Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2007346 defa)

0 Üye ve 121 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı bothersome man

• Üye
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #15105 : 04 Temmuz 2023, 11:47:14 »
Hem Sloukas hem DT olmaz ikisinden biri olur diyorlar, o bakımdan kadro yapan arkadaşlar birini tercih etseler daha gerçekçi olur. Bu durumda Calathes de 1 yıl daha bizde kalacak sanırım. Zaten Gergin'in Calathes'i Pao'ya aldırması ütopik bir düşünceydi. Neyse en azından süreleri kısıtlansın, ona da razıyız.
İyi olan değil, TAKIM olan kazanır.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #15106 : 04 Temmuz 2023, 11:49:11 »
Yorum gibi yorum :) :D ;D.Yinede Janı çok seviyorum bizde bırakmalı forma asılmalı.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #15107 : 04 Temmuz 2023, 16:06:27 »
DT gitmis .... Efes almis...
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #15108 : 04 Temmuz 2023, 16:19:58 »
İstifa gerektirir gerekirse sponsor bulup alacaksın.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #15109 : 04 Temmuz 2023, 17:02:29 »
İstifa gerektirir gerekirse sponsor bulup alacaksın.

ayarsizsin :)
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #15110 : 04 Temmuz 2023, 17:08:54 »
ayarsizsin :)
Aylardır ilk temasta bulunduğun oyuncuyu bitirememek transfer başarısızlığı net.Derya Yannier 5inci kol gerekirse devreye başkanı sok al.Seneye şov yapar bize organizasyonda.

Çevrimdışı Ero1907

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #15111 : 04 Temmuz 2023, 17:30:18 »
arkadas simdi deryaya ve yonetime kiziyoruzda rakamlar hakkinda cok bir bilgim yok ama 500-600 baskonia cikis icin odenip dt yede yillik 2 verilicekse iyi kide olmamis bu paralara.

misal bu paraya- sloukas-exum cekebilirdin exum kalsaydi.

dt ne gosterdide bukadar hastasi olundu bu adamin onuda anlamis degilim cok sacma.he yillik 1.5 bandinda olupta kaptirdiysak ozaman subenin buyuk malligidir bu.

2 ustune cikicaksan ( campazzo-napier-willy-mirotic gibi mevkiisinin en elit adamlarina gidersin )

Çevrimdışı Ero1907

• Üye
« Yanıtla #15112 : 04 Temmuz 2023, 17:38:00 »
fakat sunu merak ediyorum dt olmadi gibi gozukuyor.

sloukas devam edicek deniyor.

bide herturlu calathesden cikilmak istendigi soyleniyor piyasada adamda kalmadi.

simdi pangos geldi diyelim ki (saglikli olcagini bilsem cok isterim) ama oda undersize kalir yanina birini cekmen gerekir.

pangos-jalen smith gibi duruyor guard rotasyonu

yada calathesten cikilmayacak.

pangos-calathes olucak

zaten sloukas-calathes olmaz

ben bu isin icinden cikamadim.

en sagliklisi napier-calathes gibi duruyor.wilbekinede 1 den sure verip calathesi 10-15 dk arasi kullanmakla beraber.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #15113 : 04 Temmuz 2023, 17:51:27 »
arkadas simdi deryaya ve yonetime kiziyoruzda rakamlar hakkinda cok bir bilgim yok ama 500-600 baskonia cikis icin odenip dt yede yillik 2 verilicekse iyi kide olmamis bu paralara.

misal bu paraya- sloukas-exum cekebilirdin exum kalsaydi.

dt ne gosterdide bukadar hastasi olundu bu adamin onuda anlamis degilim cok sacma.he yillik 1.5 bandinda olupta kaptirdiysak ozaman subenin buyuk malligidir bu.

2 ustune cikicaksan ( campazzo-napier-willy-mirotic gibi mevkiisinin en elit adamlarina gidersin )
Sevgili kardeşim oyunculara verilecek paradan sana ne, bana ne. Ona bu kadar verilir mi, buna o kadar verilir mi vs vs. Bak sonra alacak adam bulamıyorsun ve calathese kalıyorsun. Her sene bir tane got büyütmeye adam alıyoruz takima ve besliyoruz. Bak bjelica ne güzel sogusluyor klubu. Hic de rahatsız değildir. Bu adama verilen para mesela rahatsız ediyor mudur klubu yada barcanin siktir ettiği adami alıp da pg oynatıp dünya kadar para vermek, simdi de bizim bile kıt beynimizle olmaz dediğimiz adami 1 yil sonra belki de ucretini verip elden çıkarmaya calismak rahatsız ediyor mudur görevlileri. O nedenle diyeceğim o ki bosver sen kime ne verilecegini, piyasada pg yok. Olanı da millet alıyor. Biz de gider yine nbaden sacma sapan bir dangalak daha getiririz.
« Son Düzenleme: 04 Temmuz 2023, 17:52:12 Gönderen: iloturo »

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #15114 : 04 Temmuz 2023, 18:15:04 »
Ergin Beye kızarız amaq baş anti Fenerbahçe Özilhandır.Bizim avrupa şampiyonluğumuza finallerimize dil uzatmıştır.Mümkün mertebe holding ürünleri almasamda Migros alışkanlığı var çok el değiştirdi şimdi bunlarda.Elinizde patlar umarım Thompson. :o
« Son Düzenleme: 04 Temmuz 2023, 18:16:54 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #15115 : 04 Temmuz 2023, 18:54:41 »
Başka bir basketbol fikri bulacaksın bu saatten sonra. Kıtada gard kalmadı zira.
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı Ero1907

• Üye
« Yanıtla #15116 : 04 Temmuz 2023, 18:59:22 »
Sevgili kardeşim oyunculara verilecek paradan sana ne, bana ne. Ona bu kadar verilir mi, buna o kadar verilir mi vs vs. Bak sonra alacak adam bulamıyorsun ve calathese kalıyorsun. Her sene bir tane got büyütmeye adam alıyoruz takima ve besliyoruz. Bak bjelica ne güzel sogusluyor klubu. Hic de rahatsız değildir. Bu adama verilen para mesela rahatsız ediyor mudur klubu yada barcanin siktir ettiği adami alıp da pg oynatıp dünya kadar para vermek, simdi de bizim bile kıt beynimizle olmaz dediğimiz adami 1 yil sonra belki de ucretini verip elden çıkarmaya calismak rahatsız ediyor mudur görevlileri. O nedenle diyeceğim o ki bosver sen kime ne verilecegini, piyasada pg yok. Olanı da millet alıyor. Biz de gider yine nbaden sacma sapan bir dangalak daha getiririz.

abi bende diyorum ki para zaten kisitli ya o kisitli parayi dogru harcamak onemli dt ye 2.5 vericegine sloukas-exum a verirdin yada willy i ceker sertac-motley-willy ile euroleagin en degerli pota altini yapardin yada cekersin napier-pangos ikilisini kalkipta 500 buy out dt ye ustune 2.5 m euro verirsen bu salaklik olur bundan bahsediyorum.

yoksa ben zaten parayi basip en iyi kadroyu kursunlar isterim ama zaten takip ettigim kadariyla 1.5 dan baslayan dt piyasasi italyan pasaportu yuzunden milanoya ve para harcamak umrunda olmayan efese gitmesi bizim kaptirmamiz manasina gelmiyor.bundan bahsediyorum.
yoksa subenin beceriksizligi ve salakligini zaten tartisamayiz bile

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #15117 : 04 Temmuz 2023, 20:12:16 »
Shabazz gibi bir adam boşta, hiç düşünmeden gidip getirsek şu herifi. Shabazz-Calathes'e fitim ben bu yoklukta. Mannion adı geçiyordu bi ara, bi yere gitti mi o çocuk. Shabazz-Mannion hârika olurdu

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #15118 : 04 Temmuz 2023, 20:32:48 »
Shabazz gibi bir adam boşta, hiç düşünmeden gidip getirsek şu herifi. Shabazz-Calathes'e fitim ben bu yoklukta. Mannion adı geçiyordu bi ara, bi yere gitti mi o çocuk. Shabazz-Mannion hârika olurdu
  Baskonia.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #15119 : 04 Temmuz 2023, 22:52:53 »
İçimden ses Panayla yolları ayıran Parryi kadroya katacağımızı söylüyor.
« Son Düzenleme: 04 Temmuz 2023, 23:16:57 Gönderen: Tom Hanks »