Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2006585 defa)

0 Üye ve 61 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #15510 : 22 Temmuz 2023, 17:28:31 »
Ne kişiliksiz oyuncu çıktı tamam bir sözleşmen var profesyonel oyuncusun anliyoruz da hiç oynamadigin sezonun ucretinin tamamini talep etmek nedir orta yolu bulmaya çalışırsın karsilikli anlaşılip yollar ayrılir makulu budur. Hem bizden alacak tamamini hem gittigi takimdan ücret alacak iyi yere tezgah kurmus Calathes efendi. Böyle oyunculara ifrit oluyorum bu adamin Barca'dan vukuati var zaten ne diye alirsin ki.
Dibine kadar haklı. Ne kişiliği. Fenerbahce babasinin oglunun mu? Ben olsam ben de alırım. Kurusu kuruşuna da isterim. Sen bir şirkette çalışıyorsun diyelim, şirket seni işten çıkardı, eğer sözleşmeliysen maaşını da tazminatını da çatır çatır istersin. Bunlar arabesk düşünceler hocam kusura bakma. Fenerbahce'de ne adamlar got büyüterek ne paralar aldılar. Lauvernden tut, bjelica, şu ismini unuttuğum almana kadar. Adam en azından oynadi gecen sene. Hic bir gerekçe yok, ben seni istemiyorum, yok ya. Oldu.
« Son Düzenleme: 22 Temmuz 2023, 17:28:48 Gönderen: iloturo »

Çevrimdışı smith jr

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • gfburakkk
« Yanıtla #15511 : 22 Temmuz 2023, 18:10:15 »
Calathes gibi adamı alıp sonraki sene kurtulmaya çalışmak eşekliktir. Neden? Bu adam kapalı kutu değildi sonuçta alırken bilmiyor muydunuz ne olup olamayacağını.
Bu arada oyun kurucu pozisyonunda ciddi sıkıntı var. Neto ve Madar birkaç takım hariç tüm takımların oyun kurucu rotasyonundan geride. 2-3 numarada ligin belki de en iyisiyiz 4 numara Hayes yükü kaldırırsa eğer yine gayet iyi durumdayız. 5 numara savunmada sıkıntı olsa da iyi bir rotasyon ama 1 numara ve bence en önemli pozisyon ciddi sıkıntı

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #15512 : 22 Temmuz 2023, 21:47:30 »
Ne kişiliksiz oyuncu çıktı tamam bir sözleşmen var profesyonel oyuncusun anliyoruz da hiç oynamadigin sezonun ucretinin tamamini talep etmek nedir orta yolu bulmaya çalışırsın karsilikli anlaşılip yollar ayrılir makulu budur. Hem bizden alacak tamamini hem gittigi takimdan ücret alacak iyi yere tezgah kurmus Calathes efendi. Böyle oyunculara ifrit oluyorum bu adamin Barca'dan vukuati var zaten ne diye alirsin ki.

Ne alakası var hocam. Neden bıraksın ? Ben olsam ben de bırakmam paramı.
Hiç oynamadığı sezon ne demek ? Sezon daha başlamadı ki ne zaman oynayacak. Ha sen istemiyorsan geçen sene öyle kontrat yapmayacaktın. Madem yaptın o parayı paşa paşa vereceksin.

Çevrimdışı BenFener46

• Üye
  • Yer: Kayseri
« Yanıtla #15513 : 22 Temmuz 2023, 21:58:25 »
Ne alakası var hocam. Neden bıraksın ? Ben olsam ben de bırakmam paramı.
Hiç oynamadığı sezon ne demek ? Sezon daha başlamadı ki ne zaman oynayacak. Ha sen istemiyorsan geçen sene öyle kontrat yapmayacaktın. Madem yaptın o parayı paşa paşa vereceksin.

Parasının tamamını biraksin demiyorum. Daha sezon başlamamış başka takima transfer olma ihtimali var acikta kalmayacak bu adam senelerin topçusu sonuçta, kulüple anlaşıp orta yol bulunarak gidebilir. Ücretinin yarisini isteyip karsilikli anlaşılarak yollar ayrılabilir. Bunu anlatmaya çalışıyorum.

Çevrimdışı akıllıdeli

• Üye
  • Yer: ankara
« Yanıtla #15514 : 23 Temmuz 2023, 01:46:05 »
Neto tamam, iyi transfer...
Neto madar fena olmadı aslında 1,
« Son Düzenleme: 23 Temmuz 2023, 01:46:19 Gönderen: akıllıdeli »

Çevrimdışı Oğuz Han

• Üye
  • Yer: nottingham
« Yanıtla #15515 : 23 Temmuz 2023, 01:55:14 »
calathesin menajeri büyük adam, herife 3 yılda 5 maaş kazandırıo hep :D pasif emekli morizyo ile gsli deryayı besleyeceğimize sokak köpeklerine mama alalım, bi işe yarasın o para.

Çevrimdışı bothersome man

• Üye
« Yanıtla #15516 : 23 Temmuz 2023, 02:29:49 »
Parasının tamamını biraksin demiyorum. Daha sezon başlamamış başka takima transfer olma ihtimali var acikta kalmayacak bu adam senelerin topçusu sonuçta, kulüple anlaşıp orta yol bulunarak gidebilir. Ücretinin yarisini isteyip karsilikli anlaşılarak yollar ayrılabilir. Bunu anlatmaya çalışıyorum.

Djordjevic döneminde Barthel de aynı şekilde diretti ve sonraki yıl mecburen devam edildi kendisiyle. Geçen yıl Booker'ın malum 1.4 milyon dolarlık kontratı nedeniyle gönderilememesi problem oldu. Şimdi de aynı sorunu Bjelica ve Calathes ile yaşıyoruz gibi görünüyor. Hayır sen bir oyuncuya seni gelecek yılki kadroda düşünmüyoruz dedikten sonra onu bir şekilde göndereceksin artık. Açıktan para mı verirsin, mübalağa ederek söylüyorum adamı tehdit mi edersin ne yaparsan yap. Gönderemezsen o saatten sonra o oyuncudan ne bekleyebilirsin ki? Misal, kalırsa Calathes ne verebilir bize önümüzdeki sezon? Ben hiçbir şey beklemem, muhtemelen de iyice gönülsüz oynayacaktır. Takım liderliğini ve direksiyonunu teslim etmediğin, üstüne bir de git dediğin Calathes sana ancak baş ağrısı olur, başka da bir işe yaramaz.
« Son Düzenleme: 23 Temmuz 2023, 02:31:33 Gönderen: bothersome man »
İyi olan değil, TAKIM olan kazanır.

Çevrimiçi Maldonado

• Üye
« Yanıtla #15517 : 23 Temmuz 2023, 12:07:37 »
Bizim takım herkese iki yıllık kontrat verecek kadar enayi işte. Calathes sana gitmese kime gidecek, Asvel'e filan mı? Yap 1+1 yıl kontratını, geç. Gelmezse de gelmesin. Herkese en az iki sene veriyorlar. Sonra da göndermeye çalışıyorlar. Lovern, Booker, Bjelica, Calathes, Barthel... Götünü devirip yattı hepsi. Bunlara 15 milyon dolar para vermişizdir. Bir takım daha yapar şampiyonluğa oynarsın bu parayla.

Sonra da kulüpte para yok. Var para. Gittiği yer yanlış.

Bunun spor hukukunda karşılığı var mı bilmiyorum da, bir çalışanı işyerini sürekli böyle zarara uğratsa, şirket buna dava açıp zararı rücu ettirmeye çalışır. Bu salak transferlerin hepsinin direksiyonunda EYT'li Gherardini var. "Gelin, sakatlanır, tatil yapar, para kazanıp sonra da emekli olursunuz" diye ikna ediyor insanları galiba. Operasyon mu çekiyor, beceriksiz mi, biz mi çok talihsiziz anlamıyorum.

Hoş, bizim hocalar da kadroyu kurup asistan koç olmaya gider; aylarca bir oyuncu isteyip sonra kavga edip kadro dışı bırakır filan. Baştan aşağı böyle bizim kulüp. Çünkü başta ULAN SİZ NAPIYORSUNUZ deyip hesap soran birisi yok.
« Son Düzenleme: 23 Temmuz 2023, 12:10:09 Gönderen: Maldonado »

Çevrimdışı Civa

• Üye
  • Yer: Usa
  • Arif
    • twitter.com/arifcakir13
« Yanıtla #15518 : 23 Temmuz 2023, 12:45:54 »
calathesin menajeri büyük adam, herife 3 yılda 5 maaş kazandırıo hep :D pasif emekli morizyo ile gsli deryayı besleyeceğimize sokak köpeklerine mama alalım, bi işe yarasın o para.

Bunun böyle olacağını herkes biliyor gerizekalı olmak lazımdı şutu olmayan guard alınca birileri komisyon gömüyor başka aciklamais yok bu işin

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #15519 : 23 Temmuz 2023, 12:50:09 »
Sadece şutu olmasa deliciliği olsa tamam diyeceğim o da yok, misal McCaleb'in şutu yoktu ama çivi gibi deliyordu içeriyi.

Çevrimdışı Semazen

• Üye
  • Yer: Antalya-Alanya
« Yanıtla #15520 : 23 Temmuz 2023, 13:05:53 »
Neto'yu tanımıyorum ama son günlerde gerek yorumculardan, gerek yazıp çizenlerden anladığım kadarı ile Calathes'ten çok bir farkı yok. Madem öyle üstüne alacaklarını vererek Calathes'ten çıkmanın mantığı nedir?

Bizden başka herkes ihtiyaçları doğrultusunda ummadığımız adamları alırken biz hala zar atma derdindeyiz.
Aynı dili konuşanlar değil, aynı duyguları paylaşanlar anlaşabilir.

Çevrimdışı akıllıdeli

• Üye
  • Yer: ankara
« Yanıtla #15521 : 23 Temmuz 2023, 14:10:36 »
Neto'yu tanımıyorum ama son günlerde gerek yorumculardan, gerek yazıp çizenlerden anladığım kadarı ile Calathes'ten çok bir farkı yok. Madem öyle üstüne alacaklarını vererek Calathes'ten çıkmanın mantığı nedir?

Bizden başka herkes ihtiyaçları doğrultusunda ummadığımız adamları alırken biz hala zar atma derdindeyiz.
Abartılıyor calathes kadar şut özürlü değil, ama oyun görüşü calathes in altında. Aslında biraz campazzo nun şut yüzdesi düşük hali daha doğru olur

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #15522 : 23 Temmuz 2023, 14:33:50 »
Adamlar kemba walker, darius thompson, kostas sloukas, vildoza, campazzo falan alıyor. Biz de madar ve neto. Calathese açıktan milyon euro verip sonra para yok derler. Hay vizyonunuzu sikeyim sizin. Bu şubeden adam olur mu? Ömür boyu olmaz.

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #15523 : 23 Temmuz 2023, 17:17:48 »
Adamlar kemba walker, darius thompson, kostas sloukas, vildoza, campazzo falan alıyor. Biz de madar ve neto. Calathese açıktan milyon euro verip sonra para yok derler. Hay vizyonunuzu sikeyim sizin. Bu şubeden adam olur mu? Ömür boyu olmaz.
Futbolda da kaptırdılar direkt kalite artıracak adamı. Şimdi de MHY, Altay ve Ferdi üzerine takım kurulacağı söyleniyor. allahım sabır

Çevrimdışı BenFener46

• Üye
  • Yer: Kayseri
« Yanıtla #15524 : 23 Temmuz 2023, 17:32:07 »
Yeri burasi değil ama Zaha konusunu anlayabilen var mi? Bu nasil becereksizlik iş bitirememezliktir. Psikolojik üstünlüğü sezon başlamadan aliyoruz derken yaşadığımız olaya bak.