemedim, şunu kastettim diyeceksin. Tıpkı milyon kez yaptığın gibi.

😁😁😁😁
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #14317 : 07 Mayıs 2023, 17:46:25 »
Sosyal Medyadan yayın yapan basketbol sitekerinr göre Onuralp transferinde sona yaklaşmışız.

Çevrimdışı sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
    • sinanycl
« Yanıtla #14318 : 07 Mayıs 2023, 18:01:59 »
Onuralp haberini yapan kişi palavracılık sektörüne lüe nin yanında başlayıp sonra lüe ile ters düşünce kendi palavracılık sitesini kuran biridir, haberin güvenirliğini sorgulamak gerek.

Ben onuralp olsam bize yada efese gitmem direk avrupaya giderim(hatta son zamanlarda valencia dedikodusu fazlasıyla var)

Şehmus bize gelmeden önce bjk de oynarken hepimizin imrenerek baktığımız bi adamdı ( o sezon bjk deki ortalaması 14.7 sayı , 4 asist, 4  ribaund, 1.5 top çalmaydı)
20 yaşında bu olağanüstü ortalamaları yakalamış adam şuan 2 metre top süremiyo, bizde geldiği nokta ortada.

Alperen gidince arkasından furkan haltalı geliyo deniyodu onun efesteki hali ortada.

Bu arada herşeyden bağımsız onuralp iyi bi Fenerbahçelidir sosyal hayatında ama kişisel temennim umarım kariyerine avrupada devam eder yükselişini sürdürür...

Bizde skorer kısa rotasyonunda wilbekin dorsey marko varken alacağı süre de rolde bence şu anda edwardsın aldığından çok olmaz ki wilbekin sakat olunca edwards a gün doğdu, wilbekin sakat olmasa belki süre bile alamazdı oly serisinde
« Son Düzenleme: 07 Mayıs 2023, 18:11:21 Gönderen: sinanyucel »

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #14319 : 07 Mayıs 2023, 18:39:33 »
Onuralp haberini yapan kişi palavracılık sektörüne lüe nin yanında başlayıp sonra lüe ile ters düşünce kendi palavracılık sitesini kuran biridir, haberin güvenirliğini sorgulamak gerek.

Ben onuralp olsam bize yada efese gitmem direk avrupaya giderim(hatta son zamanlarda valencia dedikodusu fazlasıyla var)

Şehmus bize gelmeden önce bjk de oynarken hepimizin imrenerek baktığımız bi adamdı ( o sezon bjk deki ortalaması 14.7 sayı , 4 asist, 4  ribaund, 1.5 top çalmaydı)
20 yaşında bu olağanüstü ortalamaları yakalamış adam şuan 2 metre top süremiyo, bizde geldiği nokta ortada.

Alperen gidince arkasından furkan haltalı geliyo deniyodu onun efesteki hali ortada.

Bu arada herşeyden bağımsız onuralp iyi bi Fenerbahçelidir sosyal hayatında ama kişisel temennim umarım kariyerine avrupada devam eder yükselişini sürdürür...

Bizde skorer kısa rotasyonunda wilbekin dorsey marko varken alacağı süre de rolde bence şu anda edwardsın aldığından çok olmaz ki wilbekin sakat olunca edwards a gün doğdu, wilbekin sakat olmasa belki süre bile alamazdı oly serisinde
Şehmus kötü oyuncu değil ama o kadar bonservis verilip alınmasına karşıydım, bizde pek bir varlık gösteremeyeceğini tahmin ediyordum. Onuralp için tam tersini düşünüyorum, çok iyi bir oyuncu, inşallah alırız.
« Son Düzenleme: 07 Mayıs 2023, 18:39:51 Gönderen: kenz »

Çevrimdışı sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
    • sinanycl
« Yanıtla #14320 : 07 Mayıs 2023, 19:13:13 »
Şehmus kötü oyuncu değil ama o kadar bonservis verilip alınmasına karşıydım, bizde pek bir varlık gösteremeyeceğini tahmin ediyordum. Onuralp için tam tersini düşünüyorum, çok iyi bir oyuncu, inşallah alırız.

Şehmus bjk deyken, ha keza onuralp bursada ortalama 30 dk süre ile sınırsız özgürlükle oynadılar, el seviyesinde hele ki bizim gibi üst düzey bi organizasyonda bu özgürlüğü de bulamayacak bu hoş görüyü de. Çok değil 2 sene önce onuralp efesteyken sadece 12 kişilik bsl rotasyonunu dolduran, parkeye sadece allstar haftasında smaç yarışmasında çıkan bi oyuncuydu.
Şimdi gerçekten komple bi oyuncuya dönüştü muazzam bi gelişim gösterdi ama bence bu gelişimini daha yukarı çıkarmasının yolu yine bol süreler alabileceği bi el takımına gitmesi olduğunu düşünüyorum. Ama artık euroleague vitrinine çıkma zamanı geldi kesinlikle. Ayrıca onuralpin bursada 1 yıl daha kontratı var, yine hatrı sayılır bi bonservis isteyeceklerdir kim talip olursa

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #14321 : 07 Mayıs 2023, 19:20:26 »
Şehmus bjk deyken, ha keza onuralp bursada ortalama 30 dk süre ile sınırsız özgürlükle oynadılar, el seviyesinde hele ki bizim gibi üst düzey bi organizasyonda bu özgürlüğü de bulamayacak bu hoş görüyü de. Çok değil 2 sene önce onuralp efesteyken sadece 12 kişilik bsl rotasyonunu dolduran, parkeye sadece allstar haftasında smaç yarışmasında çıkan bi oyuncuydu.
Şimdi gerçekten komple bi oyuncuya dönüştü muazzam bi gelişim gösterdi ama bence bu gelişimini daha yukarı çıkarmasının yolu yine bol süreler alabileceği bi el takımına gitmesi olduğunu düşünüyorum. Ama artık euroleague vitrinine çıkma zamanı geldi kesinlikle. Ayrıca onuralpin bursada 1 yıl daha kontratı var, yine hatrı sayılır bi bonservis isteyeceklerdir kim talip olursa
Ben olaya kendi çıkarımız açısından bakıyorum ve bize gelmesini istiyorum yoksa dediğin gibi orta seviye bir EL takımı gelişimi için daha iyi olabilir belki.
O gelirse Şehmus'u Bursa'ya verebiliriz.
Wilbekin, Melih, Tarık, İsmet, Şehmus, Onuralp, yerli kısa rotasyonu fazla şişer çünkü.

Çevrimdışı sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
    • sinanycl
« Yanıtla #14322 : 07 Mayıs 2023, 19:39:41 »
Ben olaya kendi çıkarımız açısından bakıyorum ve bize gelmesini istiyorum yoksa dediğin gibi orta seviye bir EL takımı gelişimi için daha iyi olabilir belki.
O gelirse Şehmus'u Bursa'ya verebiliriz.
Wilbekin, Melih, Tarık, İsmet, Şehmus, Onuralp, yerli kısa rotasyonu fazla şişer çünkü.

Bize gelse yeterli süre alamayacağı için şehmusun yada zamanında okbenin yaşadığı durumu yaşayabilir diye endişem var. Ama kesinlikle iyi bi oyuncu o konuda seninle hem fikirim.

Ben olsam guduric/dorsey/wilbekin olduğu skorer kısa rotasyonuna başka bi ekleme yapmazdım onuralpten bağımsız. Calathesin durumuna göre(pao ya dönme ihtimali varmış) giderse 2 kalırsa 1 oyun kurucu takviyesi ile kısa rotasyonunu tamamlardım. Ben kalacağını düşünmüyorum ama son zamanlarda edwards a karşı büyük bi sempati ve beklenti oluştu hele bi de o da kalacak olursa o bölge aşırı fazla kalabalıklaşmış olacak bence.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #14323 : 07 Mayıs 2023, 20:11:52 »
Sırf Wilbekin her maç oynatmak zorunda kalmamamız için onu yedekleyecek idame  ettirecek kısa bir oyuncuya ihtiyaç var.
« Son Düzenleme: 07 Mayıs 2023, 20:16:56 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı pikenrol

• Üye
« Yanıtla #14324 : 08 Mayıs 2023, 00:45:23 »
sayın cem ağrak ve kemal erdem beylerden başlığı duyumsuz bırakmamalarını tüm forum ahalisi adına rica ediyorum öncelikle.

papagiannis’in 3 yıllık uzatmaya yakın olduğunu yazmış biri ibn’de. sevindim buna. motley ile jekiri’nin olduğu yere pahalı transfer yapmanın hiçbir anlamı yok çünkü. 4-5 yedeklemek için ya tutarsa diye birini alıp geçsinler euroleague tecrübesi olmayan, belki tutar. tutmazsa sezon ortası yollarız.

bu takımın ihtiyaçları belli. elit pg ve eli ayağı düzgün 4 numara yedeği.

4 numara yedeğini bulmak çok sorun değil. pahalı birine de gerek yok zaten. şutu ve savunması olsun yeter, çok extra işler yapmasına lüzum yok.

thompson’u bir şekilde eklemek lazım takıma. topla tüfekle saldırıp, doldurmamız gereken bir tek eksik var zaten takımda altı üstü. onu da becersinler bir zahmet.

thompson - calathes
dorsey - wilbekin
guduric - pierre
hayes - xxx
motley - jekiri

onuralp’e yer yok ki bu kadroda. 2-3 numaralar takımın en güçlü ve kalabalık bölgesiyken, süre bulmakta zorlanacağını bile bile neden gelsin bize onuralp? gelmesini de geçtim, takımın en güçlü olduğu bölgeye para harcamanın anlamı yok.

öte yandan şu kadro iyi de bir 4 numara takviyesiyle ligin uzak ara en iyi kadrosu olur seneye.