Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2007347 defa)

0 Üye ve 120 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı daredevil

• Üye
  • Yer: Muğla
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #15420 : 14 Temmuz 2023, 22:58:27 »
Valla eğer taşlanmayacaksam ben kadronun şu an ki halinden bile memnunum :) her türlü geçen yıl f4 ü son saniye üçlüsü ile kaybetmiş kadroyu geliştirdik olarak bakıyorum olaya..

Değişimler:
Edwards -> Madar
Jekiri -> Papa
Booker -> Sertaç
Ante -> Sestina

Güncel Kadro:
Calathes - Madar
Dorsey - Vilbekin
Guduric - Pierre
Hayes - Bjelica - Sestina
Motley - Sertaç - Papa

Pangos istiyoruz ama mesela bence şu an Bjelica dan bir farkı yok.. onun yerine sağlıklı ve ne vereceği belli Calathes i tercih ederim..
Obra reis varsa gerisi teferruattır..
Sen kal gerisi farketmez..

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #15421 : 14 Temmuz 2023, 23:21:11 »
Onuralp işi ne oldu anlaştığımız yazılıyordu? Şahsen NBA'den kontrat almasına ihtimal vermiyorum.

Çevrimdışı Afgan

• Üye
  • Yer: Afganistan
« Yanıtla #15422 : 14 Temmuz 2023, 23:28:51 »
Madar tercihi yerine Edwarsı bir sene daha deneseydik keşke.

Çevrimdışı dincerorc

• Üye
« Yanıtla #15423 : 15 Temmuz 2023, 10:13:15 »
NBA’da boşa çıkması olası oyunculardan beklediklerimiz var.

Çevrimdışı Jason Bourne

• Üye
  • Yer: istanbul
    • okanc14
« Yanıtla #15424 : 15 Temmuz 2023, 10:29:40 »
Geçen yıla göre kadro  derinliği sağlandı belki ama yetenek çıtası çok arttı mı bence orası flu.Kaldı ki uzunlarda atletim de azaldı. Papa-Sertaç-Motley üçlüsü ile savunma konusunda sezon içinde burada çok yazarız.Bir de buna İtoudis'in tuhaf takıntıları ve güven vermeyen koçluğu.

Calathes'i 1.2 milyon euorya alan da İtoudis ki sonu belliydi olmayacağının.Papa transferininde 1.3 milyon euro az para değil.

Hala sakatlığı ile oyunculuğu artık geriye giden Pangos ile heyecanlananlar var sosyal medyada. Pangos'un Zaigiris ve Zenit dışında  oyun istikrarı da olmadı.Elinde topu çok tutan bir oyuncu olarak üst seviye takımlarda sorun yaşadı genelde.

Çevrimdışı sepettopu

• Üye
  • Yer: KAYSERİ
« Yanıtla #15425 : 15 Temmuz 2023, 11:55:51 »
Geçen yıla göre kadro  derinliği sağlandı belki ama yetenek çıtası çok arttı mı bence orası flu.Kaldı ki uzunlarda atletim de azaldı. Papa-Sertaç-Motley üçlüsü ile savunma konusunda sezon içinde burada çok yazarız.Bir de buna İtoudis'in tuhaf takıntıları ve güven vermeyen koçluğu.

Calathes'i 1.2 milyon euorya alan da İtoudis ki sonu belliydi olmayacağının.Papa transferininde 1.3 milyon euro az para değil.

Hala sakatlığı ile oyunculuğu artık geriye giden Pangos ile heyecanlananlar var sosyal medyada. Pangos'un Zaigiris ve Zenit dışında  oyun istikrarı da olmadı.Elinde topu çok tutan bir oyuncu olarak üst seviye takımlarda sorun yaşadı genelde.

Yoruma kesinlikle katılıyorum. Yetenek çıtası sadece 5 numara da Sertaç ile yukseldi.papa derinlik katar. 1 ve 4 hala yetersiz. Sestina tam bir soru işareti umarım katkı alırız.

Çevrimdışı eu_kobe

• Üye
  • Yer: antalya
« Yanıtla #15426 : 15 Temmuz 2023, 12:19:55 »
Dorsey bizi istemiyor mevzusu nedir bilmiyorum ama eğer kafası buradaysa Dorsey yeni bir transfer sayılır.
Allah sakatlık vermesin wilbo da hırslı gururlu adamdır. O da geçen sene hayal ettirdiği kadar katkı veremediğinin farkında. Bunlar da bu seneki takıma artı yazar.

Çevrimdışı Civa

• Üye
  • Yer: Usa
  • Arif
    • twitter.com/arifcakir13
« Yanıtla #15427 : 15 Temmuz 2023, 14:33:04 »
Bu Yunanlilar kadar moron bu kadar ağlak bir oluşum olamaz ya hatta Sirplari da dahil ederim bu listeye. Dünya bunlarin etrafında dönmesini, bir kural varsa sadece kendileri lehine islemesini isterler. Ahlaksizligi kendileri yapar sonra ahlak bekçiliğine yine kendileri soyunurlar. Bunlarin kalkan organlarini sene içinde indirmek bize düşecek.

6s'ye o kadar benziyorlarki

Çevrimdışı Semazen

• Üye
  • Yer: Antalya-Alanya
« Yanıtla #15428 : 15 Temmuz 2023, 16:11:31 »
Calathes ve Bjelica'nın durumları dışında hemen hemen kadro netleşti. Şahsen Bjelica'nın sakatlığı geçti ise ben kalmasını isterim. Sağlıklı bir Bjelica ne kadar yaşlansa da ihtiyacımız olacak bir profil.
Aynı dili konuşanlar değil, aynı duyguları paylaşanlar anlaşabilir.

Çevrimiçi sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
« Yanıtla #15429 : 15 Temmuz 2023, 20:22:56 »
Onuralp bursadan resmen ayrıldı. Bakalım olasılıklardan hangisi gerçekleşecek?
-nba
-Fenerbahçe
-valencia
-diğer
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Çevrimdışı _FB1907_

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #15430 : 15 Temmuz 2023, 21:14:58 »
Ben Onuralp'in gelmesini  çok isterim. O kadar yoğun ve fazla maç oynanıyor ki Onuralp'in EL de önemli süreleri alacağını düşünüyorum. Potaya giden rakibi fiziksel yıpratan , kolay faul alabilen özellikleri var. Gelirse zaten yerel lig de katkı verecektir ama ben EL de önemli bir hamle oyuncusu olabileceğini düşünüyorum.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #15431 : 15 Temmuz 2023, 21:37:25 »
-nba
-Fenerbahçe
-valencia
-diğer
Papa'dan dolayı pana bir orospuluk yapabilir.

Çevrimdışı canfb

• Üye
  • Yer: İSTANBUL
« Yanıtla #15432 : 15 Temmuz 2023, 21:49:12 »
Ben Onuralp'in gelmesini  çok isterim. O kadar yoğun ve fazla maç oynanıyor ki Onuralp'in EL de önemli süreleri alacağını düşünüyorum. Potaya giden rakibi fiziksel yıpratan , kolay faul alabilen özellikleri var. Gelirse zaten yerel lig de katkı verecektir ama ben EL de önemli bir hamle oyuncusu olabileceğini düşünüyorum.

Katılıyorum.Metecan bile geçen yıl Euroleague'de 28 maça çıkıp 8 dakika ortalama ile süre aldı.Onuralp bu sürenin üstünde alabilecek potansiyelde.Türk rotasyonumuzun Euroleague'de her maç 200 dakikanın 40-50 dakikasını alması normal sezon için bizi çok rahatlatır.Efes'inde yerli rotasyonunu bu sezon güçlendirdiğini göz önüne alırsak Onuralp ve Sertaç hamlesi bizi lig için avantajlı hale getirir.

Çevrimdışı Jason Bourne

• Üye
  • Yer: istanbul
    • okanc14
« Yanıtla #15433 : 15 Temmuz 2023, 22:42:54 »
-nba
-Fenerbahçe
-valencia
-diğer
Guard bakıyorlar mı?

Çevrimiçi sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
« Yanıtla #15434 : 15 Temmuz 2023, 22:52:22 »
Guard bakıyorlar mı?

Calathes gitmeden çok zor bence. güvenilir kaynaklarda benzerini yazıyo söylüyo, ama şöyle bişey de var sezon bittiğinde şube yönetimimiz calathese yeni sezon için kendisini düşünmediklerini iletmiş. Bunu dedikten sonra ola ki calathes kalırsa ondan nasıl katkı alabilcez? Ama muhakkak calathessiz bi plan da vardır, belki nba den boşa düşecek birilerini kovalarız. Zaten avrupada adam da kalmadı
« Son Düzenleme: 15 Temmuz 2023, 22:52:44 Gönderen: sinanyucel »
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...