Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2007494 defa)

0 Üye ve 112 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #15660 : 10 Eylül 2023, 17:13:26 »
Tom abinin duyumu doğru mudur bilmiyorum ama şuanda şampiyonada ilk günden beri çok dikkat çekici performans veriyo. Daha önce ben şahsen kendisini bilmiyodum hiç izlememiştim ama turnuvada ciddi dikkatimi çekti. Yaşına rağmen olgun ve sorumluluk almayı seven bi oyun tarzı var
Şaka maka, baktım şöyle bir de çocuk bayağı iyi ve olgun oynuyor. EL'de tabii ki bir duvara çarpar muhtemelen ve Madar'la ikisi tecrübesiz bir kombo olur ama şu zamanda ve durumda isterim şahsen. Ayrıyeten savunması ve şutu da epey iyi ve solak. :D Güzel kombinasyonlar, bişeyler hatırlatıyor.
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı Ero1907

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #15661 : 10 Eylül 2023, 21:18:18 »
Kanadan Dortu çok beğendim birde.Acaba transfer edebilirmiyiz.?

abi sen nba hic takip etmiyosun onu anladikda bari googledan aratsaydin bu oneriyi yapmadan. adam nbade oynuyor 14-15 sayi ortalamasi var

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #15662 : 10 Eylül 2023, 21:41:41 »
abi sen nba hic takip etmiyosun onu anladikda bari googledan aratsaydin bu oneriyi yapmadan. adam nbade oynuyor 14-15 sayi ortalamasi var
Acik kapatıyor işte. 2 ay yokum diyip 40.gun geldi ya. Sacma sapan günde 250 tane post atiyor. Laf olsun beri gelsin.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #15663 : 10 Eylül 2023, 22:07:42 »
İmkansız yoktur.Gherardini geri planda kalsada Kanadayı takip ediyor bağlantı.Tabi öneri o pazarda bence kesemize göre oyuncular olabilir.

Çevrimdışı Ero1907

• Üye
« Yanıtla #15664 : 10 Eylül 2023, 23:27:36 »
İmkansız yoktur.Gherardini geri planda kalsada Kanadayı takip ediyor bağlantı.Tabi öneri o pazarda bence kesemize göre oyuncular olabilir.

yillik 15 m dolar kazaniyor bizim tum takimin maas butcesi kadar  :D

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #15665 : 10 Eylül 2023, 23:52:20 »
Kanada da oyuncu tarama ekibi kuralım.Onu diyorum.

Çevrimdışı Murat

• Üye
« Yanıtla #15666 : 10 Eylül 2023, 23:59:02 »
Tamam kuralım.

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #15667 : 11 Eylül 2023, 06:08:00 »
Kanada da oyuncu tarama ekibi kuralım.Onu diyorum.

Canım abim şu önerin hiçbir işe yaramaz malesef. Kanada gibi NBA'de takımları olmuş bir abd komşusu ülkede yıldız adayı çocuklar zâten 15-16 yaşlarında sivrilip tüm Amerika kolejlerince takibe alınıyor. Bu çocuklar tâ lisedeyken hangi ncaa takımında oynamasının kendisine daha uygun olacağının planlamasını yapıp ncaa'de oynadıktan sonra da nba yapıyor. Kanada dediğin ülke Amerika'nın bi parçası gibi, orda tarama ekibi kurmak demek, Antep'e gidip ''izmir'den geliyorum, baklava yaptım satın alır mısınız'' demek gibi abes bir durum.

İllâ tarama ekibi kurmak istiyorsan Yugoslavya coğrafyasının alt yapısına dal bence, tutturabilirsen tutturursun Real Madrid-Luka Doncic gibi, o da tutunca nba yapacak zâten illâ ama işte 2 sene ekmeğini yersin belki. Diğer ihtimal de Afrika ülkeleri. NCAA ve NBA gerçekleri varken başka yerden ekmek çıkmaz taramakla.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #15668 : 11 Eylül 2023, 13:29:33 »
Canım abim şu önerin hiçbir işe yaramaz malesef. Kanada gibi NBA'de takımları olmuş bir abd komşusu ülkede yıldız adayı çocuklar zâten 15-16 yaşlarında sivrilip tüm Amerika kolejlerince takibe alınıyor. Bu çocuklar tâ lisedeyken hangi ncaa takımında oynamasının kendisine daha uygun olacağının planlamasını yapıp ncaa'de oynadıktan sonra da nba yapıyor. Kanada dediğin ülke Amerika'nın bi parçası gibi, orda tarama ekibi kurmak demek, Antep'e gidip ''izmir'den geliyorum, baklava yaptım satın alır mısınız'' demek gibi abes bir durum.

İllâ tarama ekibi kurmak istiyorsan Yugoslavya coğrafyasının alt yapısına dal bence, tutturabilirsen tutturursun Real Madrid-Luka Doncic gibi, o da tutunca nba yapacak zâten illâ ama işte 2 sene ekmeğini yersin belki. Diğer ihtimal de Afrika ülkeleri. NCAA ve NBA gerçekleri varken başka yerden ekmek çıkmaz taramakla.

Lise, ortaokul seviyelerinde ortak turnuvalar ve ortak universite oyunlari da oldugunu da ekleyelim :)
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı BenFener46

• Üye
  • Yer: Kayseri
« Yanıtla #15669 : 11 Eylül 2023, 15:43:25 »
Eurohoops'un haberine göre Zagars'la anlaşmak uzereymisiz. Gelirse çok büyük iş yapmış oluruz. Yönetim şaşırt bizi.

Çevrimdışı Ero1907

• Üye
« Yanıtla #15670 : 11 Eylül 2023, 15:57:55 »
zagars cok iyi hamle ama kiralik olarak baska bir takimda oynayacagi soyleniyor acaba baska bir isime gidicez istedigimiz zaman kiraliktan cagiricagimiz anlaminami geliyor yoksa calathes ile baslayip ilerleyen zamanlardami dahil edicez ben anlamadim

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #15671 : 11 Eylül 2023, 16:28:51 »
Arkadaş acil guarda ihtiyaç varken alıp neden kiralıyoruz.Bizim yönetim hep garip işlere imza atıyor.Al getir çoçuğu başlasın mesaiyeye.

Çevrimiçi sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
« Yanıtla #15672 : 11 Eylül 2023, 16:38:07 »
Çok yaşanacak bişey değil ama tom abiyle kesinlikle aynı fikirdeyim bu sefer 😁

Calathese yaz başında biz seni istemiyoruz başının çaresine bak demişiz. Sonra gidip netoyu almışız. Netoyu Aldığımız gibi sakatlanmışken,

harika bi turnuva geçirmiş zagarsı, kapının önüne konmuş istenmeyen adam ilan edilmiş sonra denize düşen yılana mantığı ile tekrar geri dönülmüş calathese  tercih ederdim.
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #15673 : 11 Eylül 2023, 17:19:42 »
Zagars haberleri doğru. 3 yıllık anlaşma sağladık. 2. Yıl sonunda kontrattan çıkış opsiyonumuz var. Sezona Litvanya liginde kiralık olarak başlayacak ama Fenerbahçe’nin istediği an kiradan çağırma opsiyonu mevcut kontratta.

Fenerbahçe sezona şu anki kadrosu ile başlayacak. Kısa ihtiyacı oluşursa eğer Zagars’ın performansı yeterli görülürse o çağırılabilir ya da sezon içi hamle yapılabilir. Hem Zagars’ı kaçırmadık hem gelişimini engellemeyeceğiz hem de sezon içi pazarda duruma göre aktif olabiliriz.

macijauskas8
« Son Düzenleme: 11 Eylül 2023, 17:21:05 Gönderen: Samet_GFB »

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #15674 : 11 Eylül 2023, 17:27:11 »
Kısa yok kısa oyun kurucu.İspat etmiş kendini.Çılgın bir kulübüz.