Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2007219 defa)

myildirim ve 113 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #15675 : 11 Eylül 2023, 17:51:09 »
zagars yeni micic olabilir gibi geliyor bana. madar - zagars ikilisiyle uzun yıllar avrupa’ya damga vururuz umarım.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #15676 : 11 Eylül 2023, 17:52:57 »
zagars yeni micic olabilir gibi geliyor bana. madar - zagars ikilisiyle uzun yıllar avrupa’ya damga vururuz umarım.
Tekerleme gibi oldu. Madar - Zagar

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #15677 : 11 Eylül 2023, 17:59:53 »
Kiraya vererek mi.?.Ben Grazuliside çok beğendim onuda alalım.

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #15678 : 11 Eylül 2023, 18:01:17 »
Çok saçmaymış.Ulan adam umarım alınır diyorum, alıyorlar ama aslında almıyorlar. Çok tuhaf. Eleman 18-19 yalında değil, dünya kupasını muazzam oynamış, neyin tatavası bu?

Neyse en azından kaçırmamışız.

Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #15679 : 11 Eylül 2023, 18:03:16 »
Grazulis 30 yaşmış.Genç duruyordu.Olsun en güzel çağları.

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #15680 : 11 Eylül 2023, 18:03:35 »
Kaç yıl Joventut Badalona kadrosundaymış, orda hiçbir şey yapamamış falan. Millî Takımla başarılı olmak ayrı, F4 hedefleyen bir Euroleague takımında oynamak ayrı, hem de çok ayrı bir şey. Gitsin kiralık oynasın, duruma göre geri getiririz nasıl olsa. Euroleague'ten bahsediyoruz, öyle sert bir seviye var ki Zagar Madar derken çok fena madara olma ihtimalimiz de var. Benim için şu an geleceğe yönelik bir yatırımdan fazlası değil Zagars ve hâlâ kaptan köşkünde yıldız bir oyuncu yok.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #15681 : 11 Eylül 2023, 18:16:04 »
Kimler oynuyor ligde.Lo bile güzel işler yapıyor.Bu saaten sonra nerden tecrübeli guard alacaksınız.Amerikadan risk alınacağına gelsin oynasın.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #15682 : 12 Eylül 2023, 08:52:06 »
Günaydın.1 tane daha kısa alınacakmış Zagras harici.İki çaylağa bırakmak istemiyormuş yönetim O baba kısa alınırsa Calathes serbest bırakılıyor.

Çevrimiçi Scorpionur

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #15683 : 12 Eylül 2023, 11:02:02 »
Madarın hapoel zamanlarını görünce bende baya yükselmiştim ilk izlediğimde,partizana gitmesi onun patlama yapabilmesi açısından ne kadar doğru oldu orası tartışılır tabi,kendini pek gösteremedi orada ama burada bende bir tel avivdekine yakın performans bekliyorum kendisinden çünkü o ışık fazlasıyla var,sadece hücum meziyetleride değil savunma potansiyeli bakımından da çok çok kilit bir isim bizim içim,umarım o da partizandaki yıllarından intikam alırcasına oynar burada

Çevrimiçi Scorpionur

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #15684 : 12 Eylül 2023, 11:05:35 »
Bu arada sanırım zagarsla ilgili yanlış biliniyor bir durum burada ona tepki gösteriliyor anladığım kadarıyla.Zagarsın ilk seneside dahil olmak üzere istendiği takdirde her an wolves bc'dan takıma çağırılabilme durumu var,yani çağırmak için sezonunun bitmesini beklemeye ihtiyacımız yok.Sanırım herkes sezon bitimi alabileceğiz gibi odaklanmış ama benim gördüğüm tüm haberler istendiği zaman takıma çağırılabileceği yönünde.Bu açıdan bakarsak hem oyuncunun litvanya liginde kısa bir sürede olsa gelişimine devam etmesi,en azından el açısından daha hazır hale gelme şansının olması gayet güzel bir planlama bence,ki ben aradan fazla zaman geçmeden zagarsın takıma çağırılacağını da düşünüyorum wolvesda her türlü o sıçramaya devam edeceği için
« Son Düzenleme: 12 Eylül 2023, 11:06:05 Gönderen: Scorpionur »

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #15685 : 12 Eylül 2023, 11:39:57 »
Kaç takım var ki  Zalgiris en iyi denen ekibin hali ortda.Sanki Endesa Acb.2-3 takım var.Gördük.Letonlar dağıttı komşusunu bence güç birleştirmeleri gerek.Litvanya basketbolü düşüşte neymiş her yerde basketbol konuşuluyormuş.Ne yani bizde bile artık bu tip yerler mevcut.Litvanya basketbolü geçmişte kalmış hoş seda.
« Son Düzenleme: 12 Eylül 2023, 11:42:44 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #15686 : 12 Eylül 2023, 11:52:35 »
Bu arada sanırım zagarsla ilgili yanlış biliniyor bir durum burada ona tepki gösteriliyor anladığım kadarıyla.Zagarsın ilk seneside dahil olmak üzere istendiği takdirde her an wolves bc'dan takıma çağırılabilme durumu var,yani çağırmak için sezonunun bitmesini beklemeye ihtiyacımız yok.Sanırım herkes sezon bitimi alabileceğiz gibi odaklanmış ama benim gördüğüm tüm haberler istendiği zaman takıma çağırılabileceği yönünde.Bu açıdan bakarsak hem oyuncunun litvanya liginde kısa bir sürede olsa gelişimine devam etmesi,en azından el açısından daha hazır hale gelme şansının olması gayet güzel bir planlama bence,ki ben aradan fazla zaman geçmeden zagarsın takıma çağırılacağını da düşünüyorum wolvesda her türlü o sıçramaya devam edeceği için

Katiliyorum... hatta unutmamak gerekir ki Euroleague arenasina cikmadan Eurocup da biraz sure almasi iyi olacaktir. Wolves da ilk 5 oynuyor. Paris, Joventud, Olimpia, Hapoel, Besiktas maclarini takip etmek lazim. Bunlar Euroleague arenasi icin iyi pratikler.
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #15687 : 12 Eylül 2023, 12:02:28 »
Hayat risk almaktır.Edwards olmsından korkuluyor.ama disiplinli bir komunist sisteminden geliyor Letonlar.Anlatılacak taraftara homurdnmayacak.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #15688 : 12 Eylül 2023, 12:46:29 »
Hayat risk almaktır.Edwards olmsından korkuluyor.ama disiplinli bir komunist sisteminden geliyor Letonlar.Anlatılacak taraftara homurdnmayacak.
Sen anlat

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #15689 : 12 Eylül 2023, 12:49:04 »
Yanımmdakilere anlatırım.Olası homurdanmada.1 kısa daha alınacakmış.Zaten bu genç adam aramızda yok seneye.
« Son Düzenleme: 12 Eylül 2023, 12:49:58 Gönderen: Tom Hanks »