Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2006620 defa)

Samet_GFB ve 109 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi Maldonado

• Üye
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #14340 : 10 Mayıs 2023, 01:19:29 »
Avrupa'da alınabilecek kim var ki. Kimse yok. Thompson, Papagiannis filan var işte. NBA'den bi tane da piyango getiririz, muhtemelen eşek çıkar.

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #14341 : 10 Mayıs 2023, 01:26:45 »
Avrupa'da alınabilecek kim var ki. Kimse yok. Thompson, Papagiannis filan var işte. NBA'den bi tane da piyango getiririz, muhtemelen eşek çıkar.
sertaç tavares’e çok iyi panzehir oldu barça’da, ayrılacak diye biliyorum. yani papagiannis’ten iyidir bence. hem de türk/ guard konusunda da katılıyorum kimse yok, thompson’a çok sıcak değilim ama mecbur kalacağız gibi duruyor.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #14342 : 10 Mayıs 2023, 01:32:28 »
calathes dışında kimi koydum ya? 😁

keşke thompson ile exum gelse de calathes gitse.

lakin panathinaikos, campazzo ile vildoza’yı bitirmek üzereyken nasıl yollayacaksın calathes’i?

hayır işin garibi 8-9 kişilik rotasyonumuz var demişim, sakatlık kısır döngüsünü dar rotasyona bağlamışım. carsen, booker ve bjelica’yı adam yerine koymamışım 8-9 kişilik rotasyon var derken. :)))
Arkadas 11 tane yabancın + 1 tane devsirmen ve 4-5 tane yerli var takimda. Nasil dar rotasyonmus bu. Dar değil boş rotasyon de sen buna. Calathes, booker, jekiri, Edwards, bjelica hepsi bom boş adamlar. Hatta daha ileri gideyim ben hayes, pierre ikilisini de beğenen bir adam değilim de hadi bunlari sineye çekiyorum. Yeteneğinin yanında 0 beyinli motleyi sineye çekiyorum. Bizde sakatlik rotasyonla alakalı değil. Artik kesinlikle eminim buna. Sezonun en kritik macinda riske edilmeyen, kendisi de riske girmeyen adamlar var takimda. Az bir ağrısı olsa oynamamayi seçip göt büyüten adamlar var. Bunlarin hepsi klubun lackaligi ile alakalı. Sakatlığı her takim yaşıyor da bizim klup gibi takimin başarısını sikine takmayan adamlari yok milletin. Bacağı kopsa oynamak için can atıyor mesela partizanlilar. Bizde 1 tane adam yok böyle. Su macta wilbekinin 1 sn oynamamasi dehşet vahşet bir durum.
« Son Düzenleme: 10 Mayıs 2023, 01:33:52 Gönderen: iloturo »

Çevrimdışı pikenrol

• Üye
« Yanıtla #14343 : 10 Mayıs 2023, 01:40:28 »
Arkadas 11 tane yabancın + 1 tane devsirmen ve 4-5 tane yerli var takimda. Nasil dar rotasyonmus bu. Dar değil boş rotasyon de sen buna. Calathes, booker, jekiri, Edwards, bjelica hepsi bom boş adamlar. Hatta daha ileri gideyim ben hayes, pierre ikilisini de beğenen bir adam değilim de hadi bunlari sineye çekiyorum. Yeteneğinin yanında 0 beyinli motleyi sineye çekiyorum. Bizde sakatlik rotasyonla alakalı değil. Artik kesinlikle eminim buna. Sezonun en kritik macinda riske edilmeyen, kendisi de riske girmeyen adamlar var takimda. Az bir ağrısı olsa oynamamayi seçip göt büyüten adamlar var. Bunlarin hepsi klubun lackaligi ile alakalı. Sakatlığı her takim yaşıyor da bizim klup gibi takimin başarısını sikine takmayan adamlari yok milletin. Bacağı kopsa oynamak için can atıyor mesela partizanlilar. Bizde 1 tane adam yok böyle. Su macta wilbekinin 1 sn oynamamasi dehşet vahşet bir durum.

11 yabancı, 1 devşirme, 4-5 tane yerliden kaçı bu seviyelerin oyuncusu?

12 kişilik rotasyondan kastım sayıca 12 oyuncu değil, 12 tane bu seviyelerin oyuncusu olması lazım diyorum, 10 kişi de bu yoğun fikstürde yetmiyor diyorum.

senin o bahsettiklerini adamdan saymıyorum yani. takımda bu seviyelerin oyuncusu 8-9 kişi var, diğerleri kuru kalabalık yapıyor. faydaları yok, zararları var. takımı aşağı çekiyorlar. sahada olduğu zaman takımı aşağı çekmeyen 12 kişi lazım.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #14344 : 10 Mayıs 2023, 01:47:46 »
Demek koç başarılı.Kaç tane bomboş ve sineye çekilen oyuncu saydınız İlhan Bey.Fenerbahçe bu kırık dökük eksik takımoa son 4umudunu son maça taşıdı.Wilbekin öyle kaçacak adam degil kenarda gorunuyor gir dese girecek.Risk almalıydi.Nemanja derhsl yollanması lazım.

Çevrimdışı Ero1907

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #14345 : 10 Mayıs 2023, 01:53:33 »
x-wilbekin
dorsey-guduric
pierre-x
hayes-x
motley-x

10 yabanci ile kesinlikle sezona baslanmali.

alabiliyorsak gelirse 3 numaraya furkan korkmaz inanilmaz iyi olur oyun akli olarakta skorerlik olarakta.

furkan olmazsada onuralp iyi olur.
sertacin barcadan ayrilmicagini daha dogrusu barcanin gondermeyecegini dusunuyorum.

darius-wilbekin
dorsey-gudu
pierre-furkan
hayes-x(biraz atlet ve guvenilir sutu olan)
motley-papagiannis

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #14346 : 10 Mayıs 2023, 02:05:41 »
Edwards-Booker-Ante ve Nemanja gider.Calathes yedek hamle oyuncusu olarak kalsın.Görüşler arşivde.Edwardsda eğer iyi kısa gelmeyecekse 1 sene daha kalabilir.Jekiride iyi uzun bulunumazsa.

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #14347 : 10 Mayıs 2023, 03:37:22 »
calathes - xxx
dorsey - wilbekin - edwards
pierre - guduric
hayes - xxx
motley - sertaç - jekiri

10 yabancılı bir kadro. yerli oyuncuları katmadım. calathes’i maça başlatırım, devamında çeyrekler ilerledikçe süresini kısar ana guard’ı oynatırım. çoğu kişi katılmayacaktır ama edwards’ı da tutalım derim. 1 ve 3/4’e yapacağımız transferlerin kalitesi ve katkısı eğer istediğimiz gibi olursa önümüz açık.

elimde olsa calathes’le devam etmez exum’u alırım ama kontratı var, zor görünüyor. calathes ve exum beraber de olmaz gibi.
« Son Düzenleme: 10 Mayıs 2023, 03:38:42 Gönderen: efeovic »

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #14348 : 10 Mayıs 2023, 10:40:34 »
Booker ve çıkarsak Nemsnjadan gelecek.olan güzel bütçe olacak.Akıllı harcamalıyız.

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #14349 : 10 Mayıs 2023, 13:00:36 »
Şu maç kazanılsaydı ya da Kostas'a steps çalacak göt olsaydı hakemlerde burada bambaşka konuşuluyor olurdu da neyse.

Nick-Gudu-Wilbo
Dorsey-Carsen
Pierre-Onuralp-Rogkavopoulos
Hayes-Bi tane daha benzeri
Motley-Bi tane iri güreşçi(Alba'daki eleman olabilir)

Herkes bir PG'dir tutturmuş. Abi sizin istediğiniz adamlardan yok, kalmadı. Alabiliyorsan Campazzo'yu al, kimse hayır demez ama öteki türlü bulamazsın. Thompson bence bizim oyuncumuz değil, Baskonia çok yanıltıcı takım bu anlamda. Bir tane 3-4 oynayan, bir tane de 4-5 oynayan eleman bulup Rogka-Onuralp ekleyip devam edersek ben kabul ederim.
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı pikenrol

• Üye
« Yanıtla #14350 : 10 Mayıs 2023, 13:10:13 »
Şu maç kazanılsaydı ya da Kostas'a steps çalacak göt olsaydı hakemlerde burada bambaşka konuşuluyor olurdu da neyse.

Nick-Gudu-Wilbo
Dorsey-Carsen
Pierre-Onuralp-Rogkavopoulos
Hayes-Bi tane daha benzeri
Motley-Bi tane iri güreşçi(Alba'daki eleman olabilir)

Herkes bir PG'dir tutturmuş. Abi sizin istediğiniz adamlardan yok, kalmadı. Alabiliyorsan Campazzo'yu al, kimse hayır demez ama öteki türlü bulamazsın. Thompson bence bizim oyuncumuz değil, Baskonia çok yanıltıcı takım bu anlamda. Bir tane 3-4 oynayan, bir tane de 4-5 oynayan eleman bulup Rogka-Onuralp ekleyip devam edersek ben kabul ederim.

sezonu tek maça bağlamak doğru değil.

sezonu tek maça bağlama noktasına geliş sebebimiz zaten rotasyonun darlığı.

8-9 kişilik ana rotasyon ile oyunculara aşırı yük biniyor, sakatlıklardan belini doğrultamıyorsun. bu durumu yalnızca bu sezon yaşamadık. obradovic’in son 2 sezonu ve kokoskov döneminde de yaşadık.

8-9 kişilik ana rotasyon 85-90 maçlık sezonda yetmiyor. sakatlıklar takımı aşağı çekiyor çünkü. sakat oyuncuları carsen, kostas, booker, melih, metecan ile ikame etmeye kalktığında seri mağlubiyetler geliyor, ilk 4 içinde bitireceğin sezonu 8 bitirip, olayı son topa bağlama noktasına geliyorsun.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #14351 : 10 Mayıs 2023, 13:47:42 »
Hocam tabiki kazansak bambaşka şeyler konuşulurdu. Futbolda şimdi şampiyon olsak bambaşka şeyler konusulurdu, olamayınca bambaşka. Bundan doğal ne var?
Senin guardin daha faul atmayı bilmiyor. Sloukas adamların kazandığı 3 maçta da basroldeydi. Efes 2 guard dominasyonu ile 2 yıl üst üste şampiyon oldu. Piyasada adam yok konusuna da asla katılmıyorum. Micic ve larkin efese gitmeden 1 tane bile fenerli micic yada larkini alalım demedi burada.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #14352 : 10 Mayıs 2023, 14:04:23 »
Calathes sezon sonu ayrılır.Panaya döner orda Ergin Ataman ondan  Larkin yaratır. :) ;D ::).Emoji arada iyidir.

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #14353 : 10 Mayıs 2023, 18:56:48 »
sezonu tek maça bağlamak doğru değil.

sezonu tek maça bağlama noktasına geliş sebebimiz zaten rotasyonun darlığı.

8-9 kişilik ana rotasyon ile oyunculara aşırı yük biniyor, sakatlıklardan belini doğrultamıyorsun. bu durumu yalnızca bu sezon yaşamadık. obradovic’in son 2 sezonu ve kokoskov döneminde de yaşadık.

8-9 kişilik ana rotasyon 85-90 maçlık sezonda yetmiyor. sakatlıklar takımı aşağı çekiyor çünkü. sakat oyuncuları carsen, kostas, booker, melih, metecan ile ikame etmeye kalktığında seri mağlubiyetler geliyor, ilk 4 içinde bitireceğin sezonu 8 bitirip, olayı son topa bağlama noktasına geliyorsun.
Rotasyonun genişlemesine kimse karşı değil zaten. 10 yabancı hakkını doğru kullan, bir de üzerine esasen süre verebileceğin Wilbekin ve Melih de var. Onuralp'i de al, bak keyfine.

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #14354 : 10 Mayıs 2023, 18:58:49 »
Hocam tabiki kazansak bambaşka şeyler konuşulurdu. Futbolda şimdi şampiyon olsak bambaşka şeyler konusulurdu, olamayınca bambaşka. Bundan doğal ne var?
Senin guardin daha faul atmayı bilmiyor. Sloukas adamların kazandığı 3 maçta da basroldeydi. Efes 2 guard dominasyonu ile 2 yıl üst üste şampiyon oldu. Piyasada adam yok konusuna da asla katılmıyorum. Micic ve larkin efese gitmeden 1 tane bile fenerli micic yada larkini alalım demedi burada.
Hocam hangi Fenerli de o sabır var? Micic şu anki Micic değildi, Efes'te bu hale geldi. Larkin'i ise anası kadir gecesi doğurmuş. Herifi göndermeye çalışıyorlardı, sonrası malum.

Burada "Carsen kalsın, belki de Larkin'den daha iyi olacak" dense, en başta sen karşı çıkarsın. E, olmuş halini de zaten biz alamıyoruz.