Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2007185 defa)

ctunc, Scorpionur ve 104 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #14415 : 26 Mayıs 2023, 20:56:40 »
Dersimiz Fenerbahçe, yakında beni, İlhan ve Ayhan abiyi, hatta Sinan'ı, Emre'yi, Efe'yi, Samet'i falan da söyleyecek.

Sertaç'la imza aşamasında değiliz, süreç devam ediyor ama Pao devrede. Onuralp %90 bitti, Berk zaten gel denildiği an para konuşmayıp gelecek. Edwards'a koç halen sıcak bakmıyor, şube yönetimiyle bu konuda ters düşmüş durumdalar. Mirotic'le ilgili hiçbir girişim olmadı, olur mu, olabilir ama şu an yok. Calathes'in kendisi değil, biz gitmesini istiyoruz ama çıkılır mı, zaman gösterecek.

Tüm Fenerbahçe youtube sayfalarına destek veriyorum.Duyumdur.Ancak kavgalı ayrıldı Sertaçla Ataman.Laf atmıştı bakalım.

Çevrimdışı Civa

• Üye
  • Yer: Usa
  • Arif
    • twitter.com/arifcakir13
« Yanıtla #14416 : 26 Mayıs 2023, 20:58:56 »
Dersimiz Fenerbahçe, yakında beni, İlhan ve Ayhan abiyi, hatta Sinan'ı, Emre'yi, Efe'yi, Samet'i falan da söyleyecek.

Sertaç'la imza aşamasında değiliz, süreç devam ediyor ama Pao devrede. Onuralp %90 bitti, Berk zaten gel denildiği an para konuşmayıp gelecek. Edwards'a koç halen sıcak bakmıyor, şube yönetimiyle bu konuda ters düşmüş durumdalar. Mirotic'le ilgili hiçbir girişim olmadı, olur mu, olabilir ama şu an yok. Calathes'in kendisi değil, biz gitmesini istiyoruz ama çıkılır mı, zaman gösterecek.

Kemal sen Edwards için ne düşünüyorsun?

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #14417 : 26 Mayıs 2023, 21:03:43 »
Tüm Fenerbahçe youtube sayfalarına destek veriyorum.Duyumdur.Ancak kavgalı ayrıldı Sertaçla Ataman.Laf atmıştı bakalım.

Ya nerden çıkartıyorsun böyle şeyleri. Olmayan şeyler üzerinden konuşuyorsun yine. Kavgalı falan ayrılmadılar, ayrıldıktan sonra Ataman laf soktu, ki kendisi açısından haklıdır, o kadar. Halen görüşüyorlar, aralarında küslük falan yok.

Kemal sen Edwards için ne düşünüyorsun?

Ben sezon başından beri kendisinden en umutlu olan adamların başında geliyorum abi, biliyorsun. Koçu eleştirdiğim belki de tek nokta ona karşı olan tutumu. Kendisinin transferi olmadığı için aşırı bir önyargısı var. Ama bir yandan da medyadaki bazı isimler, kötü niyetli olmasa da, Edwards üzerinden koça o kadar yüklendiler ki, bir anlamda iş inada bindi. Itoudis kalacaksa gönderilmesi herkes için daha faydalı olur.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #14418 : 26 Mayıs 2023, 21:15:50 »
Sertaçı beğeniyorum.Ve hiç bir zaman kötü tavırları olmadı.Umarım kalan kariyerini bizde tamamlar.Gidersedesaygı duyarım.

Çevrimdışı Civa

• Üye
  • Yer: Usa
  • Arif
    • twitter.com/arifcakir13
« Yanıtla #14419 : 26 Mayıs 2023, 21:32:02 »
Ya nerden çıkartıyorsun böyle şeyleri. Olmayan şeyler üzerinden konuşuyorsun yine. Kavgalı falan ayrılmadılar, ayrıldıktan sonra Ataman laf soktu, ki kendisi açısından haklıdır, o kadar. Halen görüşüyorlar, aralarında küslük falan yok.

Ben sezon başından beri kendisinden en umutlu olan adamların başında geliyorum abi, biliyorsun. Koçu eleştirdiğim belki de tek nokta ona karşı olan tutumu. Kendisinin transferi olmadığı için aşırı bir önyargısı var. Ama bir yandan da medyadaki bazı isimler, kötü niyetli olmasa da, Edwards üzerinden koça o kadar yüklendiler ki, bir anlamda iş inada bindi. Itoudis kalacaksa gönderilmesi herkes için daha faydalı olur.

İlhan beğenmiyor onu bence Olympiakos maçlarında donduysek onun sayesinde oldu, bir sene daha kalsa iyi olur diye düşünüyorum takım arkadaşları ile arası da iyi gördüğüm kadarıyla ama koç inada bindirdiyse isi bilemiyorum tabi:).

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #14420 : 26 Mayıs 2023, 21:35:47 »
Onuralp bir pozisyonda sakatlandı kenara geldi.Umarım ciddi değildir.Bize gelsin gelmesin.Milli takım içinde kazanç bu çoçuk.
« Son Düzenleme: 26 Mayıs 2023, 21:36:08 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimiçi sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
« Yanıtla #14421 : 26 Mayıs 2023, 21:55:10 »
Tom abinin sürekli söylediği youtube kanalını hiç duymadım izlemedim ama yazılan isimlere bakılırsa bütçemiz 40 m rotasyonumuz 24 kişi falan olacak sanırım :) erginle anlaşmadan önce pao ve deli başkanı calathesi istiyodu ama ergin sonrası ne olur bilinmez. Çok erginin tarzı bi guard değil. Umarım bi şekilde calathes ve bjelica dan çıkmayı başarırız. Nemanja nın sonu louvergne gibi olacak diye korkmuyo değilim. O da kol gibi garanti kontratı olduğu için gitmek istememişti, hem bütçeye hem yabancı konteyjanına köstek olmuş, o dönem uzun rotasyonunda elimizi kolumuzu bağlamıştı.
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #14422 : 27 Mayıs 2023, 02:10:28 »
Mirotic mi? Biz çıtayı ne zaman bu kadar yükselttik:)

Bu herif Barca'dan ne alıyordu? Yâni aşırı imkânsız geldi de.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #14423 : 27 Mayıs 2023, 11:09:31 »
Mirotic mi? Biz çıtayı ne zaman bu kadar yükselttik:)

Bu herif Barca'dan ne alıyordu? Yâni aşırı imkânsız geldi de.

Nemanjadan Bookerdan çıkılırsa bütçede rahatlama oluyor.Hoş Mirotiçte sıkı sık sakatlanır.

Çevrimdışı constructor

• Üye
  • Yer: muğla
« Yanıtla #14424 : 27 Mayıs 2023, 12:40:54 »
edwards, topu ona verirsen iki ucu keskin bıçak, vermezsen ritme giremiyor, asla bir oyun kurucu değil. kalsın diyenlere sorum şu, bize 2 numara mı? lazım 1 numara mı? 2 de wilbekin, guduriç, dorsey süre alıyor, calathes kalırsa ki gitmesi lazım, gene oyun kurucusuz bir sezon mu? olacak. calathes kalırsa bile edwards gidip yerine 2 adet oyun kurucu alınmalı. mesela napier veya darius thopson 1. oyun kurucu, 2. si de mainon olabilir. 2 oyun kurucu alırsan calathes kalsa bile seni çok yaralamaz, ama calathes kaldı, edwards kaldı, bir oyun kurucu aldın, bence gene sıçtın.
edwardsın maçlarda topun değerini bilmeyip o kadar çok maçın ritmini karşıya verdiği maç var ki. ama tersi olan 2-3 maç var. 2-3 maç için oyun kurucu dan vazgeçmem. düşük profilli bile olsa. zaten edwards ın yapacağını yapmak için 3 adet adam var orada. wilbekin sakat olmasaydı edwards play off ta ne kadar süre alırdı.

Çevrimdışı sepettopu

• Üye
  • Yer: KAYSERİ
« Yanıtla #14425 : 27 Mayıs 2023, 22:06:24 »
1 ve 4 te bu sene eksik verim aldığımız bölgeler sanırım herkesin dikkati daha çok buralara dönük. Umarım iyi parçalar ve eklemeler gelir. Şampiyon olduğumuz yıla bakınca play off  ve f4 te kalinic ve antiç ten ciddi katkılar aldık. Play off f4 te  işler pisleşince oyuna sertlik katıp psikolojik olarak oyunun içinde kalacak isimlere ihtiyaç var. Kalinic bu açıdan ihtimal varsa düşünülmeli. Bjelica da durumlar ne olur bilmiyorum ama 1-4 alınacak isimler f4 oynamış oraları bilen birileri olması lazım.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #14426 : 27 Mayıs 2023, 22:54:40 »
Traore inanılmaz atletizne sahip durduramadık.Seneye Eurolague klasmanında izleriz.Çok beğeniyorum.

Çevrimdışı akıllıdeli

• Üye
  • Yer: ankara
« Yanıtla #14427 : 31 Mayıs 2023, 18:50:53 »
Giedraitis.. olsa  8)
Hayes, Pierre, Giedraitis, Metecan... 
« Son Düzenleme: 31 Mayıs 2023, 18:52:47 Gönderen: akıllıdeli »

Çevrimdışı akıllıdeli

• Üye
  • Yer: ankara
« Yanıtla #14428 : 31 Mayıs 2023, 19:12:39 »
Goss, wilbekin, mannion
Guduric, Dorsey,Melih
Pierre, Giedraitis, Tarık
Hayes, motley, Metecan
Lessort, jekiri, Sertaç
Bütçe ne olur bilemiyorum ama  :)
« Son Düzenleme: 31 Mayıs 2023, 21:37:41 Gönderen: akıllıdeli »

Çevrimiçi sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
« Yanıtla #14429 : 31 Mayıs 2023, 22:43:45 »
Tofaş serisi bittiğine göre, geçtiğimiz günlerde kemal erdem'in de söylediği berk uğurlu transferi artık açığa çıktı. Sezon bittiğinde 2 yıllık sözleşme ile takımımıza katılacak. Yuvana hoşgeldin diyelim...
« Son Düzenleme: 31 Mayıs 2023, 22:43:55 Gönderen: sinanyucel »
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...