Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2007493 defa)

0 Üye ve 113 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ero1907

• Üye
  • Yer: İstanbul
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #15075 : 03 Temmuz 2023, 15:25:02 »
sertac hayirli olsun.

motley-sertac gayet iyi rotasyon.buraya uzun boylu undersize olmayan savunma sertligi ve ribaund katkisi on planda olabilecek bir uzun tamamlayici olur.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #15076 : 03 Temmuz 2023, 15:28:45 »
Söz verdim.Tutacağım.2 ay hatta sadece okuma.
Şimdi 2 ay yoksun doğru mu?

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #15077 : 03 Temmuz 2023, 15:33:52 »
Sestina açıklanmadı ama evet söz.İkinci açıklanırsa duracağım.Kaynak eski Litvanyalı oyuncunun hayranı olduğu belli olan Macijaukas

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #15078 : 03 Temmuz 2023, 15:44:43 »
Sertaç Efes'te en ayar olduğum oyuncuydu. Pick & Pop'tan bin sayı yiyorduk heriften her maç. Ama Itoudis malı Sertaç'ı verimli kullanabilir mi, pek emin değilim açıkçası. Bizim pota altına tartışmasız bir oyuncu almamız lazımken Hayes, Pierre, Motley, Sertaç diye gidiyoruz. Hayırlısı bakalım.

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #15079 : 03 Temmuz 2023, 15:46:19 »

Şu 2 ayı play off dönemi filan kullanalım ya. Efes final serisi Tom Hanks'i ve Kadınlar Euroleague F4 Tom Hanks'i hiç çekilmiyor. WNBA 3 çaylak Tom Hanks'i ve Normal Sezon Tom Hanks'i yine katlanılabilir. Voleybola lafım yok, hep yazabilir...

Çevrimiçi efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #15080 : 03 Temmuz 2023, 16:02:45 »
önce dorsey’nin kalacağı konuşulmaya başlandı sonra da sertaç transferi.. bunların ikisi de olumlu hamleler ama hala iyi bir oyun kurucumuz yok. olmadığı sürece her zaman yarım kalacağız. sloukas konusunda pek bir umudum yok, kalır bence oly’de. dolayısıyla thomspon’a mecburuz. ne yapıp edip almak zorundayız.
« Son Düzenleme: 03 Temmuz 2023, 16:05:17 Gönderen: efeovic »

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #15081 : 03 Temmuz 2023, 16:36:07 »
önce dorsey’nin kalacağı konuşulmaya başlandı sonra da sertaç transferi.. bunların ikisi de olumlu hamleler ama hala iyi bir oyun kurucumuz yok. olmadığı sürece her zaman yarım kalacağız. sloukas konusunda pek bir umudum yok, kalır bence oly’de. dolayısıyla thomspon’a mecburuz. ne yapıp edip almak zorundayız.

Dorsey kalıyorsa iyi. Kadro bi halta benzer ilk 5'e bir uzun ve Calathes'i gönderip DT-Sloukas alırsak. Calathes'in kaldığı bir denklemde başarı ihtimali göremiyorum, bu Itoudis gider final serisinde DT'yi değil Calathes'i oynatır çünkü.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #15082 : 03 Temmuz 2023, 16:43:21 »
2 transfer açıklanırsa yazmıyorum.Sertaç iyi oyunculuğunun yanı sıra beyefendi oyuncu.Çıkar topunu oyununu oynar.Güzel karekter.

Çevrimiçi efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #15083 : 03 Temmuz 2023, 16:58:38 »
Dorsey kalıyorsa iyi. Kadro bi halta benzer ilk 5'e bir uzun ve Calathes'i gönderip DT-Sloukas alırsak. Calathes'in kaldığı bir denklemde başarı ihtimali göremiyorum, bu Itoudis gider final serisinde DT'yi değil Calathes'i oynatır çünkü.
asıl sloukas oly’de kalıp thompson da pana’ya giderse ne yapacağız ben onu merak ediyorum. calathes-guduric ikilisine değil bir sezon bir çeyrek daha tahammül edecek derman kalmadı kimsede.

Çevrimiçi sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
« Yanıtla #15084 : 03 Temmuz 2023, 17:17:31 »
Dt muhtemelen efese gider yada belki milano, istediği para şuan 2m nin üzerindeymiş efesten. O paralar verilecek bi oyuncu değil bence ama kıtada öyle bi kıtlık var ki azıcık parlayan adamlar kapıyı 1.5-2 den açıyo
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #15085 : 03 Temmuz 2023, 17:35:31 »
sertac hayirli olsun.

motley-sertac gayet iyi rotasyon.buraya uzun boylu undersize olmayan savunma sertligi ve ribaund katkisi on planda olabilecek bir uzun tamamlayici olur.

bencede dogru tanim bu olur ... ama 8-10 dakika ortalama sure alacak tanimini da eklemek lazim. Sanki Jekiri nin de kalmasi mantikli.
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #15086 : 03 Temmuz 2023, 18:07:09 »
asıl sloukas oly’de kalıp thompson da pana’ya giderse ne yapacağız ben onu merak ediyorum. calathes-guduric ikilisine değil bir sezon bir çeyrek daha tahammül edecek derman kalmadı kimsede.

Xanax sponsor olacakmis fenere oyle olursa.
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimiçi efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #15087 : 03 Temmuz 2023, 18:09:43 »
sloukas ve thompson olmazsa avrupa’dan geriye bir tek pangos kalıyor bizim seviyemiz için. geçen sezonu milano’da neredeyse boş geçti, fazla sakatlık yaşadı yanlış hatırlamıyorsam. zalgiris ve zenit’te çok iyiydi barça ve milano’da duvara tosladı. bu durum antrenörlerle de alakalı olabilir, pesic ve messina yılların hocaları onlarla istikrar sağlayamazken saras ve onun kadar genç olmasa da pascual’le çok iyiydi. itoudis’e çok güvenemiyorum, ama yanına iyi bir back-up almak şartıyla pangos zarı atılır gibi. geçen sezonki performansından sonra çok yüksek bir ücret istemez heralde, gerçi darius thompson bile 2-2.5 istiyorsa bu bize kaça patlar bilemiyorum. ama şöyle genel bir bakınca şutu var, yarı saha takımlarında etkili… yine saçma sapan bir kumar oynayacağımıza neredeyse 1 sene oynamamış pangos’a giderim..

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #15088 : 03 Temmuz 2023, 18:13:04 »
Aylarca peşinden koşup ilk irtibat kurulmasına rağmen oyuncuyu Efese kaptıran yönetici orda 1 dakika durmasın.Bu arada Erdem Can Fenerbahçeli.En büyük zararı burdan yeriz.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @ab_1907
« Yanıtla #15089 : 03 Temmuz 2023, 19:18:51 »
Wilbekin i de unutmayın