Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2007597 defa)

0 Üye ve 109 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #14865 : 23 Haziran 2023, 04:56:10 »
0 transfer yapmadan gireceğiz.

Yemin ediyorum her gün bi bomba yumurtluyorsun:) bu cümlede ne demek istediğini anlıyoruz ama cümleyi tersine çevirirsek ''en az 1 transfer yaparak sezona gireceğiz'' anlamı çıkar:)

Boşver abi devam et sen, seviyoruz seni:)

O değil de Samsunspor'un yabancılarına yıllardır salça olma huyunu da seviyorum:)

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #14866 : 23 Haziran 2023, 06:49:49 »
Calathes-Olası ayrılık.
Dorsey-Olası ayrılık
Sehmus-Olası Ayrılık
Jekiri-Olası Ayrılık
Booker-Ante-İsmet-Ayrıldı.
Carsen-Olası ayrılık.

Yazılıp çizilen bu.Elde takım kalmadı.Wilbekin-Pierre-Hayes-Motley.Neler oluyor.?

Wilbekin
Melih
Pier-Tarık
Hayes-Metecan
Motley-Samet

3 çaylak amerikalı, alt yapıdan da 3 tan fişek gibi genç aldık mı tamamdır bence. Karamsar olmaya gerek yok. Sezon boyu bu çapta kadroları bize karşı favori görmüştün, şjmdi niye dert ediyorsun?

Çevrimiçi Murat

• Üye
« Yanıtla #14867 : 23 Haziran 2023, 10:03:10 »
Wilbekin
Melih
Pier-Tarık
Hayes-Metecan
Motley-Samet

3 çaylak amerikalı, alt yapıdan da 3 tan fişek gibi genç aldık mı tamamdır bence. Karamsar olmaya gerek yok. Sezon boyu bu çapta kadroları bize karşı favori görmüştün, şjmdi niye dert ediyorsun?

Birde pastanın çileğini unutmuşsun. Gudu. Onuda ekle kadroya. Her maça favori çıkarız. Netice ekol olduk artık.
« Son Düzenleme: 23 Haziran 2023, 10:03:29 Gönderen: Murat »

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #14868 : 23 Haziran 2023, 10:19:02 »
Birde pastanın çileğini unutmuşsun. Gudu. Onuda ekle kadroya. Her maça favori çıkarız. Netice ekol olduk artık.
Tabi ya, skorer Sırp oyuncumuzu unutmuşum

Çevrimdışı Semazen

• Üye
  • Yer: Antalya-Alanya
« Yanıtla #14869 : 23 Haziran 2023, 10:20:37 »

Tarık'ı da silin kadrodan.

" Fenerbahçe Beko forması giyen Tarık Biberovic, NBA 2023 Draftı’nın 56. sırasında Memphis Grizzlies tarafından seçildi. Adrian Wojnarowski'nin haberine göre; 22 yaşındaki oyuncu, gelecek sezon yoluna Avrupa’da (Draft&stash) devam edecek." - Basından alıntı -

O kadar beklemezler. Sezona gider Tarık !!
Aynı dili konuşanlar değil, aynı duyguları paylaşanlar anlaşabilir.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #14870 : 23 Haziran 2023, 10:34:37 »
Gitsin, bizim çer çöpümüz kim varsa NBA'de göt büyütmeyi seviyor.

Çevrimdışı friend-chip

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İzmir
  • Kitap okumuyorsanız tartışmayalım..!
    • i_dnmz
« Yanıtla #14871 : 23 Haziran 2023, 10:36:47 »
#1 - Sloukas (1,5M) / Thompson (1,8M) / Berk (0,4M)
#2 - Wilbekin (1,3M) / Dorsey (1,5M) / Carsen (0,5M) / Melih (0,6M)
#3 - Guduric (1,2M) / Pierre (1M) / Onuralp (0,5M)
#4 - Hayes (1,3M) / Sestina (0,4M) / Metecan (0,5M)
#5 - Papagiannis (1,8M) / Motley (1M) / Sertaç (1M)

16 kişilik kadro. Maaş Bütçesi, 16,3 Mio, Buy Out için 0,6 Mio, Calathes ve Bjelicanın kontratlarından çıkmak için 1-1,2 Mio, Genel Bütçe yaklaşık 23-25 Mio gibi olur. Bu kadro öyle ulaşılması güç bir kadro değil. Her türlü oyunu oynarsın. Düzen dışı skorerin var, oyun kurucun ile yarı saha basketbolunun kralını oynarsın, perimetreden istikrarlı şut katkısı alırsın, sahada uzun kalabilir ve fiziksel oyun oynayabilirsin, kısa beş'e dönüp koş koş basketbolu oynayabilirsin, aynı anda 3 oyun yönlendiriciyle oynama şansın fazlasıyla var, Post up manyağı olabilirsin, Pivottan dış şut katkısı alabilirsin, daha çok hücum basketbolu oynarsın, olası gard/forvet/center sakatlıklarında bol alternatifin mevcut, en kötü şutörün birinci gardın değil üçüncü gardın olur.

Not: Maaş, buy out ve kontrat çıkış rakamları tahminidir.
PG Calathes / SG Wilbekin / SF Tarık / PF Hayes / C Motley
PG Mrsic / SG Bogdanović / SF Datome / PF Mirsad / C Vesely
PG Parker / SG Ginóbili / SF Kukoč / PF Nowitzki / C Sabonis

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #14872 : 23 Haziran 2023, 11:09:05 »
Burası duyumların paylaşıldığı yer.Kendi taraftarlarımızın yaptığı yayınlar hariç hiç bir tanesini yazmıyorum.Bazen Bukowskiden veriyorum.Gördüğüm şube fokur fokur buda Sn Kemal Erdemin dedikleriyle benzer.

Çevrimdışı tembelhayvan

• Üye
    • @TembelHayvanTR
« Yanıtla #14873 : 23 Haziran 2023, 12:48:10 »

16 kişilik kadro. Maaş Bütçesi, 16,3 Mio, Buy Out için 0,6 Mio, Calathes ve Bjelicanın kontratlarından çıkmak için 1-1,2 Mio, Genel Bütçe yaklaşık 23-25 Mio gibi olur. Bu kadro öyle ulaşılması güç bir kadro değil. Her türlü oyunu oynarsın. Düzen dışı skorerin var, oyun kurucun ile yarı saha basketbolunun kralını oynarsın, perimetreden istikrarlı şut katkısı alırsın, sahada uzun kalabilir ve fiziksel oyun oynayabilirsin, kısa beş'e dönüp koş koş basketbolu oynayabilirsin, aynı anda 3 oyun yönlendiriciyle oynama şansın fazlasıyla var, Post up manyağı olabilirsin, Pivottan dış şut katkısı alabilirsin, daha çok hücum basketbolu oynarsın, olası gard/forvet/center sakatlıklarında bol alternatifin mevcut, en kötü şutörün birinci gardın değil üçüncü gardın olur.

Çok güzel ve dediğiniz gibi çok yönlü kadro, keşke olsa.
Burada önemli olan bizim şubenin aklı ve kapasitesi ile koçun kafasındakiler düşünülünce; Sloukas-Calathes değişimi yapılır mı? Hem Papagiannis hem Sertaç alınır mı?

Çevrimdışı constructor

• Üye
  • Yer: muğla
« Yanıtla #14874 : 23 Haziran 2023, 15:06:59 »
Hem papagiannis hem sertaçı alırsan çemberi koruyamazsın. ben sertaçı alırım, bir de komanje yi 3. pivot olarak alırım. moyley sertaç komanje yaparım, komnje olmazsa jekiriyi tutarım. sloukas pazar yapıyor. bu saatten sonra olimpiakostan ayrılmaz. alacağı parayı yükseltmeye çalışıyor. orada thompson çok önemli. calathesten çıkabileceğimizi sanmıyorum ama çıkarsak oraya manion gayet iyi olur.
dt manion (calathes)  berk
wilbekin dorsey melih
pierre gudu tarık
hayes sestina
motley sertaç komanje ( jekiri)
bu arada calathes kalsa bile ben 3. bir gard alırdım.

Çevrimdışı akıllıdeli

• Üye
  • Yer: ankara
« Yanıtla #14875 : 23 Haziran 2023, 16:34:04 »

Papa yerine milutinov olursa ben fitim bu kadroya :)

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #14876 : 23 Haziran 2023, 17:01:06 »
Papa yerine milutinov olursa ben fitim bu kadroya :)
Papa yerine Militunov, Sestina yerine de Cornelie. Yazdım zaten aynı kadroyu ben. Papa da olur gerçi. Sadece Sestina kocaman sırıtıyor orada. İlla olacak böyle birisi takımda.

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #14877 : 23 Haziran 2023, 18:45:05 »
Aslında aklıma bi çember savunucusu geliyor, eski hâli Ekpe'yi cebinden çıkaracağı gibi, blok ve ribaund krallığı da garanti olurdu. Serge İbaka iyi durumdaysa getirelim. Eski hâlinin yarısı kadar oynasa Larkinmiş Jamesmiş tek turnike atamaz.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #14878 : 24 Haziran 2023, 01:08:57 »
Mannion-Onuralp Nba yaz kampına katılmış.Mannionda ilk hedef Amerikada kalmakmış.Burda dudak büktük Nba yaptı.

Çevrimdışı sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
« Yanıtla #14879 : 24 Haziran 2023, 08:28:18 »
onuralp zaten 1 aydır abd de bu yeni bi haber değil tom abi sen youtubecular biraz geriden geliyo heralde, mannionda bugun yarın gider italya ligi yeni bitti. 2 side temmuz ortasına kadar hevesini alır oralarda , sonra avrupaya dönerler,

cem abi zaten bunun tüyosunu bikaç gün önce burada yazmıştı. Bi aksilik olmazsa temmuz ortası onuralp i alırız diye belirtmişti.

yaz ligi 7-17 temmuzda gerçekleşecek çünkü, o bittikten sonra sonra mecbur avrupaya dönerler eğer abd ye iltica etmeyi düşünmüyolarsa 😁
« Son Düzenleme: 24 Haziran 2023, 08:30:35 Gönderen: sinanyucel »
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...